Új privát üzeneted érkezett!

@drazse:
At a 16. Heti mar nincs, sik fals etedmeny volt, elavult helyette meg egy genetikai uh van meg a cukorterheleses vervetel meg meg asszem lesz vervetel a vége felé, de nem vagyok biztos benne. Igen biztosan téged is akkor 4 hetente neznu fog :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Sziasztok! Túl vagyunk a 12.hetin! Olyan cuki volt, vakargatta a fejét közben. :D <3 Ugyan a papiromra 12 hetet írtak, de már biztos több. Szept. 22-re írtak ki. Nem írom le az összes adatkáját, csak az ülőt, az 54 mm. :) Jó, és a talpa 9 mm. :D Olyan hihetetlen. :) Megkérdeztem, mit gondolnak, mi lehet, és persze nem 100%-ra, meg nem is látszott semmi, de a méretéből azt mondták, hogy fiús. :)
Gyorsan föl is hívtam mindenkit, 21-re kaptam időpontot a védőnőhöz, 28-ra terhesgondozásra. Azt mondták, hogy nem kell aggódnom, majd ott intézik a beutalókat a vérvételekre meg ilyenekre. Aztán 30-án meg saját doki. Akkor már tuti látszódni kell a nemének. :)
 


Ja, és hajrá, Gabrill,szurkolok estére! :) Én nem teszek képet, mert csak egy fura maszat, béna pózban állította meg a nő. :D
 

 
 

Sziasztok : )
norina1988
Anglia
 
 


@suni1710:
De jó,örülök,hogy minden rendben van! :-)
Nekem a 12.hetin 55mm volt a CRL,elvileg szeptember 19-re vagyok kiírva,de az uh alapján szept.20. :-)

Gabrill,mi volt a dokinál? Várjuk a kèpeket.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Nekem amúgy azt mondta a doki,hogy nem kell havonta menni. A 6. ès 12.hèten voltam nála,legközelebb a 19.hèten megyek a kórházi genetikai uh-ra,aztán az èn dokimhoz utána csak a 22.hèten kell majd mennem,aztán utána nem is tudom mikor. Van neki is ultrahangja,csak azt mondja ha minden okè,akkor ő csak annyit szeret ultrahangozni,amennyit feltètlenül kell,mert szerinte nem szeretik a babák ès nem jó nekik. Jó orvos amúgy,ő a főorvos a kórházban ès meg is vagyok vele elègedve. Az más kèrdès,hogy èn nyilván a 7hetet nem fogom kibírni,hogy ne lássam a manókámat,ezèrt megyek közben a 4D-s babamozira. De ezt a dokimnak nem kell tudni :-D Mondjuk azèrt is szimpi ez a hozzáállás a doki rèszèről,mert így azèrt tök egyèrtelmű,hogy nem arra megy,hogy minèl többször behívjon ès legombolja minden vizsgálatra a 15ezret..Most 10 hèt telik el,hogy nem megyek hozzá magánrendelèsre,közben a kórházira kell mennem ugye majd csak április vègèn. Ja,meg 4-èn megyek hozzá a 2.vèrvètelre a Down-kór szűrèses teszthez. De akkor csak vèrt vesz,semmi más.
Biztos minden orvos máshogy szereti vègezni a terhes gondozást,mindegyiknek más a vèlemènye,hogy milyen gyakran kell uh. Jobban örülnèk,ha az enyèm is a havi uh-ra szavazna,de ettől függetlenül tènyleg meg vagyok vele elègedve.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Suni gratulálok a jo eredmenyhez :) agi igen ez a pénz téma.. Hat az en dokimrol köztudott h penzehes, de mindenki kivétel nélkül azt mondja, h profi es tényleg szakmailag toppon van. Nálunk alkalmanként 10 ezer, de mar vagy 6 éve ennyi, szerencsére nem is emelt es remelem nem is tervezi. De igen amúgy ez a pénzhajhaszas érdekes számomra sose értettem egy dokinál aki igy us nyilván teli van pénzzel hogy uldozheti ennyire a lóvét..bar nem rég volt ebből botrány Pesten nem tudom melyik kórházban.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:


Igen, nagyon durva, hogy egyes orvosok mennyire a pénzre hajtanak. Szerencsére az én dokim tényleg nem ilyen, ő nem is vállal szülést, mármint nem is lehet megogadni. 
Viszont egy onkológus nődoki itt nálunk nagyon durván lehúzta az embereket, TB-s rendelésen is százezreket kért egy műtétért,ha nem fizetett kb hagyta meghalni, stb.. Felháborító, hogy nem kap az ilyen letöltendő büntetést..Ha esteleg érdekel, itt van róla egy cikk. Felháborító tényleg! 
http://nemgogol.blog.hu/2016/12/08/dr_u ... ok_hentese


Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Szóval megfogadni, na! :D Telefonról pötyögök.. :D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok, teloról vok, szóval jól leirtam, h 4 hetente kell járni, errefel engem is, mint Ágit a 20 hetes uh-n akar csak újra látni...addig semmi. Hát én is csak néztem...
Baba crl.je 6,5 cm. Amikor elkezdte az UH.t a pici menekült ezerrel, a doki meg csak követte, h le tudja mérni, ez eltartott jóideig, szegény közben csinált két szaltót. Nem tudom, h az uh maga zavarta v.milyen úton módon, v hogy nyomta a hasam és ez volt, ami nem tetszett neki..
Aztán megállt egyszercsak és elaludt (doki mondta), de annyira, h nem lehetett mozgásra bírni, mert az orrcsontját akarta látni, de úgy feküdt, h nem látszódott. Orvos már rázta a hasamon a cuccot, fel kellett állnom, hátha bemozdul, de semmi...már tiszta ideg volt a doki, csapkodott, a végén rámondta, h az az orrcsont, de sztem nem is látszódott. Hát igy történt tegnap. Amikor megtudta, h voltam Nifty.n sztem akkor adta fel, h rákeressen az orrcdontra

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Sziasztok, teloról vok, szóval jól leirtam, h 4 hetente kell járni, errefel engem is, mint Ágit a 20 hetes uh-n akar csak újra látni...addig semmi. Hát én is csak néztem...
Baba crl.je 6,5 cm. Amikor elkezdte az UH.t a pici menekült ezerrel, a doki meg csak követte, h le tudja mérni, ez eltartott jóideig, szegény közben csinált két szaltót. Nem tudom, h az uh maga zavarta v.milyen úton módon, v hogy nyomta a hasam és ez volt, ami nem tetszett neki..
Aztán megállt egyszercsak és elaludt (doki mondta), de annyira, h nem lehetett mozgásra bírni, mert az orrcsontját akarta látni, de úgy feküdt, h nem látszódott. Orvos már rázta a hasamon a cuccot, fel kellett állnom, hátha bemozdul, de semmi...már tiszta ideg volt a doki, csapkodott, a végén rámondta, h az az orrcsont, de sztem nem is látszódott. Hát igy történt tegnap. Amikor megtudta, h voltam Nifty.n sztem akkor adta fel, h rákeressen az orrcsontra

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Fotó helyett cd.re irt ki képeket, de még nem néztem meg. Abból majd teszek fel ide.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Én Angliában elek és itt csak 2 UH van. Persze itt is van privát de valahogy itt nem aggódom emiatt igazából :)
norina1988
Anglia
 
 


@norina1988:
Igen, ott más a terhesgondozas... Magyarorszag azért ebből a szempontból jo, h vannak kötelező szuresek vervetel uhk stb. Sokan haza járnak kintről, Hollandiában is hasonló mint Angliában.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Itt is vannak kötelezőek , csak nem kell havonta uh- rá járni. Ami szerintem nem feltétlen baj a baba szempontjából ...
nem mennek haza szülni , elég különbözőek a körülmények ..
norina1988
Anglia
 
 


@norina1988:
Nem a szulesre irtam, hanem a terhesgondozasra. De irtam. Nyilván nem jönnek haza szülni, ez nem us kérdés
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


De hozzá teszem en csak az ismeretségi korombol szerzett tapasztalatokra hivatkozom. Meg tudtommal kint a terhesseget védőnő felugyeli vegig. Nem tudom ez változott-e.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Ez így van. Orvos csak akkor jelenik meg ha baj van. Te Kecskeméten szulsz majd?
norina1988
Anglia
 
 


@gabrill:

Milyen nagy már,tök jó! :-) Mennyinèl jársz most pontosan?
Viszont akkor a dokid nem volt valami jó fej.. :roll: Bár azt azèrt csak nem teszi meg,hogy azt mondja,hogy látja,mikor nem is. Biztos minden rendben van.
Azt olvastam valahol,hogy a babák bent sípoló hangot hallanak,ugye az ultrahangokat hallják vègülis ès ezèrt sem szeretik.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Norina, te hányadik héten tartassz?
Mi ma avattunk be mindenkit. Tesók nagyon örültek, még sírtak is :-)

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ági, remélem, h látta...de simán rámondhatta, h igen, nem tudtam ellenörizni, csak ahogy meghallotta a niftyt, már nem küzdött tovább, v.hogy úgy tünt, h csak rámondta, h látja, mert a baba tényleg meg se moccant.
Végülis mindegy, az eredményt úgyis tudjuk.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ági, 12+5

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Suni, neked is jó volt akkor tegnap :-)
Miket mértek? Nálam crl és bpd mérés volt csak :-(nameg nucha: 1,5)

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Lènyeg,hogy minden okè ;-)
Nekem meg az volt,hogy vègig aludt,vagy fèl órán keresztül nèzegettük,de nekem sem tudott mindent megmèrni úgy. Aztán mondta,hogy köhögjek,attól picit elkezdett mocorogni,aztán úgy tudott mindent megnèzni vègülis.
A 4D előtt azt hiszem bedobok majd egy kávèt meg vinni kell csokit is,azt mondták,mert nem ám majd azt is vègigalussza nekem a kis drágám. :lol:

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Én már a 18.-ban:)
norina1988
Anglia
 
 


@gabrill:
Szegény, hát mit tehet erről egy kismama... :( Azért örülök, hogy rendben vagytok! Legközelebb hátha éberebb lesz, és nem lesz rá mérges senki. :)
Nekem szinte mindent lemértek, kb csak a "vigyázállását" nem tudom megmondani. :) Ülő, fej körbe, keresztbe, halánték, orrcsont, has, combika, talp. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de egész hosszú kis listát kaptam. Furi, hogy nálad csak ennyit nézett.

Ti mivel szoktátok kenni a pocakotokat? Most hirtelen megindult az enyém, és nem tudom, mit tegyek rá, hogy ne repedjen szét. Mi az, ami nektek bevált, meg mondjuk természetes is? :)
 


Ági, a csokiról uh elött én is hallottam már! Meg van már az idöpont, amikor mentek?

Suni, én shea vajat fogok használni! Én is pont tegnap gondolkodtam, h nem ártana lassan kenegetni..

Norina, akkor nálad már megy a nagy mocorgás odabent, igaz?
Én ezt a részét várom már nagyon :-)
Most esténként szoktam befelé koncentrálni, néha érzek v.mit, de aztán rájövök, h amit éreztem, lehet, h nem is a baba volt, vagy mégis...:-D

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@norina1988:
Nem, Szegeden.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@gabrill:

Igen, van már időpontunk. Április 8-án,mához pont 3hètre megyünk. Már alig várom! :-)

Suni, èn ezt a Bio Oilt szeretnèm kipróbálni,arról jókat hallottam,de mèg nem szereztem be. Most csak sima kakaóvajas testápolóval kenem.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Igazából én meg nem érzek úgy semmit:(
norina1988
Anglia
 
 


Ági, dej,h már megvan az időpont, mehet a visszaszámolás :-)
Norina: elsö baba? Akkor 19-20. hét körül, én is igy emléxem. A többediket hamarabb érezni 13. héttől...ezért koncentrálok már én is ezerrel :lol:

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Igen. Első babo: )
norina1988
Anglia
 
 


Basszus,Csajok, annyira elkezdett fájni a hasam,ilyen mensis görcs szerű èrzès amit ilyen feszítő vagy nem is tudom milyen èrzès vált. Biztos csak a szalagok nyúlnak,meg nődögèlnek bent a dolgok,de nyugtassatok meg,hogy másnál is van ilyen..? :?: :roll:

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Jaj, jaj, jaj! Az egész ténylegesen görcsöl, vagy csak néha szurkál, esetleg egy ponton? Ha néha szúr, az még nem baj... Nekem a vesém szokott nyomódni, és attól fáj a bal oldalam csomót. De ha folyamatosan erősen görcsölsz, inkább szaladj el valahova ügyeletre, hogy megnyugtassanak. Nem csináltál mostanában valami szokatlan mozgást? Akár izomláz is lehet... Remélem, nincs semmi baj, küldöm a pozitív energiákat! :) Hívd fel az orvosodat, azért van!
 


Sziasztok Kedves Kismamák! Gratulálok!! Szeretnék csatlakozni Hozzátok, bár én az októberi csoportban kezdtem, mivel kedden leszek 10 hetes, így októberre várom a babát, de a csoport tagjai a facebookon szeretnének inkább csevegni, én viszont maradni akartam, úgy tűnik egyedül....
 


@agi8699:


nyugi, biztos minden remdben, nekem is volt már, hogy hosszabb ideig ilyesmi érzés volt addig keresgéltem a megfelelő pózt amíg nyugodtan elbírtam lazulni és utána megszűnt. magne b6ot szeded? Vagy vmi másik magnézium készítményt?

Szia Noémi, gratulálok én is a csemetédhez :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Köszi Lányok,már jobb,ideèrt a pozitív energia! ❤
Ez a görcs szerű èrzès aggasztott, a szurkálást már sokszor èreztem,ez viszont új volt,erősebb is. De olvasgattam,ès azt írják ez ilyenkor normális,úgyhogy megnyugodtam.
Szedem a MagneB6-ot,ma vagy 5-6darabot bevettem már.Amúgy èrdekes,hogy mindig a jobb oldalon fáj jobban,vagy csak ott fáj.

Noèmi,üdv itt! Gratula a babához!
:-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Ági, v.mi amit ettél? Nem lehet, h az okozta esetleg? Szurkálás nekem is van, főleg, ha hirtelen mozdulatot teszek.

Noémi, üdv itt! Október v Szept, teljesen mindegy ;-) hanyadik baba?

Holnap kezdődik a 2. trimeszter...ez olyan furi, hogy ez is eljött..mondjuk az elsö a legrövidebb az igaz, mert eleve 4-től indul.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

@gabrill: Elsō baba, 38 éves vagyok. Szerencsére eddig szinte minden kellemetlen tünettōl megkímélve. Néha émelyegtem és hányingerem volt, de ez
 


Ezen kívül semmi különös!
 


Magne b6-ot szedek és d vitamint. Csak múlt héten voltam elōször dokinál, így eddig csak egyszer láttam az én Drágámat :-D,még nincs annyi élményem, mint Nektek!
 


Sziasztok Lányok! 

Régen jártam erre, örülök, hogy mindenki rendben van! Közben én is túl vagyok a kombinált teszten, és minden ok. :) Az ultrahangon ébren volt a pici, sikerült mindent lemérni. Már nagy tesó is velünk jött "mozizni", nagy élmény volt mindenkinek. :) Meg is kaptuk a felvételt.

Ági, nekem az elsőnél többször volt olyan, mintha keményedne a hasam, ilyesmit éreztél? A Magne B6 biztosan jót tesz!

Gabrill, szuper hír, hogy jó lett a Nifty eredmény! :)



 
 


Sziasztok!

Én is régen jelentkeztem, Bocsi! De visszaolvastam, örülök, hogy mindenki jól van!

@agi8699: Hogy vagy? Szedj sok magnéziumot, igyál sok vizet és Pihenj, ha tudsz! Ezek használnak ilyenkor! A szúrkálást biztosan a szalagok okozzák, a görccsel/ keményedéssel van a baj! Ha nem múlik, én biztosan szólnék a dokimnak!
Egyébként sajnos még a én is érzek ilyen furcsa dolgokat, mintha kicsit keményedne a méhem, de nagyon ritkán, illetve nem is vagyok benne biztos, hogy keményedés... de szedem a sok magnéziumot, illetve lefekszem ilyenkor!
@lavande: Örülök, hogy a kombinált teszt rendben volt! Én pénteken megyek ultrahangra, a 12 hetesre és akkor lesz meg a kombinált teszt eredménye is! Már nagyon izgulok, szinte számolom a perceket!! Annyira nehezen bírom ki a két ultrahang közötti időt :( pedig én 8-án láttam a kismanót, tehát nem régen, de akkor is nehéz! Utána 3 hét múlva, a 16.héten megyek a dokimhoz!

@gabrill:Nagyon jó, hogy jó lett aNifty eredménye! Örülök! :)

@rabanoemi: Üdv nálunk! :) Igazából az én időpontom is október 1.de az előző babám is hamarabb jött egy héttel, így szerintem szeptemberi leszek most is :)

Képzeljétek, azt hittem, hogy végre elmúlt a hányingerem, erre mostanában reggelente megint előjön, és nem bírok enni, vagy kajára nézni, és hülyeségeket kívánok :( Aztán tegnap este megint fájt kicsit a gyomrom, pedig már hetek óta ez sem volt jellemző... :( Ja, és a legrosszabb: napok óta fáj a fejem!! Nektek szokott? Bevesztek rá valamit? Én eddig kétszer vettem be Panadolt, de már azt is megbántam, de ilyenkor annyira fáj, majd szétmegy... esetleg valami tipp ellene?
Ma megyek a pajzsmirigy-dokimhoz, megkérdezem őt is!

Szép napot Nektek! :)

Kép
 


Egyébként Lányok, nekem a magnerot sokkal jobb volt, mint a magneb6! Ez csak saját tapasztalat, ha esetleg a magneb6 már nem elég!

Kép
 


Sziasztok!
Huh, ma voltam először tanítani két hónap fekvés és hányás után... Egész jól bírtam, de szétmegy a derekam. :(
Ági, remélem, jobban vagy! Hátha "csak" a veséd. Nekem ez nem ismeretlen, többször is volt vesekövem, szóval célirányosan olvastam utána, mikor pár hete elkezdett egy oldalt fájni. Azt írják, hogy nyomódhat a vesénk, vagy a vezeték, lehet húgycsőtágulat, amit okozhat kő, vagy ezek a nyomások, amik miatt megreked a vizelet. Ezzel most csak azt tudod csinálni, hogy sokat iszol, és sokat pisilsz. Én pl elkövettem azt a hibát, h alig ittam, és WC-re is alig jártam, mert az ottani illatoktól is hánynom kellett, (pedig minden illatosítót száműztem, valami mégis bentragadt...), aztán egy idő után kezdtem érezni, hogy be akar gyulladni a hólyagom. Lehet, hogy te is ezt érzed. Inni, inni, inni! A kamillatea pl jó. A magnerot szerintem is jó -bár most semmit sem vagyok képes szedni... Pihengess, simizd a fájós oldaladat, és rendben lesz minden. :)

Diengyongy, sajnálom a fejfájásodat, két hete nekem is volt, hosszú ideig, és nem tudtam vele mit csinálni. :( Gyógyszert azt nem vettem. Levegő, folyadék,alvás... Lehet, hogy front. Vagy egy hirtelen hormoncsere... Jobbulást! :) :*
 


Sziasztok Csajok! 
Hát a hasfájás kiderült mitől van. Voltam ma védőnőnél, nézett vizeletet, ami tiszta genny volt.. :(
Elküldött a házidokihoz, házidoki írt antibiotikumot, aztán mehetek hétfőn laborba. 
Nagyon-nagyon mérges vagyok amúgy, mert 6 héttel ezelőtt is szar volt az eredményem, akkor ugye nem kaptam gyógyszert, azt mondták hogy ez semmi, holott minden értékem rossz volt, és csak a tőzegáfonyát mondták hogy szedjem. Én elhittem, hogy akkor semmi vész, terhesség alatt ez majdnem hogy normálisnak mondható, erre most meg azzal jönnek, hogy ez krónikus meg hat hete fennálló és mekkora baj lehet belőle. Hát basszus, akkor nem nekik kellett volna azt mondani, hogy nézzük meg mondjuk hetente, vagy kéthetente hogy milyen az eredmény, javul-e a tőzegáfonyától vagy kell valami komolyabb gyógyszer?  Most meg azzal jön a védőnő, hogy volt nála olyan kismama aki ezért veszítette el a fél veséjét, meg olyanokkal hogy ebből könnyen lehet kismedencei gyulladás, abból meg vetélés...Hát köszi! Gyors kiváltottam az antibiotikumot, aztán már vettem is be belőle, aztán csak remélem, hogy még nincs késő és használni fog.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Ági, ne idegeskedj! Ez biztosan nem használ! Szedd be az antibiotikumot, szedj mellé probiotikumot, igyál sok vizet, és Pihenj! Ne gondolj rossz dolgokra, és hidd el, minden rendben lesz! Én sem értem, hogy miért nem ellenőrizték, hogy rendbe jöttél-e azóta, de ezzel az antibiotikummal biztosan minden rendben lesz! Nem értem azt sem, hogy a védőnő miért ijesztget, neki abszolút nem ez a dolga!! De Te ne idegeskedj!! Minden rendben lesz!!! Hétfőn ellenőrzik újra a vizeletet? Most már tuti, figyelnek rá, és gyorsan kiderül, ha esetleg másik gyógyszer is kell mellé! De szerintem egy antobiotikumos kúra elég szokott lenni egy ilyen jellegű fertőzés esetén! Fel a fejjel! Gondolj a Babára!! :)

Kép
 


@diengyongy:


Köszi a vígasztalást! <3 
Reggel nagyon felhúztam magam,meg nagyon beparáztatott, de aztán megnyugodtam már mostanra nagyjából. Nem értem én sem, hogy miért kell ijesztgetni az embert, mire jó ez? Elég lett volna, ha annyit mond, hogy ki kell kezelni, nehogy gond legyen, de semmiképp nem ezeket. A házidokihoz már majdnem bőgve mentem be, mondta is hogy nyuodjak meg. 
Igen, hétfőn kell mennem a laborba, aztán vissza a házidokihoz az eredménnyel. Védőnőhöz majd csak a 19.héten a genetikai ultrahang után, de nem is bánom, hogy nem kell gyakrabban, mert valamivel mindig rám hozza a frászt.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


SZiasztok!
Lavande, mekkora volt a baba az UH-n?

Dilengyongy, HA jól tudom a Magnerotban 6-szor annyi Magnézium van mint a MagneB6-ban, nem csodálom hogy az hatásosabb.
NEkem egyszer volt fejfájás, én sem mertem bevenni semmit, tényleg nagyon rossz.

Ági, igazad van, két hét múlva ellenőrizniük kellett volna, hogy javul-e vagy romlik a helyzet. Most meg ijesztget a védőnő..hát jó fej

Gyerekek, én még nem voltam vérvételen, se EKG-n...nekem még vizeletvizsgálat se volt...kábé semmi, csak kétszer voltam a nőgyógyinál, meg a védőnővel kitöltöttük a papirokat ennyi.
Nincs kedvem a laborhoz...előtte el kéne mennem a háziorvoshoz, utána meg sorbanállni...remélem nem lesz gond, hogy nem megyek...Háziorvoshoz majd április végén akarok menni, 18 hetesen, ugye akkor is elég lesz az első labor?
Vagy ez igy gáz?

Magzatmozgás: hát én már nem tudom mit higgyek, tegnap is, ma is éreztem, hogy mozgott és mostmár biztos vagyok benne, hogy ő. Tegnap is, ma is már kétszer éreztem

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@agi8699: Nyugi, nyugi, nyugi, tudom nehéz, de az antibiotikum néhány nap után jelentōs javulást hoz! Nekem nagyon sokszor volt ilyen anno, volt, hogy tömény genny és vér volt a vizeletem. Augmenti Duo_t kaptam rá és a fájdalom 1 nap után megszűnt, majd szép lassan a gyulladás is. Nálad is ez fog történni!

Gabriel, szerintem az késō, úgy tudom a 12. hétig ajánlott, nekem az ekg - t is ō csinálja. Bár a védōnōd ezt biztosan tudja,kérdezd meg mit szól a 16.héthez.
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron