Új privát üzeneted érkezett!

Holnap délben.
Az orvossal csak a hcg ről dumaltunk végig.
Most néztem a papírt, hogy vérszegény vagyok, és pusztulás van a vörös vérselytek között. Valamint a véralvadàsom miatt veszélyben van a terhesség. De a doki semmit se mondott, gondolom, nem akar ijesztgetni...
 


Van amúgy kínai babanaptàr, nekem eddig bejött. 85% ra josolja, meg. Jó lenne ha fiú lenne, ha már lehet válogatni, de szerintem lány lesz. :D
 


:-( megnézitek amit írtam :-) 1oldalon van :-) nem vettem időbe észre,hogy már2.ra kell! amúgy mi kislányt szeretnénk :-) és a kíni azt is ír :-)

 
 

Sziasztok! Mi a Férjemmel kislányos szülőknek képzeljük/érezzük magunkat, talán épp ezért érzem azt, hogy fiunk lesz :))))) De biztos borzasztóan fogunk neki örülni, bármi is, majd átállunk amire kell :D
Ma hívogattam egy másik rendelőt, hátha kaptam volna korábbi időpontot, de nem vették fel, így ezt Isteni jelnek vettem, hogy maradjak a 31-énél. Igazából attól úgyse nyugodtam volna meg, ha még nincs szívcsőpulzálás, és még szerintem nem lenne. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem most az elején NAGYON lassan telnek a napok. Vajon ez később jobb lesz? Ma se volt semmi tünetem, sőt kifejezetten jókedvű és energikus voltam. Imádkozok, hogy mindannyiunkkal minden rendben legyen.
Óóó azt a kínai naptárt én is megnézem mindjárt, vajon mit jósol. :D
 
 


Én nem tudok segíteni Gyes/gyed stb. Az se tudom eszik e vagy isszák. :S Valaki ha tudja írja meg.
 


Én katás vállalkozó vagyok, nekem marha kevés lesz a csed. 6 hónap után vszeg papíron a férjem jön majd gyesre, és dolgozik mellette, utánam meg fizetjük a tb-t, mert még úgyis jobban megéri. 
Az biztos, hogy holnap veszek még tesztet és végigtesztelem ezt a maradék két hetet az orvosig. Mert ugye egy teszt nem teszt. :D Eddig 4-nél járok, szerintem az nem is sok. :D
 
 


Na, a kínai szerint fiam lesz. :)
 
 


Sanna92:Nekem is nagyon lassan megy, aztán túl vagy a 10-12 héten, és már nem is nézed...hány napos. Utánna már élvezed a terhességet :-)
 


Kínai szerint lány az enyém.
 


köszi annacska15 a választ! légyszi aki tud írja meg,hogy hogy vannak ezek a dolgok! Mi nagyon lányt szeretnénk :-) Férjem is és én is! Nagyon remélem,hogy sikerült :-) ti,hogy voltatok ezzel a pete éréses dologgal? ha elötte lány utánna fiú?! Mi LH-teszt segítségével tudtuk összehozzni2.xorra amikor 1.-nek LH teszteltem diregt kihagytuk azt amikor mind a 2.csík is erős! így nem is lett belölle semmi! 2. próbánál meg mindíg együtt voltunk amikor csak halványan láttam akkor is! sanna92: nekem gyorsan telnek most még  a napok mert dolgozom és nincs sok szabadidőm. néha émelygek meg van kis hányingerem , melleim leszakadnak :-) meg a derekam... ez a tünet :-) jaaa kezdenek  a pattik előjönni :-( mint a tiniknek :-) nektek nincsenek?Az idő majd a végén fog nehezen telni amikor már srhogy sem lesz kényelmes. De ettől függetlenül már alig várom,hogy kiderüljön,hogy lány vagy fiú :-)


Nekünk a kínai szerint lány :-) remélm :-)


Mi nem néztük, hogy mikor legyünk együtt, meg én szabin voltam, tök jól rápihentem a témára, és előtte-alatta és utána is sokat együtt voltunk. Úgyhogy bármi lehet. :))
 
 


Pattik.... Ne is mond, még a hátamon is van... Biztos nagyon guszta látvány... Meg jó hogy nem látom.... Cicifeszülés van nekem is, enyhe hasfàjàs...meg éhes vagyok állandóan.
 


@ csillag 2018
Most olvastam hogy Te voltál már dokinál 6 hetesen? Mit látott nálad a doki? Én se vagoyk teljesen képben, könyvelő vagyok, de nálunk van külön munkaügy. Nekem folyamatos volt a munkaviszonyom a kislányom előtt, így csak az volt a számomra érdekes, hogy melyik időszakból számolják a CSED-et. Van a facen egy ilyen csoport, TB- kismamáknak vagy valami hasonló, ott pontosan meg tudod kérdezni szerintem.  Nekem van már egy kislányom, de ha a mostani is kislány lesz annak is örülök. Fiúnak is, bár egyenlőre nem tudom elképzelni.... Kínai naptár szerint most kisfiú jön, egyébként Zorkánál, kislányom, meg lánynak kellett lennie, szóval ott pont bejött. :)

@annacska15
Majd írd meg mi volt az uh-n! Megírod majd a méreteket? Kiváncsi lvagyok rá. Nekem kb 4 nap lehet köztünk. :)
 


@gremarga:
Jolvan. Mindenképp megírom mi volt.

Éjjel rosszul lett a nagylány, magas láz és hányás. Remélem nem kapom el.
Aztán lefeküdt aludni, én is vissza aludtam, azt álmodtam hogy telihold van, és kimentem fényképezni a Holdat, de mire kimentem újhold lett. Körülnéztem és tiszta volt az ég mindenhol, és észre vettem 2 másik pici ujholdat is. Tehát 3 Hold volt az égen... Ez jót jelent. Újhold ...
 


Sziasztok csajok!

Egy babát látott a dokinő egyenlőre. A szikholyag nagyobb mint a baba, úgyhogy 3 hét múlva vissza kell mennem. Vettek vért is. A baba méretei 6h 2 napos 5.1mm szabályos szivhanggal.
<3 <3
 


@annacska15:
Gratulálok!! Akkor ezek szerint minden rendben! Az mit jelent, hogy a szikhólyag nagyobb? Az baj?
 


Az orvos nem mondott semmit. Én meg nem tudooom, mert mindenhol csak rossz dolgokat olvastam erről...
 


Sziasztok.
A párommal egy hónap próbálkozás után lett pozitív a tesztem. Most kb. 4 hetes 4 napos lehetek. Orvosnál még nem voltam, de jövőhétre megpróbálok időpontot kérni, mivel az elmúlt kèt napban elég durva hasmenésem volt és nagyon aggódom, hogy nehogy bármi baj legyen.
Ez az első terhességem, minden miatt nagyon aggódom, de gondolom ez mindenkinél így van.
 


Cherrybomb: Üdv köztünk :-)
 


@annacska15

Ne olvasgasd a netet, az soha nem tesz jót! De jó! Van baba, és szívhang is, ez szuper!!! Ne idegesekdj és minden rendben lesz!

@cherrybomb
Üdv itt! :) Nekem is volt hasmenésem, de nem kell megijedni tőle, valakinál ez is terhességi tünet. Nekem anno a kolléganőm mesélte, hogy ő így tudta meg, hogy terhes. :)
 


@gremarga
Szia! Köszi az invitàlást. De nem gáz, hogy ez már két napja tart? :S
 


@gremarga:
Tudom...rosszul lettem,és elaludtam. De nem múlt el, és mindjárt hànyok. :(
 


gremarga:Igen voltam 5.hétbe peteszsákot még ugye korán voltam.Most a 7.hetemet töltöm és majd 29én megyek újra és többet látunk már :-)  Kínai szerit lány ::-) és mind a ketten lányt szeretnénk :-) ma voltam fent pesten kardiologián meg uh-n és kértem őket hadd nézzem meg a babát is és megnézhettem már nagyobb mint amikor nődokinál voltam :-) jó volt látni!




annacska15: nyugi nem csak az arcomon vannak pattik..hátamon is :-) nem vagy egyedül :-)


 cherrybomb: üdv :-) és ne idegeskedj!  nekem is az első terhességem :-) de természetes,hogy izgulsz :-) de nem szabad! Neten tényleg sok a butaság! én atól voltam megijedve,hogy fájt a törköm stb..és neo citránt ittam és nagyon kivoltam lelkileg,hogy most ezzel ártok e neki?! De háll Isten nem!mondta a dokim ,hogy azzal nem ártok neki :_) még szopógatós torok gyógyszert is lehet enni ha nagyon kell :-) de azóta már rendbe jöttem ! fontos a pozitív hozzá állás..bár sajnos ez nekem sem megy mindíg :-(




Sajnos én sűrűn nem tudok írni mert pörgőssek a napjaim :-( de próbálok minden nap este feljönni és megnézni,hogy kivel mi történt :-)


Én ma voltam hcg vv-en, estére meglesz az eredmény. Utána elmegyek pénteken is, bízom benne, hogy növekedni fog. Mához két hétre megyek a dokihoz! Még nagyon távolinak tűnik, csak úgy vánszorognak a napok.... ti is így vaagytok vele?
 
 


#sanna92
Nekem is ladsan mennek a napok. Nálad van valami spéci, vagy hogyhogy vettek vért?
 


Nem bírtam ki ezt a két hetet még bizonytalanságban...nincs semmi tünetem, és folyton csak kattogok, hogy minden rendben van-e.
 
 


Samba92 - hány hetes vagy? Írd meg mi lett az eredmény!
Nekem olyan rosszullétjeim vannak pff, sose fog elmúlni... Amint felébredek már hányingerem is van, egész nap csak feküdnék, de nem lehet. Komolyan kb betegnek érzem magam ilyenkor.
 


December 5-én volt meg utoljára, de 34 naposak átlagban a ciklusaim, így 25-ére hozza a peteérést, és leginkább akkor volt termékeny nyákom (ezen kívül nem szokott más tünet lenni nálam), így most vagyok 5-6 hetes.
 
 


Jó ez a centrumlab, még ma megküldik emailben az eredményt 
Találtam egy hcg táblázatot, ezen fogom magam nagyjából belőni, de igazából az érdekel majd, hogy a pénteki eredmény több lesz-e, mint a mai. 
https://piszenpisze.hu/tablazatok/hcg-s ... seg-alatt/
 
 


Annyira várom már, hogy a doki azt mondja két hét múlva, hogy minden rendben :)) Aztán legyünk túl az első trimeszteren, onnantól merem majd igazán elhinni. Mondjuk ez olyan hülye gondolkodás, mert bármikor történhet baj, és nem ezen kéne kattognunk, de nem megy könnyen. Nagyon várom már, hogy lássam, halljam a szívét, kiderüljön a neme, válasszunk nevet, babaszobát rendezgessünk, növekedjen a pocakom, stb.... szóval túl legyünk ezen a kezdeti körömrágáson.
 
 


Így is lesz. Nekem is nézegették a hormont, már 3x vettek vért.
15.000 volt múlthét pénteken 26.DPO- n
Egy babàval, úgyhogy annyira tág ez az értek... Pedig ikreknek is megfelelő volt az érték.
 


Képzeljétek, ma voltam orvosnál és már van szívhang, meghallgattuk, csodás volt! Nagyon boldog vagyok!! Persze még mindig izgulok, mert 3x-os esélye van a vetélésnek a méhem miatt, mint másnak, de egy kicsit megnyugodtam. Remélem Ti jól vagytok?!
 


Gratulálok :-) <3
 


Fukuyama ez szuper hír, gratulâlunk!!! Hány hetes és napos vagy?
 


Köszi!!! 6 hét és 1 nap. A CRL 6,2 mm.
 


15000 lett a mai hcg
 
 


@sanna92:
Nem értek hozzá, de az jónak hangzik! :)
 


@sanna92:
Nem értek hozzá, de az jónak hangzik! :)
 


fukuyama3: Gratula :-)


Sanna92! 15.000 szuper értek, és ez azt jelenti minden rendben van! :-) Gratulálok
 


Sziasztok! Én 32 multam, győri, 1év próbalkozás után lett végre decemberben pozitiv a tesztem. Első baba, tavaly márciusban már volt egy korai vetélésem, Így a pozitív teszt óta napi három Utrogestan kúpot használók, de még így is volt karácsonykor három napig barnázásom. Szerencsére azóta nem. Hétfőn voltam Ultrahangon. Annyit írtak a papíromra hogy hét hetes terhesség, élő embrió, crl 12 mm. Tünetem egyébként nekem is a mellfeszülés, illetve ami aggaszt a gyakori és néha elég erőshos szúrás
 


*hasszúrás
Üdv és drukk mindenkinek!
 


@vero1985:
Szia! Nem lesz semmi baj, minden ok lesz:-)
 


Hànyingere egyébként csak nekem van??
 


@annacska15:
Nekem is van, de en refluxos vagyok, savgyogyszerem hianya most nagyon raerosit a hanyingerre
 


Sziasztok :)
Gratulálok mindenkinek. Tegnap felhívtam a dokit. Angliában élek, szóval minden egy kicsit nehezebb lesz számomra. A doktor recepciósa majdhogynem kiröhögött, hogy mit akarok én itt a terhességemmel. Mondtam első baba, nem tudom mi hogyan működik. Azt mondta védőnőhöz kell bejelentkeznem, ő intéz mindent. Felhívtam, ott beregisztráltak. Kaptam időpontot feb.20ra!! 9hetes leszek akkor kb. Kicsit elszomorodtam, hogy annyit kell várnom. Ma írt a védőnő, hogy holnap menjek vegyem fel a kismamáknak szóló csomagot.
Kicsit aggódok, hogy még 1 hónap az első vizsgálatig.. annyi mindent írnak a szakirodalmak. Semmi problémám nincs..de február 20..addig nem láthatom, hallhatom Őt.
 
 


@hupiagi:
Szia, gratulálok! Bármi kérdésed van, én tudok segíteni! :-) Angliában élek 8 éve.
 


@annacska15:


Nekem egész nap hányingerem van. És napról napra egyre rosszabb.
 


Én is émelygek. Nem hányok, de azt nem is bánom, ha elkerül. Közben meg ennék egész nap. Holnap megyek megint vv-re. Kíváncsi vagyok!! :)) De most már nem izgulok, minden rendben van.
Várom 31-ét, amikor megyünk a dokihoz. :))
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: