Új privát üzeneted érkezett!



Kép
 


Jadey!Szupiiiiiiii! :lol:

Lombikbaba!Ha gép elé tudok ülni,küldöm a receptet! :-)
Az étkezésben igazad lehet...bár nálunk soha nem volt rendszer az étkezésben...sajnos...Majd most
rászokunk! ;-)

Helgus jól ezek a linkek,bár az angol tudásom szegényes,a képek sokat segítenek :-D Holnapra drukk ezerrel!Aztán várjuk a beszámolót! ;-)

Én pénteken megyek védőnőhöz.Első tali lesz,amikor a fiam született másik városban laktunk.Kíváncsi vagyok :-)

anne80
Vác
 
 

 
 

Sziasztok leendő májusi Mamik:)
Bocsánat, hogy a ti csoportotokba írok, eddig az 1 éve próbálkozók táborába tartoztam... viszont tegnap életemben először csináltam egy (azaz kettő) terhességi tesztet és pozitív lett, de júniusi csoportot nem találtam és talán még korai is lenne.


szóval ma reggel is csáltam két tesztet, de az egyik szinte halványabb, mint a tegnapi, a másik meg alig látszik... volt valakivel ilyen? hogy nem erősödött feltűnően a T csík? vagy ez még nem baj? lehet annyira az elején vagyok, hogy még lassan nő a hCG?  (csatolok képet)


előre is köszönöm, minden tapasztalat, tipp, ötlet jót tehet a lelkemnek!


szép napot , vigyázzatok magatokra és a májusi picikékre ((:



Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


En azt a tanacsot kaptam, hogy varjak 2-3 napot a tesztelessel, mert nekem meg ennel is halvanyabbak voltak az eslo tesztjeim. 3 nap utan szemmel lathatoan erosebb lett a csik. Tegnap pedig mar lathattam a kis szivvereseit :)
juli707
Szombathely
 
 


Gratula Juli! :-)

Én is azt mondom, h ne izgasd magad ennyi teszttel! Lehet, h a maiak nem olyan érzékeny tesztek.
Én hcg tesztet 1-et csináltam, ovu teszttel jósteszteltem. Nekem egy halvány terhességi tesztem van...onnét biztos voltam, h baba van és minden rendben! Nem szabad ennyit matematikázni, mert bele lehet bolondulni! Nyugi!!! 8-)

Kép
 


Csajok!
Rajtam kívül van még valaki, aki a húsra rá sem bír nézni? Minden formájától undorodom.

Kép
 


Én se tudom megenni! De igazság szerint semmit nem tudok! Csak zöldség, gyümölcs megy.

Amúgy az én tesztjeim ilyenek voltak



És a tegnapi uh-n már ilyen volt a babóca:
juli707
Szombathely
 
 


Huhu....szuper!

Mikor lesz a nagy nap? Nem látom jól a képen :-)

Hát sajnos én is mindent undorral eszek, de valamiért a hús a legvisszataszítóbb...nem is fogyasztok.

Remélem este már én is gazdagabb leszek egy ilyen fotóval!

Kép
 


május 14 ha minden igaz + - pár nap :)
juli707
Szombathely
 
 


Ismerős :-D Nagyobbik fiúnkkal máj.18-ra voltam kiírva és 28-án született.

Kép
 


Nekem nincs bajom a hússal.Viszont Hippolit elbújhat mellettem...hagyma minden mennyiségben!!Meg fokhagyma... :lol:
De jó nektek!!Én is akarok kukucskálni!!! :oops:

anne80
Vác
 
 


Nekem nincs bajom a hússal.Viszont Hippolit elbújhat mellettem...hagyma minden mennyiségben!!Meg fokhagyma... :lol:
De jó nektek!!Én is akarok kukucskálni!!! :oops: De soká lesz még okt 21....

anne80
Vác
 
 



anne80
Vác
 
 


Nekem így sótlan volt,bár elég sósan eszek legközelebb többet teszek bele.

anne80
Vác
 
 


Rekuja
Puszi nektek!

Jadeybenyjaz
Gratulálok gombóckához!

Helgus
Jók! Lehet tippelgetni!
Én majd a 10. héten megcsináltatom a verify tesztet, annak 7-10 nap alatt van eredménye és többek között a baba neme is kiderül. Aztán meg az UH-nál majd mondom a gyerekemnek, hogy mutassa szépen a lényeget! (csak azért izgat, hogy a lányos, vagy a fiús holmikat szedjem elő)

Anne
Szerintem, érdemes a rendszeres étkezéshez hozzászokni. Az egészséged érdekében is!
Köszi!

Laura
Vizeletes tesztek helyett én a vérvételes HCG-meghatározásra szavazok! 2-3000 Ft, akár magánlaborban is kérheted. Ha pl. csináltatsz 2-3 nap különbséggel két vérvételt, akkor az az eredmény már biztosabb. (normál esetben a hcg-szint 24-48 óra alatt duplázódik kora terhességben)

Juli
Gratulálok!


Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Nagyon szépen köszönöm az infókat és a tanácsokat! 


Juli707 azt hiszem teljesen megnyugtattál, remélem pár hét múlva engem is egy ilyen gyönyörű képpel áld meg a sors :) Gratulálok! :)


És gratulálok mindenkinek, olyan izgalmas út áll előttetek.. előttünk :))
Holnap egyébként megyek is orvoshoz, mondta, hogy megcsináljuk a vérvételt, aminek rögtön lesz eredménye és a számok tudatában lehet rögtön UH-t is nézünk.  Bár szerintem olyan pici még az én mákszemem, hogy az UH csak elkeserítene, mert nem látnánk semmit... De persze mindig jobb bekukkantani, mint spekulálni :)
Szép napot nektek!


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


@lombikbaba:
Szivesen!
Rendszeres étkezés:A két ill. három műszakos munkarend mellett nem nagyon lehet rendszeresen étkezni...
Most megint át kell rendeződni a szervezetemnek...talán kialakul a normál bioritmusom.Legalábbis ami a munkát illeti.Aztán a Babó majd tovább formálgatja :-D

anne80
Vác
 
 


Anne
Nem kizáró tényező az sem... én se csak 8-4-ig dolgoztam Elég sokszor dolgoztam 24-48 órákat is.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lejelentkezem :-)

Láttuk "hármaskát" :lol:
7mm-es kb...máj.19. A nagy nap!

Képet sajnos nem kaptunk.

Hétfőn megyek a védőbe. 4hét múlva pedig ismét nődoki.

Kép
 


Lombikbaba
Nemtudom,az én szervezetem nem tudott rendszert kialakítani...azon kívül hogy munkaidőben mindig ugyanakkor ettem.

Helgus gratula!!! :-D Jó sokára mész Te is...

anne80
Vác
 
 


Sziasztok! Ha lehet csatlakoznék:-) 6+4 hetes kismama vagyok;-) és május 17re várom az első kisbabánkat!❤️
Nem indult a dolog túl zökkenőmentesen! 3pozitiv teszt után boldogan mentem a nődokihoz....
Közölte Velem, -ez kb 2,5 hete volt- hogy csak petezsakot és szikhólyagot lát és szerinte már több mindent kellene...menjek vissza 1hét mulva és meglátjuk, ha semmi megbeszéljük a műtéti teendőket....zokogtam.
Eldöntöttem hogy ide nem megyek vissza,...
Sok sírdogálással kibírtam 2hetet, és elmentem egy másik dokihoz! Kiderült hogy csak nagyon pici volt a Baba:-)
Ez Hétfőn volt! És már ott vert a kis szive:-)
Gratulálok Mindenkinek aki Babucit vár! Ez egy csodálatos érzés!



Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Ő az <3

Gratulálok az ùjaknak! Most csak ennyire futja bocsi, hulla fáradt vagyok. Pedig akartam írni :( No majd legközelebb! :)

Juli, cuki a babád :)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


@kittymacska81:
Üdv! Gratula nektek is!

A máj.17. a menzesz szerinti kiírás. A hét pedig méret alapján lett megállapítva?

Csak azért kérdezem, mert nekem máj.19. és méret alapján 7 hetes, menzesz szerint pénteken kezdem a 8.hetet.

Nálunk ugyanilyen keveredés volt a 2.fiúnknál. 2 időpontunk volt...aug.29. és szept. 9. Végül szept.16.-án született.
A terhesség így kezdődött, h nem látszódott, meg nagyobbnak kell lennie...stb. Annyi történt, h nem középidőben fogant :)

Kép
 


@jadeybenyjaz:
Nagyon édes kép! A beszámolót várjuk!

Kép
 


Üdv Kitty! :-)
Jadey!!Nagyon cukker a kis Babszem :-D
Helgus!Szerintem nem nagyon lehet ezeket a dátumokat,heteket kézpénznek venni....Ember legyen a talpán aki utólag tutira meg tudja mondani a fogantatás napját :-D A méretek meg annyira alkat és mérés függő...Abból is csak saccolni lehet...

anne80
Vác
 
 


@anne80:
Persze, én már csak tudom :) 2 gyerek után, akik sosem a nagy könyv szerint nőttek a pocakban. Nagy fájdalmam is, hogy mindkettővel a kórházban vártam a szülés napját...terminus túllépés miatt. Kisebbikem indítással érkezett.
Most a ciklus 16.napján fogant a baby, így nem húzhatok rá heteket :D de nem is szeretnék ezen aggódni! Élvezem minden percét ;)

Kép
 


A táblázatot nézegettem, hát nekem nem igazán stimmel:

85.októberében születtem, 12.szeptemberében hoztuk össze az első babucit. Ekkor még 26 éves voltam, mert októberben töltöttem a 27-et. Így ez alapján lányom lenne, de fiam van. :)
Most viszont fiút ír, de szerintem lány lesz :)
Nektek összejött? A szódabikarbónás tesztet még nem csináltam meg, de megfogom :)

Kép

Kép
 
 
 


@helgus22:
Jajj,nem oktatni akartam,bocs ha félreérthető voltam... :oops:

Más:
Hogy jártam....bakonyi bordát főzök...Sajnos nem kaptam már tegnap esze friss gombát,így vettem egy konzerv szeleteltet.Hát ne tudjátok meg mi minden volt benne!! Még jó hogy utálom a konzerv gomba jellegzetes ízű levét,ezért mindig lemosom ha ilyet kényszerülök használni.Szűrőbe kiborít,szemek kikerekednek,száj tátva marad!A szalmától a fadarabig és a fél méteres vörös hajszálig minden volt benne!!!Azt hittem rögtön elhányom magam!!Gyors öltözés,irány friss gombáért.Az életbe többet nem veszek ettől a gyártótól semmit!!! :oops:

anne80
Vác
 
 


@anne80:
:) semmi gond!

A gombához inkább nem írok semmit...egyébként sem szeretem,de most még elolvasni is borzalmas volt :cry:

Kép
 


@katus85:
Valahol olvastam olyat, h a kínaiak a fogantatástól számolják a kort...így plusz egy évet dobj rá.

Nekem így csak az első fiúnk stimmel.

Kép
 


@helgus22:


szerintem megmondom mi lesz ha megszületik :)

Kép

Kép
 
 
 


A párom mindenkinek ezt mondja: Èn tudom mi lesz! Erre ők: Naaa, mondd már! Szerelmem: Két tippem van. :-P

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! Üdv az ujjaknak, bár lassan már Én is annak érzem magam olyan rég írtam.
jadey és july : aranyos hogy tettetek fel képet, sajna nekem még nincs, de hétfőn megyek ismét uh.-ra és akkor talán...
Ezt a kínai dolgot már én is nézegettem, végül is a lányomnál bejött, de most e szerint fiam kéne hogy legyen, hát mindenesetre nagyon érdekes, de szerintem nem sok alapja van. És mi még ne is szóljunk semmit, mert mi azért idő előtt megtudhatjuk a nemüket, de ugye annak idején anyukámnak pl. nem mondták meg milyen nemű a baba, hiába látták, nem mondhatták meg. Mikor én születtem az orvos annyit kérdezett, hogy -anyuka mi van otthon?, anya meg mondta hogy -fiú, erre a doki -jó mert akkor most egy kislányt kap. Azért volt humoruk. :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Helgus
Gratulálok "Hármaskához"

Kittymacska
Minden jó, ha jó a vége
Először lehet, hogy tényleg korán mentél és nem látszódott UH-n semmi... (ki tudja milyen az UH-gép, a doktor gyakorlottsága, gyereked mennyire együttműködő)

Jadeybenyjaz


Helgus
Nálam két terhességnél is pontosan tudott volt a fogantatás ideje (lombik miatt), UH-s méret alapján meg mindig más jött ki terhességi kornak. Gyerekeim nem olvasták a nagykönyvet, hogy milyen ütemben fejlődik egy ÁTLAG baba.

Zsuzsmi
Az én anyukám annak idejém, mikor terhes volt, még UH-n sem járt. Akkor még nem is volt

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Kínai:
Chloe: lány
Lia és Oliver: fiú (a lány az bónusz)
Adam: lány
Mostani: lány


http://www.nlcafe.hu/ezoteria/20140406/ ... gi-naptar/
(nekem azért furcsa, hogy aki 30 évesen esik teherbe február és októben között, annak lánya lesz)





Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


@helgus22:


Május 17az utolsó menses szerint. De Sztem a 6+5 stimmel! Akkor lehetett a fogantatás szerintem:-)



Lombikbaba!
igen sajnos korán mentem, tanultam belőle.de a dokínak nem kellett volna ilyeneket mondania;(

de mostmár minden ok:-) csak vigyáznia kell magára az embernek;)

kepzeljetek az egyik barátnőm is terhes, csak Ő 13hetes mostmár. A férjeink a legjobb barátok!
na es a lényeg hogy neki mar a 12.heti UHn megmondták hogy kislány lesz;-)


@jadeybenyjaz:


Decukiiiiii:-)


Kittymacska
12. heti UH-nál tényleg meg lehet mondani a gyerek nemét, ha beste kölke is akarja! A titok lelepleződése nagyrészt a gyerektől függ, hogy mennyire takargatja magát!
Az enyéim eléggé szemérmetlenek voltak és mutogatták magukat. Előbb lehetett látni a nemi szervüket, mint az arcukat...azt inkább takarták

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


@lombikbaba:
Én 31 vagyok és 12 hónapból 9 hónap lányos :D

Kép
 


Hát ha lesz bátorságom, akkor rákérdezek a 12 hetes vizsgálaton.
Csak a dokimat ismervén, tippelgetni nem szeret...megmondja, ha 100%.
A másik, h nem jön ki hülyén, h egy genetikai uh közben az anyukának fontosabb a lába közötti nézelődés, mint az eltérések észrevétele? Hát nem tudom még....azt hiszem, a helyzet hozza majd! :)

Kép
 


@helgus22:
Nem nem miutÁn megvizsgálta a Babót, megkérdezte hogy szeretnék e tudni a nemét;-)
És igy mondta meg!




@kittymacska81:
Persze úgy más, ha a doki mondja. Csak én tartom cikinek, h rákérdezzek, mikor nem arról szól a vizsgálat.
A dokink sosem mondja magától...:)

Kép
 


Csütörtökön voltam én is UH-on.

Láttam, hallottam a babaót. 1 babó van odabennt :D És olyan jó volt hallani, ahogy dobog a kis szive :)

Tegnap meg visszamentem a nődokihoz. Átiránított a terhesgondozásra. Úgyhogy jövő héten ott folyt köv...

Az első gyereknél a 12 hetes UH-on mintha már én is láttam volna kis kukacot... És fiú is lett... Panniná ilyet nem láttam, de nála még a 19. hetes UH-ig reménykedtem. Utána meg barátkoztam a gondolattal, hogy lányom lesz.

Most tényleg úgy érzem, nhogy teljesen mindegy mi lesz a kisborsó. Praktikussági okok szólnak mindkettő mellett is, fiú ruhánk van vagy 6 zsák eddig, a Pnnaival kerül egy szobába, így lehet jobb lenne egy kislány... Tehát majd a sors dönt...


Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


@molme82:


Dejooooooo:) gratulaloook


@molme82:
Szuper! Gratula:)

Már mindenki látta akkor a kis "babszemét" :)

Elkezdődnek a vizsgálatok sorozata...

Kép
 


Sziasztok! Egy ideje készülök hozzászólni a topikhoz, de mielőtt bármit írnék, kérdeznék: tervezitek a topik/klub zárttá tételét? Hogy ne tudja bárki a neten olvasni, ami itt szóba kerül?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron