Új privát üzeneted érkezett!

Szasza! Bejelöltelek ismerősnek! Gabriella Gabby Halász néven futok! 
gabyca899
Albertirsa
 
 


Pufok!

Bizony, láttam hogy csak egy nap eltérés van  május 9-én megyek a 12 hetes UH-ra. a héten voltam először dokinál, 12én kedden  de akkor már biztos voltam benne hogy baba lesz. Az elsővel semmi bajom nem volt! Sőt! életemben nem voltam még annyira fitt mint akkor. Még csak most kezdtem el szedni a terhes vitamint, lehet hogy az is baj volt hogy későn...lehetett volna hamarabb is.

Valakinek van tapasztalata a Dr. Czeizel féle magzatvédő vitaminról? Most azt kezdtem el, meg  a magnéziumot, mert az elsőnél Matruellt szedtem. Ha véletlenül éhgyomorra vettem be, akkor nagyon rosszul lettem tőle. azért nem is azt vettem meg. 

Mindenkinek rosszullét mentes napot kívánok! (Nekem úgy tűnik hogy vége a kínzó émelygésnek nálunk) Kitartást!
 
 
 


Szasza én is jelöltelek isminek,hogy fel tudj venni a csoportba facebookon. Köszi!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok

Teljesen új vagyok az oldalon, úgyhogy első sorban üdvözlök mindenkit. :D
Tegnap voltam az első hüvelyi ultrahangon ( a doki miatt csalódás volt, szinte semmi felvilágosítás, se uh kép, sőt még a monitort sem láthattam... :-( ), annyit mondott, hogy 7 hetes vagyok, kaptam beutalókat, és jövő héten, ha megvannak az eredmények menjek vissza, lesz még egy uh. Na most nekem egy másik orvos ( aki sajnos most május közepéig nem rendel, így kénytelen voltam elmenni éhez...) ö március elején kiírt nekem bromocriptint magas prolaktinra (gátolta a teherbe esést), na most ez a doki tegnap azt mondta, hogy hagyjam abba a szedését fokozatosan. Ugye nem megy el a baba? Volt valakinek már ilyen?
 


Sziasztok Csajok! en is szeretnek csatlakozni. Feb 29 volt az utolso mensim, es mar a 4. heten pozitivakat teszteltem. Az 5. heten elmentem egy UH centrumba (a dokihoz meg korainak tartottam volna, de hajtott a kivancsisag) es milyen jol tettem! A petezsak mellett talaltak egy 17mm-es hematomat. Masnap reggel irany a dokim. Ott is UH. Kaptam utrogestan  huvelytablettat 3x1, magnerotot 3x2 es rutascorbint 3x1, es pihenes. Ez annyira nem egyszeru, mert van egy 3 eves kislanyom es egy 2 eves kisfiam, de azert igyekszem :) (kettejuk elott volt egy varandossagom ami a 33. heten ert szomoru veget :( ) Ra egy hetre ujabb UHra hivott az orvosom, mar van szivhang es a hematoma 7mm-re apadt :)  Mivel ez mar a negyedik varandossagom, igy mar most latszik a pocakvaltozas, estere en is nagyon puffadok....Pattanasokkal van tele az arcom nekem is es emelygek, na meg allandoan almos vagyok. Ha valameylik gyerkochoz kelnem kell ejjel akkor orakon at a plafont nezem.... a facebook csoport engem is erdekelne ;)
Amugy 33 eves vagyok, kismama es baba-mama jogaoktato :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szabinka,Bixi üdv a csapatban itt!
Nem voltam egy ideje.Lassan a 9.hetet kezdem,1 hete voltam először dokinál,jövő héten is menne kell,héten megyek védönőhöz. Vérvétel még nem volt,mindig változik minden. Nagyfiammal rögtön kültek anno vévételre. Nálatok hogy vannak a vizsgálatok?
Nálunk ugye a 3.baba lesz,2 fiam után úgy érzem ő kislány,nagyon nagy öröm lenne.
Most ugye sokszor rosszul is voltam,teli vagyok pattanással,ami előtte nem volt.
Nem akarom elkiabálni,viszont úgy néz ki,hogy talán elmúlt az émelygős időszak.
Hasam nekem is látszik,már meg sem lepődök,mivel a 2.fiamnál is látszott elég hamar.


Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,
Nekem ez az első terhességem :-) minden új, nem sok segítségem van, hogy merre hány méter. Én kaptam laborbeutalot, ahová jövőjét kedden fogok menni, ekg meg. Fogaszatra. kell még időpont, aztán vissza kell mennem az orvoshoz a laborpapirert és utána a védőnő. :-)
 


Boszibaba1980
Te a laborvizsgálat eredménye nélkül mehetsz a vedonohoz? Nekem azt mondta doki addig nem tudok menni.
Méretek segítséget arról, hogy hogyan működik a kórház szülészet orvos választás? Azt tudom, hogy a szt istvánban fogok nagy valószínűséggel , csak nem tudom mi a menete. :oops:
 


Ja, én a múlt hetet hétfőtől péntekig végig hanytam, napi 2x-3x, semmi nem maradt még bennem, 3kg lé is ment egyből. (Pedig nem nyomok sokat :-) 154cm 46,5kg voltam, lementem 43re :|
 


Én mindegyik fiammal vagy 9-10 hetesen voltam véőnőnél még laboreeményem nem volt. Az orvosom is monta,hogy a 12.héten lesz ugye vérvétel és addig legyen meg a kiskönyem. Fogászatra nekem is kell mennem,kiesett a tömésem. Segítségem nekem sincs,itt vagyok a 2 fiammal,párom iskolát végez,hogy jobb legyen nekünk,pont mie megszületik a baba akkor lesz vége.Szülők vidéken élnek,anyukám fog jönni segíteni,ha megszületik a baba. Én annál az ovosnál fogok szülni,ahol a 2.fiamat is szültem.István kóházban fogok szülni Bpen.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


@szabinka89:


Én nem hánytam 1x sem,csak a sok émelygés nagyon nem volt jó. Én lisztézékeny si vagyok,nekem eleve van egy diéta,így nehezebb. 56kgval indult a kismamaságom most.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


@boszibaba1980:


De jó, irigyellek, hogy te nem hánytál, én úgy éreztem már, hogy lassan kiszáradok a sok hányástól, előtte lévő héten mikor megcsináltam a terhességi tesztet akkor csak émelygés volt rajtam egy hétig, aztán kövi hét meg ki is jött minden. Most aránylag jól vagyok, csak kicsit gyenge. :)  Akkor te már szültél az istvánban, milyen tapasztalatod van? És ez úgy fog működni, hogy valamikor bemegyek a kórházba szólok, hogy ott szeretnék szülni? olyan sok a kérdés bennem :) Ja, és ti szedtek valamilyen magzatvédő vitamint? nekem az orvos csak a b6-ot monmdta, de sok mindenkitől azt hallom, hogy vegyek valamilyen magzatvédő vitamint is.
 


@szabinka89:


Elmúlt az émelygés,viszont sokat szédülök. Kaja nélkül még a boltba se mehetek le. Kávét is iszok napi 2x alacsony vérnyomásom miatt. Gluténérzékeny  is vagyok,így nekem nehezebb most,hogy kívános is vagyok,bármit nem ehetek.
Van magánorvosod? Nekem igen,és ő az Istvánban vezet le szülést.
Én nekem eleve így jött,hogy ott szülök. Igaz a lakáshoz nincs közel,a tapasztalatom nekem nagyon jó,elégedett voltam mindennel. Én magne B6ot szedek napi 2x és magzatvédőt is,Gravidát 1x. Fontos,hogy ne együtt vedd be! Én reggel és este a magne B6ot veszem be,ebéd után meg a magzatvéőt! dElső 12 hétben fontos nagyon.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok, beléptem a Facebook csoportba, de ki is léptem gyorsan, mert láttam, hogy csak closed Group es nem secret, vagyis az ismerősöknek felajánlja a Fb csatlakozni illetve látható, h kik a tagok. Nem tudom tű hogy vagytok vele, de en meg nem szeretnem ha a Facebookon kitudodna, h babát várok.... Ha esetleg secret lesz a csoport szóljatok legyszi, addig is itt vagyok a baba neten veletek ;)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Nálunk má tudják ismik család,hogy lesz baba!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bixi
Azért nem secret mert akkor senki nem tudna belépni. :) rá se tud úgy keresni az ember lánya... Nem kötelező benne lenni :)
Nekem is csak 4 ember tudja, kétlem hogy valaki az ismerôseim közül pont ezt a csoportot keresné, hogy benne vagyok e. Nem te vagy az első aki ezért lép ki. Azt mondták páran ha már publikus lesz visszalépnek.
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság lányok? Ki megy vizsgálatra mostanság?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


@boszibaba1980:
Na hogy vagy? hát tényleg nem lehet így könyű neked, ha még diétáznod is kell, meg vérnyomás probléma :( sajnálom, de fel a fejjel :)

Nincs magánorvosom, sztk-ba járok Dr Boiskó Klárához, úgy tudom, hogy ő a szt istvánban is dolgozik, nem tudom, hogy ő elvállalná-e. majd kiderül, majd érdkéödök ennek a meneteléről, mert teljes homály még mindig 


Kedden megyek vérvételre :)
aztán kérnem kell megint időpontot a nőgyógyászhoz, meg majd a védőnőhöz.
Tegnap sikerült megint hánymom  viszont ma már tudtam dolgozni  igaz eléggé gyenge voltam, de tudtam :-)
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a védőnőnél is megkaptam a kiskönyvemet is. Háziorvoshoz,fogászhoz kell mennem,jövő héten meg nődoki is lesz.
Jól vagyok,talán elmúltak a rosszullétek.
rvétel nekem még nem volt,a doki a majd beutalót.
Veletek mi újság?
Nekem ez a 3.baba és már most nem tudom titkolni,látszik.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok kismamák!
Èn ma voltam orvosnál elöször 7,5 mm-es kis embrio pulzálô szivecskèvel. Az ovulaciomnak megfelelö idönek hü a mèrete - 6+6 mig a menzesz alapján 7+3 vagyok.Tapasztaltabbak - iyenkor a számitás majd a mèret alapján folytatòdik? Olyan szuper èlmèny volt. 2 korai vetèlès után azèrt aggodtam - de most azèrt ez biztató volt.. :)

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha megengeditek?! Ma vagyok 8+5 napos babás!
 
 


sziasztok! Ma reggel pozitiv teszt :)) csatlakoznek!!
Kb 6 hetes lehetek, szerdan megyek ultrahangra! Mindenkinek szurkolok!!
teal1982
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Újaknak üdv itt is!
Ma voltam ismét az orvosomnál. Minden oké velünk,nagyon szépen fejlődik. Ma vagyok 9+4 és most 23,6mm. 2 hete 7,1 mm volt. Majd a 12.héten megyek ismét.

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jajj de cukor!! Gratulalok!
Egyebkent mindenki atment a facebookra?
teal1982
Veresegyház
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni december végére várjuk a babát számításunk szerint: ) :-)
 


Sziasztok
Teal1982. Nem tudom innen kik vannak Facebookon , ketten biztos.

Én ma megyek dokihoz. Uh szerint 6+6 vagyok. Mensi szerint 7+5
szasza87
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék a csevegéshez, december végére vàrható a baba ha minden jól megy!
Mivel még nem nagyon tudja senki ezért jó lenne beszélgetni erről a témàról nőtàrsaimmal!
Nekem az utolsó menstruàcióm màrc.1.-jén volt, de a peteérésem később mint 14 nap!
A múlt heti ultrahang szerint 12 mm petezsàk, 4 mm szikhólyag, embrió minimàlisan làtszódott :)
Csütörtökön kell újra mennem, az Istvàn kórhàzat vàlasztottam!
Ti hogy vagytok?
 


Ermellon üdv itt,én is az Istvánban fogok szülni. Nekem ez a 3.babám lesz.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


@boszibaba1980:
Szia!! Komolyan??? De örülök neki! Micsoda "véletlen"!
Eddig is ott szültél? Ki a dokid?
Nekem Németh Miki!
 


Sziasztok!
Oszinten szolva en nem is igazan tudom hogy mikor volt utoljara menstruaciom. Februar 8-12 kozott megvolt, de norculut gyogyszer hatasara. Aztan marc 14-n valami par pottyot mutatot es azota semmi. Mivel olyan pcos-es vagyok aki csak gyogyszerrel menstrual, nem gondolotam colna hogy ez igy spontan sikerul. Mar ugy volt hogy juniusban kezdjuk a hormon stimulalast. Amit viszont gondolom h szerepet jatszott, hogy januarban elkezdtem paleozni, igy fogytam is 12 kgt.
Szoval most ott tartok, hogy clearblue szerint 4-5 hetes vagyok, holnap megyek az elso ultrahangra.

Megy a drukk mindenkinek :)))
teal1982
Veresegyház
 
 


@ermellon:


2.fiamat szültem ott 2011ben Serfőző Lászlónál.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! Én 38 éves, egy 18 éves nagyfiú anyukája vagyok! 5 évet vártunk erre a babócára!Januárban voltam hormonszint vizsgálaton vérzéskimaradás miatt,ami rossz eredményt hozott (26-os fsh). Közölték nem lehet már mit tenni,stimulálni nem lehet egy ér betegség miatt.Március elején egy kierőszakolt ultrahangon, láttak egy 4 mm- es miómát,két hét múlva szívhangja lett!Így én csak kis csoda babómat hívom!Képzeljétek mekkora a boldogság! Ma vagyok 9+ 3 ultrahang szerint.Pénteken megyek dokihoz! Sokat aggódom a baba miatt, hosszú ez a négy hét!Köszönöm a befogadást! Beszélgessünk gyertek! Mindenkinek jó babavárást kívánok!
 
 


Sziasztok

jó párnapja nem voltam erre fele, nem volt sok időm, délelött melo, du meg hulla fáradt vagyok. :)
kivel miújság, jól vagytok? én tegnap voltam vérvételen, meg az ekg-n.  jövőhét kedden megyek megint a nőgyógyászhoz :) remélem kapok ultrahangképet is (mert első alkalommal nem kaptam  ) 
Milyen a hangulatotok ettől a csúnya időtől?
 


@csini22:
Szia tényleg csoda a babad :) Én 36 éves vagyok nekem is a második babám és mi is vártunk rá. Mikorra vagy kiírva?
 


Sziasztok!
Mindenkinek gratulalook!!!!!!
Csini udv!
Ma nekem is jo hireket mondott a dokim:) 6+3, tokeletes helyen tapadt meg es szepen fejlodik.
Nekunk elso baba, pco IR...stb. Nekunk is egy csoda, bar a paleos barataim allitjak hogy amiatt mert januar ota paleozok.. Ki tudja hogyan de ott van. :-))
teal1982
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Nekem ma indult a 10.hét,mennek a napok,hetek,pocakom is szépen növekszik.
Még nincs semmi nevem,amit apa mond nem tetszik.
rom meglássam ki lakik bent és utána könnyebb lesz majd,én mondjuk kislányt érzek.
12.héten megyek orvoshoz,aztán kapok beutalókat vérvételre.
Jól vagyok,álomkórság az van,azt leszámítva semmi.
Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok én nagyon nem értek ehhez mit hogyan kell itt csinálni fél orája keresem hova lehet írni :(

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Szeretnék én is ilyen vonalzokat ha valaki tud segítsen már majd elkészíteni :)

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Sikerült elkészítenem őket :)

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Sziasztok, be lehet még esetleg szállni a csapatba??? :) Nov 6ra vagyok kiírva.
domberka
Budapest
 
 


@teal1982:
Szia! Képzeld én is tök hasonló helyzetben vagyok/voltam!
2015 januárban még PCO /IR, most pedig 7 hetesek vagyunk :) hihetetlen, de szerintem is a diéta és a sport együtt csodákra képes! Te hogy érzed magad?
Többiek? Mindenkinél minden oké?
Mi tegnap hallottunk először szívhangot :)
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznékl a csoporthoz.
Március 20 volt utoljára menstruációm és pontosan rá egy hónapra április 20 már nem jött meg és nagyon hatázozottam mutattta a teszt h pozitív. :)
Tegnap voltam orvosnál is 13 mm-es a petezsák szikhólyag is látható.

Minden teljesen új nekem. Szívesen várok tapasztalatot és én is elmondok minden érdekeset :)
 
 


Tegnap voltam uh-n 11 mm a bébike ma voltam védőnőnél megkaptam a kiskönyvemet :)

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Ma voltam ultrahangon, nincs szívhangja a babámnak, elvesztettem :-((((((((((
 
 


@csini22:


Nagyon sajnálom

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Sziasztok!

Akkor bemutatkoznék én is 2012-ben váltam el a férjemtől, tőle van 2 nagy fiam :)
Nyáron lesz 2 éve hogy megismerkedtem a mostani párommal.
Neki az előző házasságábol nem született gyermek mint kiderült a hölggyel volt a probléma :)
Januárban kezdtünk el beszélgetni arrol,hogy szeretnénk egy közös gyermeket.
Március elején elmúlt a menses és első prbálkozásra sikerült is április 7-én teszteltem először,kettőt is csináltam pozitív lett :)
én 32 éves vagyok ő pedig 41 éves :)
Április 12-én voltam először dokinál ott még csak petezsák volt onnantl hetente nézték de nem felel meg a mensesnek a bébi mérete így azt mondták hogy nem peteéréskor fogant hanem menses előtt.
Most 9 hét 1 napnak kéne lennie de kisebb csütörtökön voltam uh-n 11 mm volt ami 7 hétnek felel meg.Jövőhéten is megyek uh-ra.
Tegnap megkaptam a kiskönyvemet is :)
Sajnos nagyon visszeres a lábam és még nyirok ödémás is így nehezemre esik a mozgás most táppénzen vagyok mert jövőhéten is sok vizsgálat vár még rám meg felírják a vérhígíto szurit is amit szülés utánig kell adnom magamnak minden nap.
Tehes vitamint is szedek Trimeszter 1 a neve :)
1 sima szülésem és 1 életmentő császárom volt eddig.
Mostánaban nagyon fáradt vagyok a cicim 1 számot nőtt.
A terhesség nem tudom mikor fog látszani mert nem vagyok vékony sajnos :( 163/98 kb 6-7 liter víz van rajtam az ödéma miatt :(
Leírnátok pontosan nektek milyen uh eredményitek vannak?

Kép
Kép
Kép
tunderke83
Miskolc
 
 
 
 


Sziasztok
Látom egyre többen vagyunk :-) gratulálok mindenkinek aki jó hírt kapott doki után :-)
Én ma hívom először a védőnőt, kicsit izgulok, azt se tudom mit kell mondani neki telefonba. :oops: :-) holnap du meg újból nőgyógyászhoz megyek :-) elvileg 9. Hétben vagyok, ha az a bunkó doki jól allapitotta meg először. Holnap új dokihoz megyek, a kérdésem hogy a labor eredmenyemet ő is látni fogja? Mert ugye a másik küldött el (sztk rendelés, helyileg ugyanoda megyek, csak más doki) és ennek a dokinak is mindent el kell mondanom ha elnegyek? ( hogy terhes vagyok és kontrollra jöttem, elozmenyeket kell neki mondani?)
Na jól meg fogalmaztam de remélem érthető a kérdésem :-)
 


@ducsi:
Szia Ducsi! Pontosan egyidősök vagyunk :) Nekem március 21.-én volt az utolsó mensesem ;) Én az émelygéssel küzdök de rendesen... Az első uhm hétfőn lesz már nagyon várom :)
ancsura78
Rákócziújfalu
 
 
 


Sziasztok ;-)
Tegnap voltam ismét nőgyógyásznál és láttam a monitoron a kis szerelmem :-) 10+1 hetes vagyok :-) és nagyon boldog szépen fejlődik :-) jövő héten már mehetek 12 hetes uh.ra.
Veletek miujsag kedves anyukák?
 


Sziasztok!

Én holnap kezdem a 11.hetet. Jól vagyok,nincs émelygés,semmi 3 hete.
Nem híztam szinte talán 1 kgot. A hasam viszont nagyon nagy. Oké 3.baba,viszont 22 hetesnek simán megfelel.
Én jövő hétvégén megyek dokihoz,12 hetes uh,maj kapok vérvétele beutalót.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: