Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is 2 felé... De 5 kor keltem fel... Azóta megint hányingerem van... és még fáradt is vagyok. Lányom most kelt fel... Úgyhogy szerintem ennyi volt az alvás .... mára... Délután még megyek koriba....
 


Hivott a párom... A szabi miatt ... 2 napot kapott.. addig is fizetetlent. Szóval versenyt kell szülni... Ezek akkora egy tetvek...
 


Két nap?
De "rendesek".
Sovány vigasz de ez is több mint a semmi.
 
 

 
 

2 nap alatt ki se jön a gyerek, ne basszon már fel idegileg... Majd viszem szülni a nagyot, hogy apuci főnöke boldogan verhesse az irodába a répát.... Faszomat!!!
 


Nemhogy beülne az a szaralak vezetni...
 


Indítottak a babát... 2 ujjnyi tág a mehszajam... ultrahang szar lett. Azt mondta nem veszuk ki meghal a baba... Itt bőgök lányok....
 


@annacska15: Annácska!
Minden rendben lesz!
Istenem nagyon szorítok nektek!
 
 


Most itthon várom a sorom... Fáj mindenem, hányingerem van. Remegek...
 


Elhiszem!
De próbálj arra gondolni hogy minden rendben lesz.
Nekem az utóbbi három napban magas lett a vérnyomásom,kaptam gyógyszert én meg amiatt idegeskedek h ne legyen esetleg császár belőle.
 
 


Annacska!
Nagyon szurkolok nektek!
 


Megint minden volt a gyerek csak jó nem. Szetbogtem az agyam....
 


Annácska maradj higgadt. Bízz a babádban és önmagadban! Minden rendben lesz, egy gyönyörű és egèszséges babád lesz nemsokára! Nagyon szorítunk nektek! Csak nyugalom nyugalom nyugalom!!!!


Annácska, minden rendben lesz! Jól van a babátok, higgy benne! Kitartást, veled vagyunk!
 


Gondolok rátok! Minden rendben lesz, ügyesek vagytok! Kitartást
 
 


Köszi lányok. Szombat tuti h oxi... úgyhogy szoritsatok h a tágítás segit... és megindul magától éjjel
 


Gondolunk rád!
 
 


@annacska15:
Csak ne idegeskedj. Minden rendben lesz. A babád nagyon erős. Neked is annak kell lenned.
Szorítunk.
 


Van haskeményedés 2-3 percente... Picit fáj még csak. Remélem reggelre beindul... rendesen
 


Remélem beindult reggelre. Éjszaka többször is felébredtem és rád gondoltam Annácska. Minden rendben?


Remélem már a szülés fáradalmait pihened annacska te is es az egeszséges kis Picurod is. Gondolunk rád.
 


Egész éjjel ezek a haskeményedések voltak/ vannak. De nem fáj jobban.
 


Sziasztok!
Nálam az a helyzet hogy az utóbbi egy hétben elért a terhességi magas vérnyomás, amire kaptam gyógyszert.
Babó jól van.
Emiatt nem vár a doki, és vasárnap amikorra ki vagyok írva, megindítják a szülést.
 
 


@nyuszmusz82:
Nekem szombaton 1 kor fogják indítani oxival. Ha ma rossz az nst akkor ma.
 


@annacska15: Akkor csak egyszerre szülünk?
Illetve majdnem...
Nekem jó lett a mai nst.
Gondolok rád/rátok!

Valahol megkönnyebbültem hogy tudom mikor leszek túl rajta.
 
 


Én még nem vagyok könnyű
 


Sziasztok. Bejöttem nst-re a kórházba, kicsit kalandos volt, de végül bent tartottak. Először nem találták a pici szívhangját, elküldtek ultrahangra, ott meglett. Uh után vissza nst-re, megint nem találták, elküldtek a vajúdoba fekvő nst-re. Meglett a szívhang, de minden 3. ütemet kihagyott. Oda sereglettek az orvosok, de senki nem mondott semmit. Onnan elküldtek megint ultrahangra és megnéztek mindent. Ott minden rendben volt, minden érték jó. Vissza vajúdóba 1 óra nst. Elég jó volt a szívhangja a picurnak néha maradozott ki egy egy ütem. Megvizsgáltak és 2 centire nyitva a méhszáj is, de nagyon semmit nem érzek. Kiborultam picit, ugye a szívével egyszer már ijesztgettek, hogy lyukas, végül kiderült hogy nem az. Szét fogom unni magam itt a kórházban


Sziasztok!

Timcsi, az a lényeg, hogy minden rendben van. Legalább ott biztos kezek között vagytok. A Babátokkal minden rendben, nyugodj most már meg.

Nyuszmusz, nemsokára itt akkor a Picitek.
Jól vagy amúgy? Vérnyomást méred?

Annácska, mikor mész ma NST-re? Tényleg egyszerre szültök szinte Nyuszmusszal.
Hogy érzed magad?
Majd írj ha tudsz, hogy mi volt a dokinál.
 


Most várom h feltegyenek gépre.
 


@napsugar22:
Így van. 5 óra körül rám is rámkerül az nst, most már folyamatos görcseim vannak, de még gyenge és 15 perc telik el a kettő között. De most nem vagyok bizonytalan, tudom hogy ez már az.


Baba szivhangja 120-180 között ingadozik... De azt mondta mehetek haza...
 


Sziasztok!
Timcsi!
Neked is kitartást!

Èn három helyen voltam ma, nagyon nagyon elfáradtam mire hazaértem és a hasam is fájt nagyon.
Most keltem fel.

Napsugár!
Igen, mérni kell,naplót vezetni.
 
 


Sziasztok lányok! Örömmel jelentem be, hogy 3-ÁN 05.39-kor 3050 grammal és 52 cm-rel megszületett a kislányunk, Amira!! Elég nehéz szülés volt, de mikor a mellkasom rá tették, úgy éreztem, megérte! :) ma jöttünk haza a kórházból, minden rendben van, már több órája alszik a kis hercegnő. :) látom nálatok is alakulnak a dolgok!!! Kitartás, csajok, hamarosan jönnek a manók! :)


Kispuszedli, gratulálok a hercegnőhöz! Ügyes voltál! Jó egészséget és sok boldog percet a babával! Sok tejcsit kívánok!
 


Kispuszedli!
Gratulálok!
Jó egészséget mindkettőtöknek! :-D
 
 


@kispuszedli:
Jól gondoltuk akkor, hogy ti épp kettéváltok gratulálok a kicsi lánykához! Sok erőt, egészséget kívánok nektek!


Timcsi, kitartást Neked is. Van azóta változás?
 


Gratulálok <3 jó babázást, sok boldogságot kívánok <3
 


Nálam az NST 50es fájást mért csak, 180 szivhangot..Nem nézték meg hol tart a méhszáj nyílása...haza küldtek. Ha rendszereződik menjek vissza.
Fáj, és nagyon félek. Megint elmondták h benne van a pakliban hogy halva születik. Csak mondják hogy ne mondjam azt h nem mondták. Zokogtam. Teljesen kivagyok borulva idegileg. Azon jár az agyam hogy mi lesz. Rendben legyen. Oxival holnap indítják... De a fájdalomcsillapítók veszélyesek... Amit kértem. Pertidinet és diamorfint... De ezek blokkolják a légzést... Az EPi meg az egész folyamatot és elaltatja a babát... Barmit kérek az veszélyes. Nagyon nehéz így. Oxit még nem fogom bírni fájdalomcsillapító nélkül... Császárt meg legvégső esetben csinálnak itt... Csakha már mindjárt meghalsz...
Egyáltalán nem érzem biztonságba magunkat.
Szerintük lefogyott a baba a súlyából. És nagyon nem boldog a baba.
Itthon várom, és reménykedem h elindul valami... Fáj, de nem eléggé... :-(
 


Annácska, próbálj meg megnyugodni és higgy a Babátokban. Minden rendben vele. Nem is értem mi ez az ijesztgetés ismét...
Honnan tudod, hogy fájdalomcsillapító nélkül nem fogod bírni az oxit? Lehet, hogy menni fog. Vagy Annával így volt? Nem próbálod meg esetleg csak magában az oxit és akkor nyugodtabb lennél mert nincsenek a veszélyes fájdalomcsillapítók. Vagy ha nem segít az oxi akkor marad a császár. Csak nem hagynak tán kínlódni órákon át, vagyis remélem, hogy nem az a szokás ott.

Nekem itthon szülés előtt, közben nem is mondták ezeket a fájdalomcsillapítókat, vagy hogy milyen lehetőségeim vannak. Csak kötöttek az oxira. Most ahogy Hunor született olyan gyorsan történt minden, hogy még oxi sem kellett.
Ki tudja, mire oda kerülsz lehet nálad is szépen beindulnak a dolgok maguktól.


Tarts ki, gondolunk Rátok! Ügyes leszel, biztos vagyok benne!
 


Lányok.... Megindult a baba magától!!! Itthon vagyok még!!
 


Úristen mindjárt sírok... Okos baba kiirt napon jön...
 


Jólvan Annácska! Làtod? Mondtam én hogy bízz magadban meg a babàdban. Minden rendben lesz, szorítunk! Ügyesen legyetek!


Köszönjük
 


Amig tudok írni, addig írom le...

Köszönöm mindenkinek a sok támogatást egész terhesség alatt, a sok biztatást amit tőletek kaptam.

<3
 


Annácska, látod látod megmondtam. Ügyesen! Szorítunk Nektek!
 


@timcsimimcsi:
Veled mi a helyzet?
 


Tegnap írtam, ezekszerint nem sikerült elküldeni....
Jól beindultak ám itt a dolgok!

Annacska kitartás és sok erőt, minden rendben kesh veletek, nagyon ügyes a baba!!!!! Szorítok, gondolok rátok!!!

Kispuszedli, szívből gratulálok! Nagyon jó egészséget nektek, olyan jó, hogy igy te már babázol.

Nyuszmusz, reméljük ennél rosszabb már nem lesz a vérnyomás helyzet. A doki mit mond? Befolyásol bármit a jelen állapot? Esetleg a természetes szülés lehetőségét?

Timcsimimcsi, te hogy vagy? Mi újság veletek?

Én tegnap voltam dokinál, méhszáj 1000-es, szívhang jó, és ügyeskedett az én kis drágám, fejvegű lett, befordult így a 37. hétre készít majd még egy sulybecslest mert 32 hetesen nagyon nagy babának jósolták, az talán a 38-39 hét között lesz. Szerdán megyek először nst-re. Velünk "csak" ennyi a helyzet, nem érzek semmi különöset. Néha nyilal a combtő, feszíteni szokott lent nagyon, de ezek szerint még bőven marad bent. :-)
 
 


Kispuszedli!
Gratulálok a kis hercegnőhöz! Sok boldogságot és jó babázást kívánok!!!!

Annacska! Nagyon szorítok, és minden rendben lesz!

Timcsimimcsi!
Te hogy állsz azóta???

Knegm!
Az nagyon jó, ha befordult. :) Kíváncsi vagyok a súlybecslésetekre, mert nekünk is nagy babát jósolnak, de számokat azt bezzeg nem mondanak soha, csak hogy a születési súlya 4 kg felett lesz.

Szerencsére én most 2 èjszaka tudtam aludni és nem voltam olyan rosszul, az
 


az egyetlen furcsaság, hogy éjszaka és ma reggel még nem nagyon mozgolódik, csak egy-egy halványat hogy megnyugodjak. Talán készülődik...
 


Én sehogy. Nincs semmi változás. Görcsök vannak, de megrekedt ugyan azon a szinten. A szívhangja még mindig aritmiás, nagyon féltem őt. Most még mindig megfigyelik, de senki nem mond semmit.

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron