Új privát üzeneted érkezett!

Az a palacsinta csak nem olyan veszes, amugy meg lehet azt is dietasan csinalni es finom is :d


Anyum nem diétásan csinálta! De nagyon jól esett. Most stagnálok nem ment le egy deka sem.
Hogy vagy?
Amaryll nagyon eltünt! Sajnàlom! :cry:
kittikata
Vecsés
 
 


En is sajnalom, nem tudom mi tortenhetett..

Egesz jol, koszonom. es Te?
Nemsokara ujra megjon, kicsit felek hatha megint rossz leszek..
Ma meg egesz nap olyan rosszul voltam, emelyegtem, es most megint elkezdett fajni a mellem, es ez most nem a mellizom gyakorlat miatt van, pedig ott faj, vhol az izom.. Meg 1,5 het mire megjon szoval korai, nem tudom mi valtozott.. igaz, elfelejtettem bevenni a bromot, 2 x de nem egymas utan, de az nem hiszem hogy okozhatja..
Az emelyges meg a nem megfelelo kaja miatt volt tuti: hiaba ettem idoben megfelelot, en az edeset nem toleralom kajanak.. igy sem hogy cukor nelkuli , edesitoszeres a cucc..
Most este mar semmi bajom ettem jo kis husit, kenyerrel zoldseggel..

 
 

Nekem vasárnap kell hogy megjöjjön. Nem érzek semmit még. Csináltam tegnap zabpehelyből nokedlit a pörkölthöz. Ma nem kell főznöm. Ja meg van tojáskrém joghurttal pici mustarral lilahagymával. Nekem ez a reggelizés nem akar menni, oké van egy fél órám előtte hogy beveszem ezt a fél bogyót. Jönnek rokonok erre a 4 napra, de azt sem tudom mit főzzek. Már 1 hete ezen jár az agyam.
Korai még hogy érezzél valamit. A bromó meg nem hiszem hogy nagy baj hogy kihagytad. Ma kellene tornázni, de lehet nekiesek az autónak és kitakarítom. Van egy youtubos gyakorlatsor ilyen gyaloglós lehet hogy az belefér az időmbe.
Megyek is mert nem leszek kész semmivel délig, a lányom is itthon.
kittikata
Vecsés
 
 


Milyen lett a nokedli? allagra, izre?

ja, nem is azert mo dtam de nem tudom nem e az endo miatt vagyok szarul. vagy lehet a furdozestol. Hat a gyogyviz:)


Finom jó állagú! Sokkal jobb mit a tk liszt.
Tényleg a gyógyvíz nem lehet hogy bekavart?
kittikata
Vecsés
 
 


Hat nem tudom, emelyges nem hiszem hogy attol lenne. Sztem inkabb az a nemjo kajatol volt.
Soha nem szerettem az edesseget kajara, az nekem csak nasi desszert..
Mindig emelyegtem toluk.

Viszont fajdogal a pocakom, a muteti sebhez kozel, odabent , apro tuszurasok.  Az meg lehet a gyogyviztol is, lehet gyogyul vagy ilyesmi de lehet a  front miatt van :( Remelem nem az endo jott vissza ..:(
Azt mondjjak a mutet helye most mar mindig fajni fog amikor jonnek a frontok.

Annyira nem fajdalmas inkabb furcsa, es erzem h. van ott vmi.



Sziasztok! Elmentek a vendégeink itt voltak pár napot. Pihi csönd van. Elfáradtam a nyüzsgésbe és a gyerekek kívánságaiba. Ráadásul szombaton meg is jött.
Ti hogy vagytok?
kittikata
Vecsés
 
 


Szia Kittikata, Amaryll valtozatlanul el van tunve :(

en jol kicdesztem magammal, vasarnap elmentem futni, jol faj most a torkom...tegnap ota..
amugy minden okes..


Na a kibaszásról ne beszélj romokban a lakás azt sem tudom hol kezdjem. A konyha lassan kész. Lányom még alszik.
Azért vigyázzál magadra! Én most kihagytam a mozgást a héten még nem tudom mikor fogom beiktatni.
Amaryll elfeledkezett rólunk! :cry:
kittikata
Vecsés
 
 


Remelem jol van azert hogy nem jon...

Hogy allsz a takaritasssal ? ez a jo a vendegsegben, takaritasz elotte meg utana is. :( :)

voltunk alloimmun vervetelen, nagyon izgulok hgy milyen lesz az eredmeny.. remelem nem vagyok allergias a paromra, mert az akkor rohadt sokba fog kerulni..


Remélem én is a legjobbakat Nektek.
Túl vagyok a takarításon. Ma főzök még a héten jön lányomhoz a gyógytornász itthon vagyunk. Aztán megint suli.
kittikata
Vecsés
 
 


Mikoŕa tudod meg az eredményt?
kittikata
Vecsés
 
 


5 het mire megjon:(


Fú az nagyon sok! :-(
kittikata
Vecsés
 
 


Az, nagyon sok :( ha nincs szerencsem akkor 6 het..

kepzeld az a szemet posta most elfogta a csomagom :( meg mindig nem kaptam meg hiaba rendeltem surgossegivel, most ott all :( fizethetek meg egy csomo penzt ra :(


Ennyire szivat a posta? Azért ez tényleg rossz így. Nem tudsz csinálni valamit?
kittikata
Vecsés
 
 


igen, ez van. annyira duhos vagyok..


Egyet nem értek, miért kell neked fizetned ha ők nem adják oda? Keres már egy vezetőt!
kittikata
Vecsés
 
 


Vamot, afat kell fizetnem mert elfogtak :( ezert kerul majd jo sokba
ugye az elozot elloptak, nem volt kovetoszama, tehat igy jartam :(


Értem.
kittikata
Vecsés
 
 


Kepzeld megjott ma, es nem voltak elotte gorcseim :) amikor megjott akkor sem veszesen, epp hogy erzem/ereztem


Az tök jó!!! :-)
Ma grilleztünk és bűnöztem a diéta miatt. Holnap megint keményíthetek be. Jaj de annyira jól esett.
kittikata
Vecsés
 
 


Te mértél hőt már? Én a számban mèrem most kezdtem. Annyit próbálok neten utánna nézni, de mindenhol mást írnak.
kittikata
Vecsés
 
 


Igen, mertem. Mit szeretnel tudni? En is a szamban mertem. bar allitolag inkabb huvelybe kell de azt azert nem..
5 percet merd mindig, ebredes utan, ki nem szallhatsz az agybol es lehetoleg mindig ugyanakkor. Ha beteg vagy, kicsi natha , stb, mar nem mervado, akkor sem ha nem aludtal eleget.
bar nekem sztem mindig jol huzta be a peteerest vagy mit, ha volt egyaltalan...

Megjott ugye irtam, igaz hogy nem gorcsoltam de nem is vereztem szinte :( alig volt vmi, mar nagyon felek hogy vege :(


Nincs vége ne adjad fel!!!

Én úgy gondolom alacsony 36,1 és 36,2 átlaghőm. Még csak most kezdtem el mérni. De nagyon úgy érzem valami nem stimmel! Ovunak pénteken kellene lenni. Tudom vagyis gondolom akkor felugrik, de valamiért én is megingtam és félek. :-(
kittikata
Vecsés
 
 


Ne aggodj elore, raersz utana is! :)

Ha alacsony az hod az utal pajzsmirigyproblemara, de az van is neked nem? Szoval ne izgulj, a lenyeg ugyis az h. legyen egy alap es a fole menjen tartosan a ho.
hasznalsz vmilyen alkalmazast? Hol irod?
En regen a fertility friendet hasznaltam


Igen letöltöttem és magyar nyelvű. Ami nekem nem hátrány. Ha megemelkedik írok. Kösziiii.
Te hogy vagy?
kittikata
Vecsés
 
 


Hat koszi, megvagyok.
tulvagyok egy eros depihullamon, es idegeskedesen, ma mar jobb. Nagyon felek hogy visszajott az endo, es ujabb mutet kell, nem lehet baba :(

Veled mizu?


Regi ne vonzad be! Tudom könnyű mondani. Én is mindig izgulok a ciszták miatt.
Most meg persze hogy mérem a hőt végképpen. Ma 36! Gyaaa kihülök lassan. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


vettem pg 53 ovu mukroszkopot meg regebben, most folyamatosan pafranyt mutet amu nem tul jo..:(
ez is lehet az endo miatt...

dehogy hulsz ki:)


Az is jó? Bár tudod kezdő vagyok.
kittikata
Vecsés
 
 


Mi, a 36? sztem nincs ezzel semmi gond. A lenyeg hogy legyen min ket resze a ciklusnak az elso feleben alacson, es a masodikban emelkedik es ott is marad.
de ha irod szepen, majd kirajzolja a program, latni fogod :)


Jól van csak furi az egész. Ma emelkedett, csak maradjon fent 36,4 felett. Ma nagyon görcsölök szerintem nem repedt meg. :-(
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Szeretettel várunk minden tudatos kismamát, a 13. kerületben induló kismama jóga foglalkozásokon.
A foglalkozások időpontja: kedd délelőtt 11:00

További információ:

http://jogaoktatas.com

További szép napot!

Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió

Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió
tankaeniko
Budapest V. kerület
 
 


Miert ne repedne meg?
36,4 nem rossz, de jobb lenne kicsit felette.
Be tudod linkelni a hogorbed?


Fú ma vissza esett 36.3 ra nem sajnos de kitalálok valamit majd rá! ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Na akkor meregess es ne agyalj ezeken  :)

es majd ha kitalaltad akkor linkeld be :d


Próbálok nem gondolkozni semmin. De igen nehéz. Hétvégèn nem is agyaltam voltak rokonok itt. Annyit nevettünk és ettünk. De ugye elmentek és jött megint a ...
Mi újság?
kittikata
Vecsés
 
 


ezt tudom milyen, nem agyalni..

semmi, talan annyi h. megjott a genetikai vv eredmeny: nincs elteres, minden okes.


Hőgörbém. Remélem meg tudod nyitni.

kittikata
Vecsés
 
 


ug nez ki, most nem tudom.. majd otthon :)


Okè köszi
kittikata
Vecsés
 
 


Hali, hat nem tudom megnyitni :(

Mi van benne? jol nez ki? Amugy mizu?


Szerintem jól néz ki látom volt ovum. Kár hogy a jobb oldalamon hiszen az van elzáródva.
kittikata
Vecsés
 
 


kittikata
Vecsés
 
 


vmit latok. az miatt meg ne aggodj, allitolag atszivodik..


Mit látsz? Na most megint izgulni fogok amíg nem írsz.
kittikata
Vecsés
 
 


Semmi extra, latom az ovut :) ne izgulj. sztem ez jo :)


Köszi.
Szerinted mikor kezdtek a lombikon?
kittikata
Vecsés
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: