Új privát üzeneted érkezett!

Àh, nem, én nem vagyok ideges... Már feladtam...
 


mibri: szorítok neked, h.minden rendben legyen.


Annacska
Tényleg nem tudnak tenni semmit mikor önhibádon kívül nem érkezett meg a levél??
 
 

 
 

@nyuszmusz82:
Hallod, felhívtam pénteken, akkor derült ki h lemaradtam. Azt mondta a nő h ad sos-be új időpontot, még aznap feladja. Ok péntek, szombat, hétfő kedd, és ma már szerda, az a levél se jött még meg. Hetfőn vissza hívtam, azt mondták úton van a levél. Hát szerintem ha pénteken feladta már annak is itt kéne lennie. Ez csak egy sima levél. Vasárnap éjjel rendeltem egy ruhát, az is mára van ígérve, ha az megjön, de a levél nem..?
Nem vagyok egy idegbeteg ember, de ez már az agyamra megy.
 


Szerintem az irányító-számmal lehet gond... Mert a maga a ház szám és az út jó. Amúgy 20 percre van kocsival a kórház. Tehát nem az ország tuloldala.
 


14+2 re kaptam időpontot. :( mondta a h már késő lesz az NT. Így kombi teszt, meg 16.-on NIPT.
 


Annacska ezek a vizsgálatok már költségtérítésesek?
De amúgy bírom az ilyet h most nem a te hibádból csúsztál le róla, de te fizess a vizsgálatokért....
De ha már így történt hogy megnyugodhatok nézessétek meg...
 
 


Megnyugodjatok
 
 


Nem mondtak semmit, h fizetni kell értük bármit is. Szerintem nem is kell. Annyit mondott a nő h elcserélte valamelyik másik kismamàval. De lehet hülyeséget írtam, mert 2 uh 2 vér teszt... De a NIP az csak egy ilyen. Annyira nem vagyok tisztába ezekkel... 1uh 2 verteszt az az integrált, nem? Mindegy, majd kedden megkérdezem, mert ez tuti nem kombi teszt, mert arra rá kérdeztem, és mondta h nem az. Azt mondta h genetikai a Down ra... Mindegy, már nem értem mit akarnak ...
 


Inkább kérdezz rá...
Nem nagyon mélyedtem bele a témában a genetikai vizsgálatok terén, csak annyit olvastam h többfajta van, persze az árak is eltérőek.
Sokat jelentene ha nem kellene fizetni...
 
 


Lányok, tegnap este megszületett a barátnőm kislánya :-)
Mindketten jól vannak.
Úgy fel vagyok dobva :-)
Gyorsan lezajló szülés, és varrni sem kellett... Ilyen szülést kívánok mindnyájunknak (de hozzáteszem h neki a második baba).
Szép napot mindenkinek!
 
 


Oh, gratulálok neki, jó egészséget kívánok mindkettőjüknek.
Néztem a Czeizel oldalán, h mi ez amit csinálnak, és az integrált teszt-et írta. Kedden megyek az elsőre ami Uh és vér vizsgálat. 9h 4 napon volt egy vérvétel, az volt a Down Edward és Patau. Utánna hivtak h megkell ismételni a 12.-héten, de arról maradtunk le. Tegnap a doki hivott vissza, h UH meg vérvétel kedden.
 


Annacska
Ok.
Én holnap a védőnőhöz vagyok hivatalos.
 
 


Nyuszmusz majd mesélj mi volt, meg milyen volt.
( én nem megyek oda mostanában. ) hál istennek, mert mindig felidegesit az a HP :D
 


Annacska!
Én egy nagyon kedves idősebb védőnőhöz járok.
Vérnyomást mér, súlyt (eddig tartom a súlyom).
Kicsit beszélgetünk...
Megdicsért h nagyon jók az eredményeim, a pocakom is gömbölyödik már szépen.
 
 


Az jó, az enyém egy idióta. Szó szerint. Már múltkor rám küldte a kibaszott csalàd segítőt, aztán a kutya nem kérte a segítségét. Nem tette zsebre egyik nő se amit kapott. Elhajtottam a nőt aki felhivott, a vedőnöre hivatkozva, a szarsagaival, meg a védőnőnek is elmagyaráztam, h nem kérem a segítséget.
 


Sziasztok! Újra itt vagyok, sajnos kicsit lemaradtam az ìrogatással.
Én tegnap voltam a 12 hetes genetikai UH-n. Mindent rendben találtak. :) Imádom látni milyen kis eleven babucim van, mindent megmutat amit kell, úgyhogy hál Istennek, alaposan megtudták vizsgálni. Reméltük, hogy már megtudják tippelni a nemét, de még csak a nemi bimbót lehet làtni, amiből még nem tudni, hogy milyen nemi szerv lesz.
Egyébként mindegy a neme, csak egészséges legyen, de alig várom, hogy vásárolhassak neki. :)
Mi szept. 19.-re vagyunk kiírva :)
 


Mikor szeretnéd elkezdeni?
 


Cherrybomb!
Azt mi is várjuk!
Nekem egy hónap múlva lesz a 18hetes uh, remélem megmutatja magát a baba, és mehetünk! ;-)
 
 


Gratulálok hogy minden ok!
Mi is így vagyunk hogy mindegy a neme...
Bár nekem a 12 hetes uhn mintha kisfiút láttak volna, de persze semmi nem biztos még.
Ha kislányka lesz az is szuper :-)
 
 


@annacska15
Hát szerintem pár hèten belül elkezdek venni ezt azt. Nagy részét szeretném megvenni április- május környékén. Lehet sokan úgy gondolják, hogy korai, de még dolgozom, így azért könnyebb anyagilag is.
 


Én is úgy várom már h 20.-hét legyen, és megtudjuk fiú e vagy sem.
Probàltàtok már ezeket az otthoni teszteket?
Szódabikarbóna+ pisi? Fehérítő +pisi, Inga. Tegnap néztem egy kisfilmet amit orvos csinált 5 kismamával. Volt dopler teszt, fehérítő teszt, Inga. Stb. Egyik kismama se tudta h milyen nemű gyerekeket vártak.
Még az orvos is kíváncsi volt rá... Aztán végül az inga 5ből 5 pontosan jósolt.
 


Szerencsére, nekem a 70% megvan a baba cuccoknak. Úgyhogy én inkább lakást festek meg ilyenek..
 


Sziasztok.
Nekünk másfél hét múlva lesz 16 hetesen uh. újra.
Egy hete azt mondták, hogy valószínű, hogy lány.
Én hétvégén megcsinálom a szódabikarbóna+vizelet tesztet.


Az jó ötlet
Én is olvastam, de aztán elfelejtkeztem róla...
De mindenki mást mondd, most akkor melyik mit jelent?
Ha habzik a folyadék v nem?
 
 


@nyuszmusz82:
Ha felhabzik, akkor fiú, ha nem akkor lány.
Van a neten videó is.
Én már korábban is megcsináltam. Akkor egy picit volt habos a teteje, de nem pezsgett fel, mint a sör.
A videóban a csajnak felhabzott rendesen és fiú lett. Ezért gondolom, hogy a miénk lány (ultrahang szerint is valószínű), de hétvégén még ellenőrzöm.


Mutymurutty, köszi :-)
 
 


Nekem inga szerint fiú. De szódabikarbóna szerint inkább lány... Vagy nem tudom, mert van rajta hab, de nem annyi mint a csajnak a videón. :D de viccnek meg hülyéskedesnek jó. :)
 


Nektek elmúlt már az állandó álmosság? Mert nekem nem. Úgy néz ki egy napom, h 5 kor kelek először a nagylány miatt, utánna rosszul vagyok...iszok kàvét, fönt vagyok 1-3 órát, aztán elalszok a kanapén. Utánna délután 4-től 8 ig alszok a kislányommal, és 11 től reggel 5-ig megint alszok... Ja és a vérnyomásom olyan szar, sokszor alacsony...ami miatt szerintem még inkább álmos vagyok...Én vagyok csak ilyen Csipkerózsika??
 


Annacska,
Én már nem vagyok olyan aluszékony de azért délután le szoktam pihenni...
Viszont már nagyon húzódik a hasam ahogy nő úgyh elkezdtem a magnéziumot szedni.
 
 


@annacska15:
Én ingában nem hiszek. Azt valamilyen szinten a tudatod irányítja, hogy merre lengjen.
A vizelet tesztnek nagyobb a valóságalapja. Van aki szerint ez is hülyeség. Na de az mégis csak vizelet na.


@annacska15:
Én már nem vagyok álomkóros. Most pl. nem is tudok elaludni. Pedig 6-kor keltem és talpon voltam egész nap.


Jó reggelt!
A ma reggeli szódabikarbónás teszt szerint kislányom lesz...
Nekem semmit nem pezsgett ugyanolyan tiszta maradt ahogy beleöntöttem.

A kínai és a holdnaptár számítást kipróbáltátok?
 
 


Jaja, igen a kínai is benne volt 5-3 lett pontos. Pl a lányomnàl bejött. Most is lányt mutat. :D
 


Amúgy a párom családjában 30 éve nem született fiú gyerek. Az is a párom. Az én családomban férfi ágról csak fiúk születtek. Szerintem ez is érdekes.
 


Nekem a kínai és a holdnaptár szerint kisfiú, a szódabikarbónás teszt szerint kislány.
Marad a meglepi az uhn. :-)
 
 


Amúgy ezt a pisis tesztet hogy csinaltatok? Az előbb olvastam 2 felét. Az egyikre - a szódabikarbónára megy a pisi, a másik meg bele kell szorni... Én az elsőt csináltam. De a hiposat nem próbáltam... De ki fogom az összeset.
 


Én úgy olvastam h a szódabikarbónára kell ráönteni a pisit
 
 


Ahha, először én is, meg a videó is azt mutatja. Előbb olvastam azt hogy a pisibe kell szorni. Pl a fehérítő teszt is pisibe kell szorni. Venishsel fogom kipróbálni. Csak várom h kelljen xD
 


Na akkor jól van....
Ha lesz kedvem megcsinálom majd újra.
Vagy kibírom ezt a négy hetet. :-)
 
 


Én is úgy csináltam mint ahogy te. Majd legközelebb. :-)
 


Sziasztok. Ma reggel megcsináltam a szódabikarbónás tesztet.
Most felhabzott. És a kínai naptár szerint is fiú.
A hold naptár az milyen? Azt hol lehet megnézni?


Elvileg a fogantatás napja kell hozzá ( ha tudod) és hogy az nap milyen jegyben állt a Hold. Nekünk nyílas. (Fiú)
 


@annacska15:
A fogantatás napját tudom. De azt honnan tudom, hogy milyen jegyben állt a hold? És, mi döbti el az eredményt, h. fiú vagy lány?

December 13-án fogant.


Mérleg-be volt a Hold akkor, google-n megtalálható. A lányos jegyek, pl a szűz, ikrek, mérleg, lányt josolnak. Az enyém nyilas - tehát férfias jegy, így fiú. De szerintem ez nagyobb baromság mint a szóda teszt. :D kínai szerint lány...
 


El lehet szórakozni, de kb ez olyan mint aszály idején az eső tánc. Ha kiszáradt a paprika földje... Meg nedves a hínár...eső lesz... Még sok ilyen badarsàgot olvastam. Egyik ismerosom, onnan tudja h terhes lesz, h rá száll egy katica... Én meg onnan, h baba babát vonz. Tehát ha valaki terhes körülöttem én is az leszek. Mondjuk kettőből 2 x bejött...December elején mondták el ismerosok h babát várnak, én meg felugrottam, hogy én leszek a következő. December 22.-én teszteltem pozitivat. :D
 


Nálunk is velem együtt én vagyok a negyedik babás a család ill baráti körben.
Ketten már megszültek ketten még pocakosak vagyunk.
A holdnaptárat én úgy olvastam hogy ha a fogantatás napján a hold fogyó vagy hízó állásban volt e.
Ha fogyó akkor fiú lesz, ha hízó akkor lány.
 
 


Na én meg úgy voltam h mikor nekem pozi lett a teszt, a párom unokatesójának a párjának mondtam h most akkor ti jöttök...
Következő hónapban terhes lett :-)
 
 


@annacska15:
Hiába kerestem a guglin. De köszi.
Szerintem is jól el lehet velük szórakozni, de igazán majd csak az uh.n fogja megmutatni magát, remélhetőleg.


@nyuszmusz82:
Akkor fogyó hold volt, az szerint fiú.
Hú, akkor már 3 ilyen izé szerint fiú.
Ha a hold naptár csillagjegyét nézzük akkor lány.

Nekem úgy volt, hogy decemberben 3x is babáztam. És 25-én pozitívat teszteltem.

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: