Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Mamikák!
Remélem minden Mama és Baba jól van
Mi jövőhét kedden megyünk egy komolyabb UH-ra, majd beszámolok

Eddig úgy tűnik Kisfiút hordok a szívem alatt <3 Tehát 3 Fiúnk és egy Lányunk lesz hamarosan. Nagyon aktív Kisbaba egyébként, sokat mozog, forgolódik, rugdalózik nagyokat már a Gyerekek is érzik a kezükkel néha
Olyan Édesek, minden este a hasamra is kapok már puszit, a "Babának is puszit" mondják  már nagyon várjuk Őt <3 persze még több mint 3 hónap hátravan...


KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 


Sziasztok, jöttem beszámolni hátha erre jár még valaki  minden rendben van Babókával, méhlepénnyel, köldökzsinórral, és hoztam egy "olyanédeskisnyakonpuszilnám" képet a Legkisebb Fiúnkról:






KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 


@anitja: "Sziasztok, jöttem beszámolni hátha erre jár még valaki  minden rendben van Babókával, méhlepénnyel, köldökzsinórral, és hoztam egy "olyanédeskisnyakonpuszilnám" képet a Legkisebb Fiúnkról: "


Szia. Végre valaki ittvan ebben a topikban, gratulálok a kisfiúhoz és hogy minden rendben van.
Én most 25 hetes vagyok, jövőhét szerdán megyünk 4D-re, már nagyon kiváncsi vagyok. 20 hetesen mondta a dokim, hogy igencsak kisfiú. Nos van egy gyönyörű kislányunk, aki januárban töltötte a 2 évet, és igencsak kisöccse lesz. Mi nem tervezünk több babát, 2-őt akartunk, 1 fiú, 1 lány és úgytűnik hogy lehet bevállik. :) 
Túlvagyok a cukorterhelésen is, minden rendben, de előző terhességemnél se volt gond ezzel.
Jó egésséget kívánok neked.

Várom a többi kismami jelentkezését, nagyon lightos lett ez a topik.
 Boldog Babavárást!

simkrisz
Dévaványa
 
 

 
 

Szia Simkrisz Vigyor remélem jól vagytok  kiderült azóta, hogy Kisfiú-e?
Hát még így a végefelé sem lett sokkal aktívabb a topik

Mi jól vagyunk, már naponta jelentkeznek jó kis jóslófájások, közeledünk a születéshez  

Nagyon várjuk már mindannyian, ja és megvan a neve is, NÉMÓ !!!


KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 


Mi megszülettünk július 8.-án
Mindenkinek további szép Babavárást, Szülést és Babázást kívánok!


http://www.kliniken-suedostbayern.de/ba ... _10403.jpg

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 


Mi megszülettünk július 8.-án
Mindenkinek további szép Babavárást, Szülést és Babázást kívánok!


http://www.kliniken-suedostbayern.de/ba ... _10403.jpg

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: