Új privát üzeneted érkezett!

Akik augusztusra várják a babájukat, azzokkal szeretnék tapasztalatokat cserélni. itt megoszthatjuk a tüneteket, félelmeket, vagy egyszerűen csak a mindennapi dolgainkat :) Én 5 hetes kismama vagyok, gyertek beszélgessünk :)



Szandra! Mégis bekukkantottam. Te voltál már dokinal? Tudom hogy amott leirtad már gondolom, de nincs idom visszaolvasni, hogy nálad mi a helyzet. Én a kalkulator szerint 4hetes vagyok. És ugye tegnap lett pozi tesztem.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Először is gratulálok a pozi teszthez.Nem voltam még dokinál, szeretnék úgy menni, hogy már szívhang is legyen vagyis 6 hetesen és pár naposan. Annyit szerenték mondani, hogy ne járj úgy mint én hasfájás ügyben, teljesen normális nem kell megijedni ha fájdogál a hasad majd, nekem 4 hetesen és 3 naposan jelentkezett először és a magnézium segített rajta, de jól megijedtem elötte :)


 
 

En ma vagyok pont 4hetes, 3 napos... Nekem szombat éjszaka óta fajdogal. De egyik baratnom ugyanigy volt, szóval nem aggodom miatta szeremcsere. Bár még az elején azt hittem attol faj hogy meg fog jonni. Szombaton kellett volna megjonnie. Es pentekn jöttem rá hogy uristen nem faj a cicim... Gondoltam valami hirmonbigyo...

Lilypie Pregnancy tickers
 


Hormonbigyo... Egyáltalán nem volt semmi más feltűnő, csak ennyi.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@judydifi:


Nekem csak annyi, hogy nem voltak pms tünetek, meg mikor csavartam ki a felmosót húzodott a medencémnél valami izom :) Biztosan írtad, de lusta vagyok visszaolvasni, mióta próbálkoztatok? és megkérdezhetem hányéves vagy? első baba?



@szandra0408:
26 éves vagyok. Pont egy éve hagytam abba a fogamzasgatlot. És kb januar óta probalkozunk élesbe. Szóval 11 hónapja. Első baba lesz! Leirod te is ugyanezekre a választ?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Én áprilisban múltam 26 :) szeptemberben keztük, de az első hónapban nem volt peteérésem, tehát élesben második hónap volt, szerencsés vagyok, gyorsan összejött. első babánk lesz :) melyik vitamint szeded?



Én áprilisban múltam 26 :) szeptemberben keztük, de az első hónapban nem volt peteérésem, tehát élesben második hónap volt, szerencsés vagyok, gyorsan összejött. első babánk lesz :) melyik vitamint szeded?



bocsi véletlen 2 szer ment el :O



Én a Gradivát szedem január óta, meg emelett számtalan más vitamint is. C-vitamin, omega 3, Q10 stb.stb. 
Neked meddig fájt a hasad amúgy? Vagy még mindig fáj? Neked azon kívül van valami más tüneted? Én egyáltalán nem érzek semmi olyat amit mondtak, hogy jajj majd tudod meg érzed hogy nem vagy egyedül.... Én semmi ilyesmit nem érzek, csak annyit hogy nyom a hasam.... vagy van amikor görcsöl, de ennyi....

Lilypie Pregnancy tickers
 


Hasfájás amióta magnéziumot szedek nincs, csak ha nyujtózom, olyan macskás vagyok :D Nekem semmi, csak a cici fájdalma, meg talán néha hányinger, meg éhség :) Kaptam időpontot, 6 hetes és 2 napos leszek remélem lesz már szívhang is :) 10 én megyek dokihoz :) Neked van már időpontod?



Még nem hívtam fel az orvost, de a héten mindenképp felhívom. Reméljük minden rendben lesz. Karácsonykor én 8, te 9 hetesek leszünk. Kár hogy még korai bejelenteni a családnak, vagy rólad már tudnak?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Még nem , de mivel németországban élünk, és 17 én utazunk haz 4 napra, 3 év után ezért megbeszéltük, hogy a nagyszülőknek elmondjuk :) szóval én nem várom meg a 12 hetet, mert személyesen szeretnénk bejelenteni:) Neked csak a párod tudja?



Sziasztok! Gondoltam társulok a kis csoporthoz, ma teszteltem pozitívat és nagyon-nagyon örültem! Ha jól számolom ez az 5. hét. Örülök, hogy megtaláltalak Titeket! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@doodoo:


Szia ! üdv köztünk :) Gratulálok :)Mióta próbálkoztatok?



Köszi! :) Leírom én is az előbbieket: 30 éves vagyok (vén trotty :)) és augusztus óta próbálkozunk. Hogy vagytok? Nekem pici hasfájás, de tolom a magnéziumot.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@doodoo:


Dokinál voltál már? vagy mikor mész? első baba?



Na akkor gyűlűnk... Üdv Doodoo! Szeretnénk mindent tudni.
Nekem egyenlőre csak a párom tudja és az egyik barátnőm. Nem akarom elmondani amíg az első trimeszternek nincs vége, de így nagyon nehéz, mert mindig hazudoznom kell majd.... 

Nekem is a pici hasfájás, vagy húzódás megvan, azon kívül csak a melleim érzékenyek, de az se durván...
Én vgayok most 4 hetes és 5 napos elvileg....

Lilypie Pregnancy tickers
 


én ma vagyok pont 5 hetes :) de nekem már nics hasfájás, az nem gáz nem?



Még nem voltam dokinál. Kicsit tanácstalan is vagyok, hogy érdemes-e Karácsony előtt menni, vagy várjam meg a januárt. Mit gondoltok?
Első baba lesz igen, izgatott is vagyok!
Szerintem a hasfájás is olyan mint a többi tünet: mindenkinél máshogy van. Nekem sem durván fáj és nem mindig. Szóvan emiatt ne aggódj, biztos minden rendben van! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szerintem a 6-7 héten legkésőbb elkell menni dokihoz, a méhenkívüli terhesség kizárása miatt!



Na ezt jó hogy mondod! Megpróbálkozom a december 14-i hét 2. felére kérni időpontot, hátha lesz addigra szívhang is.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szerintem is karácsony előtt mindenképp meg kell vizsgáltatni magad.

A hasfájásra visszatérve... Szerintem ez is olyan hogy van akinek fáj, van akinek nem... Lehet neked is csak azért fájt, mert még emlékezett milyennek kéne lenni amikor megjön. Ne aggódj szerintem nincs jelentősége kinek meddig fáj Szandra!

Én még mindig nem hiszem el, még van két teszem otthon, holnap reggel megcsinálok mégegyet, olyan jó látni a két csíkot! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Én is így vagyok! Képzeljátek lefotoztam a 2 + tesztet és azóta vagy 3-szir megnéztem :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


én 4 et csináltam :D



@doodoo:


neked mióta késik?



Nem semmi! :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Mostanában picit rendszertelen volt, így nem tudom megmondani pontosan. Elvileg tegnap kellett volna megjönnie.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Én vasárnap csináltame gyet este , aztán hérfőn reggel, úgyhogy holnap csinálok mégegyet! hihihi

Lilypie Pregnancy tickers
 


Akkor a biztonság kedvéért csinálj még pár nap múlva még egy tesztet




Bocsánat a helyesírási hibákért, de munkába vagyok és sietve írok. 

Lilypie Pregnancy tickers
 


Csajok feltegyük a képeket?



Na akkor csütörtökön csinálok még egyet, valami más fajtát akkor. Remélem az is olyan szép lesz mint a mai :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ezt a 2. nap késésnél csináltam







Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ez nekem a ma reggeli :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


2 nap múlva csinálj mégegyet, de ugyanilyet, ne más fajtát! szépen erősödnie kell a csíknak. ez milyen érzékenységű teszt?



OK, köszi! 25-ös

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Picithalvány, de ha erősödik semmi gond :)első pisiből csináltaD?



Igen, reggeli. Gondolom a korai idopont miatt halvany, remelem a csutortoki erosebb lesz majd!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


biztos. ne stresszelj, és tesztelj 2 nap mulva, minden másnap duplázódik a hcg



Igyekszem nyugodt maradni :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


pihenj, ne stresszel, és minden ok lesz



@szandra0408:
Igenis! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Basszus most fajnak a melleim mint állat. Miközben sétálok (kimegyek mosdóba) érzem hogy attól a pici mozgástól is fajnak. Elég vicces.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


ez ilyen nekem reggel nagyonrossz, mikor felkelek...



Nem engedi a képet feltolteni....

Lilypie Pregnancy tickers
 



Lilypie Pregnancy tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron