Új privát üzeneted érkezett!

Szia gaboooo, Te még itt vagy? Szerintem maradj, az en jelenletem garanralja hogy kovetkezo honapban Te is terhes leszel.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Igen vagyok. Úgy legyen de veled együtt!
 
 


Nekem ez lesz a 11.honap....most mensizek, ilyenkor kivagyok nagyon.Es tudom hogy onzonek fogsz/fogtok tartani de ilyenkor nem tudok orulni annak hogy mas terhes lett.Pedig amugy joszivunek tartanak meg minden, nem tehetek rola ez a gyenge pont most nalam.Legalabb oszinte vagyok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 

 
 

Ginger, ne aggodj, sztem en tovabb itt leszek mint Te:( mi mar 4 eve probalkozunk, szoval ha most esetleg babas lennek, kuldon neked vmi ajcsit :)
merthogy ennek az eselye 0 es 1 kozott mozog :D

Masreszt meg megertelek, en is nagyon jol tudom milyen ez. rengeteg babasodast kisertem vegig ezalatt a 4 ev alatt..
rengeteget hidd el, korulottem aki nem szult az ffi, es ez nem vicc.

Fel a fejjel! Neked volt mar egy missed ab. od ugye? ha igen, gondolom ez szornyu, de legalabb tudod hogy sikerulhet, en meg idaig sem jutottam!
Eljon a te idod is!

Elvezd addig is a napsutest, a kellemes idot!


Megértelek nekem is voltak hasonló érzések de nem szabad teljesen àtadni magunkat ezeknek az érzéseknek. Tök jö lenne ha talàlnàl munkàt akkor nem csak a gyerek téma jàrna a fejedben.
 
 


Sziasztok!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy vígasztaltok. Minden hónapban így van ez, néhány napig, amíg fel nem dolgozom, hogy megjött és megint nem sikerült gyűlölöm az egész világot, de mostmár kisétáltam magamból. Be is borult az ég. Na jó, talán erről nem én tehetek. Igazatok van, és most elhatároztam, hogy véget vetek az agyalásnak és belevetem magam a házimunkába, meg a kacatok és lomok kiszanálásába, rég elterveztem, hogy végignézem a dobozaimat, miket tárolok bennük és kidobálom ami nem kell. Végül is időm, mint a tenger. Csak a női agyat nehezebb lefoglalni mint a férfiakét, mert mi egyszerre több dologgal is képesek vagyunk foglalkozni. Például miközben pakolok, filmet hallgatok és még így is tudok morfondírozni. Szóval megpróbálok pozitívan hozzáállni. Amúgy az a tény, hogy tavaly ilyenkor ment el a baba, csak még görcsösebbé tesz, mert ha pozitívat is tesztelek, ez lesz bennem, hogy mi lesz ha...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok!!!
Mónika vagyok. Nálam a helyzet a következő volt. Van egy 2,5 éves leányzóm. Amikor őt terveztük nem sejtettük hogy ez nem lesz egyszerű :)
1 évig vártuk de nem jött. Nőgyógyászról nőgyógyászra járkaltunk,aztán meg hormon dokihoz. Kiderült hogy IRC-s vagyok. Inzulinrezisztencia!
Amikor elkezdtek kezelni gyógyszerezni kicsit feladtam a baba próbálkozást, aztán rá 3 hónapra terhes lettem.
Most is tervezzük a kistesót! Eddig nem nagyon jött,igaz csináltam most egy tesztet kb 1,5 hete az negatìv volt. A mensim hol van hol nincs!! Sajnos szabálytalan ami baj ugyan de nem régóta szabálytalan mert januárig szépen rendezett volt. Azóta meg csak vérezgetéseim vannak....
A baba tervezgetés februárban kezdtük.
Lehetséges hogy a teszt nem mutatta volna ki 1,5 hete??
Most is meg akar jönni érzésem van a mellem majd szér szakad aludni sem tudok rajta, na de eddig akármikor mensiztem a mellemnek semmi baja nem volt a hasam sem igazán fájt.
Szerintetek??
humoncsy
Dormánd
 
 


Szia, szerintem tesztelj.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok.
Edina vagyok. Olvasom milyen sok mindent megeltek itt együtt. Nekem a babaprojectel kapcsolatban egész friss "elmenyeim" vannak. Nem rég voltam nőgyógyásznal, a ciklusom 22ik napjan, e eszrevett egy sotetebb pici pottyot, nyalkahartyam meg volt vastagodva így mondta, hogy nins kizarva, hogy egy petezsak lehet a mehembe, de ha késik csináljak tesztet, majd akkor kiderul biztosra. Alapbol azért mentem, hogy tanacsot kerjek mik a teendok ha szeretnénk elkezdeni probalkozni. Persze nagyon örültem volna ha ebből így hirtelen sikerül a baboca, de nem így lett, késett, két negatív teszt, és jött a fajdalmas menstruacio mára :( viszont parommal megbeszeltuk, hogy kivaltjuk a gyogyszereket amiket írt babatervezeshez az orvosom. Ebben szeretnék velemenyeket tanacsokat kérni toletek,
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Bocsnat kidobott az oldal... Szóval, hátha tudtok segíteni. Felirt nekem inofolic port és premens tablettat együtt. Utána olvasgattam de így kombinalva nem találtam semmit. Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.
Szép estét mindnekinek!
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Szia Edina! Üdv a klubban, már nem sokan vagyunk itt, mert többen átmentek a novemberre babát várók csoportba, pont amikor regisztráltam. Szóval lehet, hogy ez az én hatásom, olvassátok vissza. Én is szedek Inofolicot, ebben folsav van ami segít a beágyazódásban, úgy tudom, a másik gyógyszert nem ismerem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is. Most volt az első éles próbálkozásunk a férjemmel. Tudom, hogy nagyon szerencsésnek kell lennünk ahhoz, hogy elsőre összejöjjön, én mégis nagyon reménykedem. Jövőhét péntekre nem várom. Mikor lehet/érdemes először tesztelni?
 
 


Sziasztok,

Edina, a premens az baratcserje, alt. magas prolaktinra adjak ill. PMS tunetek enyhitesere.
Inofolicot pedig IR re vagy PCO s re adjak, javasoljak. Ha nincsenek ilyen iranyu problemaid akkor sztem felesleges. A folsavat mashonnan is be lehet szerezni.
De jobb ha szerzel inkabb folatot, mert sokaknak van folsav zavara amit nem tudsz csak vervetelbol es nem OEP tamogatott, nem is irjak ki egyhamar.
Ha nincs pajzsmirigyproblemad akkor a femibion jo, abban folat van.

Sztem..

Leelen, amikor elmarad a mensid, sztem.


Köszönöm szépen a valaszokat! Olyan problemam van csak, hogy a bal petefeszkemben van egy megnagyobbodott tuszo, és a menstruacios zavarjaimat valószínű hormonproblema okozza. Voltam vervetelen de olyan csekely az elteres, hogy gyógyszert nem kell rá szednem. Tehát én ebből gondoltam, hogy javasolta a dokim ezeket a gyogyszereket a probalkozashoz. Persze emellett szedek majd magneb6ot, d vitamint, cvitamint mindenképp. ... És persze remenykedem, hogy rövid idon belül egészséges babat hozunk össze :) többieknek is sok sikert kivanok!
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@leelen:
Szia leelen!

Sok sikert a probalkozashoz!!
Én azt tanacsolom, hogy menzesz kesese után, 4-5 nappal tesztelj. Előtte nem biztos, hogy kimutatja, és csak csalodott leszel, és renenykedsz, hogy hátha csak rossz volt a teszt :) ez saját tapasztalat :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Jajj az még olyan messze van, nem tudom hogy fogom kibírni. Már bevásároltam 3 féle tesztből :D
 
 


sziasztok! lassan egy éve szeretnénk babát se nem jön össze minden eredményünk jó a páromét is  beleértve. Most kezdtem el szedni a  femibiont.szerintetek lehet valami ebböl?

kiszsuzsi
Szeged
 
 


Szia Edina! ezt a inofolic port hol lehet kapni és mennyibe kerül? és  szedhetem vajon én is?

kiszsuzsi
Szeged
 
 


itt van valaki?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Én is femibiont szedek, meg magnéziumot és D-vitamint.
 
 


Sziasztok, a Femibion magzatvedo vitamin.Persze ajanljak elotte is a szedeset mert sosem lehet tudni, nekem a doki azt mondta a ciklus kozepetol szedjem mindig,en Hipp vitamint szedek meg inofolicot.Szoval szerintem ettol nem fogan meg jobban.En Aviva tornazom.Nezzetek meg ezt az oldalt www.avivamodszer.hu meg csak egy honapja csinalom, masnal nagyon eredmenyes es nem gyogyszer

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok!
Lassan egy hónapja követem a fórumot. Ide járok "örömködni" a sikertörténetek miatt és szorítok a babára váróknak.  
Nem véletlenül találtam ide. Másfél éve próbálkozunk a férjemmel, eddig sajnos eredménytelenül.Jártam orvosOKnál, mindent rendben találtak. A férjemet eddig még nem tudtam rászedni a vizsgálatra, férfiúi hiúsága miatt mindig passzolja. Viszont kb. fél éve diabéteszt diagnosztozáltak nála, lehetséges, hogy ez befolyásolja a nemzőképességet? Talán itt halott valaki valamit ezzel kapcsolatban.


 


Adeleine, udv itt. Igen, lehetseges, de nyilva ki kell vizsgalni hoyg ez biztos legyen. van akinek a dohanyzas is szamut van akinek nem.
Mindenkeppen vedd ra a parod, ha tovabb akartok menni.


@reginand1pont0:


Köszönöm a válszat!
A vizsgálat sajnos elkerülhetetlen, túl régóta próbálkozunk ahoz, hogy érezzük, valamelyikünkkel probléma van...



 


@adeleine:
Szia.mi is voltunk dokínál.a párom eredménye tökéletes.mi 6 honapja próbálkozunk de semmi.ne add fel sikerülni fog!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Amugy én mar nagyon el vagyok keseredve
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Fel a fejjel lányok. Mi is egy éve próbálkozunk. Én minden hónapnak úgy indulok neki, na most...sikerülni fog. Most próbálom lefoglalni az agyamat más dolgokkal. Nektek is ezt kéne. Túl sokat agyalunk ezen a témán. Sajnos, a gondolat teremtő ereje erre az egy dologra nincs hatással.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok kiszsuzsi és ginger! Valószínű, előbb-utóbb sikerül. Tényleg nem kell ebbe annyira belepistulni, de vannak helyzetek, amikor át kell gondolni pár dolgot. A helyzet az, hogy hasonló helyzetben vagyok, mint ginger:jelenleg munka nélkül, egy állásajánlattal, de ha elfogadom, két évig jegelni kell a babaprojektet, amit viszont már nem húznék, mert nyilvánvalóan problémánk van és attól félek, hogy akkor már túl késő lesz. Ettől a kettős érzéstől úgy érzem, megőrülök. De  próbálkozunk,tudat alatt érzem, hogy jobban félek a gyerektelenségtől, mint a munkanélküliségtől. Egyébként ebben a hónapban kezdtem a hőmérőzést és utólag visszanézve a görbét minden jól halad,pont jókor írtunk a gólyának  Nagyon jó ez a hőmérőzés dolog,mivel én komolyan azt hittem, hogy a 27-28 napos ciklusomnak épp a közepén van a pé (mivel a telefonos alkalmazás mindig azt mutatta), itt pedig tisztán látszik, hogy 3 nappal később volt. Valszeg ez máskor is így volt. Most tényleg úgy érzem, hogy talán végre összejön...
 


@adeleine:
Szia ! Én is hőmérőztem de én semmi változást nem vettem észre csak egyszer de az 2 c volt.megörültem es akkor se jött össze.viszont nekem van munkahelyem. De hidegbe dolgozok.hűtőbe.es sokat kell még emelni is szoval valószínűleg ez sem könnyíti meg a dolgunkat.
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Amugy áprilisba megyünk a dokihoz inszem. Időponter. Majd lesz valami.már kicsit bizok benne h.hamarabb összejön természetes uton összejon
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Figyeljetek lanyok, mi 4 eve probalkozunk, ebben volt lombik inszem, mutetek, es semmi. amikor elkezdtunk azt mondtak nincs semmi gond.. szoval van, de ezt nagyon sokara deritik ki...


Szival turwlem. himeroztem, ovu teszteltem, avivaztam..


Inszem , lombik semmi? Szegény! Te màr több mindenen vagy túl mint ên! És én panaszkodok? Uhh ez nagyon gáz.! Bocs
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Inszem , lombik semmi? Szegény! Te màr több mindenen vagy túl mint ên! És én panaszkodok? Uhh ez nagyon gáz.! Bocs
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Amugy a femibiont tényleg ciklus közepétol kell szedni? Mert a gyógyszeresz nem mondta de nincs is a betegtájekoztatoba ilyen.??
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Inszem , lombik semmi? Szegény! Te màr több mindenen vagy túl mint ên! És én panaszkodok? Uhh ez nagyon gáz.! Bocs
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Én nem hallottam ilyenről, hogy a femibiont ciklus közepétől kell szedni. Én gravidát szedtem, aztán dokim a femibiont ajánlotta és átváltottam arra :)
 
 


reginand1pont0:
Sok mindenen mentél át, nagyon drukkolok neked!!!
Kiszsuzsi : reméljük az inszemre már nem kerül sor :)
Én a kezdetek kezdetén szedtem elevitet magamtól 2 hónapig, de feldagadtam tőle. A dokim pedig magától semilyen vitamint nem írt ki. 

 


Sziasztok! Nekem azért mondta a doki, hogy a magzatvédőt ciklus közepétől szedjem, mert ugye nem tudhatom, hogy összejött-e a baba vagy sem. Viszont nem szedhetünk hónapokig esetleg akinek nem jön össze évekig magzatvédő vitamint. Meg nekem tabletta fóbiám van, nem tudom bevenni a nagyméretű gyógyszereket. Ezért én kerestem valami más halmazállapotút és a HIPP-nek van folyékony, 99% gyümölcsből készült magzatvédő készítménye, ezt szedem de csak a ciklus közepétől. Amit folyamatosan szedek az az Inofolic (a nőgyógyászom ajánlotta ott vettem, elég drága, 2 havi adag 12e Ft). Meg azt hallottam, hogy ezeket a magzatvédőket nem szabad ha terhesek leszünk végig szedni, mert óriás méretű babáink lesznek, ezt konkrétan az Elevitnél olvastam. Mi a különbség inszem és lombik között. Ebben nem vagyok (még) otthon. Ti mikorra nem várjátok? Nekem most múlt el a mensim, szóval nálam még messze van a következő.

Adeleine, engem most egy ismerősöm beajánlott egy helyre, holnap megyek interjúra. És itt tudják, hogy babát tervezünk. Tudjátok mekkora tehertől szabadultam így meg. Jó lenne ha sikerülne, mert így nem kéne titkolnom, ha összejön 3 hónapig. Drukkoljatok.

Süt a nap, csicseregnek a madarak...nemsokára tornázom (Aviva), én még bízok benne. Puszi Nektek!!!

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Hát ahogy írtam már én jövőhét péntekre nem várom. De igazából szerintem már szerda környékén tudni fogom, hogy mi van, mert mindig 1-2 nap barnázással indul a menzeszem.
 
 


Drukkolok Leelen!!! Én most megfogadtam hogy nem fogok tesztelgetni előtte, mert teljesen kiborulok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Köszönöm. Én szerintem nem fogom kibírni, hogy ne teszteljek előtte, de mivel ez lesz az első teszteléses időszakom, bevállalom az esetleges csalódást.
 
 


Akkor úgy néz ki, hogy leelennnel karöltve fogjuk végizgulni a jövő hetet, nekem ugyanis csütörtökre esedékes.
Több kismamától is hallottam, hogy az orvosuk lebeszélte őket az elevit szedéséről amiatt, amit Ginger is említett. Szuper, hogy találtál állást, és hogy ennyire rugalmasak! Remélem holnap minen rendben lesz! :)

Inszemináció: hímivarsejteket a méhbe fecskendezik. Természetesen mindneki megfelelően előkészítve (a méh is és a hímivarsejtek is) a hatékonyság érdekében. 
Beültetés: megtermékenyített petesejt (azaz embrió) bejuttatása a méhbe. 
Lombik: a peteérés stimulálása, azok leszívása, lombikban (innen a neve) történő megtermékenyítése, majd beültetése.

 


@adeleine:
Te mikor tesztelsz? Megvárod a nem várt napját?
 
 


Szurkolok nektek a munka miatt.nekem is jövőheten csütörtökön kellene megjönnie.szurkoljunk egymásnak! Es legyen sok baba most! Puszi
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Attól függ, ha lesz valami rendkívüli (barnázás, erős mellfeszülés, szédelgés, nagyon magas hő stb.), akkor nem biztos , hogy kibírom a nem vártig. Már csak azért is jobb, ha minél hamarabb tudom, mert onnantól kezdve is már odafigyelek, hogy mit eszem-iszom, vagy hogy onnantól kezdve ne szedjem nyakló nélkül a fájdalomcsillapítókat. Te?
 


VÁáááá, de jó, már akkor hárman vagyunk!! kiszsuzsi, a próféta szóljon belőled!
 


oke! Bár tegnap nagyon hányingerem volt ês nem kívántam semmilye ételt arra gondoltam hátha! De utánna eszembe jutott h. A femibion tol is lehet! Meg eleg sokat stresszeltem estére mert felidegesitettek a munka helyemen! Szoval nem tudom mi lesz!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Én szerintem tesztelek korábban. Próbálok jeleket felfedezni addig is magamon, de eddig igen szegényes "tünetek" vannak :/
 
 


@leelen: "Én szerintem tesztelek korábban. Próbálok jeleket felfedezni addig is magamon, de eddig igen szegényes "tünetek" vannak :/"


remélem minden úgy lesz ahogy tervezed és  sikerül!
kiszsuzsi
Szeged
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: