Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Üdv itt hisztipanna :)
Gratula a nagy családhoz! És drukk a legkisebbhez. "Félelmetes"! Mármit elképzelem a vidám gyereksereget, de én még a másodikat is félve vállaltam. Hogy majd bírjuk, és tudjuk szépen felnevelni Őket! :)
Szörnyen lassan telnek a napok!
Azt hittem a másodiknál repül az idő... de nagyon várom már az első uh-t.


Oh Szakértő most látom csak, h Te is bejelentkeztél!
Örülök. Legyünk többen :) Túl koràn mentél uhra?
Az elsőnél mi is, még nem volt szívhang...
Mesélj magadról, ha mersz :) :P jo ez csak vicc volt. :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 



Kép
 


Sziasztok ez a ma reggeli tesztem. Igazából azért mentem vasárnap orvoshoz, mert jan 21 óta nem jött meg, és a teszt is negatív volt. De szombat reggel még doki előtt teszteltem egyet, és az pozitív lett. Így kicsit változott s terv. :-D

Kép
 

 
 

Üdv az újaknak! 

@hisztipanna, gratulálok a négy gyerkőchöz! Lehet hogy nekem is be kellene néznem hozzátok, amikor olyanok jutnak eszembe, hogy milyen lesz kettő gyerkőccel, az egyik erre, a másik arra szalad... Nektek gondolom a nagy csajszik majd pesztrálják a kicsit, besegítenek neked. 

@szakerto, ezt ma tesztelted, vagy még a szombati? A 3 hetes már elég nagy, ha a héten mennél uh-ra, már biztos látszódna a 'pötty' is, nemcsak a petezsák! Én jövő pénteken megyek először, már tűkön ülök... akkor leszek a 8. hét elején.

Most kicsit dolgozom, de igyekszem még írni...

Kép

Kép
 
 


@bayar, köszönöm. Tetszik a fiad neve! A második lányom, ha fiú lett volna, ugyanezt a nevet kapja :)
Én az első után nem tudtam elképzelni, hogy kibírok még egy gyereket. De nem volt gondolkodási időm... bejelentkezett Utána már annyira jó volt, hogy a többiek mind tervezett babák. Remélem, neked is ilyen jó tapasztalatod lesz!

@szakértő, jan 21. Hú, akkor már jóval előbb vagy, vagy nem? Érdekes a tankönyvi dolgokkal szembeállítani a valós tényeket...

@azuri, gyere csak, bár tanulságosabb lett volna, amikor a két legnagyobb volt kicsi. Köztük 16 hónap van. Nem, ne kérdezd, hogy bírtam. FOGALMAM SINCS :) Állítom, hogy most nem bírnám. És képzled, én is parázok, hogy hogy fogom bírni, miközben a fiam (aki rém akaratos) visít, ha valami nem úgy van, ahogy azt ő elképzeli, aközben lesz egy magatehetetlen, aki elsőbbséget kell élvezzen. Hát szerintem ezekbe jobb nem belegondolni Majd a helyzet hozza a megoldást.


Nálatok, akinek van nagyobb gyereke, a gyerekeitek sírós babák voltak? Hogyan éltétek meg az első hónapokat? Betegségek elkerültek titeket az első év folyamán?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 
 


Ez a ma reggeli tesztem. Nem vagyok sokkal előbb, mert a 2 héttel ezelőtti tesztem még negatív volt. Febr 16 körül kellett volna megjönnie. Csak 4 hét múlva kell mennem uh-ra.

Kép
 


Az én fiam rengeteget sírt 2 hónapos koráig, az a tipikus hasfájós baba volt, aztán később a fogak is megviselték. Az akaratát is mindig hangosan nyilvánította ki már pár hónapos korától, ha valamit akart vagy valami nem tetszett neki, ordított, a mai napig ezt csinálja amúgy, mostmár némi földön fetrengéssel spékelve.  De amúgy mindig igényelte a teljes figyelmemet, már 3-4 hónaposan sem nézelődött el a játszószőnyegen, mint más gyerekek, állandóan le kellett kötni vagy hurcizni. És ez mostanra sem változott, két és fél éves, és nem nagyon játszik el egyedül, igényli, hogy mellette üljek. Nem feltétlenül kell hogy bekapcsolódjak mindig a játékba, csak legyek a közelében. Mostanában tapasztalom néha-néha hogy úgy belemerül a játékba (főleg legó, gyurma), hogy szólok neki hogy mondjuk megyek mosogatni, közli hogy jó, és játszik tovább.  Eddig mindig a nadrágomat huzigálta, ha mosogatni szerettem volna, és wc-re is együtt jártunk. 
Kíváncsi vagyok a második babó milyen lesz, kiskorában a férjem volt ilyen baba mint a fiunk, állítólag én nagyon nyugodt voltam, órákat eljátszottam magamban.
Kicsit ezért is félek, hogyha a második is hasonló vérmérsékletű lesz, mint az első, akkor hogy fogok ketté szakadni, dehát el kell fogadni mindkettőjüknek majd, hogy nem egyedül vannak, és alkalmazkodni kell tesóhoz. Azt már most eldöntöttem, hogy sokat fogom hordozni kendőben a picit majd, azt a fiam is imádta, és úgy az embernek felszabadul mindkét keze, ami nem hátrány. De igazad van hisztipanna, majd hozza  helyzet, és úgyis megoldjuk, hiszen mindenki megoldja. 

Azért a hasam méretéből adódóan még mindig nem zártam ki hogy ketten laknak odabenn, hatalmas a pocakom, simán kinézek már 3-4 hónaposnak, pedig még csak a 7. hetet kezdtem!!!  Ebbe a verzióba azért még annyira nem akarok belegondolni. 

Kép

Kép
 
 


Azuri neked mikorra van a kiirt időpont ? En pénteken kezdem a 7.hetet :) repül az ido :D

Az en kisfiam hogyan is mondjak . Az alom Gyermek? Soha nem sirt nem volt nyafogos hisztis nem volt hasfájos kicsinek se sirt...most se szokott. Neha ha valami nem tetszik neki kiabál de nincs hiszti sírás :D fogzas megviseli de amugy le a kalappal elotte . 5 napot voltam vele a korhazban es nem hallottam egyszer sem sirni...kb 5-6 hetes volt mikor sirdogalt valamiert . Elotte semmi.
Bízom benne h Hugica (szerintem az lesh) s ilyen lesz.

Bar mar most durva különbsegek vannak...kezd latszodni a pocak. Olyan de komolyan zabálásokat csinalok,hogy az durva. Kívánom a húst meg az édességeket . Fiammal ha raneztem a húsra öklendeztem edessget is semmit nem ettem .

Nektek volt van hat derék fajas terhesseg alatt ? Nekem kb miota terhes vagyok faj a derekam hátam. Ez elfog múlni ? Vagy csak miután megszültem?
Illetve olyan kérdésem lenne,hogy jo dupla babakocsit tudtok ajanlani. ?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Csoport zárta tevese,..en indítottam a topikot. Viszont azt írja h nem en vagyok az admin. Akkor ki?? Délután irok a babanetnek hogyan lehetne zárta tenni...s majd fogadni meg új tagokat .

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


@tthlilla: Az adminok elvileg babanetes rendszer adminok, es vagy ok zartta tudjak tenni vagy inditani kell egy uj topikot, de gondolom megmondjak majd neked.

Nekem az elsonel nagyon fajt a derekam az 5-6. het kozott, aztan elmult, most nem faj. De helyette szedulok, ami meg akkor nem volt. Ma vagyok pont betoltott 6 hetes, 7.-et kezdem, elvileg nov 2 az idopont, de dokibacsi biztos pontosit jovo heten.

En is lottem ma egy clearblue-t, utoljara 1.5 hete csinaltam, akkor azt irta 1-2 hetes a terhesseg, ma mar azt hogy 3+, szoval fejlodik!!!
:-)
Az elobb neztem egy videot a whattoecpect-en, a heten kezdenek kialakulni a kivalaszto szervei, korvonalazodik a szemureg, a szive 80-100-at ver percenkent, mar alig varom, hogy hallhassam!!!!

Kép

Kép
 
 


Huh, én próbálok nem nézni ilyen videokat, mert akkor elveszek bennük és csak még jobban várom a fejlemnyeket. Szóval igyekszem lefoglalni magam mással. De amint látjátok, nem megy, mert most is egy babás fórumra írok
Ilyenkor az elején a legrosszabb, mert még nem mondod el senkinek (én legalábbis), de a te fejedben már szinte csak ez motoszkál...
Mondjuk így az ötödik környékén már nem is fűt semmi, hogy elmeséljem, mert inkább mások megrökönyödésére számítok, mint örömére A negyedikre még hümmögve rábólintott a nép, hogy "hát ja, kellett egy fiú". Most már ez a kibúvó sincs. Csak aki ismer, mióta világ a világ, az tudja, hogy én mióta az eszemet tudom, sok gyereket szeretnék. De minimum 5-öt. Csak ezek az emberek nem rökönyödnek meg :) Hjaj, olyan nehéz ez...

Derékfájás: nekem nem állandó, de olykor előjön. Annyira nem zavar, mint az állandó WC-re rohangálás.

Testvérbabakocsit nem tudok ajánlani, én mindig úgy csináltam, hogy a kisebbik kendőben, a nagyobbik babakocsiban. (Mondjuk nálunk amíg nem ültek, egyik sem maradt meg a babakocsiban. Csak ordítottak fura gének )

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 
 


Nekem október 28 az időpont kalkulátor szerint es pénteken kezdem a 7.hetet...
Aztan majd áprilisban valamikor kiderül :D

Kendozni en is fogok. Meg most is hurciztam Olit a hátamon ..csak miota kiderült h terhes vagyok azota inkabb apa viszi :) ugye Oli csak 21 hos lesz mikor megszületik a pici. Meg mi eleg sokat gyalogolunk egy nap. Igy muszáj a dupla kocsi :/ :(. Bar a mostanit ️imadom. Ezt haza is küldjük es majd otthon lesz benne a kisasszony :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Sziasztok! Én is üdvözlöm az újakat!

Mindig öröm nekem, ha sok gyerekes anyukákkal hoz össze a sors. Megerősít abban, hogy jól döntöttünk a negyedik gyerkőcben. :) 


Én szombaton kezdem a 7. hetet. Most pénteken megyek dokihoz. Tudom, hogy kicsit korainak tűnik, de 2 és fél éve várunk a babára. A doki látni akarja méh nyálkahártyáját, ráadásul jövőhéten még lesz egy futóversenyem. Arra is kell az áldását kérnem.

Szerencsére a fiaim sem voltak sírósak, vagy csak ennyi idő elteltével megszépülnek az emlékek... 




 
 
 
 
 


Csajok. Annyira szörnyen lassan telnek a napok. 3 hét múlva megyek orvoshoz, és akkor derül ki hogy hány hetes vagyok. Sajnos nehéz kiszámolni, de hátha ti meg tudjátok fejteni.
Utolsó menszi jan. 21. , teljesen rendszertelen ciklus. Febr. 24en még negatív teszt, márc. 5-én pozitív.
Már nincs kedvem gondolkozni. A teszt 3+ hetet mutatott.

Kép
 


Kedves Szakértő!

Az utolsó menstuáció első napja szerint pont 7 hetes terhes vagy.
Ha azt nézzük, hogy 24-én még negatív volt a teszted, akkor szerintem kicsit később volt peteérésed (kb 4-7 nappal később, de ez teljesen természetes.

Nekem normál (28 napos) ciklus mellett is a 28. napon még negatív volt a tesztem és csak szép lassan, napról-napra vált láthatóvá. 

Nagyon kíváncsi vagyon, hogy mit mond holnap a doki. Szorítsatok!!!!
 
 
 
 
 


Kedeves Kisbiki. Nagyon szorítunk.  De jó neked hogy már holnap mész. De ha már 7 hetes lennék, akkor nem csak egy 0,27-es petezsákot látna a doki, nem? Èn ezt nem értem 


Kép
 


@szakerto:


Ahogy kisbiki írta, valószinű, hogy később volt peteérésed, lehet, hogy akár másfél héttel középidő után. Az alap kalkuláció szabályos 28 napos ciklussal számol, 14. napi pé-vel, aztán ezt szokta felülírni az első, második orvosi vizsgálat. 

Kisbiki, szurkolok, írj holnap, hogy mi volt!!

Tthlilla, én utánad vagyok akkor 5 nappal. Tegnap voltam 6 hetes, de az már azt jelenti, hogy elkezdtem a 7. hetet.... valahogy így jobban szeretem számolni, hogy már az x-edik hétben vagyok, hátha gyorsabban elrepül az az 1 hét mire megyek dokihoz!! 

Kép

Kép
 
 


Itt ülök a munkahelyemen, és egyszercsak borzalmas fáradtság tört rám, és le akar szakadni a derekam. Ti tapasztaltok valami hasonlót?

Kép
 


Szakértő : igen :( állandó fáradtság ...s ma nem de rengetegszer derék es hat fájdalom .

Nem találom hol kellene irni az adminoknak,hogy tegyek zárta a csoportot :-/

Azuri: akkor en mar 8.heter kezdem holnaptól? Holnap toltjuk a 7.hetet :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Huuu mennyit írtatok Csajok! Napközben nem tudok írni, 100%ban éefoglal ez a kis Csirkefogó. De most már szundít, így van egy szabad estém 


Hogy milyen baba volt?! AHogyan azuri is írt, az Övéről: sokat sírt, éjjel nappal cicizett, az első pillanattól fogva, ahogy odarakták... Cumit nem fogadta el, ordított, ha nem cicin alhatott el, ez ment kb 4-5 hónapig! Addig szó sem lehettett babakocsiról sem! Csak az ágyba összebújva, cicivel! Kb fél év után lett könnyebb. De Ő is az, aki mellett ott kell lenni, áladnóan "anyázik"!  Ma is megkövedt a toasomban a sajt mire sikerült megennem... Szóval remélem a Tesó egy fokkal könnyebb eset lesz! BEteges nem volt szerencsére! 2 éve koráig cicizett, vélemyénem szerint ezzel meg volt rendesen támogatva az immunrendszere, bár ugye közösségbe nem jár, így nem is nagyon volt a bciknak kitérve. 


De jó Nektek!!! Én még csak ma töltöttem az 5. hetet  és messze még a doki! Nekem a néhai hasfeszülésen kívül semmi tünet.  remélem minden ok! Lehet, h kellene egy tesztet csinálnom??? 


Viki szerintem egyáltalán nem korai a 7. héten. Én is 2 hét múlva megyek, amikor pont 7. hetet töltöm.  Drukk az uhn! ÉS muti a képet!!! 


SZakertő: szerintem akkor a ozi teszttől számolj vissza 10 napot! De rendszeretelen mesinél ezt így elég nehéz kiszámítani, hogy mikor lehetett pé-d! 


 


Ma gondoltam arra, hogy "tök idegenek" elmondjuk és örülünk egymás várandósságának, a cslád meg mit sem sejt!!! 


Jajj nekem hosszú lesz most.... Apa a hatáára ment 1 hétre 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


@tthlilla:


Sziasztok!


Csatlakozni szeretnék hozzátok, jelenleg 5+5   (Tervezett kilakoltatás: november 6.)
Kerekedjünk együtt 

 
 



Harmadik gyermek, az első kettő között két év a korkülönbség (itt vagyok, túlélhető )


 


 

 
 


Sziaa tAdrika! :)
Gratula a gyerekekhez! ;)
Mesélj még magadról! :)
UH-ra mikor mész?

Látom még mindig mi vagyunk a "legkisebbek" :P
November 11-el.



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Üdv Adri !!!

Lányok hol tudok irni adminnak? Jo lenne zárta tenni a csoportot...sehol nem találok ilyen opciót. H babanet adminnak irni .

Most kicsit megnyugodtam...nekunk 21 ho lesz a ketto gyerek kozott es eléggé be vagyok tojva.

Tunetek nálatok vannak ? Nalam most megint neha hányinger , eszek ossze vissza :/. Hat derék fajas es nagy örömömre nem csak a hasam hanem a cicik is elkezdtek novekedni :D

Bayar : igen vicces...nalunk mar csak akkor tudjak meg mire negy hos leszek kistesoval :D addig meg elbeszelgetek rola 8 másik "idegennel" :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Nagyon jó ötlet a zárt csoport, de gondoljunk azokra is, akik később szeretnének csatlakozni. Hülyeség? 

Én az első gyerkőccel fórumoztam, ez olyan jól sikerült, hogy a mai napig tartjuk a kapcsolatot egy zárt csoportban. 


Két picivel persze nem egyszerű az élet, de olyan gyorsan elröppen az idő mellettük.  Villámcsapásként ér a felismerés, hogy már kezdik is az ovit-sulit... 


 


Tünetek: cicifeszülés, érzékenység, tompa hasfájdogálás, álomkór.. émelygés nem jellemző

 
 


Orvoshoz márc. 21-én megyek (7+1)
 
 


Ugy kellene zárta tenni,hogy kesobb aki csatlakozni szeretne azt be tudjuk venni.

Mi is zárt csoportban vagyunk mar facen a kisfiammal egy időben született gyerkocok anyukájával :) nyáron lesz is találkozónk :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Zart es titkos, egy kesz csapatnal az a legjobb ☺️
 
 


Csináltam meg egy clear blue tesztet...ugye csináltam február 26an akkor azt mutatta 2-3 vagyis 4-5 hetes vagyok. Ma csináltam megint egyet es ugyan azt mutatta :( pedig elvileg mar 7 hetesek vagyunk ma :( akkor most mi van ? :(

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Üdv Csajok!

Ma megjártam a hadak útját! 

Szóval délelőtt 10.20-ra mentem a dokimhoz ultrahangra, de sajnos nem látott semmit, sem méhen belül, sem kívül. Talán valami sejlett a méhemben....
Elmondta, hogy három lehetősége lát:
1. nagyon pici a terhesség - de már 14 napja pozi volt a tesztem
2. méhen belül elhalóban van a baba
3. méhen kívüli terhesség

Mit mondjak letörtem, mint a bili füle.

Elküldött SOS vérvételre hcg-t nézni, és kétnaponta tesztelés.

Mivel a dokimnak nincs túl jó uh gépe, ezért gyorsan bejelentkeztem du 2-re, egy magán uh-ra a mammutba.

Ott is hasonlókat mondott a doki, viszont ami jó hír, hogy a méhen kívülit kizárta. Méhen belül ő is látott valamit derengeni, csak azt nem tudta megmondani, hogy milyen irányba halad a terhesség.

Jövőhét szerdán ismét uh! 

Most kaptam meg a labor eredményt: 685. ??? Ezek szerint kb 1 héttel korábbi a terhesség.

Csináltam tesztet is ma de (kettőt). Mind a kettő nagyon erős pozi, sokkal erősebb, mint egy hete.
Megpróbálok képet feltenni.

Hát, ennyi .... szorítsatok



files/1538/baba.zip (zip)
 
 
 
 
 


Megpróbáltam kicsinyíteni a képet. files/1538/baba.pdf (pdf)
 
 
 
 
 


Sehogy nem akar megjelenni! Segítség! :)

 
 
 
 
 


Lehet csak kisebb mint amit számoltál...most en is sík ideg vagyok,hogy Mivan :( ráadásul itt nincs uh amikor en akarom. Meg időpontom sincs...:(

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Sziasztok!En egy 39 eves 6 gyermekes anyuka vagyok.Ha minden jol megy hetedik gyermekemet varom oktober 28 a kiirt datum.
balkri08
Budapest IX. kerület
 
 


@kisbiki: Szep pozitiv a teszted, es ha erosodott mult het ota, akkor fejlodik a terhesseg! Ha 1 hettel korabbi akkor ugye 5 hetesnek felel meg? Akkor en ugy tudom teljesen normalis hogy meg nem latszik semmi! Petezsakot sem latott meg? Nagyon szoritok hogy szerdan mar ott legyen a kis potty! Probalj meg nem idegeskedni, minden rendben lesz!!!

@tthlilla: Mindkettot reggeli elso vizeletbol csinaltad? Ha a mostanit kevesbe koncentraltbol, az okozhatja. Szerintem csinalj megegyet reggeli elsobol! Dokihoz mikor tudsz elmenni?

tadrika, udv koztunk!

balkri08, ez igen, hat gyerkoc! Hany evesek? Milyen nemuek? Ez aztan a bevallalossag, hetedik gyerkoc? Asszem toletek fogok tanulni :-)

tthlilla en tartok tole csak ugy lehet zart csopink, ha indit valamelyikunk egyet, ezt itt szepen elhagyjuk es elkezdunk oda irni. Persze meghagyva a lehetoseget hogy csatlakozni lehessen (egy darabig), mert szerintem egy bizonyos letszam felett kaotikus lenne...

Kép

Kép
 
 


Kerdeztetek a tuneteket...egyebkent erdekes, de nekem enyhebbek, mint eddig. Tovabbra is szedelgek neha, idonkent szurkal a mehem, a derekam is erzem neha, de nem annyira. En azt gondolnam ahogy telnek a hetek, erosodik, legalabbis a 12. hetig. Remelem nincs baj, mar nagyon varom a dokit, de meg egy het addig!

Kép

Kép
 
 


Jajj Lányok!!! 


Lilla, ne mááár, hogy ott nem lehet valahová magában elmenni uhra???  Én tuti csinálnék tesztet!!! Én olvastam, h nem olyan megbízható a cb teszt.... Mondjuk ha lőnél egy simát? és azt hasonlítanád a többivel? Egyáltalán hány hétig mutatja a digitális??? 


Viki: nem tudod kiszámolni??? Kb mit mondott, hogy amit lát, az milyen állapotnak felel meg? Lehetséges fogantatás sokkal később??? Én nem tudom, hogy az a hcg érték mit jelent! Sosem volt hcg vérvételem!!! 


Szia balkri08  Azta! Szép nagy család!!! 


Zárt csoport! Lányok! Lilla!!! Azt mondtad Téged bevettek az októberibe is, írjál ott a topik indítónak, hogy súgjon, hogyan kell zártá tenni egy csoportot! Ne költözzünk új helyre 


Tünetek nekem is csak a hasszurka! Feszül al alhasam! Nekem az elsőnél is a 6. héttől jöttek a hányások  


Nem is tudom, hogy vegyek e még tesztet! Itt a hosszú hétvége...   kiidegelném magam!!!


Én úgy érzem nincs baj!  Mindig, ha a Minire gondolok, h remélem minden ok, akkor kicsit szúrkál, kicsit bököd a hasam, és igy érzem, hogy minden ok!!! 


Nekem még 2 hét a doki! 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Szia Tardika! Mennyi idősek a nagyobbak?

Lilla, Kisbiki! Csak nyugalom! Ha aggódtok, csak rosszabb. Ha minden rendben van, és később visszanézel, azt mondod majd, kár volt aggódni. Ha meg valami gond van, az úgyis kiderül és azon se segít az aggódás.
Én mindenféle hamis és kecsegtető eredményt elkerüledő, a 12. hétig biztos nem megyek dokihoz.

Ma vagyok 5+3 egyébként és minden eddiginél érdekesebben indul ez a várandósság... Egy pici émelygésre  korábbról is emlékszem, de erre az "egyek-vagy-ne-egyek" dilemmára nem Ha eszek (bármit, bármilyen napszakban), akkor úgy érzem, nem bírom megemészteni és még órákig ott van a torkomban. Ha nem eszek, akkor éhes vagyok
 
Üdv Neked is Balkri08! A nagyobb gyerekeid mekkorák? Nemek?

Bayar! Te jó ég, hánytál? Reggelente vagy amikor rádjött? Én antihánnyós vagyok. Amikor hányós vírus van itthon, mindenki szépen kiháyja magából (apa is), én meg pszichésen tartom vissza, ezért nálam vagy 3 nappal tovább húzódik a rosszullét. Lehet, hogy most is hánynék, ha engedném? Bocsi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 
 


Októberi csoportból en kiléptem...de ha valaki indít egy másik csoportot benne vagyok.

Hat en terhes vagyok az tuti...nem erzem,hogy baja lenne . Csak valoszinuleg kisebb mint amit számoltunk . Parom szerint lehet pont a határon vagyok amit a teszt mutat...es nincs semmi gond. Kicsit megnyugtatott.
Magán rendelés van de minimum 100£ kezdődik bármi is :(. Lehet hetfon elmegyek a korhazba behazudok ezt azt...aztan hátha megvizsgálnak .

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Csajok en szivesen inditok egy zart topikot, ugy hogy lehessen jelentkezni, de csak ha ti is benne vagytok, mert en veletek szeretnek beszelgetni.
Bevallom en jobban orulnek, ha nem olvashatni barki aki a netre teved amit nap mint nap irunk, foleg ha ezt meg honapokig netan evekig tesszuk :-).
De ha a tobbseg maradna nyitottban, tiszteletben tartom!

Tthlilla, ha te ugy erzed minden rendben, akkor ugy is van!!! Ezt erzi az ember belul szerintem.

Kép

Kép
 
 


Ahogy vegigneztem a topicokat, tobben tettek azt hogy inditottak egy zartat es ott folytattak, pl a szeptemberibe neztem be, es ok is azert dontottek uj zart inditasa mellett, mert ok sem talaltak hogyan lehetne zartta tenni a nyitottat (lehet h tenyleg nem lehet). :-(

Kép

Kép
 
 


Sziasztok. Most értem haza egy jó kis túrából a Mátrából, nagyon jól esett, de lejtőn lefelé menet eléggé fájt a hasam, kellemetlen volt. Remélem nem lesz baj.

Kép
 


Teszteltem egy sima tesztel. Nagyon erős pozitiv ;)
En várok 12.heti uh-ig. Nincs itt semmi baj. Valószínű kesobb fogant...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 


Sziasztok!


Örülök, hogy megnyugodtál Lilla 


Na én is tuti terhes vagyok... Reggel hajszál választott el a hányástól... már most félek a reggeltől...  Tejbedarát kért a Kisfiam... amúgy is utálom a meleg tejet... na kinnt álltam az ablakban, mert nagyon rámjött a hányiger, szóval kezdődik...


Én hánytam az előzőnél is, kb 16. hétig elég rosszul tudtam lenni... Ez nem olyan mint egy vírus... akkor legalább megkönnyebbül az ember, ha kijön belőle, de itt meg ez a folytonos ...le sem írom többször


Ma olyan fáradt voltam, h alig bírtam kint állni Manó mellett, míg játszott. Ráadásul Ő már hónapok óta nem alszik délután, így nem sokat tudtam pihenni. Most dőlt ki! Szerencsére Anyukámék sokat segítenek!!!  


Ha más nincs, akkor legyen új topik


Szakértő: Mi is voltunk a Mátrában nyár elején, nagyon tetszett!!! Azt hittem rosszabbul viseli a Kisfiam a nyugit, de egész jól bírta!  Te honnan írsz? Ott laksz a környéken? 


 


 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Igen, a Jászságban lakom, így nincs messze a Mátra. :-)

Kép
 


És talán még néptáncolsz is??? 


Nekem az a szerelem!!! 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Akkor indít valaki új topikot ? En Már nem merek :D

Mi minden nap legalább 4-6 kg sétálunk Olival. Plusz játszóter :) ma vagy 20x csúszott le es persze mindig fel kellett rakni. Pici meg h felmasszon :D de hason meg profin lecsúszik :) mint a nagyok :P
Ti mondjatok a tesonak/tesoknak? H jon a kisteso ?:)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 





Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Csajok megnyitottam 2016 novemberi babak zart neven az uj topikot ugy, hogy lehessen csatlakozni. Gyertek :D

Kép

Kép
 
 


Azuri, linkeld be én nem találom!!! 



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron