Új privát üzeneted érkezett!

Boldog karácsonyt Mindenkinek :) !



Babavárásban és családi meglepetésben gazdag boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.
 
 


Sziasztok!
Talán én is csatlakozom hozzátok :) Másfél napja, este teszteltem először pozitívat (nem tudtam már tovább várni...), majd tegnap reggel ismét. Azóta titkoltam magamban, - ami nem volt egyszerű-, de így lett belőle ma reggel a férjemnek karácsonyi ajándék a bejelentés :)
Az ünnepi kavalkád miatt még nem tudtam visszaolvasni, de a napokban majd igyekszem pótolni.
Orvosnál még nem voltam, januárra tervezem, mivel én még csak a 37. napon járok.
Kellemes ünnepeket, boldog karácsonyt mindenkinek! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

@bodori:
Üdv köztünk! Boldog babavárást. Első baba?

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


@szandra0408:


én ma vagyok 8 hetes és olyan érzésem volt reggel, mintha meg akarna jönni. kb. fél óráig tartott. simogattam a pocakot és megittam egy Mg pezsgőtablettát, aztán jobb lett.


@bodori:


üdv nálunk!


Boldog ünnepeket és minél kevesebb rosszullétet minden sorstársamnak!


@bodori:
37.napig bírtad teszt nélkül? Azta...
Szép meglepi lehetett a férjednek!
Woody Allen filmje jut eszembe, amikor a felesége karácsonykor mondta el neki, hogy babájuk lesz, mire ő közölte, elég lett volna ajándékba egy nyakkendő is... :)
Boldog babavárást!

Eszter
 
 


Boldog Karacsonyt mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@bodori: Udv itt!:)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hottázok. 
Második babánkat várjuk, 6+4 vagyok ma, ha minden igaz, hétfőn már láttunk és hallotunk szívhangot.
Próbálok visszaolvasni. 
Mindenkinek boldog babavárást, sok örömöt!

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Üdv az ujaknak!

Én is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


@boobita:
...hozzátok...
Telefonról lehet szerkeszteni /javítani a bejegyzést?

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Újaknak üdv itt! nyugodt boldog karácsonyt!



@boobita: Szia! Udv itt! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@doodoo:


hogy vagy? Többiek? másnak is meggyűlik a baja a napok számolásával? én eddig úgy számoltam, 8+2-nél tartok, de a naptár szerint, meg dokiszerint 8+4 :D



Sziasztok! Köszönöm a kedves fogadtatást!
@kidcsaj: Igen, első baba. Kicsit aggódom is a sok ismeretlentől, ami rám vár


@saesz: Melyik filmjében is van ez? Hirtelen nem jut eszembe. Bizony, ez most kicsit másfajta ajándék  A 37 nap várakozás abszolút nem volt egyszerű, biztos átérzitek  de tesztet a 35.-en csináltam először, mivel nekem olyan 29-33 napos ciklusaim vannak.


Nektek van választott orvosotok? Őszintén szólva nekem nincsen, és még azon gondolkodom, elég-e a helyi sztk-ba menni vagy menjek rögtön egy magánrendelésre. Aki már volt, mesélnétek, mi történik az első vizsgálaton?


Sajnos körülöttünk a családban, baráti társaságban egyelőre még nem sok baba van, úgyhogy én bármilyen új infónak örülök


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@bodori:
Nyugi nekem is első, en is izgulok.
Nekem sztks dokim van, de egy főnyeremeny, mert amugy a gendiagnosztikai központban is dolgozik. Első vizsgálat uh. Engem utána küldött vervételre, meg védőnőhöz.
 
 


@kidcsaj: Köszi  Én szégyenszemre azt sem tudtam, hogy ott is van uh Akkor hétfőn azt hiszem rögtön telefonálok.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@bodori:
Uhval állapítják meg, hogy tényleg kismama vagy, van-e petezsák, embrio, jó helyen van-e. És huvelyi uh, úgy készülj.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


@szandra0408:
Köszi mar jobban vagyok, mar "csak kohogok", de kezd az idegeimre menni :(
Bejelentesek hogy menjek? :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Túl vagytok a Karácsonyi pörgésen? Nálunk ma van a Nagy családi összeröffenés, főzés, sütés, vendéglátás egész nap. Pörgés helyett meg csak fekszem, annyira hányingerem van.
Elmondtátok a családnak az ünnepek alatt?

Eszter
 
 


@kidcsaj:
Na én hüvelyi UH -ot egyszer engedtem életemben... Most sem fogok.
Nekem a dokim nyugdíjba ment, de lehet, magánban még végigviszi a gondozást.
Szülni pedig majd bábával szeretnék.

Eszter
 
 


http://m.babanet.hu/gyermekvallalas/els ... seg-alatt/

Pedig a hasi uh még egy ideig semmit nem mutat ki. Huvelyivel tudják megállapítani a terhesség tényét.
 
 


Nalunk a 24-25 volt a csaladi osszejovetelek napja nalunk.ma pihi van! :-) szerencsere vegig tudtam csinalni a fozest-sutest-takaritast, meg mindig nem gatolnak rosszulletek.persze parom nagyon sokat segitett, nelkule azert jobban elfaradtam volna. Ma pakolas, holnaptol irany Ausztria. Aposomnak tegnap bejelentettuk, volt nagy pityerges, meghato volt!
Saesz: miert nem engeded a huvelyi uh-t?

Kép
 
 


Nálunk volt jó kis sírás örömében mindenkinek. Mi 24-én jelentettük be. Engem sem gyötörnek a rosszulletek, sokszor eszem keveset, sokat járok mosdóba, meg alszom sokat, de amúgy jól elvagyok.
 
 


Mosdot en is sokat latogatom,ejjelente is, az a gaz, hogy utana meg olyan nehezen tudok visszaaaludni.pedig most meg lehetne... :-)

Kép
 
 


Sziasztok,
Csatlakozhatok? Ma reggel teszteltem pozit, igaz még haloványka a 2. csík mert holnap van csak a nemvárt napja, kedd óta csináltam jóstesztet azon is volt halványan 2. csík végig, így ma próba szerencse alapon csináltam a tesztet. remélem erősödni fog, hétfőn újra tesztelek. Köszi ha befogadtok. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok
Én is nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Nekem a boldog része sajnos kimaradt... 24-én egy tragikus hírrel kezdődött, ma pedig ismét megjártam a kórházat (és kicsit a poklot). Szinte napra pontosan két hete egyszer már véreztem, de ma megint és nagyon. Persze azonnal kórház. Ultrahang. Picikém szíve dobog, 1.92 cm a drága (8+2 hetesek vagyunk ma, méret alapján a gép 8+3 -at mond). Infúzió, pihenés, progeszteron-bomba. Remélem nem lesz baj!
Pedig tényleg nem csináltam semmi megerőltetőt (ahol élek itt nem ünnepelnek karácsonyt, csak én a magam módján).
Rosszullét még mindig semmi. Csak egy kis ijedtség - de persze igyekszem nyugodt maradni....

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ja és mindenekelőtt üdvözlöm az "újakat" :-) Nagyon boldog babavárást kívánok!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@girlie:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen Veletek!!!!

Kép
 
 


@ada78:
Köszönöm szépen! Ránk fér! Jó lenne már egy kis nyugi :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


kiscsillag201: üdv közöttünk  neked is első baba? Én nagyon remélem, hogy holnap találok egy boltot, és újra tesztelek, mielőtt bejelentkeznék az orvoshoz, mert enyhe fáradtságon és mellfájdalmon kívül semmi más tünetem nincs. Bár ezek az apró jelek is sokat jelenthetnek.


@girlie: sajnálom, ami történt  szörnyű élmény lehetett, de ne keseredj el, a kis babád ezek szerint jól van. A vérzés oka lehet akár a rossz lelkiállapotod is, amit a tragikus hír okozott. Pihenj, amennyit csak tudsz, és csak pozitív gondolatok!  Nézd a dolgok jó oldalát: így legalább már többször is láthattad, hallhattad, én meg még pl. csak találgatózok

Szépek és meghatóak lehettek a karácsonyi bejelentések. Ha túl leszek a vizsgálaton, majd én is mesélek ezzel kapcsolatban egy aranyos történetet..


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Bodori, girlie: Köszönöm, igyekszem vissza olvasni. Igen első baba lesz. A mai 1. tesztem:

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@bodori:
Köszönöm :-) Hát igen, hallani és látni nagy élmény. (Épp tegnap beszéltük a férjemmel hogy egy hét múlva megint látjuk és halljuk - hát az élet gondoskodott róla, hogy ne kelljen egy hetet várni...)
Lombikosok vagyunk és van egy pár gyógyszer amit használok és akár ezek is okozhattak vérzést. Nem tudom.
Igyekszem nagyon nyugodt lenni.
Nekem egyébként 8+2 hetesen sincs semmi tünetem. Talán a mell érzékeny nyomásra, meg persze a gyakori mosdó-látogatàs. De émelygés vagy bármi más nálam nincs. Pedig nagyon szeretném, ha lenne :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@kiscsillag201: szuper! :) épp az előbb néztem egy másik csoportban


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@kiscsillag201:
Gratulálok :)

Közben én is megtaláltam a telefonomon a tesztjeimet, fel is teszem.
(Ahogy már mondtam, lombikbabám van, az ET a beültetést jelenti, 3 napos volt az embrió, tehát például az ET+14 az úgy 4 hetes terhességnek felel meg - ha jól számolok, mert néha összekeverednek a dolgok)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


.... vagy telefonon nem tudok fájlokat csatolni :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Jaa - és még annyit, hogy az "örömöm" teljes legyen jól le is taknyosodtam ...
Orrdugulàs és kis torokfájás (láz szerencsére nincs)
Mit ajánlotok ilyenkor? Mert ugye gyógyszert csak végszükség esetén. ...

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@kidcsaj: úgy értettem tegnap, hogy nem gondoltam, hogy ilyen "jól" fekszerelt az sztk is.
@saesz: fáj a hüvelyi uh vagy miért nem engedted? Bábát én is szeretnék, remélem találok ...
@girlie: ha jól emlékszem nálatok nem tetszett az orvosnak, hogy nincs igazán tüneted, ugye? hát, most megkapta bár nem egészen értem, miért ijesztget, én sok tünetmentes és rendben lezajló terhességről hallottam már, embere válogatja. Én pl. most ezt a fáradt-bágyadt állapotot az időjárásra fogom.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@girlie:
Én inhalalok sos kamilla teaval és hagymateat iszom a kohogesre. Szerintem ezek más leguti dolgokra is jók!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@bodori:
Igen, az én dokim csóválta erősen a fejét a tünetek hiánya miatt ... Ma persze erre már nem mondott semmit :-) Aranyos egyébként, jófej csak kissé túlterhelt. Már én is azt mondom, hogy majd jönnek azok a tünetek, ha kell

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@doodoo:
Köszönöm szépen! A sós kamillateàt még nem hallottam, de mindenképpen ki fogom próbálni. A hagymatea ... huhh ... majd rábeszélem magam.
Nekem ma egyébként citromos-feketeborsos teát tanácsoltak. Nem értek hozzá sajnos, mert eddig ha valami volt, akkor irány a gyógyszertár. A természetes dolgok kimaradtak az életemből (pedig biológus vagyok).

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@girlie: A sos kamillaval lehet oblogetni/gargalizalni is!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@girlie:


egy kanál mézbe reszelj egy gerezd fokhagymát és edd meg, régi recept.


@bodori:
A hüvelyi UH -ról csak annyit szerettem volna írni, hogy egy felesleges beavatkozás. És mivel nekünk 3 gyermekünk van, akik közül mindhárman veszélyeztett terhességből születtek én rengeteg macerán vagyok túl. Hetenkénti hüvelyi vizsgálatokra gondolok. Szóval nem. A 14. hétig semmi másra nem jó az UH, minthogy megállapítsa a terhesség tényét. Arra pedig a hasi éppúgy alkalmas. Babamozizni sem fogunk. A 40 hét alatt 3 UH vizsgálatnak van értelme: a 14. héten, a 22-en és a 34-en. Láttuk UH alatt a gyermekeinket menekülni a gép elől, elbújni a méhlepény mögé, kezüket az arcuk elé tenni. Nem hiszem el azt sem, hogy nincs rájuk semmilyen rossz hatással. Mert tetszeni nem tetszett egynek sem, az biztos.

Eszter
 
 


@girlie:
Veled vagyok, tudom, min mész keresztül. Az első gyermekünkkel én is többször véreztem. Még a 12. héten is.
Nekem nagyon sokat segített Lux Elvira: Anyának születettem?! című könyve. Nőgyógyászaton dolgozó pszichológusként írta, kedves, vicces, ugyanakkor nagyon jó lelkileg veszélyeztetett terhesként! Sok lelkileg építőt ad.

Eszter
 
 


Elköszönni jöttem lànyok sajnos rossz véget ért a történetem.. nem is részletezem jobb ha nem is olvastok ilyet. Nektek szép babavàràst, sziasztok!

Lilypie Pregnancy tickers


@littlebiscuit:


Nagyon sajnálom, ami veled történt kitartás, minden jót kívánok, mielöbbi gyógyulást!

@kiscsillag201:


Gratulálok! Üdv közöttünk :) Már vártunk nagyon!



@szandra0408:
Köszönöm szépen :) Hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: