Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, várok mindenkit szeretettel aki augusztusra várja a kisbabáját :D Nekünk aug. 6 lesz a dátumunk :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Szia, nagyon magadban vagy :) én még nem vagyok ilyen magabiztos mint Te, mert a múltheti pozi tesztem után vérzés lépett fel. A tesztjeim viszont erősödnek és a szombati vérvétel (hcg+progi) biztató volt. Ma voltam ismétlésen, délután lesz eredmény. Ha minden jól menne, akkor 08.04 lenne a dátumom. Szülinapom 08.02, szóval amolyan szülinapi ajándék. :)

Kép
Kép
Kép
 
 


@aida:
Szia Aida, örülök h irtál! Sajnos közben kiderült h nálam korai volt az öröm és csak kémiai terhességem volt, ma reggel elkezdtem vérezni :cry: nagyon örültem volna a babának, nekünk a házassági évfordulonk aug. 2 :-D Azért mindenképp ird meg h mi volt délután, szurkolok nagyon! Biztos jönnek még majd augusztusi kismamák, mi még nagyon koraiak vagyunk :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 

 
 

Nagyon sajnálom, de szerintem ne add fel... Múlthéten szerdán volt egy halvány pozim, csütörtökön egy digitális cb pozim. Majd csütörtökön elkezdtem vérezni. Délelőtt vérfolt a bugyin, délután erős vérzés. Akkor azt mondta, hogy na egy újabb kémai terhesség (volt már 2 ciklussal korábban). Viszont elmúlt a vérzés és enyhe barnázás maradt belőle. Újra teszteltem és erősödtek a csíkjaim. Napról, napra. Ezért elmentem szombaton vérvételre, ami szép értékeket mutatott. Barnázás is alább hagyott, így én most reménykedem! Hátha Neked sem kell még elvetni a dolgot! Volt már kémiaid?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sajnos nekem halványodtak a vonalak, hétvégén már nap közben alig látható pozi volt csak, esti pisiböl meg negativ. Tegnap pl uolyan halvány volt csak mint elötte vasárnap, akkor még örültem neki :roll: Nem volt még kémiaim, most néztem csak utána h egyáltalán mi ez, fogalmam sem volt róla. Van egy majdnem 2 éves kislányom, vele minden rendben volt végig, pedig nála is korán teszteltem, 13 dpo-n (3+1nél). Ált csak 24-25 naposak a ciklusaim azért pozik ilyen hamar a tesztek.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Nagyon sajnálom. :( Nekem is volt két teljesen jó terhességem és idén mégis volt egy kémiaim... :(
Megjött a mai HCG eredményem, a szombati 120-ról 384-re emelkedett. :) Én már nagyon bízom pici Pöttyben!

Kép
Kép
Kép
 
 


De jó, gratulálok ❤ Remélem nekünk is hamar összejön ujra, akár még talán ide is irhatok továbbra is :-)
Eddig (lekopogom) mindkét tehesség elsö ciklusban összejött. Akkor neked már van 2 gyerkőcöd? :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Van egy lassan 8 éves fiam és tavaly novemberben 34 hetesen elvesztettük pocakban a kislányunkat. De mégis úgy gondolom, hogy 2 gyermekem van és a 3. babánkat hordom a szívem alatt. :)

Neked is drukk, hogy gyorsan jöjjön a kistesó!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Csatlakozom én is hozzátok :) Nagyon pozitívan állok a dolgokhoz, hiszem hogy a kis vigaszbabánk elindult hozzánk és épségben egészségesen meg is érkezik. Sajnos februárban elvesztettük a kislányunkat a 26.héten és 6 sikertelen hónap után végre elindult a kis csodánk :)

@pphajni:


Nagyon sajnálom :( De ne add fel, úgy gondolom egy fokkal még mindig jobb hogy kémiai terhesség volt, mintha elment volna :) Észbe se kapsz és jön az újabb kis csodád :) Kitartás :)


@aida:


Szia :) Ha jól számolom, nekem is augusztus 4-én lenne a csoda érkezése :) az én szülinapom pedig augusztus 15 , úgyhogy nálam ez lenne életem legszebb ajándéka :)



Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@devilstimi:


Sajnálom, hogy elvesztetted a 26 hetes magzatod... Részvétem! Megértem min mész át, én is vígaszbabát várok! Én 34 hetes kislányt kellett, hogy elengedjek és 7 hónapot vártunk a vígaszbabára.

Tuti minden rendben lesz! ;) Első (második) babád lesz?

Kép
Kép
Kép
 
 


@aida:


köszönöm, csak most olvastam a hozzászólásodat (mikor írtam az enyémet még nem volt ott). Rettenetesen sajnálom a kislányotokat. Egyszerűen szörnyű, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek :/ 
Az első babánkat várjuk, persze az angyallányunk mindig a szívünkben él :) 
Mikor mész dokihoz? Van már valami időpontod?
Engem 12-ére hívott vissza, azzal hogy akkor már látnunk kéne pulzálást is :) Nagyon bízom benne, de ez lesz életem egyik leghosszabb 2 hete :D

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@devilstimi:


Tuti minden rendben lesz Veled! ;)
Én vérzéssel indítottam a dolgot, így korábbra kaptam időpontot: december 5-én megyek. Akkor leszek 5+3, ha minden jól megy legalább egy petezsákot látnunk kell és hogy jó helyen van és van! :)

Fiammal 5+1-nél voltam először és volt már petezsák, lányommal 5+6-nál már szívhang is.

Kép
Kép
Kép
 
 


@aida:


ez szuper :) nagyon drukkolok :) tuti minden rendben lesz :) 
majd írd meg okvetlen hogy hogyan alakult :)
nekem is mondta a doki, hogy ha nagyon türelmetlen vagyok, akkor menjek vissza 1 hét múlva, de megegyeztünk abban, hogy felesleges, hisz tutit még nem fogunk látni :) Egyenlőre 10mm megvastagodott nyálkahártyával büszkélkedek, és remélem legközelebb már lakó is lesz bent :) Szerencsére nálam vérzés nem volt, és remélem nem is lesz :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok. Augusztus elejére várjuk második babánkat. Már van egy 7 éves kisfiúnk.
 
 


@hhalasi:
Gratulálok :) voltal mar dokinal? Ha nem,mikor készülsz?

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@devilstimi:
Köszi. Igen voltam. Mivel másfél évet váratott magára a baba így a pozitív teszt után mentem egyből. Kedden voltam,látni nem látott semmit 6.ára hívott vissza plusz írt duphastont. Remélem arra lesz petezsák.
Te hogy vagy?
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai uh.
7,4 mmes petezsák látható.
Két hét múlva ismét uh.
Kinél mi újság?
 
 


Nem tudom ki az admin, de esetleg nem lehetne zárttá tenni a csoportot? Nem szívesen írogatok nyitott fórumba, de akkor írnék szívesen.

Kép
Kép
Kép
 
 


pphajni, Te vagy az admin gondolom, mivel Te nyitottad a topikot.

Kép
Kép
Kép
 
 


Ez jó ötlet.
 
 


Csajok ha nincs reakció,akkor nyisson valamelyikőtök egy újat. Pphajninak kémiai terhessége volt. Nem hinném hogy nyit egy új zárt topicot :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Lányok titeket felvettelek a zárt topicba :) A tobbiek pedig jelentkezhetnek :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok de nem tudtam volna zárttá tenni a topicot, írni kellett volna az oldal egyid adminjának(moderátorának?) és ő bezárhatta volna. Azért csibáltam nyilt csopit h minél többen tudjanak jelentkezni de akkor ezek szerint megoldottátok a dolgot :-) Puszi mindenkinek, további szép babavárást ❤

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


@devilstimi:
Belinkelnéd nekem?
 
 


@hhalasi:


beraktalak a zárt topicba :)
remélem mukodik a link :)
viewtopic.php?f=405590&t=444320

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Sziasztok lányok!
Remélem még beférek hozzátok aug 31-el:) Ma teszteltem egy nagy+-at két percen belül ott volt az eredmény:)
Szép napot nektek is:)
esztigeszti
Budapest II. kerület
 
 


Sziaszok.
Lattam tobben probaltak jelentkezni a zart topic-ba, de az admin nem jelentkezett nehany napja, hogy jova hagyja a jelenkezesket.
Remeljuk minden rendben vele, es csak az unnepi keszulodes miatt ult le egy kicsit az aktivitas :)



@joss:


bocsi, de sajnos el vagyok most havazva :) Már mindenki beengedtem a topicba :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@devilstimi:


Ugyan, nincs miert bocsanatot kerni :) Csak gondoltam tudatom a jelentkezokkel valahogy, hogy ne vegyek magukra ha esetkeg meg nem fogadtad el a jelenkezest.
Orulok, hogy minden rendben veletek! :)



Kedves Kismamik :) Eddig csak csendes megfigyelőként jártam itt, de most már csatlakoznék én is hozzátok. :) Augusztus 21. :)

stopanna
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok! :)
Judit vagyok 15hetes kismama, augusztus 25-re vagyok kiírva.
Apuci a 13.héten elhagyott bennünket... Ráadásul 41évesen maradtam egyedül, a babát az Ő unszolására mertem ennyi idősen vállalni, nekem már két nagy gyerekem van az első házasságomból. (21, és 16 évesek)
szabimamija
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!17. Hetes kismama vagyok:) első baba. Augusztus 22 az időpont elvileg.
norina1988
Anglia
 
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 


@norina1988:
Szia Norina!
Gratulálok a babához ;)
Úgy olvasom, hogy kb. 1 hét különbséggel fogunk szülni;)
szabimamija
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia! Én is gratulálok neked, bár olvastam, hogy nem vagy könnyű helyzetben.
norina1988
Anglia
 
 


@norina1988:
Sajnos nem... Így alakult, de szerencsére a picurral minden rendben, és most Ő a lényeg!
szabimamija
Budapest XIII. kerület
 
 


Ez igaz. :)
norina1988
Anglia
 
 


@norina1988:
Te/Ti jól vagytok?
Kisfiú vagy kislány van a pocakban? ;)
szabimamija
Budapest XIII. kerület
 
 


Már jól vagyunk, az első 14 hét iszonyat volt, minden kijött belőlem.. meg a viz is. Most már alakulok: ) Meg nem tudjuk, de szerintem lány lesz. Picit reménykedem is benne: )
Jovo hónapban derül ki. Itt Angliában nem túl sok uh van, így addig várnunk kell.
Te pocakodban?
norina1988
Anglia
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron