Új privát üzeneted érkezett!

@aranka1919:


Kedves Aranka!


Lehet, hogy hasonló cipőben járunk. Elméletileg 5+4 hetes vagyok, vasárnap óta volt egy kis barnás folyásom, ami ma pirossá változott. Nem vészes mennyiség, de azért megijesztett. 1. terhességem.


Az orvosom nagyon kedves volt, hogy soron kívül fogadott (egyébként jövő hétfőn mentem volna). UH-n egy 5 mm-es petezsák látható (ami kicsi), benne YS ábra. Illetve látható egy 3 mm-es petezsák is, amiben nem látszik semmi (ami fura)


A bal petevezetékben ciszta, de ez ilyenkor előfordulhat. Szintén progeszteront kaptam, plusz magnesolvot kell szednem és szigorú ágynyugalom, pihenés hétfőig. Azt mondta az orvos, hogy 50-50% az esélye.


Nálam ez a helyzet, mondanom sem kell, hogy parázok, de igyekszem pozitívan gondolkodni, mert akárgogy is számolok, a fogantatás kb. max. 3 hete lehetett.


Az utolsó menzeszem első napja aug. 27 volt, az utolsó valahol szept.3-4 körül, ilyenkor már gyenge szokott lenni. Szeptember 20 körül éreztem, hogy szokatlanul jobban feszül a mellem, meg kicsit mintha émelyegnék, csináltam is tesztet, az negatív lett. Aztán 26.-án jelentkezett a menzesz a korai barna folyással, ami érdekes módon 1 nap után elmúlt. Okt. 1.-jén csináltam a következő tesztet, ami már pozítív lett.


Szóval kitartást, írj majd nyugodtan, mi a helyzet. Nem biztos, hogy segítettem, mert egyelőre én is várok.


Bízunk a legjobbakban!

 


Sziasztok. Nem tudom él e még a topik, de leírnám én is a sztorimat, mert most kétségbe vagyok esve.
Tehát múlthéten pénteken voltam nőgyógyásznál, aki 5 hetes fejlődő képes terhességet állapított meg ilyen paraméterekkel: petezsak: 16x7mm, szikhólyag: 3.1x3.1mm, embriócsomó: 3,6mm és szívcsőpulzáció volt látható. Ezek mellé minden terhességi tünetem megfigyelhető, émelygés,hányinger, a melleim fájnak nagyon, érzékenyek, fáradt vagyok, szédelgek, alacsony lett a vérnyomásom. Ma vissza mentem egy másik ultrahangra egy másik orvoshoz mert kellett volna a terhesgondozótól papír amivel maradhatok táppénzen, ugyanis így nem tudok dolgozni. Itt nagyon nem jó híreket mondtak, leíro itt is a paramétereket: petezsák: 26mm, szikhólyag: 5,4mm CRL: 7mm és 6 hét 3 napos a terhesség. Viszont az orvos ennyit mondott az ultrahang végén,hogy nincs szívműködés,lehet,hogy elhalt az embrió, műtétet javasolt. Jövőhéten péntekre előjegyeztek. De én valamiért nem akarom,hogy ez így végződjön... Jövőhéten hétfőn elmegyek egy másik orvoshoz, ha ő is azt mondja,hogy nem él, akkor elfogadom.. De egy 6 hetes terhességre ilyen könnyen rá lehet mondani,hogy nem él?
 
 


Sziasztok. Nem tudom él e még a topik, de leírnám én is a sztorimat, mert most kétségbe vagyok esve.
Tehát múlthéten pénteken voltam nőgyógyásznál, aki 5 hetes fejlődő képes terhességet állapított meg ilyen paraméterekkel: petezsak: 16x7mm, szikhólyag: 3.1x3.1mm, embriócsomó: 3,6mm és szívcsőpulzáció volt látható. Ezek mellé minden terhességi tünetem megfigyelhető, émelygés,hányinger, a melleim fájnak nagyon, érzékenyek, fáradt vagyok, szédelgek, alacsony lett a vérnyomásom. Ma vissza mentem egy másik ultrahangra egy másik orvoshoz mert kellett volna a terhesgondozótól papír amivel maradhatok táppénzen, ugyanis így nem tudok dolgozni. Itt nagyon nem jó híreket mondtak, leíro itt is a paramétereket: petezsák: 26mm, szikhólyag: 5,4mm CRL: 7mm és 6 hét 3 napos a terhesség. Viszont az orvos ennyit mondott az ultrahang végén,hogy nincs szívműködés,lehet,hogy elhalt az embrió, műtétet javasolt. Jövőhéten péntekre előjegyeztek. De én valamiért nem akarom,hogy ez így végződjön... Jövőhéten hétfőn elmegyek egy másik orvoshoz, ha ő is azt mondja,hogy nem él, akkor elfogadom.. De egy 6 hetes terhességre ilyen könnyen rá lehet mondani,hogy nem él?
 
 

 
 

@aibell:
Kedves Aibell, mi lett veled azóta? Sajnos nálam tavaly műtét lett a vége
Kb a 6. héten volt nálam is szívpulzálás, de a 2 héttel későbbi kontrollon már rossz hírr kaptam
 


Közben véletlenül elküldtem, pedig még be sem fejeztem
Szóval engen október végén műtöttek, azóta már minden rendben van, igaz, a mai napig nehéz, hogy ez történt.
Jelenleg várjuk, hogy újra megtörténjen a csoda.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron