Új privát üzeneted érkezett!

Azért hoztam létre ezt a topikot, mert még ilyen nincs. És úgy néz ki,hogy november elejére várjuk első gyermekünket. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Szia! Én november 3-ra várom a második babám :)
zoanyu
 
 


Sziasztok. Csatlakoznék én is, nov.2-re várom második gyermekem.

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 

 
 

Sziasztok! :)

És ki hogy van? Meg egyáltalán hogy álltok? Hanyadik hétben?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Én a 9 hetes vagyok, terhességi tüneteim nincsenek viszont már egy hete beteg vagyok és nem akar múlni :( mondjuk pihenni sincs sok időm, egy 20 hónapos kiscsaj után rohangálok egész nap :D
zoanyu
 
 


@zoanyu:


Az nem jó! Kitartás! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni. Igaz én csak holnap megyek még dokihoz. Múlthét végén örvendeztetett meg a két csík néhány alkalommal, és most nagyon izgulok. Produkálok enyhe émelygést, hasmenést, hátfájást. 
Számításaim szerint a 6. hétben vagyok és november végére várom a babát, ha minden rendben lesz. 
almamag2015
Budapest XI. kerület
 
 


Gratulálok Almamag!
Én elméletileg a 9. hétben vagyok... de ha azutolsó menzeszt nézem 8. hét (február 7.)
De méret szerint, ami 20 mm, akkor 9.hét. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!
Mi november végére várjuk, 6 hetes vagyok!
Tele aggodalommal mivel már 2 terhességem volt seikertelen.
2 hét múlva megyek uh-ra remélem minden rendben odabent mert semmi tünetem nincs,kivéve mellfeszülés folyás.
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


@judit179:


Biztos nem lesz semmi gond! Csak pozitívan!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


@mucus: "@judit179:Biztos nem lesz semmi gond! Csak pozitívan!!! "



Köszönöm szépen :) Ígyekszem nem aggódni de nem könnyű.
Nálatok is egyik nap ilyen a másik olyan?Hol van tünet hol nincs... hihetetlen mit produkálnak  a hormonok..
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Igen... egyszer van, egyszer nincs... de nálam ez most kezdődött.
De e miatt ne aggódj! Ahány terhesség, annyi tünetféle. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Gratulálok nektek! ! :) nekem nincsenek tüneteim, bár a mellem be van duzzadva. Kicsit aggódok, hogy baj van a cukrommal, mert mikor édességet eszek utána kicsivel rosszul érzem magam. Émelygek csibbadnak a lábaim, de annyira, hogy le kell feküdnöm. Csütörtökön voltam az első labor vizsgálaton, de ugye már nem csinálnak terhelést, pedig jó lenne. ...

Mucus! Biztos minden rendben lesz, bár én is mindig ideges vagyok a vizsgálatok előtt, főleg, hogy még nincs érezhető jele, hogy minden rendeben legyen. De ez normális :) ;)
zoanyu
 
 


Köszönjük! Sajnos én inzulinrezisztens vagyok diétával kordában tartom egyenlőre nem kell gyógyszer.És bizom benne megmarad a terhességem,mert azt mondta az endocrinologus d.nő hogy lehet mivel eddig nem tudtunk róla ezért mentek el a babák :( Hát remélem mivel már tartom a diétát rendben leszek.
Még másfél hét uh.ig addig begolyozok ( de próbálom pozitivan nézni.
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék.
Mi is november végére várjuk a második babánkat. Van egy kislányom aki szeptemberben lesz 6 éves. 14én megyek uh-ra akkor már látunk majd szívhangot, ha minden rendben,de miért is ne lenne.
lina0916
 
 


Judit: Én is inzulinrezisztens vagyok. Terhesség előttjobban ment a diéta. De most nagyon nehéz... kívánös is vagyok, de jó néhány dologra (többek között tk lisztes cuccokra) rá sem tudok gondolni. Eszek mást is, de persze figyelek, hogy ne essek túlzásba. A gyomor égésen csak a hagyományos nógrádi ropi segít... :s
Merckformint szedek december óta.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Mucus: most jövök az orvostól :) Megkönnyebbültem,mert pulzált a kicsi szive .... Öröm van!
6 hét 4 napos vagyok.
Az a vicc hogy mikor megtudtam hogy terhes vagyok elötte 1 héttel kezdtem a diétát.Azóta is tartom,de borzasztóan semmi tünetem bár meg kell hogy mondjam hogy egyre jobban kezdek én is kivánosabb lenni,de még tartom magam! Nem tudom meddig fog menni.( az orvso azt mondta emeljem a CH mennyiséget 180 Ch ra).Remélem a kicsikémnek nem lesz baja.Így is fogyok inkább.

Legközelebb uh-ra Április végén kell csak mennem,remélem minden rendben lesz addig,furi lesz nem látni őt :) De elég ha jelet ad :) és az van bőven.
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Üdv!

Most hogy megnyugodtam hogy minden rendben ujabb aggodalom :(
Pár napja de csak kissebb megszakitással barnás elszineződés van :( nem görcsölök semmit nem érzek,szerintetek nagy baj lehet?
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Judit: Ha nagyon aggódsz, akkor keresd fel a dokis vagy esetleg a sürgősségit. Igazából, honfolom nagxon aggódsz...
Progi pótlást kaptál?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok csajok! :)


Húúúú de vártam már azt a pillanatot amikor rápillantok a tesztre s rögtön megjelenik a két cssík.... :)


Péntek reggel így jártam hála istennek :) Hamarabb kimutatta h terhes mint ahog megjelent volna az első csík :)


Mivel nem gondoltam terhességre a márciusi menszi kimaradásnál nem csináltam tesztet de most h áprilisban sem jött meg gyanús lett... :9 És hát igen már a 9. hétben járok .... :) Első babás anyuka .... Dokim mához egy hétre adott időpontot még a pozitív tesztem előtt :)


Úgy izgulok már h minden rendbe van e odabenn az albérlővel :)

encykeee9108
Orosháza
 
 


Encykee: Gratulálok! Én tuti, hogy nem bírtam volna megállni, hogy ne az első kimaradtnál teszteljek! :)
Tünetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Tünetek eddig nem tűntek fel a sok munka mellett de azon kívül hogy a cicim kőkeményen és a bimbóm érzékeny nagyon semmi néha ramjon a hányinger de az sem vészes hála ;)
Remélem így is marad mostmar :)
azért mostmar azon izgulok h 20-an a dokim is igent mondjon és h minden happy ;)
encykeee9108
Orosháza
 
 


Mucus!
Kaptam ultrogesztánt suedek 3x1 ... eddig minden rendben,hasi fájdalom van székrekedés ami nagyon idegesit..és napota van csak 1-2x barnás folyás.Szóval lehet túl aggodom kicsi de hát sajnos meg van az oka!
Bár a kicsivel szerintem rendben van mert rendesen szédülök pisilek naponta vagy 100 szor :) Ugy hogy jelez hogy hahóóó itt vagyok és maradok :) Bizom benne ,biznom kell benne!

Encykeee : Gratulálok boldog babavárást! :)
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok! Szeretnék csatlakozni. most várom a harmadik babát, ha minden igaz noveber végére lesz a most 3 éves lányomnak és a 15 hós fiamnak kit dajkálnia. Furcsa, h nekem semmi tünetem, pedig az első mkét terhességnél 3 hetet végig hánytam. Most viszont pattanások jöttek ki rajtam, ami eddig nem volt jellenmző. Remélem, azért ebből is gyerek lesz majd ;)

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok!
Lelki támogatást szeretnéé,tanácsot.
Tudjátok a töténetem.... Ma voltam uh-on ahol is megállapitotta a doki hogy megfelelő méretei vannak,fejlödött,de de de :( nem láttunk szivműködést :( Nagyon sírtam ki vagyok nagyon.
Megkértem várjunk kicsit.Vasárnap este megyünk be a kh-ba még egy uh ra,ott mégegyszer megnézik.
Létezik  az hogy 6 hetesen láttuk a szívműködést most meg nem?és lehetséges hogy láthatjuk még?lehet az uh hibája?mi ebben bízunk,
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Judit: A doki mit mondott?
Nem értek hozzá, de szerintem ha szépen és úgy fejlődik ahogy kell....
Lehet, hogy csak az uh nem látta!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Judit! ha gondolod elmehetsz megnézetni a HCG szintedet a laboratórium kft-ben pl aznap már van eredmény. A legmeggyőzőbb az eredmény, ha két alkalommal csináltatod és ha van emelkedés akkor az jó.

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok!

Tény én sem láttam az uh-on,de nem is volt olyan jó szerintem az uh.
Annyit mondott az orvos hogy mintha szivodna fel a magzatvíz :( de azt is hozzá tette hogy nem szeret rossz hirt mondani.... de várjunk.ennyi!Sajnos én ezt már ismerem :(
De tényleg olyan fura hogy méreteivel rendben minden... holnap eldöl ügyel az orvosom a kh-ban és megnéz.
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


@judit179:


Szurkolok nagyon, hogy csak az uh-val legyen gond!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Hogy álltok a vizsgálatokkal? Ti csináltattok kombinált tesztet? Én erősen gondolkozom rajta. Megyünk 5d uhra és úgy gondolom, hogy az elég de a dokim (nem ő csinálja az 5d-t) szerint csináltassam meg. Az előző terhességemnél csináltattam alacsony lett a kockázat és a korom sem indokolná (23). Szerintetek?

Judit: minden rendben?
zoanyu
 
 


Lilypie Pregnancy tickers
zoanyu
 
 


Én megcsináltatom a kombinált tesztet. Ma megyünk. Az IR miatt is, mivel gyógyszereket szedek. Meg sajnos egyik ismerős párnál, ha ők megcsinálják ezt a tesztet, nem kellett volna eltemetniük 8 hós kislányukat, akit haza sem vihettek. Szerencsére azóta született egy egészséges babájuk, de ...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Judit? mi volt tegnap a dokinál?

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam genetikai uh-n, vissza hívtak péntekre. A CRL:43 mm volt

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!
Vasárnap sajnos bebizonyosodott hogy a 8 hetes magzatunk a kis angyalkánk feladta nem akar leszületni :(
Azóta sírunk kész vunk.
Ma fekszem be a kórházba este teszik fel a lamináriát,és szerdán reggel örökre elveszik.

Mi az ok? Nem tudják valami mindig akkor történik mikor átvenné a méhlepény a szerepét ...
nem kecsegtettek semmi jóval sajnos,ugy hogy mi is osztottunk szoroztnk és abban maradtunk hogy ennyi volt.Lombik éppen e miatt szóba sem kerülhet,az örökbe fogadást a párom nem akarja.
így a 3.baba elvesztés után ezt már tragédiának fogjuk fel.
Meglátjuk mi lesz,éljük ezt túl lelkileg testileg és majd meglátjuk.

Mindenkinek boldog babvárást kívánok,vigyázzatok magatokra.
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


@judit179:


Nagyon sajnálom! :( Úgy drukkoltam pedig!! Kitartás és erőt kívánok nektek... mást nem tudok most mondani, de szerintem nem is lehet. :(
Az a lényeg, hogy egymás mellett tartsatok ki!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Judit! Nem tudom azt mondani, h megértem, mert aki ezt nem éli át bármennyire is szeretne együtt érezni nem fog. Borzatszóan sajnálom. Hátha a gyógyszer megoldaná a problémátokat. Nem egy ilyen esetről hallottam már. Sőt, olyan ismerősöm is van, akinél semmilyen eü problémát nem találtak, mégis a könnyen megfogant magzatot elveszítették. nem is tudom hányat. De az igazi, az megmaradt mindig. Most 3 gyerekes boldog anyuka!

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Mucus: nekem az egyik gyereknél 34mm volt, a másodiknál 57mmm. Persze nagyon aggódtunk, de hála Istennek mindkét gyerek makk egészséges. Nálunk úgy látszik ez családi vonás :) Remélem nálatok is erről van szó. A tarkóredőn kívűl mást is néztek? orrcsont, fülek, ujjak állása, orrcsont mögötti vizenyő, szív stb? Mert ha ezek rendben akkor minden oké, ne izgulj.

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Tunderszem: Majd pénteken megyünk vissza, akkor lesz konkrét vizsgálat. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Mucus: Igen, közben esett le, hogy te CRL-ről írtál, én meg az NT-ről :)
Bár most meg azt nem értem, miért nem a 12+ héten csinálják nektek a genetikait :O

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Papíron a héten töltöm a 12. Az előző méretek alapján, április 3án töltöttem a 9 hetet. Menzeszem nem mérvadó, mert nem volt pontos.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Csajok voltam dokinál hétfőn :)
Csinált ultrahangot is és láttam és hallottam a mi kis szerelmembabankat :)
És bizony már a 10.hétben vagyunk :)
encykeee9108
Orosháza
 
 


Köszönöm szépen nektek!
Boldog babavárást kívánok.
judit179
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Tegnap megvolt a kombinációs teszt. Már 5cm plusz a lábak.
Van orrcsont, nyaki redő 1,19 mm.
Aludt a drágàm, alig bírtuk felébreszteni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék. November elejére várjuk az első babánkat. :)
Most töltöttük be a 13. hetet. A héten voltam UH-n. A doki szerint minden rendben. (CRL: 67 mm) Én 2es típusú cukorbeteg vagyok és a terhesség idejére átállítottak inzulinra. Tartom a diétát. Cukrom szerencsére teljesen rendben van. Eddig nem híztam semmit (, egyenlőre -1kgnál vagyok). Nagyon figyelek, hogy ne csökkenjen. :)
aldato
Vp
 
 


Sziasztok!

Voltunk a héten specko genetikai uh, minden rendben van és a kiscsajom mellé most kisfiú jön :) elvileg most vagyok a 13 hétben, de méretek alapján azt mondta a doki, hogy 14 hetes vagyok. Szóval nem tudom kinek higgyek :) Egy hétig mérnem kellett a cukrom, mert a védőnő 7,2-t mért (igaz mondtam neki, hogy előtte ettem tésztát ebédre, de nem érdekelte ) így mehettem beutaloert az orvoshoz a diabetologiára.... természetesen nem kellett mennem mert nem éhgyomorra mérte... mindenesetre egy hétig mérnem kellett. Tartom mondjuk a diétát amit kaptam (180 g szénhidrátosat) és sokszor volt olyan, hogy éves után alacsonyabb volt mint előtte. Az orvos szerint ez tök oké (5-ig talán egyszer ment "fel" a cukrom)... Ti is meg vagytok áldva a védőnővel vagy csak nekem jutott ilyen? :) Beszéltem a szülésznővel kb egy hónap múlva találkozunk. Ti fogadtok szülésznőt?
zoanyu
 
 


Üdv Aldato!
Hát a cukorbetegség enm hangzik túl jól, pocakosság nélkül sem :( ez azt jelenti, h szülés után megint nem kell majd az inzulin? ilyenről még nem is hallottam. Bár gondolom hasonló, mint a pajzsmirigy alulműködésem, h a terhesség alatt 150mg-os gyógyszert igényel a szervezetem, amugy meg elég csak a 100mg is.

Zoanyu: a vérvétel előtt én sem bírtam ki, és ettem, még nem jött meg az eredmény....
Nekem is van szülésznőm, uaz aki az első kettőnél, sztem nagyon sokat tud segíteni a 3. trimeszterben főleg, h ne kelljen várni az NST-re, stb. És olyan megnyugtató, h bármikor fel merem hívni a legkissebb hülyeség miatt is, amikor a dokit mondjuk nem merném aproságokkal zaklatni.

Lilypie Maternity tickers
tunderszem
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok,

csatlakoznék én is, november elejére várjuk a babánkat. Uh szerint ma töltöttem be a 13. hetet. Én voltam a kombinált teszten múlt hét kedden, most várom az eredményét. Sajna még a genetikain nem látták egyértelműen hogy mi a baba neme, de lányt tipplet a doki. :)
oszhegy
 
 


sziasztok. Mi is nov 4-re vagyunk tervezve. Első baba, két vetélés után ugyhogy sokat izgultunk miatta, talán msotmár igy a 14.hétre sikerült megnyugodni. Baba nemét nálunk se látták még pedig szét fúrja az oldalunkat.Sajnos mégcsak nem is tippeltek...Minden eredményünk tökéletes volt. Kinek mekkora a posakja? én ugy érzem már most túl nagy...mi lesz később? 

candy83
Baja
 
 


Sziasztok!

Gratulálok nektek is :)

Nekem megjött a kombinált eredményem, amitől nem vagyok túl boldog. A triszómia szűrés negatív viszont a magzati retardatio kockázata magas lett (1:86) (méretbeli lemaradást jelent nem szellemit) amit nem értek, hogy ha le van maradva a vérvétel szerint akkor miért mondta a doki, hogy egy héttel?? Utána olvastam, de egy 22 hónapos eleven kislánnyal az ágynyugalom nem megoldható, szerdán megyek a dokimhoz kíváncsi leszek mit mond... a szülésznő azt mondta, hogy ne parázzak az 5d uh az nagyon jó és ha ott nem találtaktetejébe kkor nem lesz gond. És ennek tetejebe a hasam meg nem nő (vagyis nő, de inkább még nem látszik ) pedig vékony vagyok meg második gyerek... mondjuk az első terhességem is kb a 16 hét után kezdett el latszani. Már nagyon várom a szerdát. .. valaki hallott már ilyenről?
zoanyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: