Új privát üzeneted érkezett!

Azok csatlakozzanak akinek a szülés ideje 2016. november és decemberre várhat :)

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Szia! En November 13ra vagyok kiirva :) Ma kezdem a 9. hetet. A 8.heten volt egy kis barnazasom mentunk is orvoshoz masnap addigra elmult, viszont csinalt ultrahangot es lattuk ahogy vere a pici szive. Csodas elmeny volt :)
pufok
Wales
 
 


Sziasztok!

Én november 24.re várom 3. gyermekemet. Nagy meglepetés volt nem mondom. A nagyfiam 9 éves a kisebbik 4 éves. Tegnap voltam orvosnál vele.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Szia Boszibaba! Gratulalok a picihez :) Nekunk elso baba, de sajnos volt egy vetelesem novemberben ezert kicsit jobban izgulok nehogy baj legyen. Neked milyen tuneteid vannak?
pufok
Wales
 
 


Első 2 fiammal semmi tünetem nem volt,most nagyon sokat émelygek és sokat fáj a fejem.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?

Nekem ez a 2. terhességem, az elsőnél elvetéltem, ennek már egy éve. Most 7 hetes vagyok. Tegnap voltam orvosnál és hallottam a picim szívhangját. Fantasztikus volt. :)

A boldogságomat csak a rosszulét árnyékolja. Mostmár 2. hete nem tudok semmit sem csinálni csak hányok. A konyhától kifejezetten rosszul vagyok, ha bemegyek egyből elfog a hányinger. Durva, hogy még nem ételt/italt ábárzoló képektől is hányingerem van ha internetezek. Nekem minden létező tünetem megvan és borzasztó nehéz.

Ti hogy vagytok? Szerintetek ez még fokzódik vagy esetleg gyengülhet? Ti mit tesztek ellene?

Köszönöm
magikka
Budapest XV. kerület
 
 


Szia Magikka! Nekem kb az 5. hettol folyamatos ehseg erzet es ha nem eszek hanyingerem van. Ezen kivul reggel felkelek lapos has, mire megyek aludni ugy nezek ki mint aki 5 honapos terhes ugy fel vagyok puffadva. Engem kicsinal ez a folytonos hanyinger, de legalabb nem hanytam eddig. Allitolag tobbszor kell kevesebbet enni es attol csokken a hanyinger meg egyel gyomberes kekszet vagy igyal gyomber teat.
pufok
Wales
 
 


Sziasztok
Én csatlakoznék. Holnap megyek dokihoz elvileg 6 hetes leszek.
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Ha gondoljátok facen is van ilyen csoport aki szeretne oda is csatlakozni
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


sziasztok lányok!

félve irok mert Pufók, hozzád hasonlóan nekem is volt csúnyán végződő sztorim, kettő is az elmult fél évben - sőt emlékszem rád a próbálkozós fórumból, október körül!
Nekem utánad kicsivel volt egy halvány tesztem, aztán rá pár napra sajnos megjött.
Decemberben szintén pozitivakat teszteltem, erősödő második csikok, majd 6+2-n sajnos ennek is vége lett.

Voltunk pér kivizsgáláson de nem derült ki semmi ami bajt okozhatna.
De valószinüleg az emeli nálunk a korai vetélés asélyeit hogy párom már nem fiatal, 45 és sajnos dohányzik is. Olvastam hogy ezekkel a tényezőkkel sokkal magasabb a vetélés aránya. Ezt ellensúlyozandó januérban elkezdtünk vitaminokat szedni (én már eleve szedtem a folsavat).

Nadehagyjuk is a múltat. MOST, ujra örölünk és reménykedünk hogy igy is marad. 6+1 vagyok utolsó menzesz alapján, de egy 2-3 nap minuszban lehetek mert pár nappal hosszabb a ciklusom 28-nál.
Most csak egy hét késésnél teszteltem. Igaz nem hittem a szememnek, mert tünetem az szinte semmi, de a második csik előbb jelent meg mint a control és szép erős (majdnem egyforma).
Azóta sincs semmi tünetem. Nem tudom hogy ez rossz-e azt mondják örüljünk neki persze az előzményeim miatt nem tudok teljesen felhőtlenül örülni.
Orvoshoz kb egy hét múlva mennék nem szeretnék csalódni hogy nem látszik ez vagy az. :)
És az utolsó menzesz alapján a kalkulátor december 8-at ad.

Remélem mindannyiunkra szép babavárós idöszak vár :)

Lilypie Pregnancy tickers


@littlebiscuit:
Neked mikor volt az utulsó mensid ? Nekem március 3
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


február 29. Remélem ez azt szombolizálja hogy a mostanság olyan ritka lesz mint a szökőév :D

Lilypie Pregnancy tickers


Szóval te holnap mész orvoshoz, nagyon izgalmas!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers


Szia littlebuscuit! Orulok hogy ujra hallok feloled. Tudom en is csak ugy ott hagytam a csoportot de nagyon rosszul viseltem :( Viszont ez a terhessegem teljesen mas mint az volt. (persze jo ertelembe) Nem faj a hasam egyfolytaban :) Sajnalom ami veletek tortent, de ne izgulj most mar minden rendben lesz :) En penteken megyek vervetelre meg vernyomas meresre es vegre kapok idopontot a 12 hetes ultrahangra :) 

Szasza engem erdekel, de en nem talaltam semmit. Belinkelned? koszi

pufok
Wales
 
 


Pufok, örülök, hát valóban ebben bizok hogy már most minden rendben lesz.
Nekem is teljesen más minden. Anno ilyen iszonyat mellfeszülés jött rám egyik napról a másikra. Most olyan nyugis a helyzet. Komolyan arra számitottam mult héten amikor teszteltem, hogy egy nagy negativ lesz mert annyira de annyira semmit nem éreztem..
Hát remélem ezek most épp jó jelek :)
woww 12. heti ultrahang ez már olyan jól hangzik. Azután talán kicsit megnyugszik az ember :)

Lilypie Pregnancy tickers


Littlebiscuit igen holnap megyek dokihoz. Rólam annyit hogy 29 éves leszek nyáron. Van már egy 21 hónapos lányom. Ő azonnal összejött és meg is maradt :) idén márciusban úgy döntöttünk ideje próbálkozni hátha lenne kistesó. Március 3-án volt az utolsó mensim első napja és már március 29-én elkezdődött a mindjárt megjön érzés. Hát nem jött. Teszteltem halvány pozitív lett. Vettem egy digitálist is azon 1-2 + lett az eredmény. Szerencsére azóta se jott meg szóval bízom benne csak baba . A hasam olyan mint mikor 3 hónapos terhes voltam. Bízom benne, hogy megmarad ez a csöppség is ha már azonnal sikerült Ő is
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Szasza,
Szoritok neked ma a viszgálathoz, jelentkezz ha megvolt!
Persze hogy megmarad nem kétséges! Kár is nagyon beszélni a rossz élményekről, sajnos előfordul de a félelmet ki kell zárni.
Én is 29 vagyok - mondjuk már nem sokáig, de nálunk csak első baba még.
Én is néha puffadok és olyankor ugy néz ki mint aki tul van az első trimeszteren (bár ugy lenne :D ). Neked biztos hamarabb is fog látszani hogy második baba :)

Uh én észrevettem hogy a magnézium (mindenfelé ajánlják már a korai hetekben is a méh feszülésére igy én szedem, de tényleg olyan jól ellazit).. viszont mellékhatása hogy rásegit az emésztésre brrrrr :D

Kérdés nektek van valami folyásotok?
Nekem vannak olyan vizes-érzetű napok.. olyan furi. Utánaolvastam normális sok helyen irják csak zavaró. Mindig félve megyek a mosdóba de aztán szép fehér slip fogad szerencsére :)
Viszont, érdekes nekem amikorra nem vártam a menzeszt volt 2 nap kis barnás pecsételés. Ezért nem is teszteltem előbb mert ugy gondoltam ez a menzesz jele és meg fog jönni. De ehelyett teljesen abbamaradt - és pozitivat teszteltem. Azóta se semmi barna szerencsére, reméljük igy is marad :) Mondjuk ezt is olvastam hogy gyakori hogy a menstruáció idejében van egy kis elenyésző mennyiságű valami a szervezet 'erőlködik'.. Hát érdekes :)

Lilypie Pregnancy tickers


Jo reggelt! 

Littlebiscuit nekem pont igy volt mar mint a barnazas ahogy betoltottem a 8.hetet elkezdtem barnazni. Persze egybol jott a rossz gondolat hogy megint ennyi volt, de egy nap alatt elmult. Azert berendeltek uh-ra es mondtak hogy minden rendben. Szoval szerintem a masodik kimaradt menzesz akart lenni :) Nekem a folyasom ilyen vizes kremes nem tudom normalis e. 

Szasza toled meg varjuk a fejlemenyeket drukkolok :)
pufok
Wales
 
 


Sziasztok!

Nekem ez a terhességem annyiban más,hogy tavaly kiderült,hogy glutenérézékeny vagyok és diétáznom kell életem végéig(nagyfiam is az sajnos),és ugye kívános az ember és nem lehet enni akármit.
Nálunk a pici abszólut meglepetés baba,mivel hosszú évek óta itthon vagyok a nagyfiam tartós beteg,és ősztől keresek munkát,és sajnos semmi,hanem egyszer csak ez lett,viszont nem bánjuk. Oka van mindennek!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én már 36 éves lesz,párom 40,így szeintem én vagyok a legidősebb most itt.
Nekem egyik fiamnál és most sincs barnázás.
Aki megy orvoshoz,várjuk a hieket. Én e hét hétfőn voltam és maj a 9-10.héten kell mennem ismét.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba,
Szuper. És mi volt az orvosnál? látszott petezsák, embrio? Szivhang?

Lilypie Pregnancy tickers


Minden oké volt köszi. Igen volt szívhang is. Holnap a 8.hetet kezem,uh szerint kisebb 3-4 nappal,viszont a doki monta ezzel semmi baj,lehet később fogant.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok

Nekem is van folyásom. Vizes jellegű, de tisztasági betétezek ez miatt és nekem egy idő utan besárgul a betéten. Majd megkérdezem a dokit ma, de ha jól emlékszem előző terhességnél is igy volt. Este 5:45-re van időpontom, szóval addig izgulhatok. Magnerotot szedem én is meg folsavat.
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Én magne B6t szeek napi 2öt és kismama vitaminból most Gadát vettem,azt az első időben ajánlotta a dokim,után elég a magnézium. Kisebbik fiamnál is így volt,míg a nagynál végig szedtem az elevitet.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


En 27 eves vagyok akkor en vagyok a legfiatalabb egyenlore :D 
En femibiont szedek otthonrol hozatom melle magneziumot pluszba es D vitamanit.
Boszibaba nem lehet egyszeru igy terhesen a glutenerzekenyseg en alig birom ki eves nelkul. Neked pedig meg figyelni is kell ra mit eszel. 
Es ti mar gondolkoztok vajon milyen nemu lesz? Es akkor mi lesz a neve? Lehet en tulsagosan elore gondolkodok :D
pufok
Wales
 
 


bogyók: folsav és D vitamin, plusz a magnézium, 1 vagy 2 naponta.

pufok, dehogyis korai :D mi lányra hajlunk és Marta lesz (ez az olaszoknál még sokkal szebb név mint nálunk :) ).
tényleg te Wales-ben élsz ahogy a profilod mutatja??

Lilypie Pregnancy tickers


Akkor jo mar kezdtem izgulni :) Nekem pl teljesen mindegy de a csalad tobbi tagja orulne egy kis lanynak mert sok a kis fiu :D Igen Itt elek mar 3 eve. Neha jo neha rossz az idojaras tenyleg megviseli az embert :/ Nekunk ha lany lesz en egy eleg furcsa nevet akarok neki adni bar a paromat meg nem sikerult meggyozni: Skye nekem nagyon tetszik ha fiu akkor meg Jamie bar ez meg nekem nem tetszik annyira majd lebokszoljuk :D
pufok
Wales
 
 


Nálunk is az egészség az első,viszont a 2 fiú után jó lenne egy kislány. Szerintetek fogorvoshoz mehetek már most,vagy várjak a 12.hétig. Tömetnem kellene. Más is émelyek sokat? Pl van,hogy a kávét se bírom meginni. Utána meg farkaséhes leszek. Teli lettem pattanással is,a fiaimmal semmi ilyen nem volt.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszibaba te majd 2 héttel előrébb jársz szóval biztos ott már normális mindenféle tünet :)
én most gyakorlatilag tünetmentes vagyok. Enyhe mellfeszülés meg picit fáradékonyabb vagyok, ennyi..

Lilypie Pregnancy tickers


Nekem 3 hete vannak tüneteim váltakozva.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszibaba, lehet hogy akkor tényleg vágyatoknak megfelelően kislány, mert irtad fentebb hogy a fiukkal nem voltál rosszul :)

Lilypie Pregnancy tickers


Nagy öröm lenne,nem élem bele magam,mivel egy barátnőmenk 2 fia van és a 2.al nagyon rosszul volt ő is azt hitte kislány. Meglássuk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!  Én is csatlakoznék! Tegnap voltam dokinál, túl vagyunk a 9. héten, november 12.-re várható :) Ez a 2. terhességem, nagyon kíváncsi leszek hogy kislány lesz-e vagy nem. Rosszul létek nekem is jelentkeztek gazdagon, most kezdenek múlni. 
 
 
 


@pufok:


Pufok, köszönöm a válaszod. Egyébként én is 27 vagyok! Igyekszem betartani,amit te is javasoltál, a sokszor keveset. Igazából ami kifejezetten bejön, ha hányás után eszek valamit gyorsan, akkor az többnyire bent marad.

Kicsit megilyedtem, hogy nekem ilyen erősek a tünetek. Könyörgöm mondjátok azt, hogy van esély rá, hogy a 12. héten abbamarad. Vagy ilyen erős tüneteknél esélytelen?
Köszi!
magikka
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok! 6 hetes 4 napos terhes vagyok , második babámat várom . Az első súlyos fejlődési rendellenesség miatt megszakítottam a terhességet 16. hetében két évvel ezelött. Tegnap voltam nődokinál , petezsák normális 6 mm es embrió látható,szívhangja van :) . De találtak valamit a baba mellett ami 5 mm es és nem tudják mi az. azt mondták hogy talán hematóma van . Nagyon kérdezgettek hogy nem-e véreztem vagy valami de semmi ilyesmi nem volt . egy hét múlva vissza kell mennem . addig kiírtam magam betegszabira és megteszem mindent tőlem telhetőt és fekszek egésznap. Nagyon félek , nem szeretném elveszíteni az első angyalbabámat is terveztünk....... kinek volt ilyen tapasztalata? 26 éves vagyok párommal januárban leszünk 10 évesek. nagycsaládot szeretnénk. Tünetek megvannak szombaton teszteltem , vasárnap óta 3x hánytam . magneb6 , folsav , terhesvitamin, vasat szedek  .
gabyca899
Albertirsa
 
 


Hello Orsi, gratula, hát akkor te már közelitesz az első trimeszter vége felé :)

Magikka, hát sajnálom hogy ennyire rosszul vagy. Én abszolut nem egyelőre nem igazán tudok tippekkel szolgálni de rengeteg félét olvasni kinek mi jön be..

gabyca, nagyon erős vagy a multbeli történések után. Igen, biztos hematoma az a kis valami és arra ugy tudom valóban a pihenés a megoldás, aztán eltünik. Hacsak nem egy másik baba :)


Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok!! 5 hetes 3 napos terhes vagyok! Voltam már magánorvosnál, aki megvizsgált és elmondta nincs gond vszínúleg méhen belül van! De ultrahangot csak 25én csinálnak majd a kórházban!! Viszont néha hullámokba olyan erős görcsök jönnek rám, hogy szinte hányingerem lesz és rohanok a wcre! Azt hittem majd a magnézium segít rajtam de nem ugyanúgy rám jönnek ezek a rohamok! Van még vki köztetek így? Tudtok esetleg vmi ajánlani erre?!
 
 


Sziasztok! Orsi89 mi majd nem egy napra vagyunk kiirva en november 13 :) Nekem is ma mar nem volt annyiszor hanyingerem remelem lassan gyengul :) Mikor mesz 12 hetes ultrahangra? Es mikor voltal?  Gabyca ne izgulj pihenj sokat biztos felszivodik a hematomad kitartas eccsy neked is sokat kene pihenned szedjel magneziumot az segit  Szasza mi volt a dokinal?
pufok
Wales
 
 


Gabyca!

Tudom könnyű mondani, de pihenj és csak pozitívan. Én is elvesztettem az első magzatom, nem könnyű. Tele vagyunk félelemmel, de szertinem fontos, hogy sok pozitív gondolatod legyen. Nagyon szorítok és mindenképpen írj az eredményről!
magikka
Budapest XV. kerület
 
 


Köszönöm lányok a bíztatást , mindenképp írni fogok . Facebook csoportba is be szeretnék lépni . ott könnyebb lenne a kapcsolattartás . terhesen , rosszuléteken nem olyan jó pihenni , de azért nyomom az ágyat rendesen . én pontosan nem tudom mikorra vagyok kiírva ,december elejére biztosan . majd kiderül. Kedden megyek vissza és remélem jó híreket fogok kapni. bízom benne.
gabyca899
Albertirsa
 
 


Én is köszönöm!! Igen pròbàlok minél többet pihenni!! Nektek is mindannyiòtoknak jò pihit és vigyàzzatok magatokra!! Facebookon h lehet megtalàlni a csoportot?
 
 


Gabyca 2016. November-decemberi babák a csoport neve. 15 tag van eddig. Jelentkezz ha gondolod
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Akkor most mindannyian atmegyunk oda? En Horvath Eszter neven leszek :)
pufok
Wales
 
 


Nem kötelező csajok :) csak csináltam egy olyan csoportot mikor teszteltem. Már azért alakulunk :) akinek van kedve jöhet oda is, akinek nincs az meg marad itt :) én szeretnék itt is ha nem baj
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


valamiert nem toltbe nekem az a facebook oldal :/ otlet?
pufok
Wales
 
 


Ird be a keresőbe Laura Sakraf. Nincs profilképe sem. Jelöld be arról tudni fogom te vagy és úgy be tudlak tenni. Csak ismerőst enged vagy ha valaki csatlakozni akar.
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok én is csatlakoznék.:) 2 napja teszteltem.nagyon erős.pozìtivat
Kalkulátor szerint de.20-ár leszek kiìrva.orvoshoz 29.-én megyek. Csatlakoznék a facebook csoporthoz de nem adja ki nekem ezt a csoport nevet:/
sila25
Pécs
 
 


Sziasztok én is csatlakoznék.:) 2 napja teszteltem.nagyon erős.pozìtivat
Kalkulátor szerint de.20-ár leszek kiìrva.orvoshoz 29.-én megyek. Csatlakoznék a facebook csoporthoz de nem adja ki nekem ezt a csoport nevet:/
sila25
Pécs
 
 


Sila25 akkor jelöld be Laura Sakraf-ot. Nincs profilképe . Az a " kamu " profilom azon csináltam meg a csoportot. Úgy be tudlak venni
szasza87
Budapest I. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: