Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Regi!!! Valahogy úgy érzem minden ok lesz!  Én hiszek a talpreflexológiában. Gondolom csodát nem tesz, de egyre jobban hajlok ilyen dolgok felé.... Most elkezdtem "antalvalizni" 


Nekem pajzsmirigy göbök vannak, így szülés után. Jó lenne eltűntetni őket  


Minden értékem jó, egy pöttyöt magasabb a prolktin, vagy azt már lehet h írtam. Arra most kell fél bromo. 


Amikor voltam rákszűrésen a nőgyogyimnál, akkor csinált uh-t is, és (kb 2 napra rá meg is jött) én még sosem láttam azokat a kis tűszöket, - úgy hívják ugye?  a jobb oldalon volt 4-5 kis golyó, azt modta azok érhetnek be  . Azt tudom, hogy Manóka a bal oldalra tapadt annó 


Mi is megtettük, amit kell Tesó témában. Én kicsit félek, még mindig. Iszonyat boldog leszek, de tudom, hogy milyen nehéz volt az eleje Csőrivel, mi lesz kettővel... kb júniusi lenne. 


De tudom, hogy van Isteni gondviselés, tehát akkor fog jönni, amikor kell. 


Én azt "tűztem ki" hogy jövő júliusig, próbálkozunk. Ha addig nem, akkor szeptemberben én is kezdek az oviban Csőrivel együtt. 


Kata: Beni bölcsis?  ATyaéééég! Hogy fogadta? Csak délelőttre viszed? Amióta beszéltük a talit, annyiszor gondoltam, hogy hát ha míg jó idők vannak, simán lejöhetnétek akár egy ittalvásra, elmennék állatkertezni, még van fagyi a parton  Boboznánk...MI sokat vagyunk ketten, Zoli megint megy határt védeni.... Hely van bőven  


Én amúgy utálok egyedül lenni, mármint Apa nélkül. Nem találom a helyem. 


Na mindegy! 


Regi: ilyenkor mikor derül ki? 


A többiek nagyon eltűntek 


Na pusziii




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!

Regi:  görcsök jó jelek, meg, hogy fáj a cicid....remélem kis manókád most ágyazódik be :) DRUKK

Nálam is voltak ilyen érzések...ill. a 12-13. naon (ET után) nagyon rosszul lettem, ugynevezett hiperstimulációm volt.
Ez annyit tesz, hogy a sok hormon, amit kaptam, ill. a baba által termelt +terhességi hormon, ledöntött. Rosszullét, halálfélelem, izzadás...nagyon vacak állapot volt, be is mentünk a kórházba, bent is fogtak, fehérje infúziót kaptam...majd a vv is igazolta, hogy itt bizony baba van, annak ellenére, hogy a 12. nap éjjelén, és a 14. nap estéjén pecsételtem...(2 másik embrió elmehetett) MÉGIS itt van Benjámin, épen, egészségesen...szóval az utolsó pillanatig hinni kell benne! 
Remélem nem ijesztettelek meg ezzek a sztorival. Csak azért írtam le, hogy ilyen ijesztő, és szinte reménytelen eseménysorozat után is történnek CSODÁK. Nekünk Beni egy csoda :)

Beszoktataás, most ideális, mert most nem kell még beállításra mennem, se UH-okra, nyugiba betudunk járni, ott vagyok vele...Utána nem tudnám hova tenni szegénykémet...Illetve neki is jó lesz, társaságban van, tanulja a társas viselkedés szokásait, szabályait. Ha terhes maradnék, jövő ősszel úgy is mennie kellene oviba (3 éves lesz), pici babával, beszoktatni...na azt neeeem....Ha pedig nem lesz tesó, akkor megyek dolgozni, muszáj :P

bayar:
Göbök? nem is tudtam, hogy ilyened is van? Szegény....ez kezelhető, vagy műtéti úton tudják csak eltávolítani? Vagy nem is kell, mert nem veszélyes? bocsi, nem nagyon értek hozzá, csak az alulműködéshez.

Sztem hamar összejön a tesó nálatok, nagyon drukkolok!!!! Egyedül vagytok? :( ÓÓÓ basszus.... az nagyon nem lehet jó....szegény rendőröket, katonákat nem irígylem...meg a családjukat sem. Ezért örülök, hogy anno Szabi leszerelt...bocsi, de ennyi pénzért+ ilyen veszélyeknek kitéve...anno volt még ő is Szegeden árvízvédésen. Na az is egy kemyény hét volt. Remélem gyorsan lesz változás, és minden visszatérhet a régi kerékvágásba.
Nagyon kedves vagy, hogy felvetetted a talit, akár ottalvós megoldásban :) Gondolkodom rajta ;) Tök jó lenne! Most még az idő is szép, én is itthon, a bölcsi pedig nem olyan merev...szóval lehet hiányozni. Az ovi az már necceseb, tudod? :)
A beszoktatás most kezdett akadozni...nem új a hely, nincs már olyan nagy inger...anya is eltűnik(kiülök)...szóval lesz itt még sírás ;) DE ez a normális....majd szépen megszokja, meg én is....

Üdv mindenkinek( a csigaházban bújkálóknak is :D )

Bocsi a szóáradatért ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok,

en orulok ha sokat irtok, itthon vagyok :)

Bayar, arra jo a galaj, ha jol tudom a kozonseges galaj, es annak a fozetet kell inni + ejszakara ratenni a torokra, gobokre a kiazott gyogyfuvet. nem tudom mennyire hiszel ezekben, en sok ilyet ittam, bar nem hasznalt se a palastfu se a cickafark :) babatemaban, nem. Viszont ittam cickafarkat gorcsokre, arra nagyon bevalt.

okt 7 en kell menni vervetelre. Nalunk (bmc) ben punkvio +14 nap a vv.  En is bizom benne.

Katapetra, nem ijesztettel meg, de nem is tudtam h. a hiperstimulacio ilyen sokaig fennallhat..tegnap ota iszom feherjet, meg sok folyadekot, de attol meg allandoan wc re kell jarni, na ilyen a nagy pihenes. Amugy jol birom az itthonletet, elvezem :) szeretnek meg maradni itthon, jo lenne babasan :D

Na igen, ebbol a szempontbol most jo a beszoktatas ;)


Remelem nemsokara lesz teso is ;)

R


 
 

Sziasztok,

en orulok ha sokat irtok, itthon vagyok :)

Bayar, arra jo a galaj, ha jol tudom a kozonseges galaj, es annak a fozetet kell inni + ejszakara ratenni a torokra, gobokre a kiazott gyogyfuvet. nem tudom mennyire hiszel ezekben, en sok ilyet ittam, bar nem hasznalt se a palastfu se a cickafark :) babatemaban, nem. Viszont ittam cickafarkat gorcsokre, arra nagyon bevalt.

okt 7 en kell menni vervetelre. Nalunk (bmc) ben punkvio +14 nap a vv.  En is bizom benne.

Katapetra, nem ijesztettel meg, de nem is tudtam h. a hiperstimulacio ilyen sokaig fennallhat..tegnap ota iszom feherjet, meg sok folyadekot, de attol meg allandoan wc re kell jarni, na ilyen a nagy pihenes. Amugy jol birom az itthonletet, elvezem :) szeretnek meg maradni itthon, jo lenne babasan :D

Na igen, ebbol a szempontbol most jo a beszoktatas ;)


Remelem nemsokara lesz teso is ;)

R



Regi: a vége felé a legnagyobb a valószínűsége a hips-nak, mert addigra beágyazódik, és beindul a normális hcg termelés.
Jó tanács: HÚÚÚÚS, minél több!!!! napi akár 1kg (nyersen mérve), tudom, durván hangzik, de nagyon sokat számít!

Üdv

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


katapetra, koszi, ezt nem tudtam.
ugyelek ra!


Hello!


Köszi Regi a tanácsot, már egy éve iszom a galajt, Gyuri bácsitól rendelem... Az elején tettem pakolást, de olyan macerás... 


Kata: Amikor kiderült, csináltak biopsziát, mert van egy épp 1cm-es. Meg pár 5-6 mm-es... Szerencsére negatív lett. Fél évente, évente kell uhra menni, ha nőne akkor újra bökés... Nincs rá gyógyszer... Lehet h egyszer csak eltűnnek, lehet h örökre megmaradnak, csak akkor nyúlnak hozzá, ha nő és rossz sejtek jelennek meg benne. Szóval kalafa! De hát ez van. Én arra tippelek, hogy ugye nekem szednem kellett a prolaktinomra gyogyit, mert túlműködöt, de a terhesség 3. hónapjában abba kellett hagynom, mert a tejelválasztást nem kell elnyomni gyógyszerrel... így vsz az egekben volt a prolaktinom. Aki szoptat annak amúgy is, mert az azért felelős... Mivel a hipofízis a felelős a pajzsmirigy működéséért, ezért  gondolom, hogy nekem ez tett be... Azt mondja az endokrinológusom, h ne aggódjak, ha jön a Tesó és a most elkezdett fél gyogyit is újra meg kell vonni, akkor sem lesz semmi baj a gömökkel. AZt is mondják, hogy lelki okai vannak, de nem tudok olyan dolgot mondani, ami kiválthatta. OK! Az tény h volt h besokaltam, meg épp h depis nem lettem... Kicsit félek is az újabb 3-4 év itthonléttől. 


Sok "húúúúst" kell ilyenkor enni???  Én sem tudtam. Inkább úgy tudom, h minél több friss zölség-gyümölcs, napi értekzés max.: 10% állati eredetű fehérje legyen és minden (kiv persze a hús) feldolgozatlanul. Ja és cukor nuku  


Most azért is kezdünk kicsit ráállni erre, mert Csőrit Laktóz mentes diétára fogták a pöttyei miatt. Kb egy év jöttek elő, és azóta egyre több van neki. Most h L menteset kap, így is tele van. Arac, keze...  Szerintem liszt lesz. Viszont, ha beigazólódik, akkor mi is átállunk, mert az drutál meló 2 felé sütni, főzni. 


Na mindegy!!! Ez nem babaváró téma! 


Regi, most h írtad, hogy milyen jó lesz otthon.... Én is visszaemlékeztem, h be voltam zsongva. Én sem dolgoztam a várandósságom alatt, de a végére már igen-igen nehéz volt. Alig vártam, h ne csak várnom kelljen. 


Álmodd majd meg Kata, hogy eljöttök-e. Bár olyan huu de jó idő nem tudom lesz e még, de attól elleszünk. Csavargunk... Most megy Zoli, ha minden igaz holnap reggel. Általában 4 napot vannak ott 2 meg itthon. 


Ma pont voltak nálunk vendégek. A Kisfiú egy évvel fiatalabb, tehát 1 múlt. Csőri olyan irigy volt. Hisztizett, h nem játszhat a játékával, nehogy odaadjam a játékokat stb... Szörnyen viselkedik mióta 2 éves lett. De aztán mire indultak, már hordta Ricsinek a játékokat. 


Na puszi




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok,

Hogy vagytok ?
nalam egyre kozelebb kerult a Vv idopontja, kezdek izgulni.

Semmit nem erzek, de ez normalis azt mondjak es van ami meg a gyogyszerek mellekhatasa. elkezdtem magne b6 t szedni es megszuntek a gorcsok, neha beleszur, mintha megjonne, de olvastam h. a prolutextol is lehetnek ilyesmi tunetek. szeretnek jo hireket hallani szerdan!

bayar: a munkahelyem nem annyira jo, sot, es ott is varok vmire.. szoval a varakozast megertem hogy egy ido utan orjito tud lenni.
Szerencsere van egy baratnom aki otthon van babazik, plusz a tesom is, igy van hova kiruccanni :D Tovabba a hobbim eladhato termek, igy akar meg "dolgozhatom" is itthon ;)

Szep napokat!




Sziasztok! Mi még mindig beszoktatáson, alakulunk.
Regi: szerdán már vv? Te jó ég, pörögnek a napok. Gondolom neked ólomlábon cammog...ismerôs.Nagyon drukkolok!

Bayar:hogy vagytok?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Helló!


Velünk minden ok. Esik... Régen imádtam az őszt, meg a telet, de tavaly is kicsit depis hangulatom volt ettől az esős, "nem tudunk csavarogni" időtől...


Nekem is volt görcsölgetés, meg szúrkálás, de én bármilyen tüetet tudok produkálni, akár a terhességit is! Hypochonder vagyok, tehát én csak akkor mondok bármit is, ha pozitív tesztem lesz. De már elterveztem, hogy ha beköltözött, akkor az lesz a kácsonyi meglepi "mindenkinek"


Addigra pont tudnak cuki képet adni a Pocaklakóról! 3 éve is így volt!!!!


14-én majd eldől, hogy mi lesz


Most azon gondolkodom, hogy bejelentkezzek e ma sebészhez, mert van "pár" anyajegy, amit leszedetnék.... csak nem tudom, mit teszek azzal, ha meg netán van baba...


Tipp???


Rigi, drukkolok!!!


Pusziii


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar: Drukk akkor neked is 14-re. 2012-ben mi is karácsonykor sokkoltuk a családot ;) persze jó értelemben, hisz mindenki nagyon várta már a Benit :)

Anyajegy: nekem is lekellett volna szedetnem 1et konkrétan, de  a mandulaműtét is ott kopogtatott az ajtón, így amellett döntöttem. Terhesség előtt javasolta a bőrgyógyász...nekem mondjuk  a hasamon van az ominózus anyajegy, ha növekedik a terhességtől a hasam,  akkor ugye változhat az alakja, formája...
Biztos, jó tanáccsal én sem szolgálhatok...

Szerdán kezdem inni a palástfű teát....ezt javasolták 1nek.

Üdv.

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Regi: Hogy vagy? 



Lilypie Fifth Birthday tickers
 


@katapetra:



Kicsit szarul de nem nagyon: 0 Hcg :(

Endom 5!mm volt ma, nem is ertem, szurtam egyfolytaban a prolutexet+ crion gel, Meg mindig nem jott meg, de gondolom majd holnap v. mi.
Doki azt mondta kb 3 honap es kezdhetunk. Meglatjuk
viszont nem tudom mi legyen a melohellyel most :( menjek vissza,maradjak addig TPn?
Velemeny, otlet? ( hozzateszem h nem nekem valo a munka, kikeszulok tole, tul lelkiismeretes vagyok)

Ti most hol tartotok? amugy a mandulamutetet hogy viselted? en nagyon jol, azt is ezert csinaltattam meg, de ugy tunik ez sem segitett :(
R



 Regi!!!


AZ én mh-em is diliház volt. Óvónő vagyok... nem is a gyerekek miatt, hanem a koll.nőm egy boszorkány volt. Teljesen ki szokott készíteni. Azon a napn amikor este halvány pozitivat teszteltem, olyan brutális ordítást, meg veszekedést rendezett velem és a dadussal, hogy akkor szép nyugodtan megfogadtam, hogy engem többet nem lát!!! Ugy mentem haza, h rohantam a buszra, 1,5 km gyalog... után állatm végig az 50km-en.... görcsöltem.... Zoli várt otthon, és megbeszéltük bármi lesz, nem megyek másnap. Este teszteltünk, uh így onnantól nem mentem. Nem tudom mi lett volna, ha negatív, de az tuti h nem tesz jót a stressz!!! Én amúgy sem akartam maradni, tehát nem érdekelt a hosszú táppénz! A gyerekeket sajnáltam  de minket tartottam fontosabbnak. 


A szívedre hallgass!!! 


Nekem is kivették a mandim kb 5 éve... iszonyat volt  


Mi Veszprém mellett lakunk - bár lehet, h nem tőlem kérdeztem 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok! :) Rövid kis bemutatkozás: 23 éves vagyok és Szlovákiában élek :) Az első baba úton van, ha minden jól megy :) okt.16-án megyek vissza a dokihoz, remélem már teljes biztos képet kapunk hogy minden rendben van :) most 4-én teszteltem utoljára egy digitálissal, ami kb-ra kimutatja a hetet a fogantatástol :) Nagyon lassan telnek a napok :) 

Mindenkinek megy a drukk... sok sok pozitívat és egészséget mindenkinek :) szurkolok :) akinek meg összejött, annak egy hatalmas gratula ! :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@bayar:



Koszi, en epp azon gondolkoztam h. atkepzem magam ovonobe :) de persze a munkatarsak mindenhol kerdesesek. Nekem is van kolleganom akivel nagyon nem akarok mar egyutt dolgozni, de jelenleg a munkat sem birom. En gyengesegem, nem nekem valo, de anno elvallaltam benne ragadtam. Arrol volt szo h. iden bezarunk, azert maradtam mert jart volna penz, de ugy tunik megsem zar be :( Most mar hova menjek igy program kozepen? mi lesz ha a masik helyen nem engednek el? vagy a programrol mondunk le, vagy a munkahelyrol.

Nyilvan en is igy dontottem volna a helyedben a pozi teszt utan. Nagyon megoli az embert ha rossz a tarsasag..

Amugy azt kerdeztem hol tartotok, de Katapetratol :) De ha veszprem mellett laktok akkor nem is vagyunk messze eegymastol, bar attol fugg veszprem mellett melyik iranyban ;:) mi szfvar kozeleben :)


Devilstimi,

gratula!



Devilstimi  Gartula! Akkor Te mehetsz is a májusi csoportba :) Ja nem küldelek, csak tipp 


Regi, ha megteheted (anyagilag pl) hogy táppénzen maradj, akkor maradj otthon. Én azt tenném! 


Ja amúgy visszaolvastam... tényleg nem azt kérdezted, amire válaszoltam  De ha már itt tartunk, akkor mi Litéren lakunk, tehát Hozzátok közelebb  


Írtam telórol, de eltűnt, Szlovákiáról jutott eszembe, hogy régen jártam ott többször néptáncolni  


Regi, lehet h írtad, csak már nem rémlik, hová jártok "babázódni"? 


Na megyek mert még Csőri ébren....  És kiabál a szobából h "anya ne aludjál!" Mondtam csak kiugrok lekapcsolom a gépet... Puszi, jó hétvégét Mindenkinek! 


De azért gyertek 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Szia Bayar,

igazabol attol tartok csak h, kirugnak, ha mondjuk visszamegyek par honap utan..de vegulis akkor meg kapok vegkielegitest. Gondolom maskepp nem lehetne kitenni..
Akkor nem lesz annyira jo, merthogy keresni kell vmi munkahelyet, de majd megoldjuk akkor.

BMC-be jarunk amugy. Nagyon remelem h. a kovetkezo sikerul! Addig szeretnem meg rendbe tenni magam! ( Lapar)
Vannak miomaim, de arra azt mondta a doki h. nem kellene muteni merthogy nem befele nonek hanem kifele, de sztem azert nem jo h. ott van Meg ugye az az endo gyanu..

Van meg egy problemam ami nem tudom mitol van, ill hogy lehetne megjavitani:vekony a nyalkahartyam, ezert alig mensizek.. Nem tudom mivel tudnek segiteni rajta, mar probaltam a mehpempo e vitamin vorosbor, de nem segit..

Nem jott be az extra progeszteron sem. amugy amikor neztek nagyon jo szinten volt, tehat egyaltalan nem keves, en ezt nem is ertem, hogy lehet..

Szep hetet!
R


Sziasztok!

regi: :( nagyon sajnálom...
Örülök, hogy már a követk. töröd a fejed, ez jó!
A munkahely meg majd akkor megoldódik....

Timi: Gratulálok a pozi teszthez :) Kívánom, hogy a doki is mielőbb megerősítse ;)

Bayar: remélem te is csíkossal jössz e hónapban ;)

Én szerdán megyek Uh-ra, ott dől el, hogy van e még ciszta, vagy nincs....
Nem pesszimista hozzáállás miatt mondom, de sztem, nem ment ki  érzem hogy van ott még vmi. Szóval nem sok jóra számítok, max. hogy  jövő7végén a mesivel távozik....
Meglátjuk...

Szép napot!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Jó hír :) Kezdünk!!!! Jövőhéten ha megjön kezdem a gyógyszert szedni és a szurikat adagolni.
Ciszta eltűnt :D Pedig teljesen úgy éreztem, hogy ismét lefogok pattani a projektről, de úgy látszik volt értelme a mozgásnak.
Ez a legalsó lépcsőfok, de legalább ráléphettünk.

Minden jót, ebben  a cudar időben.....

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Juhééé!!! :) Kata ez szupii!!! :)


Nekem ma még semmi, de úgy rémlik, a múlt hónapban is egy nappal később jött meg... pár napot még várok a tessztel. Bár nincs is itthon :D így nem lesz nehéz!


Én most totál kivagyok, lehet h Csőri gluténérzékeny  Most van diétán. De az egyik ilyen csopiban kép alapján azt mondják dettó az....  Nem akarom!!!!




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Köszi Anita!

Drukkolok neked! ;)

Jajjjj remélem nem gluténérzékeny Csőri  gondolom, hogy mennyire aggódsz emiatt...
Ölelés!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 



Ez nagyon jo Kata! Drukkolok:) Irigyellek, en mennek mar egy ujabbra, utalom ezt a varakozast!


Bayar, remelem nem az. Meddig kell tartani a dietat, mikor lesz kontroll?


Regi: Tuuuuudom, jajj nagyon idegtépő tud lenni, a várni...várni...
Mikor kezdhettek újra 2 hónap? Úgy tudom a 3 hónapot a stimulációs hónapban megjött mesi 1. napjától számolják ;)

Bayar: Ez engem is érdekel, meddig kell diétázni, amíg tuti biztos a válasz?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Ma már feájdogált a hasam, szerintem honap reggelre megjön... :( 


Manókán vannak pöttyök... ezért lett most gm diátára fogva. Mert álítólag kicsi ahhoz, h vérvétellel kimutassák, lehet h állnegatív lenne az eredmény. Ezért azt javasolták, hogy az a legbiztosabb, ha megvonjuk tőle. 


Na most hopp hírtelen... Éjjelente olvasgatom kutakodok, h mit adhatok neki és mit nem. Nem egyszerű. A kenyér a legnehezebb, úgy h egészséges is legyen. Liszt mixekből nem nehéz, csak az meg tele van keményítővel meg olyan adalékanyagokkal amikkel nem tömném, de valami meg kell enni adnom Kicsi ÉLetemnek. 2-3 hétig kell tartani, aztán meglátjuk. Ha eltűnnek, akkor lesz vvétel, gyomorbélboholy biopszia stb... Szerintetek nem kap el a sírhatnék, h ezen keresztül kell mennie???  Altatásban... AZT sem tudom hogyan fogjam le a vvtelnél.... SZörnyű!!! Csak neki ne legyen baja!!!!  Ha nem tűnnek el a pöttyök, akkor valami más, akkor is kell vvtel... lehet h tojás, van akinek banán... millio dolog lehet... 


Holnap ha lesz időm jelentkezem. Ja ahogy nézem az órát mindjárt holnap.... Jó éjt!!!


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni Hozzátok.Vigyor 2016-ban már babázni szeretnénk, ami akkor valósul meg, ha nagyon ügyesek vagyunk, ugyanis csak januártól lép életbe a projekt. Viszont már nagyon készülünk rá, igyekszünk egészségesen létezni, mindent megtenni annak érdekében, hogy "csúcsformában" legyünk januárra. :)
Például most kezdtem el fogyasztani a méhpempőt, ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Köszönöm, ha befogadtok! :)


Sziasztok!


Üdv itt köztünk babyfever! Örülünk, hogy jöttél, remélem jól fogod érezni itt magad, és sokat benézel majd hozzánk! 
Méhpempő? nagyon egészséges rosszat biztos nem teszel vele. nagyon jó méhnyálkahártya vastagító. (Baby betapadásánál segít)
Én ilyeneket tapasztaltam, olvastam.

Bayar: :( annyira együtt érzek veled...lehet, hogy akkor most jobb egy kis várakozás, mármint tesóügyben, legalább addig, míg ki nem derül Csőri érzékenysége.
De persze, az is lehet, hogy kicsit el is tereli a gondolataidat, az aggodalomról. Ezt nektek kell érezni...
Nagyon szorítok, hogy MINDEN a lehető legjobban alakuljon és a lehető legjobbkor történjen!
Puszi

Regi: Hogy vagy?

Többiek gyertek ti is mesélni.....

Én most olyan feszült vagyok, hogy a egy kis falut eltudnék látni elekrtomosággal. Hol sírok, hol nevetek....hol szétpattanok....jajjjj tiszta lüke lettem....miért??? Le kellene nyugodnom a ..... :) na jó

Szép hétvégét mindenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Hello!


Miért vagy feszült Kata? Tesóprojekt miatt?


Én reménykedem még, hogy nem glutén, mert egy hete van diéta, de nem javulnak a pöttyök. 


Mindegy, én meg ezen pörgök álandóan... Közben kel a kenyér... borzasztó nehéz, mondhatom egyáltalán nem lehet fincsi kenyeret sütni gluténos változtaban 


Ja, nekem megjött. UH az e havi nem jött össze. 


Kata! Nemi jó evő? Csőri mióta a 2t betöltötte, főzelékez egyáltalán nem eszik.... leveseket igen, halat imádja, KAKAÓ.... néha virsli, sült krumpli, néha szendvics, kolbisan, bele is csempészek neki házi sajtokat  Aztán kifuj...  Nem tudom rávenni, én imádom a sárgaborsót, zöldbabot, borsót.... Nálatok mindenevő??? 


Ja gyümiből szerencsére megissza amit gyümölcsprésen készítünk, vízzel higítom, néha elrágja az almát...


Pussz


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Kata,

nem tudom mikor kezdunk, ugyanis jott ez az endo gyanu. ha lesz lapar akkor valszeg csak februarban.  Amugy a doki  azt mondta 2 unnep kozott kezdhetunk- mutet nelkul.
Azt hiszem en jobb szeretnem hogy legyen mutet, ha tenyleg van ott vmi nezzek meg, ne legyen talalgatas.
Ettol eltekintve jol vagyok, elvagyok itthon, es alig jut idom dolgokra.. nem tudom miert.

Bayar, Azt hittem hogy tovabb kell tartani a dietat. felnotteknel tobb ido az tuti.
Szurkolok es irj, hogy mi ujsag, valtoznak e a pottyok.

Babyfever, udv itt.
Mehpempo: hat en semmi jot nem tudok mondani rola, ill jot nem tudok, rosszat sem. Nekem nem hasznalt bar most is eszem ha mar van.
Egyebkent Kata, egy masik forumban mondtak h. stimu alatt jol bekavart, szoval en nem tudom. Nekem nem lett se vastagabb endom tole, se babas nem lettem..

Szep napokat!
R


Sziasztok!

Bayar: sajnálom, hogy megjött....
Evés: hát nagyon változó, vannak olyan napok, hogy nagyon jól eszik, mindent....nekem egy időben nem ette a kenyeret, egy ideje elfogadja. 
Levesek!!!! Virsli, sült krumpli, bolognai, palacsinta.
Főzelékek közül a krumpli, karalábé nagyon megy ( a krumpli minden formában)
 Zöldségek: Nyers kígyóuborka, répa.....
Gyümölcsök: ALMA, banán, körte, szőlő, dinnye
DE van olyan nap, hogy alig vmit....

Regi: érthető, hogy biztosra akarsz menni. Addig töltődj, pihenj! 
Méhpempő: soha nem szedtem, csak olvastam, hogy talán ezekre jók (babát tervező nőktől).

Én a mesit várom, holnap leszek a 27. c.n. (ciklus napon), szokott késni, 2-3 napot, jó lenne, ha most nem ;)
Feszültség? Tuti emiatt az egész miatt....jő lenne ha 9sszejönne, nem akarok intézményt váltani....pedig ha nem sikerül, akkor muszáj lesz, mert nincs több pénzünk magánra.....
Biztos vannak  az OEP es részen is nagyon jó szakik, csak várólista(8-12 hó), ismeretlen, és sajnos vannak nagyon negatív tapasztalatok :(

Na de nem negatívoskodom (milyen szépen megfogalmaztam).......
Szép hétfőt!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Bayar, el is siklottam felette h. megjott, de majd a kovetkezo Honap!

Kata, nem tudom, mi is BMC be jarunk ami OEP es, es itt nagyon jo dokik vannak, allitolag. Azert mondom, mert nincs tapasztalatom mashol, de a tobbiek ezt mondjak akik ugy jottek at!
Amugy nektek mennyibe kerul egy lombik igy maganban? Mindent fizetni kell vagy van amit el tudsz intezni OEPre? VV vagy egyeb? Gyogyszerek, szurik arai?
Ja es sztem a varolista sem olyan borzaszto.. Ha konzira kersz idopontot akkor az kb 8 het, ez sok, de ha mar van egy csomo vizsgalatod, dokumentum, mint neked akkor azokkal lenyegesen megkonnyited, lerovidited a dolgokat, sztem onnan mar csak 1-2 ho es indulhattok ha nincs gond.

Es igen, a negativ gondolatokat felejtsd is el, mintha nem is lennenek :)


Kepzeljetek, tiszta ideg vagyok, mert ugye mar 1 honapja nem voltam melozni es mar mindenki arrol beszel h. biztos babat varok :( ez annyira elkeserit..


Sziasztok!


Regi:Itt is van konzi, + spermiogram, andrológia, ill. a gyógyszerek, punkció, ICSI, az ET, ill. a faygasztás fizetős.
Az összes többi ingyenes: Uh-ok, vérvételek, nőgyógyászati vizsgálatok
Kb. 500ezer gyógyszerrel, fagyasztással....DE mindent egy helyen csinálnak, baromi gyors, kényelmes.
Mi előtte olyan helyen voltunk (OEPes), ahol elkellett menni a Mária utcai AIDS központba vv-re, Mammográfiára( a kórházamba, mondanom sem kell, hogy 2 hónap volt, mire időpontot tudtak adni)
EKG az egészségközpontban, teljes vv a laborban, + a ciklusnapokon... iszonyú macera volt.

Köszi a bíztatást, soha nem fogom feladni, hogy Beninek tesója legyen! ;)


Ma megjött :) kezdem a Prednisolon-t, holnapután a szurikat. Izgulunk :)

Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kata,

Hajra, hajra :)

En ma voltam megint kontrollon,h. lapar vagy nem, endo vagy nem.. Es a doki egyaltalan nem akarja h. legyen lapar, meghogy a petefeszkemrol nem tudjak leszedni a cisztat ill nagyon veszelyes mert valszeg elveszitem a petefeszek allomany egy reszet stb. erdekes h. ennyire nem akarja, es ezek szerint ez nem befolyasolja az IVF et?
Mondta h. a legjobb gyogymod a terhesseg az endora, hat kosz.
viszont a nyalkahartyam most vastagabb mint eddig, erdekes. Meg is lepodtem rajta.
Itt a BMCben is vegulis egy helyen van, nagyjabol, Igaz vv alt. lent van a nagylabornal, de ez mind korhazi terulet. Meg igen, sokat kell varni mindenre, de ez van. Baratnom jart a kaaliba gyorbe, azt mondta ott is sokat kellett varni..
Mi maradunk, ugy erzem azert jo helyen vagyunk, remelem ez nemsokara be is igazolodik, egy baboval :D


Hello Lányok!


Kata drukkolok 


Nálunk semmi, meg most picit Csőri van mindenek előtt (amúgy is) de most szombaton megyünk a gasztróshoz. Addig próbálom tartani a GM diétát, aztán ha vvétel kell úgyis be kell kajáltatnom mindenből ( már ha menni fog) h az eredmény a valóságot takarja. 


Zoli egy hétfőn határra... uh itthon se lenne... Nekem mindig mensi után pár nappal van pé nem középidőben, uh nem tudom mekkora az esélyünk. Most 2 napot lázas is volt Életem... Én meg tök stresszelek... Szédülök... Agyon aggódom magam mindenen, ami Manókával kapcsolatos!!! De hát úgy féltem, úgy szeretem!!! 


Megyek mert kiabálnak a kádból Apával... Pusziii




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatom hozzátok? Mi is szeretnénk kistesót majd a fiunknak. ez a második próálkozós hónapunk

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
berny89
Békéscsaba
 
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
berny89
Békéscsaba
 
 
 


Szia Berny!

Szívesen látunk itt, gyere sűrűn csevegni :)

Látom van egy kisfiad, aki hamarosan 1 éves lesz. Ügyesek vagytok és bátrak! Gratulálok hozzá és drukkolok, hogy mihamarabb megfoganjon a kistesó.

Szép hétvégét mindenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok! :)


Berny üdv itt! Akkor kezet foghatunk, mert nekünk is ez a második hónapunk tesóprojekben, vagyis h pontosítsak a mai napra korlátozódik megint, mert most van "idő" viszon Apa holnap reggel megy a határra egy hétre, így megint egy napunk maradt... 


Voltunk gasztrón, kicsit megnyugodtam, de mégsem, a drnő tutira mondta h ez nem ételallergia!!!! Hanem egy örökletes bőrbetegség, ami vagy elmúlik, vagy nem. Egy órát ott voltunk ,nagyon nagyon alapos volt, 30 éve gyerek gasztrós, bízom benne h igaza van, de akkor most mi lesz a pöttyökkel  Még a tejmentes diétát kipróbáljuk, ma szerencsére megitta a kakaót vízzel... nem olyan borzalmas, mint a rízstejel, uh 2 hétig megfigyelem, h nem kap tejes dolgokat egyáltalán... h mit változik. Aztán még pár hónap múlva a nagytudású bórgyógyászhoz visszaviszem, h mondjon rá újra valamit... Meglátjuk!


Kata! Valószínű megyünk IKEÁba hamarosan, akkor egy talit megejthetnénk! Mondjuk azon gondolkodom, h Örsikét is vigyük-e, mert hát vele "shoppingolni".....  Jobb, ha Mamázik addig. De egy dumcsira összejöhetnénk?! Nem tudom tőletek milyen messze van... 


Én már gondolatban berendeztem a gyerekszobát (az ikeából) :) mert majd egyberaknám Őket  Na jó, kicsit messzire kalandoztam 


Na puszi 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Most názem Berny Békéscsabai vagy!  Gyulán vannak barátaink, nemrég voltunk ott. Szuper jó hely a Gyulai Várfűrdő! 2 évente megyünk, mert egyszer Ők jönnek hozzánk (Balatonra) másik évben meg mi Gyulára. 


Kata, Regi meg én kb 100 kmes körzetben vagyunk egymástól  simán mehet majd egy babatali 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar én még sosem voltam a gyulai várfürdőben se és a balatonon se. De biztos jó lehet

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
berny89
Békéscsaba
 
 
 


Sziasztok!


bayar: Lehet szó az IKEA-zásról, írj majd mikor jönnétek, és melyikbe, mert a budaörsi, vagy az örsre? OK?

Holnap megyek az első Uhra, 8.ciklusnapon. Majd jövök az infókkal.

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Ma megérkezett a vateráról rendelt ovu-tesztem. :) 50 db, 3000 ft.
A ciklus hányadik napjától érdemes elkezdeni?


Bayar,

az jo lenne, foleg ha mar tudnek kit vinni a babatalira :D

Babyfever: attol fugg h. milyen hosszu a ciklusod, de ha jol emlekszem ugy javasoljak alt h. a 9. naptol. Nekem nagyon oda kellett figyelni h. csak du es ketoras pisivel, maskepp nem mukodott.

kata, nagyon izgi, de hogyhogy az elso UH? amikor kezdtetek nem neztek meg? engem megneztek! Remelem nagyon jo hireket kapsz :D Mit szursz?

R


@reginand1pont0:


Köszi a segítséget! :)


Sziasztok!

babyfever: én is a 9.c.naptól tudom,  reggel csináltam anno, nagyjából ugyanabban az időpontban.
Sok sikert ;)

Regi: De volt az elején is, csak azóta, hogy stimulálom magam, az első. Már kíváncsi voltam milyen változások történtek bent. (Szurik: Menopur 75ml, Bemfola 150ml, Clexane /vérhigító/)

8 ciklusnap:
Méhnyh.:8mm
Jobb oldal:10 db(15, 14, 13, 12, 12,10, 10, 8, 8, 8)
Bal oldal: 7db: (15, 14, 12,10, 8, 8, 8)



Mától szúrom a Cetrotide-ot, este. 
Pénteken újabb UH
Hétfőn: Punkció

Szépe napot!



Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kata,

nagyon szep eredmenyek :) honnan tudod ennyire? megkapod felirva? En nem kaptam meg, a kezelolapomon nem voltak felirva ( marmint az en peldanyomon) es megjegyezni nem tudtam.

Viszont arra emlekszem h. a nyalkahartyam jo vekony volt, talan 5mm? de lehet hulyeseget mondok.. 4. napon volt 3mm
8. napon sztem 7 mm
es 9mm volt beultikor, talan..
en is Menopurt kaptam de nem Gonal F-el :) bar nem is lett ennyi tuszom :)

Noveszgesd oket sikerrel!



Sziasztok! 


Nekem magasak a számok  Kata, de a  lényeg, hogy ott legyen a Tesó!!!  A Büdaörsibe megyünk majd, és írok fbon, ha már tudom pontosan! 


Az ovu tesztről nem tudok nyilatkozni, én hőmérőztem az elsőnél, és úgy koppra meg tudtam mondani, hogy mikor volt pé-m. 


A szabályos görbén a ciklus első felében a hőmérséklet alacsonyabb, majd közvetlenül az ovuláció előtt hirtelen leesik (figyelem: ez nem mindenkinél történik meg). Az ovuláció után 24-48 órával a hőmérséklet hirtelen vagy fokozatosan megemelkedik és a ciklus második felében a hő pár tized fokkal magasabb a ciklus első felében mért eredményhez képest. (Nem baj, ha a hőmérséklet nem megy 37 fok fölé, mert ez egyénenként változhat, mindig a ciklus első felében mért hőmérsékletez viszonyítsuk.) Ha nem következik be a teherbeesés, akkor a menstruáció előtt egy-két nappal, vagy akár a menstruáció napján a hőmérséklet hirtelen leesik. Amennyiben a hőmérséklet fent marad, akkor jó esély van a terhességre. (Figyelem: vannak, akiknél csak a menstruáció 2. napján esik le a hő, így csak több hónap hőmérőzés után lehet következtetni terhességre.)






Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Folytatom, csak több nem fért ki... 


Szóval szerintem ez a legjobb, legolcsóbb! 


Ha mostani hónap sem jött össze, hogy csúnyán fogalmazzak, akkor bevetem a hőmérőt. Mondjuk én tudom, h mikor van, mert érzem, csak ha Apa nincs itthon, akkor hiába minden...  


 Regi! 


Úgy gondoltam, akkor amikor mindenki hozza a Babáját ;) Ti most vártok 3 hónapot? 


Egyik nap egy régi ismerősömmel találkoztam, 2 lombik babájuk van, most jön a 3. természetes úton  


Na alszom egyet! Kata gyere majd a hírekkel!!!  


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök ,hogy rá találtam erre az oldalra.
Az első babámat vagyis babáimat várom.
12 hetes ikerterhes vagyok. Esetleg van valaki hasonló helyzetben?
Puszi mindenkinek,szép napot! 

Evelin

evcsi316
Celldömölk
 
 


Szia Evelin!  Nagy gratula az ikerbabákhoz! Én nem tudok többet, mint gratulálni, nekem egykén van -egyenlőre, most várom, hogy várhassal a Másodikat! 


Na szóval hőmérős grafikon: 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: