Új privát üzeneted érkezett!

@ginger:


Sajnos nem tudták megmondani miért nem fejlődött a baba. több mint egy év után jött össze, ezért még jobban megviselt a dolog. Anno kisfiam második hónapban úton volt és minden rendben volt az elejétől.
Ez lehet nem az én hónapom lesz, tegnap is és ma is kevés rózsaszín folyás volt, reggel a hasam is fájdogált, vettem tesztet azért tegnap de még nem mertem megcsinálni, az előzmények miatt még inkább tartok a csalódástól.

larissa88
Sopron
 
 
 


Kiszsuzsi, adj életjelet!!! Tobbiek? Egyedul maradtam?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Haliho! Itt vagyok de sajnos sok újdonságról beszámolni nem tudok. Kicsit el vagyok keseredve, 2016 ban már nem fog babám születni.
 
 

 
 

Sziasztok! Itt vagyok bocsi csak meloztam! Voltam dokinal.teszt még. Uh. Negatív. Nincs baba. Ma megjött!!!!: (
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: sajnalom...nagyon.Nekem a hetvegen fog...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok, én idonkent olvasgatom a novemberre, decemberre babakat varokat es mindenki a dietara es a sportra eskuszik...elhataroztam hogy vsdul sportolni fogok es dietazni...nem adhatjuk fel csajok a legnagyobb almunkat.Annal jobban fogjuk ertekelni,mintha csak ugy elsore az olunkbe hullott volna.Szep hetveget!!!

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Ja, es azert még nekem drukkolhattok, hétvégén kiderul...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Hajrá ginger! Szorítunk!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok, sajnos mar erzem a jeleket, marmint a mensinek.Amugy szerintem menjunk at a 2017-re babat tervezok csoportba...iden mar nem lesz babank, de jovore tutira.Folyt.kov.a masik csoportban.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok ismét! Sajnos azóta se kezdödött el a vérzésem, ami ugye terhesség hiányában gond. A héten fogok bejelentkezni orvoshoz, azt tudni kell , hogy már fél éve kijött a magas prolaktin szint(igaz még a gyógyszer alatt), így nincs kizárva, hogy most is az okoz gondot. Bár még egyáltalán nem kellene elöre, de sokszor elszomorodom... volt már valamelyikötöknek magas prolaktin?


Sziasztok! Lehet én is kipróbálom a méhpempő italt. Ti melyiket használjátok?. Illetve én ma gondolkodtam rajta, hogy múlt nyáron kemény szteroidot szedtem 3 hónapon keresztül. Remélem nem csinált semmi bajt odabent...és nem azért megy ilyen nehezen.
 


@ginger:
Pont erre gondoltam én is drága!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Ginger! Nem bírok bemenni a 2017 be mert zárt topik.mit csináljak?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: irj nekik, hogy eddig is tag voltal.En mar irtam...gondolom majd engedelyezi aki zárttá tette.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Koszi
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@hunny24:


szia hát én hétfön töltöm a 40.hete de mlg semmi jele h ki szeretne jönni..:)
barbi0729
Hmvhely
 
 


Sziasztok!ki az aki 40.hetbe van..:) ? irjatok kinek mikor indult be a szülés??
barbi0729
Hmvhely
 
 


Sziasztok!
Lassan 21 hetes kismama vagyok (XI. ker). Ha minden igaz - de eddig nem igen mutatta meg magát rendesen (a doki nem akart nagyon ezzel foglalkozni..) - kisfiút várunk Decemberre :)


Sajnos albérlet problémák miatt csak most tudtunk alapot teremteni a pici érkezésére - így se védőnőm se orvosom nincs még.. Védőnő folyamatban van, átkérés alatt vagyok.
Van esetleg tippetek a Szent Imre kórházhoz? Volt ilyen topik, de nem túl aktív.. Van aki már választott ott orvost? Hogy megy ennek a menete? Na meg a költség része.. Lehet ilyet előre tudni? Pl. egyik-másik orvosnál hogy van ez?

Első babát várom és a környezetemben senki nincs aki friss anyuka vagy kismama lenne.

Szívesen részt veszek bármilyen publikus találkozón, beszélgetésen, programon, nem tudom ilyet szervez-e valaki, vagy szokás-e. Szívesen ismerkedek, főleg hogy baba barátságok is kialakuljanak majd :)

eszter25
Budapest
 
 


sziasztok nekem olyan kérdésem lenne, hogy dec4 én lesz 1 éves a kisfiam, szoptatom, de tervezük a 2. babát. így is teherbe lehet esni? nem szedek semmit 1 honapja.  kisfiam elsőre össze jött.Kacsintás
judit8000
Székesfehérvár
 
 


gravidát szedem
judit8000
Székesfehérvár
 
 


Övterelö keresek autoba, es ugy gondoltam az itt levők mar biztos boldog anyukak, es nincs már ra szükségük. Aki szívesen megvállna sajatjatol kerem irjon Privibe!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron