Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Kismamatársaim! 

Óriási szükségem lenne a segítségetekre...!!!!
Jómagam két kicsi legény, a 2,5 éves Beni és az épp 1 éves Boldi boldog anyukája vagyok.  Szülési szabadságom idején végeztem le szakképzésemet, amit most szakdolgozattal kell zárnom (a szakdolgozatírás két ilyen kicsi gyerek mellett igen embert próbáló vállalkozás...).
Szakdolgozati kutatásom megvalósulásához lenne szükségem a segítségetekre, ami abból állna, hogy kitöltitek online kérdőívemet.
Vizsgálatomban olyan kérdésekre keresem a választ, hogy hogyan látják a nők párkapcsolatukat, illetve hogyan formálja az első baba várása/érkezése a párkapcsolatot. Vajon boldogabbak-e azok a nők, akik gyermeket várnak, mint azok, akik bár stabil párkapcsolatban élnek, de gyermektelenek...

Kérlek, ha tartós párkapcsolatban éltek, és első gyermeketeket várjátok...és persze időt és energiát tudnátok szánni arra, hogy kitöltségek a kérdőívemet, látogassátok meg az alábbi linket: http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/792998817/ 
Nagyon nagy segítséget jelentene minden egyes kitöltés...és mindenkinek köszönöm előre is, aki vállalkozik rá! 
A kérdőív kitöltése természetesen anonim módon, név nélkül történik, és az abban foglaltak titkosak...

Cserébe nagyon szívesen osztom meg veletek április végén (amikor leadtam szakdolgozatomat), mire jutottam vizsgálódásaim során...

Emellett szívesen válaszolok mindazok kérdésére is, akik a SOTE II. Klinikán fognak szülni, mert én ott szültem mindkét manómat, így vannak tapasztalataim arról, hogy milyen ott szülni (arról is, milyen ott ügyeletben szülni)...

További szép napot nektek! :-)
ravi
Budapest
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: