Új privát üzeneted érkezett!

@bgyongyi1975:
Jó nem is úgy értettem..de tudod..mindig izgulok :-)
Reméljük ebből is nagyra nő a kis pöttyöm ;-)


Sziasztok, én még csak most találtam Rátok, szeretnék csatlakozni.
Második gyermekemet várom, a mensi szerint számolva okt. 9-re, de én egészen biztosan tudom, hogy jan. 15-én fogant, ennek van sztorija, majd elmesélem.
Van egy kislányom, aki 3 éves múlt, már ovis. Dokihoz csak március 8-án megyek.
Jelentkeztem a FB csopiba is, én az ottani kommunikációt preferálnám, de majd meglátjuk :)
isomsik
Budapest
 
 


Hello! A Facebook csoportba elég csak jelentkezni? Vagy valahová a jelszót is be kell írni?
 
 

 
 

Na mindegy. Jelentkezni jelentkeztem.....
 
 


@catrace:


en meg jelszo nelkul jelentkeztem,de biztos Ninacy ha eszrevesz felvesz a csopiba 


ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok.

Nekem ma lett pozitív a teszt,úgy tűnik,úton van a kistesó :) Elvileg október 31 lesz a nagy nap,de jövő héten majd a doki megerősíti.
Igyekszem majd visszaolvasni és megismerni mindenkit :)

Daisypath Anniversary tickers


Pottompanna9 Gratulálok! Majd mesélj magadról.
Reni meggyógyultatok már?


Szia Pottompanna9, gratulálok! Nekem elvileg okt. 26 dátumilag, de én azt gondolom, hogy ez későbbre datálódik, nem baj, skorpiógyerekre gyúrok :) Majd mesélj magadról!
 


Köszönöm :)

Teszter: nálunk is később fogant. Skorpiót ne akarj! Én is az vagyok, nem könnyű velünk az élet. :)

Nagyjából visszaolvastam.
Nem akarok okoskodni,de mi anno a kisfiamnál ezt a csoportot zárttá tettük,így idegen nem tudott beleolvasni; illetve a fb csoportot titkossá és aki be akart lépni az megírta az email címét,az admin pedig felvette. Én sem szeretném,ha valaki meglátná,még legalább egy hónapig nem mondjuk el a családnak sem.
Magamról: tavaly töltöttem a harmadik x-et. Van egy 20,5 hónapos örökmozgó kisfiam.
Egész nap fáj a hasam és a derekam is,már teljesen kiidegeltem Apát. Aztán emlékeztetett rá, hogyaz előző terhességem alatt is végig fájt és görcsöltem.
Az elején ez a várakozás kiborító. Hol van még a jövő péntek,mikor mehetek a doki bácsihoz és láthatom a kis babót? :(
Szép napot mindenkinek!

Daisypath Anniversary tickers


:D én halak vagyunk, elvileg jól kijönnénk :)

Mindjárt itt a jövő péntek! Én is próbálom elfoglalni magam addig. Mondjuk a héten lesz sok agyalós dolgom, szóval talán nem izgulok a csimotán annyit. Még igazából fel sem fogtam ezt. Csodálatos korszak kezdődik! Mondom ezt úgy, hogy mi szerettünk ketten lakni, sokat sportolni együtt is, külön-külön, elmászkálni kávézni, nézni ki a fejünkből Velencén vagy a Balcsin a tóra... De már épp ideje volt ennek és nagyon boldog vagyok!

Has meg derékfájás nálam is minden napos, de legalább így bejelentkezik a csöppség, szóval állom a sarat!
 


@pottompanna9:


Gratulalok!Udv kozottunk!

Teljesen igazad van!
En inditottam a 2017 oktoberi babak topicot,mar 1 oraja probalom zartta tenni de nem megy,egyszeruen nem talalom hol kell.Mar szinte mindenhol megneztem 2 szer is de ugy tunik bena vagyok

Esetleg tud valaki segiteni?

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@catrace:


Irt neked messengeren Ninacy

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@pottompanna9:


Gratulálok! 

 
 
 
 


@mirmite:
Én nem látom..
 
 


@catrace:


Az üzenetében az engedélykérések opciót keresd. Ha nem ismerős küldi az üzenetet, akkor ott találod az "idegenektől" jövőket
 


@catrace:
Ooo pedig azt írta 2 szer is írt neked messengeren.Nem írom ki a neved de Te vagy M.A. ugye? Írt a Ninacy h vársz a bebocsátásra de nem reagálsz a messenger üzire.Engedélykérések közt lesz az üzenet menü alatt.

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@mirmite: Igen, tudom, hogy ott vannak a szűrt kérések, de sajna ott semmi új nincs. Igen, M. A.
 
 


Ezt látom:

 
 


@catrace:


Jeleztem Ninacynak hogy mi a helyzet,remelem ki tudunk vmit talalni :-)


ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Volt valaki dokinál a napokban? Láttátok a babót?

Hogy vagytok? Én rettenetesen fáradtan. Az előző terhességemnél is ez volt, de akkor lelkifurdalás nélkül ledőlhettem egyet, ha olyan kedvem volt. Most a törpetornádóm mellett ezt nem igazán tehetem meg. A kávé adagomat is visszafogtam, pedig napi 4-6 méregerőset ittam.

Írjatok, hogy Ti hogyan bírjátok!

Daisypath Anniversary tickers


@pottompanna9:


Szia, majd kedden megyek dokihoz 6+5 hetesben, addigra már mutatkozni a kell a babszimnak. Első terhesség, nagyon izgulok, minden új most
 


@catrace:


Irtam neked privat uzenetet!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@pottompanna9:


 En tegnap voltam!
Minden oke veleDobog a szivecske!
18 mm es 8+3 doki szerint.

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok,

most már bejelentkezem én is. Tegnap voltam már másodjára dokinál, 8+4, 2 cm és nagyon dobogó szívecske :)
Jövő héten védőnőzöm. Elméletileg 10.09. a dátum. És én is hulla fáradt vagyok :) A genetikai uh-val kapcsolatban ki-hova megy? Már lassan be kell jelentkezni, mert elég sokára van szabad időpont...
Fb csoportba hogy lehet bekerülni? Köszi :)
 


Mirmite,Mandurka! Ezek nagyon jó hírek,örülök, hogy minden rendben :)

Daisypath Anniversary tickers


@mandurka88:


irok neked privatot :-)
Ott kuldom a faces linket :-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@catrace:


megkaptad a privat uzimet?

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@mandurka88:



Gratulalok!

Kb egy idoben jarunk akkor!

Faradtsag itt is megvan de a 2 evesem nem hagyja hogy lazsaljak

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@mirmite:
Szia! Igen, megkaptam, csak már napok óta egyfolytában kerülget a róka, elég vacakul vagyok....
Igazából Mirmite tudja a fb-os nevemet, tehát valszeg' Ninancy is....
Nem tudom mi az oka ennek az egésznek, furcsa, de már nem pörgök ezen. Inkább az alvás-róka-alvás programra koncentrálok :lol:
 
 


@catrace:


Felvett Ninacy a faces csopiba!
Nem tudta a neved csak annyit irt hogy egy bizonyos M.A var beengedesre.
Nem jar ezen az oldalon szerintem mar jo ideje en meg ugye itt kerdeztem Te vagy e.
Ott meg mar nem is emlekszem de leht nem irtam te vagy
De most irtam neki hogy te vagy.
Remelem mar ott is talalkozunk

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Most járok itt először. Az első babánkat várjuk. Február 14-én teszteltem, jó valentin napi ajándék volt :D Holnap megyek dokihoz, akkor leszek 7 hetes és 2 napos, úgy tudom már kell szívhangnak lennie szóval izgulok. Amúgy nem erősségem a várakozás, úgyhogy ez az első időszak kicsit megvisel. :)
Eddig szinte semmi tünetem nincs, pár másodperces émelygések napközben meg egy kis hasfájás de a többit eddig megúsztam. Kicsit aggaszt is, hogy túl jól vagyok :D ezen az oldalon mindìg olyan megnyugtató dolgokat olvastam, azért is gondoltam, hogy becsatlakozom. :)
 
 


@gabci88:


Szia ! Üdv. közöttünk! Gratulálok a babóhoz! Sok szerencsét holnapra!
 
 
 
 


@gabci88:
ÜDV, gratulàlok!!!! Hú de régen jártam erre.....
 


@gabci88:


Udv kozottunk!
Gratulalok!Minden rendben lesz holnap!
Gyere a hirekkel!



ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@rabanoemi:


@gabci88:


 
Majd ha ugy dontotok hogy csatlakoztok hozzank facen szoljatok!
Megprobaltam zartta tenni a csopit de mar kb 1 hete nem jeleztek vissza a babanet informatikusai
Ugyhogy inkabb facen egy zart titkos csopiban beszelgetunk,mar egy ideje,vagyunk kb 15 en.
En azert meg meg paran ide is be szoktunk nezni de mar nem olyan porgos a csopi.


ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok!

@mirmite két babanet csoport is van, melyik a tiétek?

Jó híreket kaptunk ma, dobodott a pici szíve és a mérete is olyan mint a nagykönyvben <3 október 22-re vagyok kiírva :)
 
 


@gabci88:


Gratulalok a jo hirekhez
Irtam neked privat uzenetet :-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok! Van még itt valaki, illetve, aki itt szeretne maradni vagy mindenki átpártolt??
 


@rabanoemi:


En indennap benezek ide is :-)
A faces csopiban azert nagyobb a porges.
Te semmikeppen nem akarsz csatlakozni?
Ezt a csopit sajna meg mindig nem tudtam zartta tenni,sokak nem akartak nyilt csopiban maradni :-)
Szerintem mar nem is fogom tudni zartta tenni,a informatikus 2 hete nem jelentkezik,pedig minden csopi nyiltan indul kesobb lesz zart,nem tudom miert nem tudnak segiteni

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@rabanoemi:

Én még itt vagyok,minden nap elolvasom amit írtok,csak nem mindig van időm írni.

Daisypath Anniversary tickers


@mirmite:
Igen, én itt szeretnék maradni, remélem nemsokára zárt lehet a csoport. Bár azt gondolom ilyen felhasznàlónevekkel nem igazán ismerhetõ fel a legtöbb fórumozó :-)
 


Jól vagytok? Mindenki járt már orvosnál?Én nem kapkodtam el... Jövō héten megyek, már nagyon várom!
 


Èn most jövök a dokitól. Jól gondoltam, hogy később fogant,6 hetes, még csak a petezsák látható. 2 hét múlva kell megint mennem,akkor elvileg már a babó is látható lesz.

Daisypath Anniversary tickers


En mar 2 szer is voltam
Az elsot se siettem el 7+5 volt a babo mar dobogott a szivecske akkor is a dokimnak nincs maganrendelese sajnos igy kepet nem kaptam meg hat eleg futoszalag szeru ott a korhazban,ezert 9 hetes multam mikor
elmentunk egy magan uh-ra ott speci gep van,akkor is minden rendben volt remelem azota is most mar 10+1 napos vagyok 1 hettel tobb mint a vonalzon mert az a mensitol szamol a dokik meg a baba merete alapjan

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Csodás lehet látni, ahogy dobog a pici szíve.... Hányingerrel hogy álltok??? Mensi szerint 8 hetes és 2napos vagyok, eddig néha émelyegtem, most ez megszűnt. Ez normális?
 


Már nem tudom, ki az illetékes, de én is jelentkeztem most este a facebook csoportba, majd ig

Daisypath Anniversary tickers


majd légyszi fogadja el valaki a jelentkezésemet

Daisypath Anniversary tickers


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 


@rabanoemi:
Elvileg lehet normális.de van h pár napra elmúlik majd elojon.en még szenvedek tole rendesen.
Pottompanna bejutottal?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Sziasztok! A messengeren küldtem üzenetet azoknak, akik szeretnének csatlakozni a csoporthoz, csak el kell fogadjátok a felkérésemet, és ott megadni a jelszót :) Van akinek már 2x is írtam, de még mindig nem reagált :(
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron