Új privát üzeneted érkezett!

Mutymurutty 
Írj hogy mi volt! 


Nem tudja valaki hogy lehet vonalzót szerkeszteni, ahogy nő a pocak és közeledik a szülés?
ott alul fog megjelenni ha beszélgetünk az ablakban.
 
 


Nekem megérkezett a vérvétel és vizelet eredmény, minden rendben van :-D
 
 


@nyuszmusz82:
Minden rendben van. Minden érték jó. Nem volt aktív a kicsike, valamit nem tudott lemérni a doki, muszáj volt hüvelyi uh-val.
Holnap megyek kombinált-tesztre.

Örülök, hogy rendben van a Te eredményed is.

Szerintem a babaváró vonalzó a beszélgetés aljába lesz. De nem tudom, hogy kell oda tenni, hogy mindig ott legyen.

 
 

Jaj de jó!

A kombinált tesztet javasolták, vagy ti szeretnétek megnézetni?
 
 


@nyuszmusz82:


Kérdezte, hogy megyek-e. Mondtam, hogy gondoltam, hogy igen. Erre javasolta a helyet, uh. holnap oda megyek.


Sziasztok. Hogy vagytok?


Sziasztok! Szeretnèk csatlakozni hozzatok. 12+6 hetesek vagyunk. Szeptember 3 a cèldátum. Van màr egy 2,5 éves kislanyunk.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Vonalzó: profil szerkesztesnél az aláiráshoz kell beilleszteni a vonalzó linkjét.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Èn itt csinàltam a vonalzót: https://lilypie.com

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@rozar:
Szia. Kb.én is annyi vagyok. Uh.szerint ma 13 hetes, amúgy 12+4.
Nekünk első.


Hátha van még hely, próbáljátok meg, tuti megéri.
Én jelentkeztem és mehetek.



Sziasztok! Új vagyok itt. Szeptember 17.-re vagyok kiírva :-)
 
 


Sziasztok Mibri és Rozar!

Gratulálok a babához!

Én tegnap voltam a 12 hetes uh, csodálatos volt látni a picurt, izgett mogott a pociban 
Jók lettek az eredmények, minden rendben van, úgyhogy nőhet a pociban 

Szép napot mindenkinek!
 
 


Próbáltam a vonalzót, de nekem meg sem nyitja a Profilkép szerkesztését 
 
 


Szia Mutymurutty!

Hogy vagy?

 
 


@nyuszmusz82:
Köszönöm, jól vagyok. Minden rendben.
Én múlt héten kedden voltam 12 hetes uh-n, az én babám egyáltalán nem volt aktív. Kis lustaság. Akkor 3 nappal nagyobbnak mérték, mint számítás szerint.

Szombaton megyek a Czeizel-be, nagyon kíváncsi vagyok. Gondolom, ott megtudjuk a nemét is.

Ti megtudtátok, hogy fiú vagy lány?


Én is gratulálok mindenkinek :-) Jövő héten kedden megyek a 12 hetes ultrahangra, de nagyon aggódom. Hétfőn voltam az orvosomnál és azt mondta, hogy elég vastag a tarkóredő, de hozzátette, hogy lehet belemérte a burkot is. Sajnos eléggé látszott az ultrahangon. Remélem minden rendben lesz. Most már úgy vagyok vele, hogy mindegy a neme, a lényeg, hogy egészséges legyen. Sajnos tavaly júliusban volt egy missed abom a 10. héten és most kb minden miatt aggódom.
 
 


@mibri:
Ó, sajnálom az előzményeket tekintve elhiszem, hogy nagyon aggódsz, meg persze amúgy is.
Kívánom, hogy minden rendben legyen. Majd írj.


MIbri!

Biztos minden rendben lesz!

Hát nem mondták 100%ra, de mintha kisfiú lett volna...
 
 


Köszönöm :-) Majd jelentkezem, ha tudok valamit. Nektek pedig minden jót :-)
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni. Szeptember 18-ra vagyok kiírva. március 8-án megyek kombinált vizsgálatra remélem minden rendben van. két napja olyan mintha a köldökömtől balra kb 4-5 cm-re egy kis ponton izomlázam lenne. Sztem normális. Ugye csak húzódnak a szalagjaim? első baba. Izgulok.
 
 


Szia Pealma!

Igen a méhszalagok tágulása, növekedése miatt érezheted.
Nekem is szokott lenni, néha még a hüvelybe is kisugároz. 

Pihenj le mikor érzed. Gratulálok 
 
 


Köszönöm. Jól van akkor megnyugodtam. Igen oda is. szoktam néha mondogatni, hogy hová nyilall, a kedves uram meg csak röhög. fura, hogy már ilyen hamar. Kb a 9. Héttől érzem.
 
 


Köszönöm. Jól van akkor megnyugodtam. Igen oda is. szoktam néha mondogatni, hogy hová nyilall, a kedves uram meg csak röhög. fura, hogy már ilyen hamar. Kb a 9. Héttől érzem.
 
 


Sziasztok!
Én a mai nappal léptem a 13. Hétbe! :-D
 
 


@pealma:
Szia. Gratulálok neked.
Én is érzek néha ilyet, sőt a legelején 6 hetesen még a hüvelyembe is szúrt,ahogy nyuszmusz írja.
Minden rendben!


@nyuszmusz82:
Szuper. Én ma 13+4 vagyok.


Sziasztok.

Mi sajnos lemaradtunk a 12.-heti ultrahangról. Már 13 hetes vagyok, semmit sem tudok a babàról. 9.-héten voltam utoljára dokinàl, akkor minden rendben volt.
Gratulálok mindenkinek aki új itt :-)
Kicsit elvoltam tűnve, de már vagyok. :-*
 


@annacska15:
De mikor pótoljátok a genetikait? Miért maradtatok le?


Nem tudom mikor fogják, meg leginkább hogyan? :roll:
Mert nem kaptam meg a levelet. Egyszerűen elveszett, én meg vártam minden nap a postàt. Pénteken felhívtam, h megkérdezzem mikor kell mennem? Aztán a nő mondta h küldtek levelet... De most volt hetfőn, de nem jelentem meg. Mondtam a nőnek, h nem kaptam semmilyen levelet, nem tudom mikor kell menni.
Azt mondta h vissza hív egy új sürősségi időponttal. De még nem hivott. Hétfőn felhívom újra.
 


Csak már 13+ lesz mire odakerül. Egyáltalán megtudják-e nézni az NT-t vagy már nem lesz mérhető....
 


@annacska15:
Bár fogalmam sincs, de szerintem még le tudják mérni. Jó lenne, ha hétfőn megcsinálnák, aztán el tudnál menni egy kombinált tesztre.

De fura ez, hogy levélbe szólnak?!
Nekem időpontot kellett kérnem, fix napra. Mondta a doki, hogy akkor lesz, így ha felhívom a kórházat, csak akkorra kérjek időpontot.

Remélem, mihamarabb tudsz menni. Hiszen ez egy fontos vizsgálat, ezt nekik is tudniuk kell. Ha nem jelentkeznek, hívd őket.


Itt így van. Amúgy igen, nagyon fontos, és lehetett volna annyi eszem, h hamarabb felhívom őket. :( :( Mindenről levélben értesít a kórház, vagy ha gond van, felhívnak. 9+5 vettek vért, Down Edward meg Patau's ra, és utánna hetfőn hivtak h kell venni megint, mikor jövök. Azt viszont nem mondta mikor megyek, meg azt se h miért kell megint...
 


Felhívtam őket megint, de nem jutottunk À-ból B-be.
Én feladom már... :'( :'( :'(
 


Annacska ne keseredj el!
Próbáld újra, hátha vki más jobban tud segíteni!

Kinek van meg a Promo box kfttől a baba mama app?
Én letöltöttem és az Alma gyógyszertárban ajándék várandós csomagot adnak ha megmutatod a kódot.
 
 


Mondjuk inkább újságok vannak benne, de termékminták is!
 
 


13+1 vagyok most, abból kiindulva h szerintem csak hétköznap UH-nak már csak 4 nap van. Most hivjam fel minden nap? :(
 


Szerintem próbálkozz kitartóan, vagy legalább azt tudd meg mikor kell legközelebb menned.

Az app pontos neve: Édes kisbabám
 
 


A 20.-héten van legközelebb UH.
Oké, ne fessük az ördögöt a falra, de ha beteg, akkor úgy jártam?? Mert nem tudnak ennyit megcsinálni... Szomorú vagyok. Már gondolkodtam h privát lesz, csak külföldön ez nem divat, és nagyon drága. És 4 napom van rá...
 


Az jó app amúgy, nekem is megvan. Meg van a Pregnancy+ app. Tök jó élethű videók vannak benne :-) 2 és 3D képek, mindent tudsz rajta csinálni.
 


Hát erre nem is tudom mit mondjak, beszéld meg a pároddal és ha meg tudjátok engedni akkor ha más megoldás nincs menjetek magánhoz.
 
 


@annacska15:
Bécsben élek és ha jól tudom akkor itt a 14. hét végéig csinálnak genetikai szűrést. Nem olcsó kb 200 euróba kerül, Ha nagyon aggódsz akkor ez is egy lehetőség, persze ha még időben vagy. Hány hetes vagy most pontosan?
 
 


Kb itt is ugyanennyi. Hát ha nem lesz más, muszáj lesz. 13+6 ig mérhető.
 


@annacska15:
Igen, én is most néztem, hogy 13+6-ig mérhető. A baj viszont az, hogy előtte már hetekkel kell időpontot egyeztetni. Legalábbis nekem azt mondtám. De ne aggódj, biztos minden rendben van :-)
 
 


Mondjatok erre vmi okosat... Már ideges vagyok hetek óta. Most más miatt is, nem tudom h más országokban h vannak a magyarok egymáshoz, de itt ahol lakok mindenki szutykolja a másikat, meg keveri a szart. A lakotarsat elkuldtuk h koltozzon el tavaly augusztusba, most hallom vissza h miket mond rólam és a paromrol, holott itt lakik a nyomorult, azt arra nincs gerince h a szemembe ugasson ne a hátam mögött.
 


Sziasztok. Meg volt a genetikai ultrahang, sajnos 6 mm a tarkó redő..1:4 az esélye, hogy beteg. Nagyon el vagyok keseredve. Csütörtökön megyek méhlepény vizsgálatra. Az orvosom azt mondta, hogy volt már neki olyan kismamája akinek 1:7-hez volt az esély és egészséges lett a babája. Ebben bízom.
 
 


Mibri. - nagyon remélem minden rendben lesz! Kitartást. Én is ettől félek, még meg se nézték, és az idő megy!
Pont most olvastam erről h nem megbízható annyira ez az uH vizsgálat. Kitartást drága!!! Veled vagyunk, ezt a többi kismami nevében is kijelenthetem!! (Szerintem)
 


 


Mibri!
Bízom benne hogy még nincs veszve semmi!
Nagyon Szorítok!
 
 


Köszönöm nektek, én is bízom benne. Az egyik orvos szinte már elkönyvelte betegnek, szerinte csak azért kell ez a vizsgálat, hogy megtudjuk milyen kromoszóma rendellenesség ez pontosan. A másik orvos viszont hisz benne, hogy minden rendben lesz. Majd kiderül. Próbálom terelni a gondolataimat. Annacska ne idegeskedj, mert nem tesz jót :-)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: