Új privát üzeneted érkezett!

Ma készült, 18 hét 6 naposan. Nyugodtan hívhattok óriáspocaknak! 

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Aztaaaa szép nagy poci :-) de szépséges nagyon :-) első baba ?

Kép
 


Az én pocakom most ekkora. 

Kép
 

 
 

Ige, elso! :D Kíváncsi vagyok, majd hol ´´állunk meg´´...

Tied is szép formás! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Jól emlékszem kislány a tiéd ?

Kép
 


Még nem tudjuk. A 16. héten még nem mutatta, a következo uh a 20. héten lesz (10 nap múlva!!! de soká még, jaj :D), talán majd akkor. Az apukája már nagyon szeretné tudni, engem valahogy nem izgat annyira, csak hogy minden rendben legyen, ficánkoljon, egészséges legyen. :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


És érzed már a mozgását ?
Bocsi így elsőre lányt mondtam volna a pocakodra. :-)
de tényleg igaz, mindegy a neme :-)

Kép
 


És érzed már a mozgását ?
Bocsi így elsőre lányt mondtam volna a pocakodra. :-)
de tényleg igaz, mindegy a neme :-)

Kép
 


Semmi gond, Apuka nagyon-nagyon boldog lesz, ha kislány lesz! :)

Úgy a 15. hét végéig meg voltam róla gyozodve, hogy ot érzem, aztán hirtelen abbamaradt a dolog (akkor rohantunk el uh-ra, lehet addig csak a bélmozgásokat éreztem...), és a 18. hét elejéig semmi. Aztán most kedden, ebéd után egy kisebb ´bamm´, majd egy határozott rúgás a pocakban! Komolyan, annyira fura volt, hogy bele is szédültem! :D Majd utána a klasszikus buborékos érzés, amit írnak. Azóta nem voltak ilyen határozott érzéseim. :(

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Dejó :-) biztos lesz egyre sűrűbben. Csak még túl sok helye van. :-)
nekem is egyre erősödik a mozgolódás. De nem mindennapos .

Kép
 


Sziasztok! :)
Hogy vagytok anyucik?

Én a 16. héten éreztem utoljára a buborékos mozgást, de akkor még nem tudtam 100%-ra mondani, hogy a pici az,de tegnap este viszont ahogy apuci is fogta a pocakomat, mondta,hogy rzett valami rúgás szerűt....én is akkor éreztem a mozgást, úgyhogy ez már szerintem Ő lesz.
Csütörtökön megyünk újra ultrahangra,akkor remélem kiderül,hogy fiú vagy lány lesz :)

 


Sziasztok!

Felhívtam a genetikai központot, megvan az eredmény, de telefonba ugye nem mondták meg, holnap délbe kell bemenni Szegedre a nagytudású professzor úrhoz akinél genetikai "tanácsadáson" voltunk, és ő fogja közölni az eredményt. Anya fog érte menni, adtam neki meghatalmazást, úgyhogy holnap délután fogjuk megtudni az eredményt . Mostmár nagyon izgulok, ma is rosszul aludtam.. Ahhj legyünk már túl rajta és legyen minden rendben .
 


Minden rendben lesz Boxangel!
Ne idegeskedj, ne stresszeld magad, tudom,hogy nehéz ezt végig csinálni, de bízz abban, hogy minden jó!!
 


Boxangel, nagyon drukkolok, minden rendben lesz!!!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


mogyoro: szép kis pocak!

Boxangel: biztosan minden rendben lesz, ne aggódj! Tudom, könnyebb mondani, mint átélni... de rendbe kell lennie mindennek.

viivienn: mi is csütörtökön megyünk, akkor kezdjük már a 20. hetet. Nagyon várom, és nagyon szeretném, ha látná az orvos, hogy ki lakik bent.

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Lányok! :(


Mit csináljak....?
A párommal tegnap összevesztünk, és közölte hogy pakoljam össze a cuccaimat, meg a kutyát is, és mehetünk, a kocsiból pedig vigyem be a lakásba a dolgait amik benne maradtak.
A szüleimhez mentem, reggel pedig felhívott, és semmi bocsánat vagy bármi, csak kérdezte hogy mikor megyek a csizmámért, amit ott hagytam...:(
Nem érdekli őt az hogy 19 hetes terhes vagyok, és azt mondta semmi sem foglalkoztatja, sem a gyerek sem én..mi lesz így velünk? :(

 




Szia Vivienn! Nagyon sajnálom. :(
Nem lehet, hogy valami ´´pillanatnyi elmezavar´´, fél az apaságtól, és így jön ki rajta?
Mióta vagytok együtt?

(Páromnak felolvastam, azonnal nagyon felhúzta magát, hogy egy kismamával ilyet nem csinálunk, akármi is van. :S )

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


viivienn: Sajnálom.  Mi történt, min akadt ki ennyire (ha publikus)?

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Az a probléma, hogy nem érzem hogy foglalkozna velem...és nem hinném hogy ezt annyira nagyon túl reagálom.
Minden esténk úgy telik,hogy a nappaliban fekve én elfoglalom magam valamivel, ő pedig facebookon lóg, meg internezetik, és ha leteszi a laptopot, akkor folytatja telefonról.
Ezután meg alvás, semmi beszélgetés vagy bármi....
Mikor megjegyeztem ezt neki, akkor közölte hogy hát menjek vissza az előző barátomhoz, akkor biztosan jobb estéim lesznek, aztán jött hogy a lakáskulcsokat majd küldjem neki vissza valakivel, és hogy szedjem össze minden cuccomat.

Majd jött a következő, hogy innentől kezdve nem érdekli őt, hogy mi van velem, hagyjam őt békén stb...
Este összepakooltam minden cuccomat, és hazamentem anyukámékhoz. 
Reggel csörög a telefonom és megkérdezte hogy mikor megyek a csizmámért amit ott hagytam?!

Na mindegy....

 


viivienn: hány évesek vagytok? 
Majd megnyugszik, lehiggad, átgondolja a dolgokat és minden rendben lesz.
(tudnék még mit írni, de mivel nyilvános a csoport, nem teszem)

Nem egyszerű a várandósság alatti, szülés utáni időszak, szerintem egyik félnek sem. Lehet, hogy ő sem érzi a korábbi törődést?! és azért ilyen? A megszokott élethelyzet ilyenkor azért megváltozik, érzékenyebbek is vagyunk. De ilyenkor kellene nem a homokba dugni a fejet, hanem átbeszélni, megbeszélni a problémákat, sokat beszélgetni, ha az szükséges. Mielőtt még nagyobb baj lenne.  Nem egyszerű, de sajnos tapasztalatból tudom, hogy nagyon el lehet ilyenkor távolodni egymástól (nem konkrétan a terhesség alatt, inkább utána), ezért próbáljatok sokat beszélgetni!

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Ő 27 én 21 vagyok.

Meglátjuk,hogyan alakulnak a dolgok.
Nagyon köszönöm,hogy válaszoltatok nekem ! 

 


Húúú, hát nekem ez azért elég gyerekes tole... Még annyit elmondasz, hogy mióata vagytok együtt?
Drukkolok nagyon, hogy minden jóra forduljon, kitartás!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Augusztusban jöttünk össze.
Nagyon nem szeretném, hogy ennek az egésznek vége legyen...

 


Nyilván nem tudhatom pontosan, de akkor tényleg simán lehet, hogy rájött a´papapara´, gondolom hirtelen jött mindkettotöknek ez az egész, ráadásul manapság még egy harmincas pasi is nagyon éretlen tud lenni.

Nagyon drukkolok nektek! Remélem, azért van most, aki támogasson, szülok, barátok!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Köszönöm szépen ! 
Akartuk a babát,mindketten, de remélem minden helyre jön !
 


Sziasztok! Minden rendben, minden kromoszóma a helyén, jaj nagyon boldog vagyok :))). Azt mondta a professzor szerinte kislány, amit nem is értek, mert ez a vizsgálat 100%-ban kellene megmondania a baba nemét is. Mindegy, most lenyugszom, a lényeg, hogy egészséges. Köszönök minden bátorítást lányok :).
 


O hála az égnek, nagyon drukkoltam!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


boxangel: Hála az égnek (de tudtuk mi ezt ) !  Akkor most már tessék nagyon örülni és nem aggódni

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Látod, Boxangel !
Semmi baj nincs, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, mert az teljesen lehúzza az embert !


Csak a pozitívra !!!!

 


Én holnap megyek reggel a védőnőhöz, csütörtökön uh-ra   

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Hogy vagytok kismamák? :) Otthon is front van?

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok Kismamik! :)
Jaaj, milyen szép pocik! :)
(Amúgy hogy tettetek fel fotót, nekem nincs ilyen lehetőség, lehet azért mert tabletről írok?)

Boxangel ez csodás hír! ^_^ Jaj de jó! Gratulálok! :)

Viivienn, veletek mi újság? Kibékültetek már pároddal? Mondjuk szégyelheti magát!!!!

Az én férjem is 29 éves, nagyon várja a babát és ahogy növekszünk egyre többet szeretget.... :)
Jut eszembe, voltunk múlt hét csütörtökön 4D ultrahangon. Egyszerűen fntasztikus volt. Annyira szép a pici fiam!!! Már most hihetetlenül szeretjük. Apa először látta a picikéjét, nagyon el volt érzékenyülve, amikr a szivecskéjét meghallotta, majdnem elsírta magát! Annyira aranyos volt ^_^

Ti érzitek a picit? Én pár napja biztos vagyok benne, hogy ő mocorog! :) Nagyon jó érzés, annyira vártam már! :)

Legyen szép napotok!
Puszi nektek kismamik! :)

 
 


Sziasztok!
Jó rég írtam én is, nálunk is minden rendben van. A nagylányunk után most kisfiút várunk, több vizsgálat is megerősítette :)

Szép napot mindenkinek!




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


De jó Hutundi! :) Mi is alig várjuk már a következo UH-t, bár nem 4D lesz, de valószinu, hogy megtudjuk hogy kislány vagy kisfiú Mogyoró (:)), és hogy minden rendben van-e, izgulunk rendesen!!! :)

Képet sztem is azért nem tudsz feltölteni, mert tablet-ról írsz.

Határozott mocorgást múlt hét óta érzek! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Bettinyo, gratula a kisfiúhoz, ilyenkor szokták mondani (egy kislány+1 kisfiú), hogy ügyesek voltatok! 

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok. Gratulálok mindenkinek.
Kitartást még azoknak akiknek még várni kell egy picit 
Amúgy tudnátok nekem segíteni...?
Én nekem majdnem minden nap felkelek, és semmi különöset nem érzek a pocimba. Aztán, ahogy a nap telik, egyre keményebb a hasam, főleg, ha sokat mászkálok ide-oda. Nem olyan keményedés, hogy egy pillanatra érzem, hanem egyfolytába. De bizonyos testhelyzetekbe kevésbé érzem. Nem mondom fájdalomnak, inkább olyan feszítő érzés.
Bocsi, ha tök hülye vagyok. Gondolom, hogy normális ez, és ez egyre növekvő pocak miatt van. De szeretném ha megosztanátok velem, hogy nektek van e ilyesmi.
Első baba, és csak gondoltam inkább megkérdezem, mert nem tudom, meddig normális ez, és mikortól nem az.
Ja magnéziumot szedek, egy ideig jobb tőle, de nem tart ki egész napra a "javulás".
Köszönöm szépen előre is, ha valaki tud segíteni 

Kép
 


Szia Melánia! Fogalmam sincs, elso babás vagyok. Néha én is azon gondolkodom, hogy úgy általában véve túl kemény a hasam, de nem tudom. Majd jövo héten megkérdezem a dokit.

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


dmelania: nem mindegy mennyi és milyen magnéziumot szedsz. Sok orvos a Magne B6-ot javasolja, ám ennek magnézim tartalma nagyon kevés. Javaslom a NAturlandos Magnesii Citricii tablettát, ebből 1 db 500 mg magnéziumot tartalmaz. Pár száz forintos gyógyszervágóval ketté lehet szelni és felét reggel, másikat este bevenni. A másik taács pedig a piheés, keményedésnél leülni, lábakat felpolcolni 10-15 percre esetleg ledőlni kicsit.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


ez az a fajta magnézium amit szét kell rágni?

Kép
 


Nem, egészben kell lenyelni.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Megnézem azt a fajtát. köszönöm a tippet. ma nem mentem sehova csak kutyát sétáltatni, pihentem sokat, és nem kemény, ugyhogy megnyugodtam, hogy ez nem állandó.

Kép
 


Sziasztok!

Csütörtökön mi is voltunk az ultrahangon :) minden rendben van, szépen fejlődik, mindene rendben van és megvan :) A vizsgálat végén megkérdeztem, hogy esetleg látta-e, hogy kislány vagy kisfiú, és azt mondta, hogy inkább kislány

Ez pedig egy tegnap készült kép rólunk

20hetes

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Gyönyörű pocak. Szép kismama vagy :-)

Kép
 


Nagyon szép pocak, Bea, gratula! :)

Az lehet, hogy még a 20. heti UH-n se látják ´biztosan´ a baba nemét? Na szép :D

Szerintetek egy piros-szürke babakocsi ciki fiúnak, ha esetleg az lesz? http://www.pixmania.es/silla-de-paseo-p ... 353-a.html

Nagyon jó árban van, és kifutó, most ezen filózok. :D

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Szerintem egyáltalán nem ciki. Ez teljesen jó szín fiúnak. A piros, főleg ez a sötétebb a szürkével szerintem bármilyen nemű babának jó lehet.

Kép
 


Köszi, Melánia! Kispapa azt mondja most, hogy neki amúgy is jobban tetszik a piros, mint a mandula színu (amibol nincs). :) Sztem meg is rendelem! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Megrendeltem!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Köszi, lányok! :)

A fiú mindig egyértelműbb, mint a lány :)

mogyoró: egyáltalán nem ciki, szerintem tök jó  lánynak is, fiúnak is. Én is nézegetem őket már egy ideje, de nálunk egyenlőre még pénzkérdés.  
Csajosba nekem is tetszik a szürke, halványrózsaszínnel.

Bea



Kép

Kép

Kép
 
 


Naa szuper :-)
Jaj már úgy vásárolnék én is egy csomó babaholmit.

Kép
 


Sziasztok Csajok ! :)


Köszönöm az érdeklődést, minden rendben van, megbeszéltük a dolgookat....!
Baba mocorog rendesen,apuci fogdossa a pocakot, és várja a kicsi jelzését, néha kopog is neki, olyan aranyos :)
Csütörtökön az orvos azt mondta hogy a múltkori kisfiú tipp után most azt mondja hogy kislányt lát, de nem biztos benne mert takar a köldökzsinór, úgyhogy majd a 24. héten remélem megmutatja magát !!!
Most májusban vesszük meg neki a kiságyat, szerencsére nagyjából ezután csak apróságokat kell beszerezni :)

 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: