Új privát üzeneted érkezett!

@gaboooo: Igazad van, ezen vagyok en is.Sot, tegnap en allitottam le a gyerek temarol, mondtam hogy kicsit pihentessuk, majd jon, ha jonni akar, es miert ne akarna, ilyen jo szulokhoz, mint amilyenek mi lennenk.
;-)

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Na én kiestem az ehavi jàtékból. 3 nappal korábban ma megjött és baromira fáj. Kb mint tinikoromban.
:(
 
 


Sajnalom Gabooo, legalabb maradsz velem.Tudom ez most nem lelkesit.Szerinted hogy lehet hogy en meg mindig pafranyokat latok?

Tobbiek? Jol vagytok?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 

 
 

@ginger:
Nem tudom nekem is azok voltak még 2 napja. Kicsit összezavarodtam ezekkel a pàfrànyokkal kapcsolatban. Bár lehet hogy még nem állt helyre teljesen a rendszer a vetélés utàn. Neked hogy voltak a mensik utána?
 
 


Gaboooo, teljesen normálisan, 28-30 napra jött meg.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Hàt nekem amikor jan.ban elment a baba 5 hétre jött meg, a doki azt mondta hogy 6 hét múlva fog. Most meg 25 nap.
 
 


@gaboooo: lassan biztos helyreall.Hany hetes volt a baba?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


7 hetes. Remélem én is hogy helyreàll.
 
 


@ginger:
Ig van jól tetted!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@gaboooo:
Sajnálom!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Azért én is itt maradok veletek mert nálunk sem akar jönni a gólya!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: Persze hogy maradsz, bocs hogy kihagytalak. Lassan en jovok drukkolasilag.Aprilis 2 a nem vart.Jo, tudom, meg messze van.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Adeleine, Veled mizu?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Lanyok, vegyetek ilyen mehpempot, elsore eleg egy 10g-os, nem olyan nagy befektetes, 1500 Ft korul van. Ha mas nem, nagyon jo immunerosito.Szerintem az is baj hogy nem vagyunk kitartoak ezekkel a szerekkel.Vagy Ti igen? En sokszor egy honapot adok nekik es aztan elhajitom, mondvan hogy nem hatott.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok!


Nagyon új vagyok... de igazából nem tudom, hogy hova forduljak, és kissé tanácstalan is lettem mára.


A történetem röviden annyi, hogy 7.-én volt peteérésem, már előtte való nap "alapoztunk" és persze aznap is...


Pár napra rá, már nem tudtam végigaludni az éjszakát, mert fel kellett kelnem WC-re, szagérzékenység, meg egyebek is társultak hozzá...


Tegnap viszont megjött, de valahogy furcsa az egész... nem annyi mint szokott.


Mit kellene tennem? Érdemes megpróbálni a tesztet, vagy semmi értelme, és koncentráljunk a következő peteérésre?


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@scolo: szia, udv itt nalunk.Van olyan hogy terhes vagy es meg emlekszik a szervezet a menstruaciora es megjon egy kicsit, de ez max.pecseteles lehet, kis mennyiseg.Ha csak ez van es nem jott meg rendesen, akkor csinalnek egy tesztet utana megnyugszol.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Nem csak pecsételés, de nem is rendes... valahogy a kettő között, de akkor inkább a 10 nap múlva esedékes peteérésre koncentrálok.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Sziasztok lányok! Végre tudtam beszélni a dokim asszisztensével. Jövőhét kedden kell mennem!! Már alig várom, nem tudom hogy bírom ki :)
 
 


@leelen: Szuper, ne izgulj illetve aggodj, minden ok lesz es majd irj.Izgi...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Köszi Ginger!
 
 


Sziasztok csajok! Ginger Szurkolunk neked  természetesen! Gaboo neked is majd csak összejön! Én melózok próbálom elvonni a  figyelmem a munkával de nem  mindig sikerül de ez van! szedem a femibiont és veszek ovu. tesztet azán közép idöbe  majd elválik hogy elegek voltunk- e? puszi mindenkinek
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@scolo: "Sziasztok!Nagyon új vagyok... de igazából nem tudom, hogy hova forduljak, és kissé tanácstalan is lettem mára.A történetem röviden annyi, hogy 7.-én volt peteérésem, már előtte való nap "alapoztunk" és persze aznap is...Pár napra rá, már nem tudtam végigaludni az éjszakát, mert fel kellett kelnem WC-re, szagérzékenység, meg egyebek is társultak hozzá...Tegnap viszont megjött, de valahogy furcsa az egész... nem annyi mint szokott.Mit kellene tennem? Érdemes megpróbálni a tesztet, vagy semmi értelme, és koncentráljunk a következő peteérésre?"


Szia Üdv a klubb ban ! szerintem egy teszt nem árthat! megnyugtat! üdv
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Mostmár teljes a zavar a fejemben... ugyanis tegnap délután egyik pillanatról a másikra szinte teljesen elmúlt... Ma elmegyek veszek egy tesztet, és holnap reggel megcsinálom.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@scolo: "Mostmár teljes a zavar a fejemben... ugyanis tegnap délután egyik pillanatról a másikra szinte teljesen elmúlt... Ma elmegyek veszek egy tesztet, és holnap reggel megcsinálom."


jól teszed de reggeli első vizelet böl csináld az a biztos!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi:


Igen, a reggeli elsőből csináltam. Neg. lett.... így a következőre koncentrálok...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@scolo: "@kiszsuzsi:Igen, a reggeli elsőből csináltam. Neg. lett.... így a következőre koncentrálok..."


Sajnálom! de hátha legközelebb összejön! szorítok !
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok Lanyok, kepzeljetek, van allasom, apr.15-en kezdek...most jon a kovetkezo para, ha teherbeesek ebben a honapban, 3 honap probaido alatt kirughatnak. Szoval titkolnom kell azt aminek annyira orulnek.Na mindegy, azert boldog vagyok, mar januar ota kerestem melot...vegre.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Gratulálok Ginger! Azért ez nagyon jó hír!!
 
 


Tök jó Ginger ne foglalkozz semmivel minden alakul ahogy kell.
 
 


Koszi lányok, igazatok van...csak sodrodok az árral.Megkezdtem az izgulast, pentek-szombaton nem kéne megjonnie...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! Gratulálok ginger! Ne izgulj minden úgy lesz ahogy lennie kell! Ha a baba jönni szeretné akkor jönni fog! Szoritok péntektől h ne jöjjön még!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: koszonom, en nem fuzok ehhez a honaphoz remenyeket, de hatha...majd megirom.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Ne légy ilyen negatív,! Sikerül!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok lányok! Ahogy ígértem jelentkezem. Tegnap voltam uh-n. 5 hét 3 napos volt tegnap (én 5 hét 4 napra tippeltem, szóval nem lőttem nagyon mellé) és már volt szívhang!! Doki felhangosította a gépet és hallottuk is, el is érzékenyültem. Remélem hamarosan mindannyiótoknak sikerül, nagyon drukkolok!
 
 


@leelen: jajjj de szuper, én igy olvasva is elerzelenyultem.Vigyazz nagyon magatokra.Remelem en is hogy mostmar mindannyiunkhoz elindult a golya.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Leelen! Gratulálok! A próféta szóljon belőled!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Köszönöm kiszsuzsi!
 
 


Sziasztok, még reménykedem, nem jott meg, ma vagy holnap kellene.Holnap reggel tesztelek.Szép hétvégét mindenkinek.Es drukkoljatok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Remélem neked sikerül! Szoritok!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Izgi drukkolok!
 
 


Szorítok Ginger!
 
 


Koszi Lanyok, aranyosak vagytok. :-D

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Teljesen negativ lett a tesztem...szoval ma tuti meg fog jonni.Lassan Ti jottok, nem?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Mi a helyzet a Ginger?
 
 


Még nem jott meg...nincs tesztem viszont.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! Ginger mizu? Vettél tesztet ? Nekem most van peteérésem ! Szurkoljatok!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Megjott...

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Affene, Ginger. Nem baj, legalább kezdődik a meló!

Hajrá Zsuzsi!
 
 


@bayar: "Sziasztok!Regi!!! Valahogy ??gy ??rzem minden ok lesz!??????n hiszek a talpreflexol??gi??ban. Gondolom csod??t nem tesz, de egyre jobban hajlok ilyen dolgok fel??.... Most elkezdtem "antalvalizni"??Nekem pajzsmirigy g??b??k vannak, ??gy sz??l??s ut??n. J?? lenne elt??ntetni ??ket????Minden ??rt??kem j??, egy p??tty??t magasabb a prolktin, vagy azt m??r lehet h ??rtam. Arra most kell f??l bromo.??Amikor voltam r??ksz??r??sen a n??gyogyimn??l, akkor csin??lt uh-t is, ??s (kb 2 napra r?? meg is j??tt) ??n m??g sosem l??ttam azokat a kis t??sz??ket, - ??gy h??vj??k ugye?????a jobb oldalon volt 4-5 kis goly??, azt modta azok ??rhetnek be????. Azt tudom, hogy Man??ka a bal oldalra tapadt ann????Mi is megtett??k, amit kell Tes?? t??m??ban. ??n kicsit f??lek, m??g mindig. Iszonyat boldog leszek, de tudom, hogy milyen neh??z volt az eleje Cs??rivel, mi lesz kett??vel... kb j??niusi lenne.??De tudom, hogy van Isteni gondvisel??s, teh??t akkor fog j??nni, amikor kell.????n azt "t??ztem ki" hogy j??v?? j??liusig, pr??b??lkozunk. Ha addig nem, akkor szeptemberben ??n is kezdek az oviban Cs??rivel egy??tt.??Kata:??Beni b??lcsis?????ATya????????g! Hogy fogadta? Csak d??lel??ttre viszed? Ami??ta besz??lt??k a talit, annyiszor gondoltam, hogy h??t ha m??g j?? id??k vannak, sim??n lej??hetn??tek ak??r egy ittalv??sra, elmenn??k ??llatkertezni, m??g van fagyi a parton????Bobozn??nk...MI sokat vagyunk ketten, Zoli megint megy hat??rt v??deni.... Hely van b??ven??????n am??gy ut??lok egyed??l lenni, m??rmint Apa n??lk??l. Nem tal??lom a helyem.??Na mindegy!??Regi:??ilyenkor mikor der??l ki???A t??bbiek nagyon elt??ntek??Na pusziii"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Sziasztok! A párommal már egy idelye nem védekezünk.és Menstruálció elött mell dagadásom van és érzek enyhéébb alhasi görcsöket ami menstrualcio elött nekem nemszokott. Mi lehet az oka? Lehet terhesség is?

szandi555
Budapest I. kerület
 
 


Ginger! Nagyon sajnálom h megjött, majd a következő hónapban hátha!fel a fejjel!
kiszsuzsi
Szeged
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: