Új privát üzeneted érkezett!

Pffff...basszus....annyira sajnálom Regi :( esetleg másik szakit, máshol? Hogy mielőbb túllegyél rajta....2 millió az nagyon sok :(
Teljesen együttérzek veled.....

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!


Regi!!!  Endo a vastagbélen?  Nem tudom pontosan mit jelent, de ahogy körülírtad.... Ezt eddig hogy nem vették észre, semmi más tünete nem volt? 2 év?????????? Atyaéééég!!! Kizárt, hogy valahol ne találj előbb? Veszprém nem jöhet szóba? 


Kata visszazsámlálás, konzi időpontig  


Bringa: én egyáltalán nem tartok ettől az utánfotósditól, sőőőt! Ha esel, ez nem fordul fel, ha elütnek, akkor meg édes mindegy, hogy miben ülsz, vagyis szerintem a mögötted lévő ülés rosszabb!!! Amúgy itt mindenhol kiépült a bringa út, ki sem mennék még én magam sem a főútra, látok én elég videót a Férjem munkájából adódóan, szóval a barom autósokat nem kell bemutatni   Egy nyakpárnával szépen még bubukálni is tud benne. Most 2 személyeseket nézegettünk  Bár addigra mire a Tesó beleülne, atlán Manóci is tekerni fog. Mondjuk elég lusta 


Már akartam írni 2 napja, csak egyszerűen telóról nem küldi el... el is tünteti... Most ültem géphez. Ma egy kicsit wellnesseltünk.  reggel kipattant a fejünkből, aztán írány darány 


Most azon gondolkodunk, hogy kimenjünk e Londonba... Zoli Barátja már ezer éve fűz, hogy menjünk bármikor. Én Ciprus óta rettegek a repüléstől.... Most meg már hogy Manóci is itt van, hát nem tudom. Meg ha megvesszük a jegyet és közben Tesó is útban lenne... Ráadásul nem akarom a kint töltött időt hányással tölteni... Azt sem tudom kibírná-e a 2,5 órás repülést Manó?! Autóval sokkal drágább mint a repülő, bármi más meg bonyolultabb és gyerekkel, vagyis a mi Gyerekünkkel kizárt, hogy megvalósítható!  Csoda, hogy kibírta nyáron a Gyulai utat   Nemhogy Londonig autóval 


Na azt hiszem engem is kiszívott a viz, de rendesen. 10-kor még simán kukorékolni szoktam, de ma erősen hívogat az ágy 


Puszi, jó éjt! 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar,
irany London :) sztem meg lehet probalni, keress olyan jaratit ami az alvadido alatt repul. Hatha.

Ami engem illet, nem tudom meg hogyan tovabb, elmegyunk egy ket helyre, meglatjuk ki mit mond. Anyukamat is veszpremben mutottek beles temaban
lehet azt is megnezzuk. Tuneteim nemigen voltak , nem vlt eszmeletlen fajdalom, rovid ciklus mar jellemzo de akarhol mondtam nem figyeltek ra. Lehet h. 3 eve vegzett uhs atjarhatosagival kerultek ki a sejtek es azota vagyok bezeg.. nem tudom...es soha nem is fogom megtudni. Babat szeretnek, ez most a legfontosabb.

 
 

Regi!


Apukám Öccse is eljött inkább Sopronból, itt műttette magát Jánó Zoltánnal. Én anyajegy témában voltam nála többször. Nagyon rendesnek és lelkiiismeretesnek tartom. 


Én Őt ajánlanám. Ha rákeresel fórumokon is lehet róla olvasni és csak jókat! 


Van egy honlapja is, azon a számon lehet Tőle időpontot kérni, kizártnak tartom, hogy 2 év múlva tudna csak vállani. Nagybátyámnál is az volt a lényeg, hogy a munkája miatt "azonnal" szerette volna a műtétet, vagyis a mielőbbi gyógyulást.... 2 héten belül túl volt rajta! 


Ez viszonylag közel is van Hozzátok! Próbáld meg! 


Hajrá! 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok,

koszi a tippet bayar, anyu mar be is jelentett a profhoz aki mutotte a vastagbellel. vagy vegbellel, mindig osszekeverem. Na mindegy szova kedden megyek.
Beszeltem a szobatarsammal , neki ugyanez volt mint nekem, es o is utanakerdezett ennek Azt mondtak azert nem eszik ennyire forron a kasat. tehat nem fog ez csak ugy benoni hipp hopp.
Szoval van ido. Es nem igazan akarom a mutetet .. ez msot igy epp eleg volt..

Igazabol en csak azert tartok tole, mert ugye allitolag akadalyozza a teherbeesest.. hat nem tudom meglatjuk remelem most mar menni fog ennek ellenere is.
Sokaknak sikerult igy is. Terhesseggel meg elmulik.

Allas keresek ezerrel, remelem talalok majd vmi megfelelot a varosban!


Sziasztok!

2016 októberére várom a babánkat, ha gondoljátok csatlakozzatok!
2016 októberi babák
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopic.php?f=405590&t=444086
Üdv., Manda
 
 
 


Sziasztok!!!


 


Kataaaa!!! Nem a napokban voltatok konzultáción????  Gyere mesélj!!! 


Regi! Az jól hangzik, hogy már kedden jöhetsz megbeszélésre! Remélem A Doki is abban erősit meg, hogy ettől még nyugodtan jöhet a baba!  Hogyhogy állást keresel? Szabad tudni, hogy milyen területen dolgozol? 


Nekem ma megjött...  Uh MANDA édi vagy, de ha ebben a hónapban babaás lennék, már akkor is kalkulátor szerint november 11-én születne a Tesó  Így meg mi értelme lenne az októberibe csatlakozni 


Tuti lesznek sokan, akik októberre várják a kis jövevényt! Ha mégsm akad "társalgó társad" szívesen látunk 


Jelentkezzetek! Puszi 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Szia Bayar,

Hat azert mert sztem nekem ettol a melotol, stressztol jott ki az endo es minden. Sztem ezert nem jon a baba.. Eddig ugy volt h. bezar a ceg, es kapnek vegkielegitest ezert maradtam, de megint mas szelek fujnak lehet nem zar be csak kesobb es en ezt nem birom..
Beszerzo vagyok, autoipari cegnel :(
Tudom hogy le kene szarnom de nem megy...

tenyleg Kata, mizu? Meg amugy is, mi ujsag?


Regi, értem! 


Én is pont ilyen vagyok!  Nem sok olyan munkahely van, ahol mondjuk azt csinálja az ember, amit szeret, no stressz, sok pénz  Nem tudom, mennyire előny Szfvár... nagyobb város, de több a munkát kereső is...  Laktam ott, és jártam vissza Vpbe dolgozni, busszal... élmény volt  


Nem tudom Katával mi újság, reméljük csupa jó hírrel jön!  


Nálunk megvolt a farsang, mármint bemehettünk az oviba. Jajj Manóci nagyon örült, hogy dínó lehetett  


Most meg én örülök, mert holnap a fiúk mikor még alszanak, akkor én korán reggel megyek a piacra, és lomizok  Veszprémben van minden vasárnap. Imádom!  Most a bringa utánfutóra leszek ráállva, de ki tudja milyen "kincseket" találok  


Na mi még filmezünk egyet! Jó éjt! 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Szia Bayar,

Dino :) elhiszem hogy elvezte :)

en most is ingazom, lenyegesen kevesebbet, marmint rovidebb a tav de en ettol is kikeszulok.. elmegy 2 oram csak az utazasra.. 30 km van fehervartol a munkahelyem :(
ez is stresszel..
regen 6 kor keltem, 4 kro otthon voltam, ekkor helyben laktam, elkoltoztem parom utan fehervarra
most 5-fel6 kor kelek, es 5-fel 6 kor erek haza..

nem tudom, meglatjuk talalok e vmit sztem igen!

Nagyon jol kvalifikalt vagyok ! :) ( nem am! de csak lesz vmi allas)

kata? remelem is hogy jo hirei vannak!


Sziasztok,
voltam veszppremben a profnal, megnezte a leleteket es azt mondta h. szte nem kene a mutetet eroltetni ha nem okoz panaszokat: fajdalmas mensit es szekleturitesi problemakat.
Terhesseg ettol meg lehet , megha nehezebben is.
Azert megnyugodtam, bar eldontottem mar hogy ezt nem kell megmuteni.
Remelem sikerul majd ezt a harkanyt elintezni es az is segithet.

Szep napokat!


Kedves babákat tervezők és babákat várók!
Az Ipsos Közvélemény- és Piackutató Intézet kutatást végez
"Egészséges életmód- gyermekvállalás" témakörben.

Várom azok jelentkezését, akik szívesen részt vennének jövő héten (17./18.-án, délután) egy 1,5 órás Fókusz-csoportos beszélgetésen. Akiket várunk:
1. csoport: babát terveznek,
2. csoport: már várják a babát.

 

Kvóták: életkor 25-39 év, Budapesten vagy az agglomerációban élnek, legalább érettségivel rendelkeznek, a családi összjövedelmük min. 200.000 Ft. Életmódjukat a tudatosság jellemzi! A részvételt honoráljuk. 


Várom a jelentkezőket! A pontos részleteket meg tudjuk beszélni​:​
agnesdorkanagy@gmail.com vagy tel. 70-634 8713
Köszönöm a figyelmet! Szép napot:
Nagy Dorka"

 
dorka14
Budapest XI. kerület
 
 


Hol vagytok Lanyok?
Minden rendben?


Itt vagyok! :)


Csak nem mindig jutok géphez, a telefonról pedig valamiért nem küldi el...


Kata!!!:::::


Megjártuk a heim pált... hát hagyjuk.... futószalag, 2,5 óra várakozás... a nő az előző papírokról másolta be a diagnózist.... felírt vmi kencét... azt mondta ha nem múlik el, akkor ki kell vizsgálni.... 


AZt hittem az agyam eldobom. Mondom azért vagyunk itt. Már a 6. doki... De ő is kizárta az ételallergiát, mondván ha a gasztrós is ezt írta... szóval semmit nem ért az egész!!!


Mindegy egész nap csavarogtunk játszóházaztunk, ikeáztunk. Reggel 5-kor indultunk és este fél 9-kor értünk haza  


REgi örülök, hogy jó híreket kaptál. Akkor hajrá, hajrá!!! 


Most mi is "hajrázunk"  


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok itt vagyok...
Sorry-sorry, csak sokat betegeskedünk felváltva a Benimmel, hol ő, hol én vagyok dögrováson :P apa tartja  a frontot.

Regi örülök, hogy bíztat a doki.... a stresszes munka hely szörnyűűűű, bár nagyon ritka a nem stresszes, sajnos.

Én épp itthon, hányás-hasmenés vírussal pihizek, gyemrek most gyógyult ki a köhögésből....de ma újra elkezdett folyni az orra 

Pénteken Heim Pál Kórház: szemészet, sokszor bevan durranva Benike felső szemhéja, ill. a doki szerint, lehet, hogy a látóterét is zavarja valami, nézessük meg....na fain...

sajnálom, hogy potyautat tettetek meg, sajnálom, hogy nem taliztunk :( Remélem a kenőcs használni fog!!!!

Jövőhéten megyünk konzira, szerdán...addig gyógyulgatok....

Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Lanyok, sajnalom hogy ilyen betegek vagytok.. :(

bayar, hat mindehol ez a futoszalag megy :( barmirol is van szo.. sajnos tudom..Remelem azert segit ez a csodakenocs. De ha nem etelallergia akkor mi? Meg mindig ugyanannyi van rajta? nem valtozik szemernyit sem ?
valami masmilyen allergia nem lehet?

amitol az en agyam eldurran hogy fizetek a dokiknak maganrendeles de meg igy sem hajlandoak gyogyitani vagy segitani vagy azert mert nem is tudja mit csinal vagy nem akar.. ugye hoyg azt sem tudja mit csinal eleg nehez laikuskent megallapotani , jo sok penzbe kerul mig kiderul :( Nagyon elegem van mindenfele dokibol :(

Kata,
latom Ti sem usszatok meg a futoszalagot :(

Ami a munkahelyet illeti: a heten voltam egy masik helyen felvetelizni, tok jol ment, aztan csalad? ja ennyi idosen gyerek nelkul nem vesznek fel :( lehet en barmilyen eszes, ratermett, stb :(

Total ki vagyok bukva, emiatt, az endo miatt :( Felek soha nem lesz babank.. van egy endos csoport, hat nem biztattak hogy igy is sikerulhet..

Kitartas Lanyok, nemsokara jon a tavasz, napsutes. Lehet elmulnak a pottyok is addigra!


Sziasztok! 


Képzeljétek, mintha a krémtől kezdene múlni a kiütése. Már fürdés után nem pirosodik be és nem vakarja


Még nem kiabálom el, de remélem, hogy segíteni fog. 


Magán doki : Apának mondtam, hogy mi lenne, ha nem magánba járnánk majd havonta uh-ra...  De aztán elvetettem a gondolatot, mert én mióta nőgyogyihoz járok csak Nála voltam. Bármi van, vagy volt az első terhességemnél, ha épp nem rendelt, hanem ügyelt, akkor behívott a kórházba. Jajj nagyon bízom, hogy hamarosan mehetünk babamozira 


Regi: nem értem! Ha van gyereked, az a baj, ha nincs akkor meg az...  Ez azért szörnyű, hogy ezen múlik! 


Nekem szerencsém volt, mert elég erős protekcióm volt az oviban, amikor kezdetm. A helyi oviba meg a vezető akart annyira átvenni, így nem tudom milyenek ezek az akadályok. Persze volt idő, amikor én is keresgéltem, de ilyennel nem szembesültem. Max hogy 100an állnak sorba egy helyért. 


Endó: Jók a fórumok, de mi lenne, ha kikérnéd egy másik doki véleményét is? Fogalmam sincs mit mondjak! Embertpróbáló az biztos, hogy éveken keresztük ezért kűszdesz és nem adod fel. Nem is lehet! 


Mi a tervetek? Vártok- próbálkoztok? Vagy mit lehet tenni? 


Tavasz?  Havat mondtak hétvégére! És még a március is lehet "télies"


Kata: nem próbáltatok valami vitamint, vagy immunerősítőt? Tény, mi még nem járunk közösségbe, de csabai grapefriutmagcseppet adok neki. Neked sem ártana akkor valami feltúrbózás  


Konzi után jelentkezz, hogy mit mondtak! kívánom a legjobbakat! 


Na mindjárt holnap! Beugom az ágyba , puszi 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok,

Bayar, remelem akkor a krem segit. De akkro mindig kremezni kell majd? mert sztem a kremezes csak tuneti kezeles, nem?


Nem tudom mar mit tegyek.. nem akarok megegy mutetet.. nagyon sok ido lenne ( ha nem 2 ev akkor is min 6 honap vagy 9) masreszt az sem garancia a sikerre. Ennyit szenvedni sikertelenul nem eri meg..
Ma eleg szarul vagyok,szarul is aludtam, fajt a hasam, nem tudom hogy ez az endo miatt vagy mas miatt. De ha endo miatt az eleg gaz lenne, 4 hete volt a mutet..

Javasoltak masik dokit is, aki mut es meddosegis is, gondolkozom hhogy elmegyek oda is. Tovabba forumon javasoltak viszgalatokat, rejtett fertozes stb, gorogorszagban, plusz immunologiai viszgalatok, melyek szinten " ingyenesek": kb 2-400 ezer az egesz vizsgalatsorozat.. es akkor meg a lombikrol  nem beszeltunk..

Van jo hir is. voltam mell UH n, mert ugye ott is van egy csomo. de szerencsere mar 1 eve nem nott semmit es nincs uj sem..

Annyira nincs kedvem visszamenni dolgozni,, sztetek ez normalis?


Hello, 


Igen én is úgy gondolom, hogy az ekcéma krémezése tüneti kezelés. De vannak esetek, amikor tényleg nem áll más belső gyulladás, vagy allergia mögötte. KIvárunk, és meglátjuk. Most hová vigyem még????


Figyelj! Nem vagyok a helyedben, de első elgondolásra én lehet h bejelentkeznék műtétre, addig persze menne tovább a babaprojekt! Vagy nem tudok nem látok bele. De ha ott egy rossz dolog és lehet h akadályoz, akkor eltávolítatnám. Mert ugye nem tudják kizárni, h befolyásolja-e a babásodást!? 


Kineziológust nem próbáltad? Ha lelki okai lehetnek esetleg, akkor Ő azt fel tudja oldani. Sok ilyent hallani. 


De mi??? Görögországban????  Jézusom! 


Ohh még mellben is! Tényleg nincs esetleg lelki oldala? És akkor azt bent hagyják, ha csak ciszta? 


Na akkor jól meg vagy áldva...


Teljesen normális!!!! :)


 


Nem tudom de tegnap óta szúr meg fáj a hasamlaja.... Mondjátok, hogy a betepedástól van  


két hét múlva kiderül! :)


Kata holnap mentek!!! Aztán jelentkezz ám! 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar,

idokozben kiderult hoyg nem is "kell " sokaig meloznom, mert eltoroltek vagy elfogjak a ceges jaratot igy igazan szopoagra kerulnek mivel 5 kor kellene elindulnom itthonrol hogy 7 re beerjek, nyilvan 6 ra ernek haza.. ez azert gaz, szoval surgosen kell vmit neznem..

ma megyek endokrinologushoz, kivancsi vagyok o mit fog mondani!

Nem akarom a mutetet.. tenyleg nem, nem akarom magam felszabdaltatni es a mutet nem garancia arra hogy jobban sikerulne, ezt megmondtak veszpremben: ugyanis attol lehetnek tovabbi ill. sulyosabb osszenovesek, amelyek akadalyozhatnak szinten :( persze aki mut az nem fogja ezt mondani :(

Masreszt tenyleg nagyon elegem van ebbol az egeszbol: 4 eve ebben elek szeretnek vegre fellelegezni es elfejeteni mindeent, szeretnek elni vegre..

Jarok mar egy ideje pszichologushoz, epp ezert.. de ugy tunik vmi mas, vagy vmi sokkal sulyosabb van a hatterben, de sztem csak az orok param es a szar melohelyem az oka = stressz. irracionalisan rastresszelek a melomra.. mintha sajat vallalkozasom lenne, le kellene tojnom ,de nem megy..

Remelem megoldodik a gondod ezzel a pottykerdessel. Immunologiara el lehetne vinni, ha megnem voltatok bar ha nincs mas tunet akkor sztem felesleges.

Igen, gorogben vannakilyen specko kezelesek.. jo, mi ?

Remeljuk most furkalodik ! :)

R

Szep napot!



Sziasztok!


Hajrá "bayar pöttyike"!!!!!! Örsike ekcéma meg monnyon le! ;) Remélem nem jön elő soha többet!

regi: én is csak azt tudom így kívülről tanácsolni, hogy csináltasd meg...
35 vagyok, volt már egy méhenk. laparoszkópiás műtétem, egy vakbél-, egy mandula műtétem egy császármetszésem+ 3 leszívás (altatásos)...és most valőszínű lesz egy altatásos laparoszkópiás méhtülrözésem :(
Ma voltunk a Kaaliban, hát ez a diagnózis, ha megvan vastagodva a petevezető fala, akkor kiveszik....ha nincs, akkor megmaradhat....
Be vagyok tojva, félek, hogy elveszítem egy (2) testrészem, ami az enyém, de ha meg nem megyek el és ez később tovább fokozódik, petefészek rák is lehet belőle...na akkor all in....elveszítek mindent...beleértve akár az életet is.
Kicsit bevagyok tojva....mit csináljak????? MI a helyes....aludnom kell még rá, mert ez most sokként ért.....
Ha megvan ez a kis műtét, cirka 90ezer forintért, utána jön a labor, rákszűrés, ect.....
HA

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kata,
huhh, nagyon sajnalom :( de mitol van megvastagodva, akkor az be van gyulladva, de ha gyulladas, akkor az valszeg endometriozis :( attol megvastagodhat hiszen ra van rakodva a cucc :(
Remelem nem igy van.
de miert 90e? nem csinaltatod meg mashol tbre? bar ha azt vesszuk nekem ez a mutet 100 ba kerult tb alapon :(
Viszont nem ertem a lapart es mehtukrozest, ez ket kulon dolog.. Bar gondolom azert lapar mert ha ki kell venni akkor azt ugy tudjak.
Amugy meg ne felj tole. Es ha ki is veszik a vezeteket nem tortenik semmi: ugyis lombikoztok, oda nem kell, probald igy felfogni!

Nem akarom a mutetet ujra, nagyon nem, nem okoz panaszt, akkor nem lesz gyerek, nagyon elegem van.. Most itt tartok..

Annyira sajnalom hogy iilyen diagnozist kaptal.. :(


Sziasztok!


Na mire jövök... 


Kata: meg van vastagodva a petevezető fala? Ezt uh-al állapították meg? (ne haragudj, de nekem ezek újak) 


Ez most alakulhatott ki? Elég sokat jársz/jártál nőgyogyihoz, hogy ne derült volna ki. Ennek akkor semmi tünete? Nem tudom, hogy fogalmazzam, de "műtét párti vagyok" inkább most egy "kisebb" beavatkozás, mint, hogy később gond legyen! Ha már Ők mondták! Én tuti ezen kattognék, h mikor lesz komolyabb bajom - ez miatt! 


Én a pajzsmiriggyel is úgy vagyok, hogy ha nem lenne egy szép kis vágás a nyakamon műtét után, és nem kellene hormonokat szednem a pajzsmirigy eltávolítás miatt életem végéig, tuti megelőzném, h ezek a göbök rossz irányt vegyenek! Így marad a kontroll, meg a bökés ha kell, de.... nem jó 


Kata te tudod, hogy bízol-e a dokiban!? Ha Ő úgy ítéli meg, hogy jobb most megelőzni a nagyobb bajt, akkor ne habozz! 


Csak tudná az ember mitől vannak ezek a bajok?


Regi: nekünk azt mondták az aviván (is) hogy egy pszichológus nem fog segíteni, ha esetleg lelki okai van annak, hogy a baba nem jön! KIneziológus!!!! És ezt már több felől is így hallottam! Ott a tornán több lánynak is ezt ajánlották, hogy próbáják meg kineziológussal, hogy hol-miért "akadt meg a folyamat". 


Regi: endokrinológus mit néz? Van valami gubac ott is vagy csak egy kontrollra mész? Én az első terhességemnél nézettem egy teljes hormon térképet, hogy minden klappol e. 


Nem gondoltam, hogy szétszabdalnak... azt hittem valami újabb fajta módszerrel ez már helyrehozható. De Ők tudják, és éslhiszem, hogy meggondolod, ha azt hallod, hogy lehet rosszabb is utána... 


Mi ma több mint 20 km-t bringáztunk!  Mikor beértünk a városba, olyan méhösszehúzódásaim voltak, kb mikor indult a vajúdás.... Lehet, hogy a betepadást éreztem???  


2 napja szúr is meg görcsöl is... a Pé már megvolt és a nem várt is még odébb van 7-én lenne esedékes, nem tudom mire vélni ezt a fajta fájdalmat! Vettem is a DMben tesztet  de még várakozik a szekrényben. 


Lehet, hogy csak képzelem, ismerem magamat  


Kata: mikorra kell választ adnod? Ha rábólintasz, pikk pakk meg is csinálják? 


Sajnálom, hogy eddig semmi jót nem hozott ez az év... Lassan át is kell írni a 2017-re a topik címet is 


 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok, most találtam rá a topicra. Párommal szeretnénk babát, ezért tavaly évvége felé már abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Legutoljára febr6-án volt menzeszem, ha jól számoltam az ovum akkor 18-20 közé kellett esnie. (28napos a ciklusom - legalábbis az elmúlt két hónapban ennyi volt) 
A kérdésem az lenne, hogy mikor lenne érdemes legkorábban tesztelnem? Én március 6körülre számoltam, mert addigra - ha minden szépen és jól alakul - akkor a megtermékenyítéstől már min 2 hét eltelt. 
Lilla
 
 


Szia Lilla! 


Én pont ugyan így vagyok, ahogyan Te! Nekem február 5-én volt utolsó menstruáció. Azt tudom, hogy az első terhességemnél, a fogantatástól számított 10. napon már volt egy halvány pozitív tesztem 


Te is valahogy így számolhatsz vele, a teszteken is így szerepel, mint információ, de van olyan is amikor csak később mutatja ki a terhességet, tehát, ha a 10. napon épen még nem jelni, akkor sem kell elkeseredni. 


Én még nem tudom mikor tesztelek... Egy hetet még tuti várok! 


Szuper, hogy jöttél, reméljük maradsz is, mert mi itt csak hárman vagyunk az oszlopos tagok 


Mesélj Magadról, ha van kedved! 


SZép napot! Este jövök! 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Szia, mindenképpen maradok, bízom benne h előbb utóbb a pocaklakó is fog jönni :)
Tanulok-dolgozom. Igazából a munkahelyemmel kapcsolatban van egy kis-nagy dilemmám h ha kismama lennék/leszek mikortól jelentsem be és menjek el táppénzre,
 
 


Mert ápolóként dolgozom, felnőtt osztályon (belgyógy, de mindenféle beteg megfordul) Nem szeretném túl hamar sem bejelenteni pl. 4 héten, mert korai terhességnél a vetélés még nagyobb százalékban fordul elő, ugyanakkor nem szeretném elhúzni olyan nagyon sem, mert 1. Féltem a babám 2. Nem dolgozhatok éjjeles műszakba ami azt jelenti h havi 10 nappalom lenne azt viszont suli mellett még egy hónapra sem. Nappali tagozatra járok msc képzésre, és a suli miatt kértem magam 120órába és éjjeles műszakokba..A munkahelyemen senkinek nem mondtam h baba projektbe kezdtünk. Ti mit gondoltok, pozi teszt esetén mikor lenne érdemes a főnökömnek megmondani h kismama vagyok és táppénzre szeretnék menni?
 
 


Lilla!


Én tuti kiiratám magam. Vagyis én ki is irattam az első Babámmal. Én óvónő vagyok, de elég stersszes volt nekem is, meg sokat utaztam akkor még a mhre, nem volt kérdés, hogy a baba az első!


Azonnal felhívtam a helyettest és elmondtam Neki, hogy mi a helyzet. 4. héten vagyis a teszt után rögtön felesleges uhra menni, 6-8 hetesen már igen, h legyen szívhang stb... addig írjon ki a háziorvos, utána meg ad ajánlást a nőgyogyi, és ezek alapján adja ki szülésig a háziorvos a táppénzes papírt. 


Nálam így volt. Ma voltam bent az oviban, mondtam h ne számítsanak rám szeptembertől  mert gyúrunk a Tesóra (hogy így fogalmazzak) teljesen normális volt, sőt örült a vezető. AZt mondta, h amint megvoolt az első ngyógyászati uh és minden ok, akkor menjek vissza táppénzre, így nem a 22 ezret kapom, hanem a fizetésem 65% -ha jól tudom. 


Amúgy szerintem 12. hétig az ami necces... 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is csatlakoznék, mint babára váró :-) ha befogadtok, mert itthon már az agyára megyek szegény férjemnek, hogy nincs más témám, csak a baba, dehát annyira szeretném. Kár hogy mindenre hat a gondolat teremtő ereje kivéve erre, mert akkor már 10-es ikreim lennének :-) Tudom, hogy nem szabad rágörcsölni, de sajnos 24 órában ekörül pörgök, figyelem magamat, a jeleket, hátha ez az... terhes vagyok, de eddig semmi. Egy éve próbálkozunk, 37 éves vagyok, tehát nem fiatal és nincs még gyerekünk. Tavaly márciusban sajnos elment egy baba néhány hetesen, azóta össze sem jön. Szerencsére minden leletem jó, a hormonjaim rendben vannak. És még nyugalom is van, mert itthon vagyok, épp munkanélküli és munkát keresek. Most elkezdtem Aviva tornázni, a párom is tornázik velem együtt. Még csak 2 hete kezdtük, én már várom a csodát. Amúgy március 5-körül kellene illetve nem kellene megjönnie. Örülök, hogy itt vagytok. Puszi mindenkinek, és írjatok...minden gondolatot szívesen fogadok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Szia ginger! 


Én is pont így akasztottam ki a Férjemet az első baba előtt  Átérzem a helyzetedet!  Mondjuk nekünk szerencsére csak 3 hónapig tartott, mert hamar megfogant és ma már 2,5 éves 


Most a Tesóra "hajtunk"  


A dátumot nézve hárman vagyunk, akik nem várják március elejére  


Ha minden rendben van Veletek, akkor biztosan jönni fog a Baba. Peteérés, ovuláció megvan? SZoktad érezni, vagy hőmérőzni, vagy ilyesmi? Azzal be lehet lőni, hogy melyikek legyenek az "aktív napok"  


Szuper napsütés van  Megyünk csavarogni Manóval, este bekukkantok! Gyertek!!! 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok, visszaterve a munkahelyre nagyon felek h mit szolnanak ha kiderulne h babat varok. Az elozo kollegam 20.hetes koraig dolgozott csak nappalos muszakba... nekunk a beosztasunk 2hettel elobb megvan mint a kovetkezo honap. En viszont nem szeretnek semmikepp sem 20hetes korig dolgozni..
 
 


Nagyon varom a jovo hetet, hogy tesztelhessek, csak nem szeretnek tul koran sem pl.het elejen mert akkor lehet semmit nem mutatna. 6.a korul lenne a legoptimalisabb de olyan nehez varni. Ez a "legrosszabb" a varakozas resze..
 
 


Sziasztok!

Mi mindent úgy csináltunk, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Vettem ovulációs tesztet, és akkor voltunk együtt, amikor jelzett...volt ez már máskor is így, mégsem lett baba. Bayar, Ti mióta próbálkoztok a tesóval?

Szia Lilla!

Nehéz ez a munkahely kérdés, nálam azért mert épp munkát keresek, és ha jön a baba, a próbaidő alatt még védve sem vagyok, és meg kell mondani elvileg, hogy babát vársz. Én azért várnék 12 hétig biztosan, addig az ember még a családjának sem szokta elmondani, mert ez a kritikus időszak. A teszttel is várnék a helyedben, mert én amikor túl korán teszteltem tavaly márciusban, mensi előtt 10 nappal már élesen piros volt, viszont nem maradt meg, megjött...nem kívánom senkinek azt a 10 napot, amikor már gondolatban a gyerekszoba falát festegeted. Ha nem teszteltem volna meg sem tudom, hogy terhes voltam, mert amúgy időben jött meg. Tudom, hogy nehéz, de nem jó a csalódás.

Puszi Nektek...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Mi tavaly ősszel döntöttük el, hogy akkor jöhet a Tesó! De ez az első hónap, hogy majdnem végig 2 napoztunk  Volt, hogy a Férjem munkája miatt nem volt itthon és pont akkor ,amikor jó lett volna... volt, h nekem volt izotópos pajzsmirigy vizsgálat, azét nem lehetett...  Ha most nem sikerült, akkor a következő hónap valószínű megint ugrik kapásból, mert pont akkor lesz megint a határon....  Hacsak nem tényleg a postás vagy a gólya hozza  A tesztelés úgysem tudod pontosan meghatározni, mint azt sem hogy melyik az a 3 nap amikor megfogant a baba. Lehet h múlthét szerdán fogant, akkor ma pont 10. napon lennék és egy jobb teszt kimutatná..., de mivan, ha csak pénteken, akkor még péppen 8 napos...  Én az elsőnél hőmérőztem. Nagyon pontosan kiadja, hogy mikor mi történik odabennt! A 3. hónapra már tisztán láttam, és sikerült is. Nekem akkor december 3-án esett le a hőm, azaz akkor volt ovu és 13-án este volt egy halány teszem  És utána végig 37 volt a hőm.... tudtam, hogy sikerült!  Én még mindig azt mondom, hogy a baba az első, mármint annak aki ezen agyal! Én legalábbis kérdés nélkül ezt választanám és nem agyalnék a mhen.  Olyant én még nem is hallottam, hogy pozitíz mensi előtt, aztán megjön mintha semmi nem történt volna....  Ha már egyszer betepadt és termelődött hcg, aztán csak ugy távozik....



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Nekem is a baba az első, de azért amíg nem jön próbálok munkát keresni, mert ki tudja, lehet, hogy egy fél év múlva jön. Meg jó lenne valami ellátást kapni, mert a férjem olyan munkát végez, ami nem fix, hol van meló, hol nincs. Eddig az én jövedelmem volt a biztos pont. Persze, hogy a baba az első!!!

Igen, valóban érdekes  volt, hogy egyszer csak eltűnt a baba. Akkor próbálkoztunk először és elsőre sikerült. Még nem volt tapasztalatom abban, hogy mikor érdemes tesztelni, de az biztos, és ez most is így van, hogy nekem nem középen (amúgy 30 napos a ciklusom) van a peteérésem, hanem korábban, kb. 9-10. napon, ezért lehetett, hogy a 20. napon már kimutatta, először csak reggel, aztán délután is, még a digitális teszt is, ami nem tévedhet, azt írta ki 1-2 hetes. Utána egy pénteki napon kb. egy héttel az első pozitív teszt után voltam nőgyógyásznál (itt sokkot kaptam, mert akihez jártam kamaszkorom óta, kiderült, hogy meghalt, 40 évesen). A doki azt ponta petezsák sejthető, jöjjek vissza egy hét múlva. Szóval ez volt pénteken, vasárnap megjött. Nagyon megijedtem, mert mivel nem látták egyértelműen bent, benne volt a pakliban, hogy méhen kívüli. Azt mondta a doki menjek be a Baross utcai Klinikára, ott vettek vért, és visszarendeltek délutánra és azt mondták, ha pénteken még pozitív volt a tesztem, ebből már jól nem jöhetek ki. Aztán szerencsére negatív lett a hcg értékem és nem kellett egészségügyi kaparás. Szóval ez a történetem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Bayar, Neked vannak megérzéseid? Hogy most vajon lesz-e baba. Nekem az a megerzesen, hogy nekem ebben a honapban nem lesz, vagy mar kimutatná a teszt igy egy héttel elotte.Persze tudom hogy nem szabad még tesztelni, de én sem birom ki.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


A munkával kapcsolatos véleményem arra irányult, hogy Lilla írta, mi lesz ha babás lesz és éjszakázik stb... Én kiiratnám magam...


Nyílván kerress munkát, mert ez a baba dolog sajnos nem csak rajtunk múlik!  Vagy nem tudom, amikor minden rendben, akkor sokaknáél miért nem jön! 


Így már értem a történetedet... Sajnálom! 


Megérzés  Én iszonyú hypohonder vagyok, de ezt viccen kívül! Bármit be tudok magamnak beszélni és tüneteket produkálni!!! (mióta van gyerekem azóta, de erre egy pszichológus ismerősöm azt mondja normális) Őszintén: sosem érzékeny a cicm mielőtt megjönne, de most igen. Nem tudom mennyit olvastál vissza, de fentebb írtam a furcsa méhösszehúzódós fájdalmamról, ami nem a pé-miatt volt, és nem is menstruációs fájdalom... kb mikor kezdődött a vajudás, olyan volt... Fogalmam sincs, hogy miért...


Lehet, hogy csak a szívem súgja, mert nagyon szeretném a Tesót, hogy igen, van baba, de lehet, hogy ezek a tünetek valósak és a Mini üzen 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Igen, szerintem sem szabad kockáztatni, az éjszakázás biztos nem tenne jót Neki meg a babának sem. A nőgyógyász meg simán kiírja szerintem táppénzre.

Nekem a cicim egyik hónapban érzékeny, a másik hónapban nem. Most megint igen, már kb. egy hete, nem tudok hason aludni. Mást viszont nem érzek. Én is rendkívül hypohonder vagyok, de már elvből nem beszélem be, hogy terhes vagyok, mert már ezt csinálom 11 hónapja, elfáradtam. Utána meg megjön és zokogok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok, nekem semmi tünetem nincsen, próbálok figyelni magamra de semmi.. előző hónapban bezzeg mindenfélét már éreztem, aztán persze megjött.. azt a csalódást :( pedig már teljesen beleéltem magam.
Párommal még nem beszélgettünk arról, hogyan lenne jó, és mikortól menjek táppénzre.
De lehet nektek van igazatok és mielőbb lenne.. 3éve dolgozom főállásban, szóval járandóságot kapnék azzal nem lenne probléma, nagyon félek attól, hogy ha össze is jönne, amíg várnék h betöltsem a 12.hetet valami  baja lenne a sok éjjeles műszakom, rendszertelen alvás, mindenféle beteg miatt akik az osztályunkra kerülnek, hiszen ez a legérzékenyebb időszak .. 
Azt hiszem ha pozi tesztem lesz, az 5-6. hétig eldöntjünk a párommal az orvosi látogatást követően a hogyan továbbot.. 

Próbálom a sulival és minden egyébbel lefoglalni magam h ne mindig a babán gondolkozzak, de annyira vágyom már rá.. sosem gondoltam h egyszer előjön ez az érzés, hogy már nagyon szeretném a karjaimban tartani.
De félek attól is; h ha ennyit gondolok rá, nehogy az legyen belőle h rástresszelek az egészre és emiatt nem fog összejönni :(
 
 


Szia Lilla!

Te a munkahelyedről írsz éppen? Nehogy valami rosszakaród (remélem nincs ilyen) meglássa, és előbb megtudják, hogy babát terveztek, mielőtt még Te elmondanád. Légy óvatos.

Ismerem ezt a rágörcsölés dolgot. Én is ilyen vagyok. Nem tudni, kinek miért nem jön össze, ha nem jön össze a baba, lehet, hogy igaz az, hogy tudja mikor kell majd jönnie és mi nem tehetünk semmit. Nem szabad túl sokat aggodalmaskodnod, gondolj bele, most azon aggódsz, hogy összejön-e, meg hogy mikor, amikor összejött, azon, hogy megmarad-e és a 9 hónap alatt még rengeteg aggódni való lesz, de ezzel biztosan nem teszel jót sem magadnak, sem a babának. Utána, amikor megszületik egészen életed végéig aggódhatsz majd érte, ahogy anyáink aggódnak értünk, dehát ez az anyák sorsa.

Nem tudom hány éves vagy, biztos fiatal, ha még tanulsz. Szóval biztos hamar össze fog jönni. Nekem mindig azt mondják, éljem az életem és egyszer csak majd jön.


Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Szia,nem munkahelyrol irtam, ill telefonomrol szoktam, nehogy valaki eszrevegye h ilyen oldalra regelve vagyok.Tudom, h nem szabad gorcsolni csak eleg nehez ezt befolyasolni.
 
 


Lemaradt:28eves vagyok es a parom is ue.
 
 


Szia,

Szerintem el kell foglalni magad, például ha dolgozol, gondolom nincs időd agyalni. Otthon pedig próbálj a párodra koncentrálni. Én most tornázni járok, ezzel próbálom terelni a figyelmemet illetve kikapcsolni. Meg sütök, főzök itthon a férjem kedvére. Közben persze gondolok a babára, hogy milyen jó lenne, ha bent lenne és nem jönne meg jövő hét szombaton.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok, Szia Lilla, Ginger, Udv itt. Sok sikert mindkettotoknek, turelem. ami a munkahelyet illeti, nem kell bejelenteni, de proba ido alatt nem vagy vedett. Ha nem vagy probaidos es nem mondod meg, nem rughatnak ki akkor sem ha nem jelented be, ha jol tudom ez a legujabb torveny. ( az elozot ugy tudom az alkotmanybirosag megszuntette, megvetozta) nekem faj a pocakom, nem tudom mitol, mar megint attol hogy nemsokara megjon( durva lenne, mert meg van kb 6 nap) vagy meg mindig a mutettol. Idokozben megjott a sulfivit gyogyfurdokoncentratum is, de meg nem mertem furdozni a mutet miatt. igaz mar letellt a 4 het de megsem Holnap megyek vissza melohelyre, irattam mar nyugtatot, mar 2x bevettem ejszakara, hat marha jol aludtam :d


Sziasztok Lányok!

Próbáltam végigolvasni az első oldaltól kivel mi a helyzet, hogy képbe kerüljek. Csak a harmadik oldalig jutottam, rengeteget írtatok...és mennyi mindenen mentetek keresztül. Úgyhogy én össze is teszem a két kezem, hogy nincs semmi bajom. A lényeg, a baba persze nálunk sem jön, de nekem a doki azt mondta, hogy türelem. Láttam írtátok, hogy majd az IKEA-ból szeretnétek berendezni a gyerekszobát...én itt lakom az Örsön, az IKEA mellett. Milyen buli lenne, ha majd egyszer itt találkoznánk és bandáznánk az IKEA-ban és mindenki babás lenne.

Nekem most szombaton nem kéne megjönnie (márc.5-én) és már annyira beleéltem megint magam, hogy nem is fog...ennek sírás lesz a vége.

Írjatok...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok Lányok!!! 


Nagyon halkal kiabálom, de van egy halvány pozitív tesztem!!!


Még el sem hiszem!!! Iszonyat boldog vagyok és kicsit félek is, hogy mi lesz 2 lurkóval.... 


Éjjel megálmodtam, hogy +!!! De remegett a kezem, amikor lepisiltem a tesztet ak egy


Holnap és az azt követő reggel még tesztelek! De nem lehet semmi baj!!! 


7. 8. hétig nem tervezek dokihoz menni, addig növesztem a kis jövevényt. A kalkulátor szerint, november 11 re várom.  3 év, 3 hónap lesz a tesók között 


Na majd este benézek! puszi


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


bayar,
dejo, halkan orulok! :)
akkor minden megoldava ;)


Sziasztok%

Lilla, ginger Üdv itt, gyertek sűrűn ;)

Bayar :)))))) De jóóóóó, hozz majd képet, imádom a 2 csíkos teszteket! Nagyon drukkolok!

Én még mindig nem döntöttem.....nem UHal állapították meg.....ez nem bizti, csak benne van a pakliban, lehet, hogy minden ok bent és akkor nem kell kivenni.
DE 2. hónapja dolgozom kicsi Fiam, nem régen kezdte a bölcsit....állandóan beteg 2 hét bölcsi 2 hét otthon. + én is viszem haza a válogatott bacikat :P

Szóval most egy műtét nem is tudom mikoe férne bele a szoros napirendembe. + a rengeteg vizsgálat, vérvétel és májusi ciklussal egy lombik......vááááá

Persze biztos meglehet oldani, de nemtudom, hogy a lelkem akarja  e ezt az egészet....tesót szeretnénk, csak.....értiteeeek, ugye? :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

De jó Neked Bayar!!! Én is teszteltem, persze negatív. El vagyok keseredve, bár tudom, hogy még korai, de szerintem már egy halvány csík nekem is lehetne. Most nem vagyok túl kommunikatív, de szívesen olvasgatom amiket írtok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok,

Bayar: jajj de jó, gratula halkan is :) remélem később erősödni fog a plusz jelecske :) 

Ginger: ne törj le, lehet pár nap múlva már neked is plusz lesz :)
Én még nem mertem tesztelni...félek, h ha túl korán tesztelek és negatív akkor elszomorodom.. persze tudom, h amíg nem jön meg van remény, lehet szerda reggel megpróbálom akkor kb. 11 nap lesz.. bár az is lehet h még az is korai.. a hétvége dönt el mindent úgyis.. 
Az IKEA-s találkozó nekem nagyon tetszik, reméljük mindegyikünk 1-2 hónapon belül örömködhet és növesztheti a csini baba pocakot :) 

Katapetra: teljesen megértem egy kollégámon keresztül, bár ők első babóra hajtanak, de Erika mindig elpanaszolja, h nem biztos abban h ez az egész megéri e, mert akkora procedúra, és már 1x majdnem ráment a házassága a férjével.. 

reginand1pont0 nem vagyok próbaidős, lassan 3,5éve folyamatosan 1helyen dolgozom. Lehet nem olvastam figyelmesen de nem találtam h miért van szükséged nyugtatóra a munkahelyed miatt? Ennyire stresszes?
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron