Új privát üzeneted érkezett!

én nem értem téged állandóan kaszabolni akarnak :) Azért az vicces hogy akinek szikével jár a munkája az mindenben a műtétet látja megoldásnak. Akinek meg nem, annak meg eszébe sem jut a műtét... Szerintem nem kell. Én nem engedném. Lombik... Sok lombik... Közben meg spontán összehozzátok
Mondtam már hogy kolléganőmnek sok sikertelen lombik helyett van 4 spontán gyereke? Rosszak mint a bűn tehát makk egészségesek
Na vegyük át még egyszer lányos hormonjaidban van eltérés? (3. és 21. nap-körüli-) ösztro, progi FSH LH esetleg fiús hormon (nem mindenki kéri) prolaktin DHEA-s SHBG és AMH

Néztek e D vitamint (TSH-t tudom de az anti TPO-ra és aTG-re nem emlékszem) esetleg szelén szintet. Petefészek elleni antitestet és spermium elleni antitestet. IR tudom de az túró füle...Cöliákia teszt volt?
Ezek lennének az alap vizsgálatok, mielőtt nagyon neked esnek a kaszabolásokkal (na jó a "néztek-e" után már VIP vizsgálatokat írtam :)   )
 
 


Regi lehet hülye vagyok!!! Nem értem miért kell 2 évet várni egy műtétre? Értem hogy nem akarod, de hol és miért 2???
kittikata
Vecsés
 
 


Azert 2 mert hosszu a varolista es sote, az egyik legjobb..

nah, elmeletileg mind rendben van, egy eve volt utoljara vv.l de azon rendben volt a 21. es 3. napi, annyih. a prolaktin szintwm magas, tehat bromo.
a progi lehetne magadabb de jo
az fsh lehetne alacsonyabb de jo
es az amh alacsony de meg jo, 1.4.

 
 

shgb jo volt, dhea nem volt, pmet most ellenorik..
mennyi ido alatt urul ki a jod ami a femibionban van?
d vit. volt egy eve az is jo volt, csinaltattam immunologiai panelt, colikalua negativ
viszint pezesejt ellenit nem, spermium ellen pozitiv


szerencses a kolleganod..


INKÁBB CSAK NEM VETTE OLYAN KOMOLYAN MINDAZT AMIT ÖSSZEIRKÁLTAK. Most jöttünk UH-ról. Tanulságos volt. Férjem tudta hogy van valami veleszületett veserendellenessége. Nem is foglalkoztam vele mivel az utolsó két hasi uh normális helyen normális veséket írt le (SZTK Mo-n) Nos most bent voltam vele. SZóval hosszas keresgélés után láttam hogy sem én és az ultrahangot végző orvos sem látjuk az egyik veséjét. Hoppá nincs meg. Az pedig nem szokott eltűnni. Hát bizony nem is tűnt el csak éppen a kismedencében volt. Ott ahol a születésétő fogva mindig is!!!!!!!! Tehát az utolsó két Sztk-s ultrahangon (megjegyzem ugyan az csinálta) meg sem nézték a veséit csak ráírták a papírra a negatív leletet. SZóval ezek után mit vársz??? Én már csak azt hiszem el amit vagy én csinálok vagy látom....

PM-em sajna döglődik... De legalább göb nincs és ez jó hír.
 
 


Amaryll,

nem tudom mit mondjak erre, erzem h. nekem baromi nehez hiszen nem vegwztem irvosit, megis mindenre figyeljek oda, nyomozzak es laikuskent dontsek.. baromi nehez..
de ez ugye nem okoz gondot a ferjednek?

mi az h. doglodik? de vmit csak lehet vele csinalni? vagy nem?


@reginand1pont0:


A gond miatt mentünk :)
2 évig kezelték feleslegesen mert baja sem volt. Na most a kezelés hatására már valóban beteg :( Na mindegy majd megszereljük...
 
 


jaj, remelem azert megjavul..

Es te is!


én vagyok. Most emeltem a Letroxon de még mindig kevés. Nem is értem... Most éppen agyon kellene ütnöm a gyerekeimet de tök nyugis vagyok. Tegnap este bekapcsolták a szirénákat mert volt egy halálos baleset. Hát ne tudjátok meg. Engem ezzel a légvédelmi szirénával a világból lehet kikergetni. Iszonyú hangja van. És minden szombaton délben bekapcsolják hogy ellenőrizzék azt hogy működik e.
Holnap drukkoljatok mert a férjem kocsiját kell vezetnem. Amúgy sem szeretek vezetni, de ha kimozdítanak a komfortzónámból (ami a saját kocsimat jelenti) akkor nagyon béna vagyok. Mondtam is a férjemnek, telefonáljon előre a fényezőhöz és kérjen a jövő hétre időpontot :)
 
 


Nah, ma is munka volt, itthon ma munkanap van a marc. 15 athelyezes miatt..
Hogy ment a kocsivezetes?

Kitti veled mizu?

Kepzeljetek, ugy nez ki, hogy ma sem jott meg, majd holnap aminek nagyon orulok, mert igy hosszabbodik a ciklusom :) igaz most is csak 26 nal jarok, de mutet utan csak 23 volt, elotte meg 25..ja, az apro oromok :D



Még meg van a párom kocsija :) De most egy hétig Mo.-n lesz és én egyedül fogok garázdálkodni. Már előre rettegek.
Terhesteszt?? Én már biztosan ellőttem volna vagy tizet :)

Ma voltam a kutyával sétálni, (a kutya szerint csak pipilni mentünk ki) és nyílik egy csomó virág az erdőben. Legalább 3 olyannal találkoztam amit még életemben nem láttam. Kékek fehérek sárgák ... Nagyon szép. Ja és egy őzike is átszaladt előttünk a kutya meg utána. Alig bírtam megtartani. (hatalmas termetű foxi a lelkem...)
 
 


Dehogy tesztelek :) minek , erzem hogy sztem reggelre megjon. Bar az is igaz hogy 3 napja igy vagyok, de most tuti :) tegnap este azt mondtam ha reggelre nem jon meg akkor tesztelek, de aztan siettem dolgozoba, es nem erdekelt, mert ugyis csak a 26. napon vagyok, nalam ez meg normalis. es gondoltam hogy majd holnap reggel tesztelek, ha nem jon meg, de tudom hogy nem fogok :D
Szoval esetleg jovo heten tesztelnek, hetvegen ha nem jonne meg :) Nekem meg az eletben nem volt tobb 30 napnal, mindig pontos volt.

Erzem hogy mar nagyon jon, mert fel van puffadva a mehem, total kidomborodik. gondolom mar a mutettol nem lehet. es felek is, hogy megy a huza-vona es nagyon fog fajni :( Gondoljatok ram hogy nehogy szarul legyek.

Mi az hogy hatalmas termetu foxi? :) Jaj, nagyon szep lehetett az erdo, lehet megfuzom a parom holnap menjunk el vhova, bar elfogyott az osszes kenyer, sutnom kell..

Most nagyon benne vagyok ebben a kenyersutesben, epp probalok egy sajat receptet.. azert jo keves adaggal, ha nem jo, ne sok alapanyag banja..


Bocsi hogy eltüntem. Fogytam 1,5 hét alatt 3 kg próbálom a kajaidőket betartani. Fáj a lumbágóm szenvedek vele. Még hétfőn itthon lesz a csajom nincs tanítás.
Ciki dolog!!! Sex után volt enyhe pecsételő élénkpiros vérzés nektek? Ez lehet a pm től, letrox? Lombik utàn éreztem egy kitülemkedést a méhszájamon de az eddig nem okozott problémát a citológiàm is oké.
kittikata
Vecsés
 
 


3 kg jaj de irígykedek... Hogy csináltad? Én eszem a 75-ös Letroxot, nem eszek semmi gabonás lisztes cuccot. Madársalátán élek. Kopog a szemem az éhségtől és 2 hét alatt nem egészen 2 kg ment le.
Igen volt. Letroxtol nekem :) Sőt igazából minden fizikai behatás nélkül  Méhszájseb okozza leggyakrabban. (gyógyi nélkül) Hátrahajló méhnél némileg gyakoribb. Méhszájseb jön megy... Néha kezelni kell Meg kéne nézetni az van e. Ja a terhesség is okozhatja a felpuhult méh miatt
Van néhány baci is ami a hüv.-t érzékenyíti és az is vérezhet. Időnként gombától is de szerintem ahhoz már olyan vad fertőzés kéne hogy érezd.  Ja és közvetlen menzesz előtt is érzékenyebb a nyálkahártya. Szóval sok oka van de a méhszájsebet ki kéne zárni. (tudom voltál nödokinál de a probléma most van és nem akkor volt) Ha nincs semmi akkor marad a Letrox. Mennyit szedsz?
 
 


Januárban voltam dokinál, mindig mondja tök jó minden. Letroxot most kezdtem 50mg fele reggel 1,5 hete van az is. Szerintem nem gáz értékhatárokon belül van a tsh t4. 160 ch eszek semmi zsiradék, tk cuccok köles stb. ,és sok paradicsom ubi paprika saláta lilahagyma. Van honnan fogynom. Lombikos doki mondta legalább 10 kg 2,5 hónap alatt menjen le.
Szereinted mi a legjobb szorulásra? Próbálok több folyadékot inni kisebb nagyobb sikerrel.
Terhesség? 1 hét és ovum lesz. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Januárban voltam dokinál, mindig mondja tök jó minden. Letroxot most kezdtem 50mg fele reggel 1,5 hete van az is. Szerintem nem gáz értékhatárokon belül van a tsh t4. 160 ch eszek semmi zsiradék, tk cuccok köles stb. ,és sok paradicsom ubi paprika saláta lilahagyma. Van honnan fogynom. Lombikos doki mondta legalább 10 kg 2,5 hónap alatt menjen le.
Szereinted mi a legjobb szorulásra? Próbálok több folyadékot inni kisebb nagyobb sikerrel.
Terhesség? 1 hét és ovum lesz. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Bocsi hogy kétszer ment!!! Telefonról írok.
kittikata
Vecsés
 
 


sziasztok,

nekem soha nem volt ilyen verzes, legalabbis nem emlekszem hoyg lett volna..

Szorulasra,  szuztea :) nekem meghozza a kedvem, de van guttalax, vagy levolac, vagy mi. En azt kaptam a korhazban , ket evokanal igaz kellett varni sokat es inni is kell sokat hozza..

Meg mindig nem jott meg de mar nagyon erzem..



@kittikata:


szűztea kapszula az jó. de elméletileg ha a letrox jól van belőve a pocak gondoknak rendeződnie kell(ene) Nekem 75-nél semmi hatás :( Gondoltam megemelem 100 ra de férjem nem lesz itthon jövő héten gyerek meg beteg így ő meg itthon lesz így halasztom az emelést egy héttel. Nem tudom én most írom a kalóriákat. Szénhidrát a klasszikus értelemben nincs mert nem eszek csak párolt zöldséget salátát. Ja időnként van egy kis barna rizs. Céklalé liter számra. Nekem 5.5 felett van a HOMA lehet szedni kéne a Meforalt de mindig olyan rosszul voltam tőle :(
Most kipanaszkodtam magam a szomszédnak :) Nem értik hogy ha velük tök jól el tudok beszélgetni, értenek engem én értem őket akkor miért nem dolgozok még mindig...(orvos az itt is hiányzik) De sajnos a nyelvizsga az más :( Bakker vagy van valami trükkje a dolognak vagy nem is értem mrer fél Mo.-nak tökéletesen kéne beszélnie valami idegen nyelvet annyi tininek van nyelvvizsgája (csak meg sem tudnak nyekkenni idegen nyelvi közegben) Én meg beszélek, el vagyok vagy azt a q. vizsgát nem tudom megcsinálni. De múlt héten láttam a vizsgateszben az alábbi szavakat- kerékemelő, elakadásjelző háromszög, üzemi tanács, végkielégítés, és olyan élelmiszer neveket amiket a szótár sem hozott... esküszöm lassan rájövök hogy magyarul sem tudok :(
 
 


Amaryll , barmilyen nyelvvizsgat elfogadnak ami akkreditalt? Ott akarod megcsinalni vagy itthon?
Milyet neztel?
en angolbol csinaltam egy nagyon jo fajtat, nagyon egyszeru volt, marmint akkor nekem, mert a rigo utcai felet nem tudtam volna megcsinalni, most mar ezt sem : )
Szoval Euro vizsga neven futott es akkreditalt szoval el kene hogy fogadjak. Ott pl nagy hangsuly volt azon hogy megerteted magad es beszelni kell. De amugy C vizsga kell vagy A vagy B is jo? mert mondjuk ebbol a fajjtabol csak c van, nem lehet kulonvalasztani, nyilvan ez  meg a nehezsege.

Arra en is ra szoktam jonni hogy magyarul nem tudok.. :( amugy gondolom az orvosi szavakat tudod, nem? nem lenne egyszerubb egy szakmai nyelvvizsgat csinalni?
Bar sztem a nemet kulonosen nehez azzal a sok szar nevelovel :( es tudom hogy anemetek sem tudjak jol.. gondolom az osztrakok sem :)



Nyelvvizsgához nem tudok szólni hiszen nem beszélek csak magyarul, bár néha az sem megy. Sőt van amikor mondani akarok valamit és teljesen másról beszélek.
Szűztea van itthon. Mennyit lehet inni?
kittikata
Vecsés
 
 


nem tudom neked mennyit lehet, nekem napi egytol total hasmenesem van... de ugye ittal eleg folyadekot? ha nincs napi min 2 l akkor kaksizni is nehezkes...

elkezdett fajni a cicim...erdekesh epp most amikor meg kene jonni es nem elotte.,


teszt??? Tudom ez a mániám :)

szűztea nekem 2x2 de én tényleg alulműködök PM ügyileg... Nálam a minimum a 3 l folyadék, és így is semmi :(


Szakmai nyelvvizsgát nem fogadják el. A nyelvvizsga csak a beugró. Utána kell egy kamarai szakmai nyelvvizsga de az már Land függő. (és 900 Euro) Nem egyszerű az élet. Jah osztrák. Az tök egyszerű :) Csak az a baj hogy osztrákból nem lehet német nyelvvizsgát csinálni :) Itt nem cifrázzák. Mindent egyszerűen mondanak. (és a nagy könyv szerint nyelvtanilag hibásan) Tényleg szar dolog hogy hallasz és beszélsz valamit a nyelvvizsgán meg teljesen másképp kell mondani :) Mindegy. A szép hogy itt stájert nyomatnak. Na az még egy boldogság. Van olyan szomszédunk akit ha megszakadok sem értek meg. Egy büdös szót sem. A gyerekek meg értik :)
 
 


Reni! Tesztelj reggel várom az eredményt.

Zöld teát ginsengel is találtam. Ilyen amikor kutatok! Imádom a teákat.
:lol:
kittikata
Vecsés
 
 


hú meg fogsz okosodni :) Azt inkább nekem kéne inni Nekem pocak ügyileg az nem segített csak a kapszula abból is az extra adag.
Reni tesztelj!!!! Legalább legyen valami izgalom is ezen a nagyon nyúlós esős naon :)
 
 


Lanyok, aranyosak vagytok hogy ti hisztek benne, de nem tesztelek mert tok felesleges. Igaz van itthon 2 db, meg lombikkor vettem asszem, vagy utana? na mindegy, nem szeretnem latni a negativ tesztet. Nehezen tudom feldolgozni, hogy negativ, de tenyleg. Mindig elhiszem hogy lehet pozitiv, aztan nagy csatt. Vegigneztem most a mensitortenetemet es tavaly ilyenkor epp  marc 6 an jott meg:) 27 napra, epp ugy mint most.
Most mar nagyon erzem, hogy megjon. Inkabb szurkoljatok hogy ne legyek rosszul, egyre jobban parazok.. es elmult az a cicifajas is. Olyan volt mint mensi elott amikor elkezd fajni, csak akkor szokott erosodni, most meg nem, elmult. Bar az utobbi idoben nem szokott mar fajni mensi elott, gondolom a bromitol.

Nehez ez a nyelvvizsga, nyelvtudas dolog. En is eszrevettem hogy a fiatalok tobbsege nem mer beszelni hiaba van nyelvvizsgaja. Amugy ez epp ugyanolyan hogy van, de vhogy megsem tud rendesen beszelni :)
Jaj, azt ne is mondd , stajer:) Ahol dolgozom ott bajort nyomjak,hat abbol nem ertek semmit.. ha belelendulnek.. Olyan mintha kinai lenne.. furcsa nem? azert a magyarban nincs ilyen.

Kitti, igyal mindenfele teat , azert ovatosan a szuzteaval :)





jaj lanYok, megjott reggelre, de olyan szarul vagyok nem tudok melozni menni..


ajulas, remeges, faj mind allat... ki akar szakadni a hasam. mutet elott siha nem voltam ilyen szarul....


azota bejottem, tettem melegitoparnat a hasamrA, sz segitett...
remelem nem marad igy...


Reni kitartást. Nemsokára jobb lesz.
kittikata
Vecsés
 
 


Hát csajok off téma. Nem vált be a tea. De mára minden bajom van 4 napja wc nélkül. Meghülyülök!
Regi pihenj!!!
kittikata
Vecsés
 
 


szep..akkor szilvalekvar ehgyomorra,min 1 evokanal, meleg viz utana

kepzeljetek, nem verzek... ez mi?tokre gorcsolt nagyon pici ver volt, inkabb rozsaszin de azota kevesebb ver mintha megvagom az ujjam... soha tobbet nem fogok mensizni?


szerintem ez hormon. Lehet kamaszodsz :) Lehet most készül fel a pocid a babára :) Tessék neki örülni

Szűztea kapszula délben és este 2 -2 Nekem sajna csak így megy. De hát ez a PM....
 
 


hat en nem tudom mi ez, total be vagyokparazva.. remelem ezzel nincs vege a termekeny idoszakomnak....


ne viccelj, ez inkább a termékeny fiatal lányokra jellemző. Annó ezer éve majd be sz...rtam minden piros napnál. Most meg sem érzem. Nem gondolom hogy most lennék termékenységem virágában :) Persze ha 40 napos ciklusaid lennének az más lenne. De neked most kezd normálisba fordulni a dolog :) ÖRÜLJ!! Dolgozik a tested :)
 
 


Remelem igazad van.. irtora beszartam...
ebben a tiniizeben lehet vmi , mert egy pattim is kijott most elotte..azt hittuk sikerult..hat nem...


Regi most hogy vagy?
kittikata
Vecsés
 
 


KOszonom kerdesed. Most mar sokkal jobban, kb 9 korul mar egesz jol voltam, de akkor meg nem volt normalis verzes. aztan csak megjott az is,marmint nekem normalisan. Azert tavolrol sem erosnek mondhato, epp hogy, de eddig is ilyen volt.

te hogy vagy, hatott vmi vagy meg szendvedsz?


hát lányok én ma nagyon nem voltam önmagam. Bőgtem ettem. Meg nem tudom mondani miért. Ja most van PÉ. Talán a hormonok :( Párom Mo.-n mindkét kölök beteg. Szakad a hó, kocsinak meg elvesztek a papírjai (párom elhagyta a benzinkúton) Fél házban elromlott a fűtés. (vagy valamit lekapcsoltam nem tudom) Kutya hányt. Utána a gyerek is. Aztán mindenki vacsorát követelt... Én meg kibuktam és ettem. Ecetes halat méhpempős mézzel. Sokat... Fúúúúúúúúúj nagyon gáz volt Ja és ettem mellé élesztőt (sima kockaélesztő fél kocka lecsúszott...) meg banánt meg madársalátát. Bakker és még terhes sem vagyok :( Csak szimplán hülye.... Nem tudom mi bajom van
 
 


Regi köszi megoldottam a dolgot! :lol: most reggelizek majd keltem lßnyom és indulás.
Amaryll esik a hó??? Nincs fűtés??? Ülök a cserépkályha mellett és vacogok ahogy olvastam. Hogy birod az élesztőt megenni? Na ne miket gyürtél le! A banánt én nem eszem elég rég óta.
Ma hazajövök kitakarítok jönnek férjemhez köszönteni.
Boldog nőnapot Nektek!!!!
kittikata
Vecsés
 
 


hull a pelyhes
 
 


De szép!!! Imádom a havat a lakásból! :lol:
kittikata
Vecsés
 
 


kittikata
Vecsés
 
 


Most kaptam, gondoltam ne csak én :shock:
kittikata
Vecsés
 
 


Jöhetnek :) Kerti munka is belefér? Hú ha mindent megcsinálnak, akkor lesz egy kis időm :) Elmegyek fodrászhoz meg ilyesmi... Tényleg öregszem.... Valahogy nekem már csak a párom kéne.
Kittikata ezt a havat kint is imádnád. Esküszöm plusz fokok voltak! Most is kabát nélkül sétálhatsz kint olyan jó az idő. Csicseregnek a madarak szaladgálnak a mókusok, mindenki tavaszt érez, nekem meg alig van erőm. Lehet elkaptam valamit a gyerekektől.
 
 


Sziasztok,

jelentem sokkal jobban vagyok. Aggaszt hogy alig van mensim, bar ez eddig is igy volt, de azt hittem mutet utan kicsit bovebb lesz :(
Na sebaj.


Orulok hogy jobban vagy Kittikata :) Es ez a keep :)

Amaryll, egyel ami beledfer, en ugysem tehetem..:) Jaj, fodrasz, azt en is szeretnem..Pihenj egy kicsit, jobb kedved lesz :d



atpo meg van már? műtét utáni első ciklus volt?

Fűtést szereltem :9 Holnap jön valami fickó aki a harangot szereli meg (képolna tartozik a házhoz, itt ez normális) Elromlott az automatikája és minden éjfélkor elkezdett brümmögni. Marha nagy élmény volt. Juj lehet hogy az a három pasi jön a képről???? Ó bakker hideg van még szegénykéim majd megfáznak...
 
 


:-D :lol: Küldjem Őket???
Már megint kérdeznék! Csinálom a diétát, szerintetek 2,5 hónap múlva rendbe leszek annyira hogy kezdjek lombikozni? Nem tudom minél többet olvasok utána annál bizonytalanab vagyok.
kittikata
Vecsés
 
 


:-D :lol: Küldjem Őket???
Már megint kérdeznék! Csinálom a diétát, szerintetek 2,5 hónap múlva rendbe leszek annyira hogy kezdjek lombikozni? Nem tudom minél többet olvasok utána annál bizonytalanab vagyok.
kittikata
Vecsés
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: