Új privát üzeneted érkezett!

rosszul írtam nekem jövöhéten szombaton kellene megjönnie.
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@leelen: "??n is femibiont szedek, meg magn??ziumot ??s D-vitamint."


es a femibiontól volt neked is  hányingered és rosszúl léted?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Drukkolok nektek csajok!  Én nem érzek még semmi különöset, illetve ma reggel alhasi húzódással ébredtem,de ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget.
 

 
 

A múlt hónapban viszont tünetek sorozatát produkáltam: hányinger, émelygés, aluszékonyság. A körülöttemlévők is felfigyeltek erre és belémbeszélték, hogy biztos terhes vagyok. Innentől kezdődött az őrület, elkezdtem figyelni magamat és akkor már én is megesküdtem volna, hogy terhes vagyok. Ráaásul a köv. ciklus előtt egy nappal felment 37 fölé a hőm, majd 3 napot késett. A harmadik napon teszteltem egy negatívat, de még reménykedtem. Aztán a negyedik nap barnázás (sose barnázok menstruáció előtt), majd másnap megjött, de a vérzés alatt is végig tartotta a 36,9 hőt. Ezt nem tudom hová tenni, de emiatt a pofáraesés miatt most talán kicsit szkeptikusabb vagyok. 
 
 


@kiszsuzsi:
Nekem a femibiontól nincs semmi bajom, a gravidától viszont nagyon fájt a gyomrom. De én a femit este, étkezés közben veszem be, nem tudom ez számít-e valamit.
 
 


Sziasztok!

Drukkolok Nektek, nekem mivel most múlt el, legközelebb április 2-ára nem várom, addig nálatok kiderül. Viszont akkor nyithattok egy decemberre babát várók topikot és majd csatlakozom remélem én is. Vagy még novemberi lenne a babátok? Nekem van egy naptáram, mindig nézegetem, hogy ha most foganna akkor mikor születne, nekem a legközelebbi időpont, mivel március 6-án jött meg remélem utáljára, december 11-e körül születne. Én nagyon gyógyszer ellenes vagyok, látjátok ezeknek is vannak mellékhatásai. Ennek a HIPP-nek viszont nincs, mert 99% gyümölcsből van.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Köszi! Nekem a fertility mindig kiadja, hogy az adoott ciklus alapján mikor érkezne a baba.Ha most összejönne, november 26-ra lenne a születés időpontja. A HIPP-be milyen vitaminok vannak?

 


HIPP Natal a neve, dm-ben lehet kapni, 3 uveg van benne, ami 30 napra eleg es nem olcso kb. 3-4ezer Ft, de nekem a tabletta-fobiam miatt nincs mas valasztasom. Van benne: vas,cink,jod,vitaminok: D,E,C,B1,B2,B6,B12,Folsav,Biotin.Emellé szedek Inofolicot mert a Hipp-ben nincs elegendo folsav.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Nekem ma volt pecsételő vérzésem.lehet meg fog jönni?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Kicsit görcsolok
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: Hányadik dpo napon vgy? Csak mert ovu után 6-12 nappal van beágyzódás, azzal jár esetenként pecsételő vérzés, és ez kb. menstr. előtt egy héttel van, szóval én a te helyedben biztos nem bírnám kivárni jövő szombatig tesztelés nélkül... Nevetés
 


Pedig ki birom! Ki kell! Nem akarok csalodni
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Adeleine, köszi a magyarázatokat (inszem, lombik...témában).

Kiszsuzsi, egy héttel hamarabb nem hiszem hogy meg fog jönni, vagy Neked mennyire pontos? Bocs, lehet, hogy írtad de nem olvastam most vissza. Nekem mindig nagyon pontos, illetve utoljára egy napot késett, de már voltak akkor is jelei, hogy meg fog jönni. Szurkolok Neked. Én mondjuk amikor már késett egy napot, teszteltem mert vagy örülni akartam vagy beletörődni, hogy most nem jött össze. A bizonytalanságot nem bírom. Ebben a hónapban megígértem magamnak, hogy nem tesztelgetek. Mondjuk mensi óta még nem tudtunk együtt lenni a párommal, mert szegény 39 fokos lázzal fekszik, mondjuk még nem vagyok közép időben.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
A párodnak jobbulást! Nekem 28-30 napra jön meg kb.és nem csinalok tesztet én se majd csak ha nem jön meg! Puszi nektek jó éjt
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Köszi kiszsuzsi, már jobban van, nincs láza, csak hőemelkedése. És Te hogy vagy? Görcsölsz még? Pecsételés?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Szia! Jól köszönöm! Nincs vérzés és nem is volt az aminek hittem! Mert volt valami kis zűr ott lent és felborult a ph m de ennyi szoval szerintem semmi.de jövő héten kiderül! És te hogy vagy?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


En jol vagyok, szerencsere nem kaptam el /még/ a paromtol a bacikat, Ő gyogyulgat en meg drukkolok hogy kozepidoben egyutt tudjunk lenni kulonben ennek a honapnak is annyi.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Többiek? Mindenki elutazott hosszu hetvegere? Jo pihenest Nektek. Nem tudom irtam-e hogy melot keresek es most sokat vagyok itthon ami jo is meg nem is, mert sokat agyalok a baba témán. Viszont lehet hogy lesz melom, szerdan kiderul.Egy Gyes-en levo kismama helyere mennek egyenlore 2017 nyaraig, aztan lehet h. hosszabbitanak mert a lany akar még egy gyerkocot.Addigra csak osszehozzuk mi is.Meg az a jo hogy tudnak rola hogy babat tervezunk nem kell titkolni probaido alatt sem, ez nagy konnyebbseg.Tenyleg nektek elso baba lenne? Puszi lanyok, jrjatok.

Gabooo, Veled mizujs?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Kiszsuzsi, Te mivel foglalkozol?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Hali Ginger! Nálunk a héten voltak akciós napok sajna nem tudtunk annyit együtt lenni amennyit terveztünk. Egyszerűen hullàk voltunk, nagyon melós hetel vannak mögöttünk. Te milyen teákat iszol?
 
 


Hali Ginger! Nálunk a héten voltak akciós napok sajna nem tudtunk annyit együtt lenni amennyit terveztünk. Egyszerűen hullàk voltunk, nagyon melós hetel vannak mögöttünk. Úgyhogx itthon pihizünk.
Te milyen teákat iszol?
 
 


Szio, csalán es diofalevel teat iszom felvaltva reggel ehgyomorra.Meg most nem eszem kenyeret es feher lisztes dolgokat, puffasztott rizst eszem kenyer helyett.Le akarok dobni 3kg-t, mert nem jonnek fel a gatyaim, a combomon van ez a 3 kg.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Mi is itthon pihizunk, apolom a ferjemet hogy akcio képes legyen.Már nincs láza,de még gyenge.Mindjart kiviszem a napra.Akkor Te most voltal kozepidoben?Mikor kell megjonnie?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Március 24-én hàt majd meglàtjuk, bàr màr most fàj a mellem. Mondjuk ez még mensihez és babàhoz is korai lenne. Én is ittam ezeket a teàkat, mondjuk a dió nem a kedvencem. Most meg palàstfüvezni fogok, az se vmi finom. :) neked mikor van p.é.d? Hasznàlsz vmi ovu tesztet?
 
 


Hali, nekem egyik honapban hetekig erzekeny a mellem, masik honapban semmi.Most kozeledek felidohoz, ilyenkor szokott elkezdeni fajni.En Gabriel ovu tesztet hasznalok, ez 7 db-os, egyet ma ellottem, mar alakul, 1-2 nap.Meg most vettem ovu mikroszkopot, de meg nem probaltam ki, nem Te irtad, hogy hasznaltak mar ilyet.Kicsit bonyolultnak erzem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
De én hasznàlok mikroszkópot,hàt rà kell érezni a hasznàlatàra az biztos meg be kell tartani hogy előtte min. 1.5 óràval se inni se enni nem szabad.
Akkor akàr ma is együtt lehettek, hogy màr ott vàrjàk a fickók a petét. Influenzàs volt a férjed? Ő szed vmit babàsodàsra?
 
 


Most esik le pont màrc 24 én lesz 2 éve hogy letettem a cigit. Tökjó!
 
 


Hát sajnos, a férjem most lábadozik az influenzájából, 39,5 fokos láza volt. Úgyhogy jó ha 2 nap múlva amikor esedékes lesz, együtt tudunk lenni. Jó lett volna előtte, mert azt mondják akkor nagyobb az esély a kislányra és én lányt szeretnék egy picit jobban. De eddig általában előtte voltunk együtt, meg aznap, és ezek a napok eddig nem jöttek be.

Majd elolvasom ez a mikroszkoposat és kipróbálom, nem is értem, hogy tudok én magamból mintát venni. Tudom, hogy ez intim kérdés, de Te hogy csinálod?

A férjem tornázik velem együtt, tudod én írtam hogy Avivázom. (www.avivamodszer.hu) és ez állítólag neki is használ a kis katonái erősödnek, meg gyorsulnak.

A cigit azt nagyon jó, hogy letetted. Nem bírom ha valaki cigizik terhesen, vagy a gyerek mellett.

Te hány éves vagy?


Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


34 vagyok. Jaj de cukik lehettek amikor együtt tornàztok. Én is csinàltam meg voltam tanfolyamon. A fiúknak még az E vitamin is hasznos. Jobbulàst neki.
Én nyàllal csinàlom mikizést azzal is lehet.
 
 


Jajj, nagyon cukik vagyunk, a férjem össze-vissza csinálja, de legalább csinálja. Tudod, amikor billenteni kell a csipőjét az nála úgy néz ki, hogy berogyasztja a térdét és kitolja a csipőjét. Szóval inkább úgy néz ki, mintha...érted. Na, mindegy csak ér így is valamit. Nem akarom én túlterhelni ezzel a baba témával, így is sokat beszélek róla, talán ebben a hónapban már nem annyira, most próbálok másra fókuszálni.

Nyállal? Ja, tényleg úgy is lehet, na mindjárt kipróbálom.

Miért hagytad abba az Avivát? Heti háromszor csináltad? Meddig?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Ez nagyon király! Leteszteltem, nem nyálból, hüvelyből. Vannak karikás és páfrányos részek. Lámpánál nagyon látszik. Azt hittem ez alig látható lesz majd, de nagyon élesen látszik. Na, ezt most hogyan értelmezzem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Novemberben decemberben kb
Kétszer egy héten. Aztàn terhes lettem utàna sajnos elment a baba aztàn volt egy vàrakozós hónap úgyhogy ezek miatt nem csinàltam. Most majd újra csinálom.
Hàt igen vigyàzni kell hogy ne sokaljanak be a fiúk a témàtól.
 
 


Mennyi idős volt a baba, mikor elment? Lehet, már írtad, bocs...elfelejtettem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Pici volt 6-7 hetes. Jól emlékszem neked is volt vetélésed?
 
 


Igen, szerintem 3-4 hetes volt csak. Úgyhogy nekem a menstruációval eltűnt. Neked kellett műtét vagy valami? Benned nincs para, hogy ez lesz legközelebb is? Én ha belegondolok, teljesen bestresszelem magam, hogy ez tiszta izgalom az egész és így nem lehet végigcsinálni 9 hónapot, meg aztán egy életet, mert állandóan van min parázni. 12 hétig, hogy megmarad-e, nincs-e baja, amikor mozog már hogy mozog-e ha nem miért nem, utána, hogy időre születik-e, utána, hogy lélegzik-e, szóval nem tudom ilyen parásoknak mint én mi a megoldás. Biztos ezért nem jön most össze, mert rá vagyok feszülve. Talán ez a hónap más lesz, érzem, mert nem fogok tesztelgetni és remélem 2 hét és melózni fogok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok csajok! Én ma csináltam egy tesztet, ami nagyon halványan, de két csíkos lett, viszont nem nagyon bízom benne, mert utólag olvastam erről a tesztről (predictor early), hogy nagyon sokaknál fals pozitívat mutatott. :(
 
 


Tedd fel leelen, megszakértjük.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Most csináltam pár képet, de így képen szinte egyáltalán nem látszik. Hogy tudom feltenni? Mobilról vagyok jelenleg.
 
 


Ahol írsz, lent van a küldés gomb mellett bal oldalon egy Kép/Dokumentum feltöltése gomb.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok csajok! 
Zsúfolt volt a hétvége, mostanra értem ide.
 leelen, nem próbálsz ki egy másfajta tesztet is? Az a tuti.
Nekem még mindig fájdogál a hasam .
Sok helyen olvastam a hozzászólásokba, hogy a palástfüteát isznak. Az pontosan mire jó?
 


A palàstfű erősìti a méhet, természetes progeszteron ami segìti a beágyazódàst megtapadàst.
Ginger: hàt voltam kórhàzban de műteni nem kellett szerencsére, spontàn ürült. Persze van bennem félsz de nem is gondolok rà. Mondjuk így tuti paràsabb lesz az első 12.hetem majd. Úgyis megteszünk mindent hogy rendben legyenek a dolgok kismamaként és anyukaként amit meg a sors hoz el kell fogadni. Én erre próbàlok gondolni.
 
 



Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Gaboooo, akkor Te is szerencsésen megúsztad műtét nélkül. Nekem a doki azt mondta nem is voltam terhes, hibás volt a teszt, a digitális is??? kérdeztem tőle. Nem is kell mondanom, hogy már nem az orvosom.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Na beléptem laptopról, itt már látom, hogy tudok képet feltenni :) Itt van két kép a tesztről, normál állapotában és szétszedve is.

Adeleine: holnap reggel csinálok mási fajtával is.
 
 


Leelen, én is vettem már ilyen tesztet, nekem full negatív volt, szóval szerintem kezdhetsz örülni. Mikor is kell megjönnie?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


A másik tesztet mindenképpen reggeli elsőből csináld. Amikor nekem baba volt, az elején csak reggel mutatta ki. Nehogy elkeseredj. Délután csak pár nappal később mutatja.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Reggel fogom csinálni, bár nehezen bírom ki. A mensit jövőhét szerda és péntek között nem várom.
 
 


Hü Ginger '"jófej" dokid volt. Ja a műtétet megúsztam de így meg több napig borzasztó fàjdalmaim voltak. A miki most azt mutatta hogy alakul a pé. Én amikor van benne pàfràny csinàlnàm.
Tényleg Leelen hànyadik napon vagx?
 
 


sziasztok ! leelen! remélem  + lesz !!! örülnék neki! Ginger! árufeltöltő vagyok a  tej oszt. on a szegedi cba  ba

kiszsuzsi
Szeged
 
 


csajok! izgulunk ám rendesen h  sikerüljön én ugy érzem!

kiszsuzsi
Szeged
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: