Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Kisbabát várok és szeretném ápolni a pocakomon a bőrt. Striák ellen tudtok hatékony szert?

Köszönöm előre is a segítséget!

alterbrigi
Budapest XV. kerület
 
 


Szia!
Igen, a striák nekem is okoznak gondot. A Bio-Oilt ajánlom, úgy hallottam, már kapható itthon!
 
 


Én a müllerbe vettem kismama olajat, teljesen bio, igaz még csak 15 hetes vagyok, de néha már kenegetem. Azt olvastam, hogy sokat kell inni, hogy a bőr rugalmasabb tudjon maradni. :)

Lilypie Premature Baby tickers
 

 
 

Igen, azt olvastam, hogy Kim Kardashian is azt használta! Ha neki jó, nekünk is biztos használ!
hajnee
Szeged
 
 


Itt azt olvasom, hogy Katalin hercegnő is ezzel kente magát!
http://biooilhungary.hu/hirek/
csengusz11
Budapest
 
 


Sima Nivea sötétkék flakonos testápoló, 3. terhesség, sehol egy csík. :-)

Azt mondják, hogy leginkább genetika, van, aki bármivel kenheti magát, úgyis megreped a bőre, és van a másik véglet, semmit nem használ és nyoma sem marad a terhességnek.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Az én bőrömet irritálja a Nivea. Kipróbáltam ezt a bio olajat, és azóta is használom. Jó kis ápoló


Nálam is kialakultak. Azért nagyobb bajom ne legyen, de picit engem is zavar. Utána olvasgattam a neten, és nem lehet teljesen eltüntetni, de sok celeb használja ezt a Biooilt.
 
 


Ha lenne nagyobb kiszerelés, én azt venném, naponta használom, mert tetszik.
 
 


Én nem úsztam  meg és pont az utolsó hetekben repedt el a bőr. Ez van idővel már nem lila hanem bőrszínű, de a diétától és az edzéstől azért normálisan nézek ki engem már nem zavar. Összesen 20 kilót fogytam szóval boldog vagyok nagyon :) 
Ezeket az alpelveket követtem: 



A többi ötlet itt van:http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz
Persze mozgok is hetente háromszor az is elhagyhatatlan. :)
baba585
Budapest I. kerület
 
 


Tudja valaki, hogy hol lehet kapni? Én is kipróbálnám, már a hegek adottak hozzá :(
 
 


Szia!

Persze, a ceumedika webshopban tudsz venni.


Én patikában vettem, ott lehet kérdezni is a termélről.
 
 


Annyi a titka, hogy jól be kell masszírozni, úgy tud dolgozni, és akkor nem is fénylik a bőröd. Hegekre is jó, de száraz, vízhiányos bőrre is javasolják.
 
 


Jó sok folyadékot is kell inni, ez a bőrnek is jó, de emellett mindennek használ. Persze főleg vízre gondolok. mióta olvastam itt erről az olajról, én is kipróbáltam, puhább a bőröm tőle,  nem csak a hegeket kenem, persze.
 
 


Még nem vagyok anya, de volt egy műtétem, aminek a hege a hasamon elég látványos helyen van  Ezen próbálok  javítani. El biztos nem fog tűnni, de halványodott már, mióta kipróbáltam. A bőröm körülötte is puhább, simább, így nem csak a heg körül használom. Bevált.
 
 


Sziasztok!

Én ezt nem nevezném bio olajnak..

Összetevők:
Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0TriisononanoinCetearyl Ethylhexanoate eoIsopropyl Myristate eo I i 5 3Retinyl Palmitate a I v 2 2Helianthus Annuus Seed Oil eoTocopheryl Acetate a I v 0 0Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil iLavandula Angustifolia (Lavender) Oil iRosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf OilCalendula Officinalis ExtractGlycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0BHT taBisabolol gyParfum / Fragrance iAmyl Cinnamal iBenzyl Salicylate iCitronellol iCoumarin iEugenol iGeraniol iHydroxycitronellal iLyral iLimonene iLinalool iAlpha-Isomethyl Ionone iCI 26100 sz                 

Ásványi olajjal kezdődik, magyarul abból van a legtöbb... Lefordítom: Kőolajszármazék!!! Nagyon mérgező!!!

Én magam csináltam a krémemet, Kb 5 percet vett igénybe: kakaóvaj, sheavaj, kókuszolaj, argán olaj. Egy kis befőttes üvegben összeolvasztottam őket elektromos főzőlapon. Kb 1 óra múlva megszilárdul. Egyáltalán nem drága és biztos, hogy bio!

Érdemes beírhni a hatónyagokat ide és utána mindenki eldöntheti mit használ

http://antalvali.com/hatoanyagkereso


Lilypie Maternity tickers
 
 


Én terhesség ideje alatt vásároltam egyet, megelőzés céljából. És bár féltem, hogy kicsi az adag, de szülés utánra is maradt, így nem hagytam abba. Csíkom (még) nem alakult ki, szerencsére.
 
 


3 féle kőolajat különböztetünk meg, attól függően, milyen mértékű finomításon megy keresztül. Természetesen a Bio-Oil készítésére, nem a gépkocsiban használható „kőolajat” hanem patikai tisztaságú „ásványi olajat” használnak. Ami a kozmetikai iparban egy széles körben elterjedt hidratálószer. Egyáltalán nem mérgező.
 
 


Sziasztok. Én a hidratáló hatása miatt vettem, mert nem találtam magamnak megfelelő krémet. Gondoltam kipróbálok egy olaj alapú terméket. Szerencsére ezzel a biooillal kezdtem. Tetszik az állaga, kevés is elég belőle, kellemes puha lesz tőle a bőröm.
 


Havonta 1-2-szer jutok el edzőterembe, próbálom visszanyerni a régi formámat, és ott hallottam a Biooilról. Terhességi csíkok kezelésére javasolták, amivel én is büszkélkedhetek. Nem vicc, tényleg ezen szerintem nincs szégyellni való, mégis ez az olaj azt ígéri halványít rajta, és segít a bőr hidratálásában is. Ki is próbáltam, és nincs okom, hogy ne használjam. :)
 
 


A lányomon is megjelentek striák, most sokat nőtt kevés idő alatt, gondolom a bőre nem volt rákészülve. Mindenesetre vettem neki BioOil-t és már előszeretettel kenegeti magát.  Két hete használjuk, de máris halványodnak.
 
 


A páromat szoktam befogni, hogy masszírozza meg a talpamat. Egyszer a keze ügyébe került a biooil, azzal kente be előtte. Nagyon kellemes volt az élmény, mint mindig, de most még puhább is lábam, mint szokott. Javaslom :)
 
 


10 és fél hetesek vagyunk. Még nem igazán kezdett gyarapodni a súlyom, de úgy érzem, jobb ha elkezdem. A tervem hogy esténként kenegetem a pocakomat, és meglátjuk. Most kezdem használni, tehát nagy változásokról nem tudok beszámolni, de az illatát szeretem, és a krémekhez könnyebb átkenegetni vele a bőröm, hiszen alig kell belőle használnom, jól el lehet osztani
 


Szerintem a megelőzés épp olyan fontos, sőt kisebb ráfordítással nagyobb eredményt érhetünk el, mintha kezeljük a már kialakult problémát. Emiatt használom én is a Bio-Oil-t . Igaz, még csak a  17. hétben vagyunk, de úgy érzem, amit tudok megteszek, azért is hogy minden jól alakuljon, növekedjünk egészségesen, de azért is hogy pl striákkal a későbbiekben ne legyen problémám.
 
 


14.hétnél járunk, a biooilt javasolták többen az ismerősök közül, hogy próbáljam ki. Amúgy is szeretem kényeztetni a bőröm, de most kivételesen fontosnak tartom. Megelőzés miatt kenegetem a pocakom is. Szeretem használni, remélem hatásos is lesz

 
 


Én heti kétszer járok kocogni, hogy a szülés utáni plusz kilókból picit leadjak, no meg az izomzatom is újra épüljön, mert az utolsó hetekben szinte semmit sem mozogtam.  De a csíkok ennyitől nem múlnak. Én is használok Biooilt, és bízom a sikerben.  Ami tőlem telik, azt megteszem

 
 


Én a megfázásból gyógyulgatok, az orrom körül a bőrt viszont nagyon kidörzsöltem. Ezt kenegetem pár napja Biooillal, és nyugtatja az irritált részt. Kellemes érzés már amikor bekenem is.

 
 


Nekem a striák mellett nagyon száraz is a bőröm, így 2az egyben gondoltam kipróbálom a biooilt. Még csak 2 hónapja használom, minden nap, de csak napi egyszer. A bőröm száraz érzete viszonlyag gyorsan tompult. A csíkok el nem tűntek, de picit kezdenek halványulni.
 
 


Bár használtam volna már korábban is. 28 hetes vagyok, és csak 5 napja próbáltam ki a Biooilt, de a csíkjaim lila színe már sokkal kevésbé intenzív, sőt inkább pirosodik. Minden nap észrevehető a változás.

 


Mi fürdő olaj helyett ezt használjuk, jól szétoszlik a meleg vízben. A benne lévő gyógynövények miatt nyugtató hatását szeretjük igazán, de puhább és jó illatúak is leszünk tőle.
 
 


Szerintem is inkább genetika. Én sima DM-es testápolóval kenegetem a bőröm illetve kentem az előző terhességemnél és nem lettem csíkos. Egyébként mindegy, hogy mivel kenitek csak jó olajos legyen, hogy ne legyen száraz a bőr, mert akkor reped. Ennyi a titok. Az meg szuper reklám, hogy a sztárok is ezzel kenik magukat, de ez csak jól hangzik, csodát nem tesz.



 
 


@meme23:


Az első gyerekemnél én is sima testápolóval próbálkoztam, de nem jött be. Most kipróbáltam a Bio-Oit mindent vagy semmit alapon és sokkal kevésbé lettem csíkos. Nem tudom mi a titok, de nálam működik.

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron