Új privát üzeneted érkezett!

@olanita:



Most hogy holdsugárnak küldtem üzenetet, akkor láttam egy olyat hogy zárt topicok és hogy zárt csoportok kezelése, ott kiirta hogy nem vagyok egy csoportnak sem vezetője.

Ezt ott felül a felhasználói vezérlőpultban találtam. De ezt szerintem csak gépről lehet nem tudom mobil eszközökön hogy mi látszik. Remélem tudam segíteni!
 
 


Szerintem nem működik telefonról a privát üzenet írás sem, vagy csak én bénázok, de én is szívesen csatlakozok a fb csopihoz, majd később küldök nevet is.

Én most jövök az uh-ról, mostmar 100%, hogy kisfiú :) bajban vagyunk a névvel, de nagyon örülünk neki. Annyira mozgékony, hogy alig tudta megvizsgálni a doki :) bukfencezett, rugdosott :) egész nap elnézegetném, ha lehetne :)
vzsofi
Debrecen
 
 


A fb csoport létrejött, küldjetek névvel üzenetet és felveszlek! :)

@vzsofi De jó Nektek, hogy már túlvagytok!!!!!!!!!!!!! :irigy: :D

 
 

Igen, már néztem én is meg mindenhova kattintgattam, de nekem is azt írja ki, hogy nem vagyok vezetője semmi csoportnak :( Ezért írtam az adminoknak, de nem válaszoltak
 
 


Sziasztok! Szuper ötlet a facebook. Holdsugár írtam neked. Velünk minden rendben. Erzem a kispockot, apa isérzete már. április 3án megyek uh ra, már nagyon izgatott vagyok. Most 17+5 hetes vagyok 19+5 fogok dokihoz menni

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok! :) Szerintem is nagyon jó ötlet egy Facebook csoport! :) Írtam privát üzenetet holdsugar, remélem el is küldte :oops:
 


@afonya96:


Nem érkezett meg, kérlek küldd el még egyszer!


Küldtem még egyet, azt már írja a kimenő üzeneteknél! :)
 


@afonya96:


Jelölj vissza fb-on, hogy hozzá tudjalak adni. :)


@holdsugar30:


Szia! küldtem neked privát üzit. Megkaptad?
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! Ma voltunk a párommal egy kis kukucskáláson, istenem, annyira jó volt A méretei alapján 22 hét 1 napos. Megpróbálok csatolni fotót is.
 


@afdede:
Fel is vettelek.

@priszabina Ha van facebookod küldj nevet nekem privátban és beteszlek a titkos fb csoportunkba.Én nem látom a képet. :/


@holdsugar30:
NEm tudom hogy kell privatot, úgyhogy leírom itt Bene Szabina vagyok, csak egy van ebbol a névből Facebookon.
 


@priszabina:


Több van belőled. A cicás profilképű vagy?


Sziasztok! Még nem írtam a csoportba,de szívesen beszallnék :) 18+5 napos kismama vagyok.
Bevennétek engem is a Facebook csoportba? Schmidt Zsanett vagyok, a profilképemen a férjemmel vagyok napszemüvegben. Nagyon köszönöm :)
 
 


@holdsugar30:
Nem, egy világoskék színű felső van rajtam, meg hosszú barma haj. Érdekes, idáig csak egy volt
 


Sziasztok! Csatlakoznék a facebook- csoportba, ha bevennétek. Köszi!!

livi
livike
Tatabánya
 
 


Elfelejtettem nevet írni, bocsi. Zábráczki Lívia. És tuti, hogy csak egy van belőle. Mustársárga felsőben vagyok. Szőke.

livi
livike
Tatabánya
 
 


@livike:


Felvettelek fb-on ismerősnek, ha visszajelölsz beteszlek a csoportba!


Köszi, visszaigazoltam.

livi
livike
Tatabánya
 
 


@holdsugar30:
Szeretnék én is csatlakozni a facebook csoporthoz: Mészáros-Bot Kata a nevem :-) nagyon köszi
katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


@katjus:


bejelöltelek, ha visszajelölsz hozzáadlak


@holdsugar30:
Szia,
Én is szívesen tartoznék a csoportotokhoz .
22 hetes és 4 napos vagyok a negyedik babánkkal
Pozderkáné Steiner Zsuzsanna vagyok.
Szép hétvégét, Boldog Babavárást.
 


@zsuzsika78:


Téged is bejelöltelek!


@holdsugar30: szia :- visszajelöletelek :-)
katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


En is szeretnek csatlakoznek face csoporthoz. Piko Renata piros kabatban vagyok a kepen. 21 . Terhessegi hetben
 


@rencsu1990:


bejelöltelek, ha visszajelölsz hozzá is adlak


Sziasztok 22. hétben járok, első baba jó lenne beszélgetni! Wersitz Ritának hívnak, ha lehetne csatlakoznék hozzátok
ritita86
Bénye
 
 


@ritita86:
bejelöltelek, ha visszajelölsz, hozzáadlak


Köszönöm szépen
ritita86
Bénye
 
 


Szeretnék én is csatlakozni, Babi Sipos vagyok fbon.Koszi :)
babibubi
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!Szívesen csatlakoznék Hozzátok, én is augusztusra várom a harmadik gyermekemet.
Seres Anikó vagyok, egy rajzolt kép a profilképem;-)Köszönöm!
anesz77
Isaszeg
 
 


@anesz77:
Bejelöltelek, remélem Téged!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron