Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, gyertek!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Én itt vagyok :)

Lilypie First Birthday tickers
 


de jó pofa ez itt :)
figyu csajok, 4 + 6-nál járok, mivel még 8 nap van hátra mire eljutok a dokihoz, ezért kérdezem, hogy szerintetek érdemes addig egy hcg vérvizsgálatra elmenni, hogy csekkoljam a szitut, vagy ne aggódjak? 
A tüneteim megvannak fáradtság, cicifájás és ma mondjuk nem húzódott az alhasam, de eddig minden nap. vagy várjak türelmesen, mert minden ok lesz? :)
 

 
 

@mandurka88:


Szerintem nyugodtan várhatsz. :) Ha nincs barnázás meg erős görcs akkor várd ki a 8 napot. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


hál'istennek semmi ilyesmi, csak kicsi aggodalom. Nektek milyen volt a teszteléstől az első uh-ig? nem izgultatok? hogy éltétek túl? :D
 


@mandurka88:


Ha téged megnyugtat akkor persze!
A lényeg hogy ne izgulj, kerüld a stresszt! Valamilyen terhesvitamint szedj, mert az most a legfontosabb!
Ne emelj nehezet, mert a 12 hétig tart a beágyazódás!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@mandurka88:


Folyamatosan aggódtam, legyen szívhang, fejlődjön, mindig vizsgálatról vizsgálatra! Még most is, pedig már 25+5 napos vagyok!!

Tényleg a végére írhatnánk, a heteket és napokat, s akkor tudjuk ki hol jár!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


babonából nem vonalzózom az első uh-ig :)
Hát igen 25+5 azért már nem semmi, de mondjuk nem is az elsőd :)
 


Én nagyon aggódtam és most is minden uh előtt tuti fogok hogy csak dobogjon a pici szíve. Reménykedtem hogy amikor az első uh-ra mentem akkor már lesz szívhang de még túl pici volt hozzá. Az orvosom tudta az előzményeket mert ő volt aki sajnos megállapította hogy az első babámnál már nincs szívhang. Így mindig azzal kezdi hogy dobog a pici szíve most pl a 14. heti uh-nál azt mondta szépen ficánkol. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


@mandurka88:
Mindig fogsz izgulni.En mindegyik.elott egy ideggorcs voltam attol fuggoen,hogy miert kellett idegeskedni az uh-n.
Nekem faradtsagon,orrverzesen,foginyverzesem kivul semmilyen tipikus terhestunetem nem volt.Raadasul en uh-on csak a 8.heten voltam
Azt hiszem a hcg-nek is csak ugy lenne ertelme ha ketnaponta vennenek,hogy az emelkedest nezzek.En talan vagy tiz tesztet ellottem ketnaponta.

 
 


és nem volt semmi jele, hogy egyszer csak nem lett szívhang az előző babónál?

kérdés: 6 hetesen repülnöm kellene, az nem gáz, ugye?
 


Nekem egyszer azt mondta valaki, ismeretlen, csak beszélgettünk, hogy a gyermek 50 év aggódalom minimum! S milyen igaza volt, onnantól hogy látod a két csíkot aggódsz, hogy minden rendben legyen, s miután megszületik azután is folyton lesz min aggódni!!!
De amit cserébe kapsz tőlük, az felbecsülhetetlen!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@mandurka88:


elvileg nem ajánlott első trimeszterben a repülés! Kérdezz rá dokinál!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@mandurka88:


Annyi jele volt hogy egy 10 Ft-os nagyságu élénk barna inkább okkersárga folt volt a bugyimon. Semmi görcs nem volt. Másnapra kaptam időpontot a dokimnál és akkor mondta a rossz hírt. Én a helyedben nem repülnék a 12. hét előtt sajnos nagy a vetélés kockázata.

Lilypie First Birthday tickers
 


Én is azt mondom hogy az aggódás soha nem fog elmúlni. Lesznek olyan időszakok amikor enyhül de lesz olyan amikor tiszta ideg vagy tőle. :) Ezt sajnos vagy nem sajnos meg kell szokni és együtt élni vele, de én úgy gondolom hogy megéri. :) Főleg ha majd a karunkba tarthatjuk a kis illatos csomagunkat. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


@mandurka88:


Ne aggódj, ha megnyugtat csinálj teszteket, dokihoz pedig 6. hét után érdemes csak menni, hogy tutira legyen szívhang. 1. trimeszterben nem ajánlott a repülés, a vetélés miatt.

Amúgy hellóka csajok :D Ma este megyünk dokihoz mi is :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok lányok! Szuper, mindenki tudhat mindenkiről így!

mandurka88
: Én is izgultam az első ultrahangig, hogy tényleg van e baba, él e a baba. Semmi, de semmi tünetem nem volt egészen addig, amíg be nem töltöttem a 6 hetet. Onnantól kezdődtek a rosszullétek, de nem törvényszerű, hogy nálad is így lesz. Pihenj amennyit tudsz, fontosak a vitaminok és a folyadék :) Amúgy ahogy túlleszel az első UH-n utána majd azon fogsz aggódni a következőig, hogy minden rendben legyen és hogy fejlődjön szépen!

Magamról egy kis helyzetjelentés: Pénteken töltöm a 12 hetet, csak úgy repülnek a napok, pedig itthon vagyok táppénzen. Holnap megyek a genetikai ultrahangra, csütörtökön pedig a kombinált teszt részeként vérvételre. Már nagyon várom, hogy lássam a kicsit. A párom sajnos nem engedik el a munkahelyéről, ezért megbeszéltük, hogy a 16. hét körül elmegyünk egy 4D babamozira, akkor már reméljük a nemét is meg tudják mondani. Jövő hét szombaton férjes asszony leszek, hozok majd képet onnan is. Remélem a genetikain is adnak azért egy képet.
A rosszullétek csillapodtak a héten, már egészen jól tudok enni is. Sajnos tegnap a próbasminken majdnem elájultam. Kevés volt a levegő és meleg is volt a kozmetikában. Szóltam, hogy szédülök, elindultam a levegőre, de a mosdóig juttottam, és hánytam egy szép nagyot. A lányok nagyon aranyosak voltak, pedig akkor voltam ott először, kapcsolak klímát is, utána sokkal jobban lettem. Ha jól emlékszem Lolonak volt még hasonló élménye. Remélem az esküvőn nem lesz gond, és nem dőlök ki az igen előtt :) A hasam éppen hogy elkezdett domborodni:



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@kiscsillag201: Eszembe jutott, hogy akkor amikor nekiálltunk próbálkozni sikerrel járunk, akkor már ott tartanék, ahol Te :) Szép kis kerek menyasszony lennék az biztos. Alig várom, hogy az én pocakom is nőljön.

Aki tudja leírná, hogy kislányt vagy kisfiút hord e a szíve alatt? Annyira keveredik már az információ a fejemben, nem vagyok biztos benne, hogy jól emlékszem e.

Én úgy érzem fiam lesz, de hát azért nem tenném fel rá minden vagyonom :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
nagyon helyes a pocakod :) gratulálok!!! már én is szeretnék 12 hétnél lenni. Miért vagy táppénzen?
Köszi lányok a sok visszajelzést a repüléssel kapcsolatban. Úgy tűnik kapja tőlem a kiképzést ez kis pötyike, mert egy váltó futóversenyt is lefutottam vele, amikor még nem tudtam, hogy van :)
Akik mentek dokihoz, jelentkezzetek, hogy mi volt! Mi is veletek izgulunk!

 


@mandurka88: Azért vagyok táppénzen, mert amúgy egy hőtechnikai gyárban dolgozom és sok a forrasztási gőz meg egyéb dolog a levegőben, amit nem szívhatok be. Gondolhatjátok mennyire egészséges az ott dolgozó nőknek is. Évente mérték nálunk vérből az ólomszintet. Úgyhogy minden kismamát azonnali jelleggel táppénzre küldenek, nem rúgnak ki senkit.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nekem is sokszor megfordul a fejembe hogy Kiscsillaggal együtt jöttünk kb a csoportba az elején ugyan azokat a dolgokat produkáltuk majd neki sikerült. :) Ha nekem is akkor lassan én is visszaszámolhatnék, de nem baj ennek így kellett lennie. :) Én is úgy érzem hogy kisfiú lesz, de majd csak a 18. uh-n kiderül. :) Molyocska te hogy bírod az otthon létet én egyre nehezebben bírom. Rossz ez hogy szinte egyedül vagyok egész nap.

Ez még 13+3 napos kép. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922 a Tiéd is nagyon cuki :)
Én a 12. hétig szeretném titkolni, de ha azért már ilyen dudorok vannak, akkor nyár közepén nem tudom, hogy ezt, hogy fogom abszolválni :D Pláne egy jó bekajálás után :)
 


Nekem azért is látszik ennyira mert van egy kis plusz rajtam. :) Igaz a terhességet 62 kilóval kezdtem most vagyok 56 kiló de a 150 centimhez ez is még egy kicsit sok. :) Mondjuk remélem hogy szeptemberig nem leszek hatalmas mert azért az esküvőmön nem szeretnék gurulni. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922: Nem is látszik, hogy lenne rajtad felesleg! Néha nagyon unatkozom, de általában elfoglalom magam, zaklatom a barátokat a neten keresztül :) Én 55 kilóval kezdtem, most 52 vagyok, de ehhez 172 cm sajnos :D Úgyhogy a szél is átfúj rajtam.
Ma sikerült plusz programot csinálnom magamnak. Kicsúszott a mosógép csöve a kádból és elárasztottam a lakást :D Most öblítő illatt van mindenhol. Szerencsére csak a nyári ruháim mostam át és nem a párom munkás ruháinak a leve öntött el minket.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Köszi szépen a bókot. :) Én is próbálom magam elfoglalni de olyan nehéz. :) Ha veletek nem tudnék így beszélni akkor tuti becicoznék. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


Ti mindketten fogytatok? :O a rosszullètektöl?
 


@mandurka88:
Sokat hánytak, nyugi. Jobb, ha nem hánysz, én csak párszor voltam a savam miatt rosszul

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok lányok!
Jó ötlet volt ez a fórum :)
Mandurka neked nem is gratulaltam odaát hát most potolom: gratulálok!!!
A repülèsről hát megoszlanak a vèlemènyek. Èn lemondtam a hazautamat április elejèn ahogy pozitivat teszteltem. Nem akartam kockáztatni.. a pozitivak bátrak azt mondják egy egèszsèges terhessèg nem megy el a repülèstöl. Az óvatosabbak hogy inkább kerüljük ez elsö trimeszterben.. hát èn az utôbbi voltam ès csak most mult hètvègèn repültem elöször a 13.hetet betöltve..

Lilypie Pregnancy tickers


Igen fogytam mert a pozitív tesztől a 12. hétig hánytam legalább egyszer egy nap. Még most sincs úgy étvágyam. Nem bánom hogy lejött ez a 6 kiló mert jobban érzem magam a bőrömben. ;)

Lilypie First Birthday tickers
 







Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


25+6 hetes pocakom! Egy hét alatt 4cm nőtt!! Beindult!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Nagyon szép kis formás. Nem látszik még, hogy kettő baba lenne :) Köszönjük a fotót :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Köszi! Azért a lányokkal kisebb volt mikor szültem! De ugye ez csak nekem szúr szemet, meg csak én tudom! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Kellemes napot Mindenkinek! :)

Én is bejelentkezem.
Gyors összefoglaló:
30.-án volt az első vizsgálatom, akkor ovu szerint 6+6 méret szerint 6+5 voltam.
Minden rendben volt, doki tüzetesen átnézett, és csinált "biztonsági vizsgálatokat" is. Természetsen készült "sztárfotó" is.
Most hétfőn, azaz 6.-án voltam nephrológusnál. megnézett a dokim, és nem látott semmi drasztikusat. Rámszólt, hogy mostmár ne hordjak normális nadrágokat, megcsinálták az ECG-t meg meg a laborvizsgálatokat terhességi egy részét, meg a vesés laborokat és itt is csináltak "biztonsági vizsgálatokat". 3 fajta vizeletet és 8 cső vért hagytam ott. Kicsit meg is viselt.
Csakhogy szép legyen az élet, jövőhét hétfőn meg megyek a kézdokimhoz :)
A nődokimnak az az elve, hogyha minden rendben van ne piszkáljuk a babát, így csak július 12.-én megyek a következő UH-ra, de ha bármi van soron kívül természetesen azonnal.
Tüneteim vannak, érdekes módon nekem már a beágyazódáskor jelentkeztek.
Nálam az a legrosszabb ha a hányinger az ájulás közeli állapottal karöltve egyszerre látogat meg, persze a lehető legváratlanabb helyzetekben...
Pocim már most van ilyen korán, de a speciális helyzetem miatt érthető, és már az első várandós nacikat is beszereztem :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@scolo:
Az elején az ájulás közeli érzés nekem is a leghülyébb helyzetekben jött elő!!
Volt hogy a barátnőm fodrász szalonjában feküdtem míg el nem volt, de volt hogy Auchan vagy eppen a régió játéküzletben feküdtem el! Néztek rám furán, meg volt aki megjegyzést tett, de nem érdekelt, ha elájulok is a földön kötöttem volna ki!
16 hét után szerencsére elmúlt!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@scolo:
Fotót fel tudod majd tenni???

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lányok, meg volt a 12. heti genetikai ultrahang, csodálatos élmény volt! Egy kis izgő mozgó babánk van, folyamatosan nyújtózott és fészkolódott az egész vizsgálat alatt. Annyira jó volt látni! Most épp 4,9 cm. A leletet majd csak holnap kapom kézhez a vérvétel után. Már fél rokonságnak végigküldtem a képet, annyira boldog vagyok!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: isteneeeeem de jó!!! gratulálok!!!
@scolo: hol vettél terhes nacikat?Neked a 30-ai uh-n volt már szívhangocska?
 


@molyocska:
Jaj de jó!! Gratulálok!!! Nem csoda hogy a felhők felett jársz!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@molyocska:


Gratulálok nagyon szép formás a babád. :)

Lányok ti már gondolkodtatok azon, hogy a szülésnél bent lesz-e a párotok? Mert én nagyon szeretném és ő is csak még el kell mennem ortopédorvoshoz hogy szülhetek-e termeszétes úton vagy sem. Ha meg sajnos nem akkor meg nem lehet ott velem a császár alatt.

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922:
Eddig 2 császárom volt, mind2 benn volt a férjem! S most is igy lesz!! A császár már nem akadálya hogy benn legyen! S míg engem rendbe tettek apának adták oda a lányokat! Ki vitte megmutatni, fenyképezte, s ringatta őket! Ez számára felbecsülhetelen élmény!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


Remélem itt ahol én lakom megengedi a kórház hogy bent legyen. Tudom hogy teljesen eltakarják a műtéti területet és nem láthat semmit sem. :) Nagyon szeretném ha bent lenne mert sok erőt ad. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922:
Nálunk elvileg Apás szülés lesz, aztán kiderül, hogy dolgozik éppen :D Én tervezek, Beni meg dönt, hogy mikor jön :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Nálunk valószínűleg nagymamás szülés lesz, és anyukám kísér :) Párom nagyon tart tőle, egy csepp vér látványától elájul :D Úgyhogy erőltetni sem akarom. Hihetetlen milyen előre vagy már! 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Bizony, karácsonykor derült ki Beni :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@ritus922:
Nalunk is jon be Bence.Ha csaszar lesz ,akkor egy ablakon keresztul nezheti vegig az apuka,legalabbis a Honvedban igy van.Viszont csaszarnal az apuka kapja meg eloszor,es az o csupasz mellkasara teszik a babat oda legeloszor.Hat en ennel gyonyorubbet elkepzelni sem tudnek,hogy ilyen kotodes apaval.

 
 


Itt egy kep rolam.Csak,hogy lassatok nem kell izgulnina pocakmeret miatt.Az enyem sem nagy egyaltalan.

 
 



 
 


@lolo8280:


Én a Spar-t részesítemn "előnybe" a rosszulléteknél... Szerencsére ekem még nem kellett feküdnöm, csak megkapaszkodnom.
Akkor a kép, ami 30.-án készült:







@molyocska:


Kis eleven :) de jó :)


@mandurka88:


Nem vettem, kaptam :)
Írtam neked a "januári" csoportba a szívhangról.
Nálam volt és hallottam is :) én 6+6 hetsen voltam.


@ritus922:


Nálunk egyértelmű, hogy császár lesz és Kedvesem kint fog izgulni majd értünk. A babánkat is csak mosdatás után veszi kézbe, mivel a véres magzatmázos picitől rosszul lenne.


Én aggódom kicsit a pocakméret miatt, mert már most látszik, és van (ezért kell már most kismama ruhákat hordanom), persze a betegségem játszik bele, de pont ezért vagyok nyugtalan emiatt...


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@scolo:


Hogy érted hogy a betegséged játszik közre a pocak méretedben?
Én szeretném természetesúton megszülni a picit de ha azt mondják hogy császár akkor arra is fel vagyok készülve. :)

Lilypie First Birthday tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: