Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Olyan kismamát keresek, aki chorion mintavételen esett át, és a vizsgálatot követően hüvelyi vérzés lépett fel nála. Nálam ez történt 2 napja, nagyon megijedtem, mert azt hittem, hogy az 1-2 % vetélés "átka" ért utol. Fölhívtam a kezelő orvosomat, aki azt mondta, hogy: szerintem a szúrás által okozott sebből hol folyik ki a vér? Több kismamát is szúrtak aznap, senkinek nem volt vérzése, illetve kommenteket próbáltam kutatni, de senki nem panaszkodott ilyen jellegű problémáról. A genetikai vizsgálatot végző orvos annyival "nyugtatott", hogy a vizsgálat előtt tudomásomra hozták, hogy vetélési kockázata van, és 1 héten belül ha gond van, akkor ez meg fog történni. Hát mit mondjak, ez sem hatott rám kedvezően! Az erős vérzés egész másnapig tartott, este még egyszer felhívtam a fogadott orvosomat, aki közölte velem, hogy telefonon keresztül mit csináljon velem, és ha úgy gondolom, akkor menjek be a kórházba, lesz ott valaki aki megnézzen. Este bementem a saját városi kórházunkba, nem oda ahol csinálták a mintavételt, egy doktornő megvizsgált, aki rendben találta a terhességet. Azóta már "csak" barnázok, tehát valószínűleg el fog múlni szerencsére, de nagyon nagyon megijedtünk, és jó lenne valakivel beszélni, aki már túl van ezen és ezt követően minden rendben volt a további terhességével!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: