Új privát üzeneted érkezett!

Azóta se lett jobb. :( Melegvíz se segit. Nem vagyok benne biztos...
 


@annacska15:
Szerintem ezt már csak az ideg okozza.. Borzalmas, hogy ennyire stresszelik a kismamákat odakint. Nem elég ez, még a vizsgálaton való részvétel is aggaszt. Próbáld meg kicsit nyugodtabban megélni ezt az időszakot, hisz pont ez az, ami nem tesz jót a pici babódnak odabent.


Sziasztok!

Annácska, jobban vagy? Sikerült párodnak elkérezkedni?

Többiek, mi újság?

Én az állandó pisilni járástól alig tudok aludni.
 

 
 

Sziasztok!
Mi 33+6 hetesek vagyunk, nálunk is megy a csuklás naponta 1x-2x. Leginkább a melegtől és a savtól nem alszom. Egyelőre maximum 3x megyek ki pisilni, ami szerintem jó arány. Ma éjszaka például csak egyszer voltam. :)
Rengeteget mozog, nálam előfordul, hogy kicsit fájdalmas, mikor nagyobbakat mozdul.
Jóslóim egyelőre nincsenek, egy párszor előfordult nagyon enyhe menstruációs görcs érzés, ami 2-3 percig tart, de nem tudom hogy ezt betudjam-e jóslónak vagy sem.
Négy kiló feletti születési súlyt jósolnak a babócának. Szerintetek igaz, hogy akkor hamarabb születik? Én nem hiszem, hogy köze lenne hozzá..

Annacska, hogy vagy??? Remélem minden rendben veletek!!!
 


Nem vagyok jól. Nem ment dolgozni. Mert éjjel nagyon rosszul voltam, hánytam. Megyünk be a kórházba, mert gyanus h a nyakdugo kijött.
 


Annácska, majd szólj hogy mi van. Reméljük minden rendben lesz.

Cherrybomb, semmi köze a nagy súlynak a hamarabb születéshez. Tesóm babája 4 kg-mal született 41.héten. Ne aggódj ezen.
 


Annácska, ha a nyákdugó kijött még nem feltétlenül jelenti azt, hogy a baba korábban érkezik. Van akinél előbb elmegy de a baba mégis időben érkezik
Gondolunk Rátok!
 


Én tudom ezt lányok! Felhívtam a kórházat h, elmondtam h mi történt. Még elküldött a faszomba... :) Aztán mondtam neki mi van akkor ha kijön a baba 35 hétre? Nem akarok a fürdőszobában szülni. Úgy h nem is látta a papírjaim azt mondta maradjak otthon. Nagy nehezen meltoztatta megkeresni... 11 re megyek be.
 


Nem semmi..... legalább mégis megnéznek. Fogadom hogy csak az idegesség, a stressz teszi ezt veled.
 


Annácska!
Írj!
Szerintem is az idegesség.

Nekem a tegnapi borult időre keményedett nagyon a hasam, de fájni nem fájt sehol.
Hiába vettem be Magnéziumot.
A langyos tusolás segített.

Borzasztó kánikulát mondd még a hétre, mindenki vigyäzzon magára.
 
 


Lehet... De nem kockázatok.
 


Persze az a biztos ha megnéznek!
 
 


Annácska, tűkön ülök. Remélem minden rendben Veletek!
 


Lányok! Azt hiszem nálam is kezd távozni a nyákdugó. Szerdán amúgy is NST és orvos, kíváncsi vagyok mi van.
 


Bent vagyok a szülészeten már egy órája.
 


Hú, lányok...

Írjatok ha van vmi...
 
 


3:50 re van időpont uh ra... Szerintem addig itt tartanak.
 


Hűha, látom beindultak az események! Kitartást és próbáljátok csak pozitívan! Gondolok rátok, hogy minden rendben legyen. Én most megyek a védőnőhöz, holnap szülésznővel lesz találkozó...

Írjátok, hogy hogy vagytok!
 
 


Sziasztok! Velem minden rendben, azóta semmi. Vannak jóslóim, jelenleg pedig csuklik a pici fiú.
Szerdán megyek orvoshoz, remélem nem lesz semmi gond.
 


Nekem is joslókat mutatott az NST. Átlag 160 szívverés, de egyszer nagyon le esett neki... Csak 76 volt...
 


Én végeztem a védőnőnél. Nagyjából minden rendben, eddig 8 kg-ot híztam összesen. Csak 1 kisebb bibi volt, 135/90-es volt a vérnyomásom, amit ráfogtunk a melegre, de mérnem kell innentől napi 2x,úgyhogy holnap veszek is egyet. A baba csücsül, azt mondta első babánál 37 hétig fordulhat, másodiknál az utolsó percben is akár. Szóval röviden ennyi.

Csajok, veletek mi újság?
 
 


Jó, most jött a doki. Bent kell maradnom a kórházba. Kötöttek be infúziót, vmi gyógyszert a hányásra...
 


Jajj Annácska. Borzalom mit művelnek veled ott kint. Ezt az egész macerát ők okozzák neked. Minek kell ennyire kiiedegelni egy kismamát..
Remélem hamar jobban leszel és hazaengednek. Izgulunk érted!


Knegm, örülök, hogy minden rendben volt a védőnőnél. A vérnyomást pedig mérd szorgalmasan akkor. Bőven van még ideje befordulni a Babátoknak.

Annácska, biztosan segít az infúzió és utána hátha haza engednek. Szorítunk, hogy így legyen és ne tartsanak bent sokáig.
 


Annácska!
Kitartás!
Sajnálom hogy bent tartottak.


Knegm!
Szerencsére nem nagyon magas a vérnyomásod, bár attól függ milyen volt eddig.
Biztos rátesz a kánikula is.
 
 


Napsugár!
Pihenj te is sokat.

Nekünk is kezdődik már egy hülye családi vita...
Hogy ki legyen a keresztszülő...
Sógornőm indította az egészet hogy ő akar lenni.
Viszont nekem is van egy testvérem.
És hogy ne legyen harag, mi úgy döntöttünk hogy inkább a baráti társaságból lesz vki, pontosabban arra a barátnőmre gondoltunk aki bent lesz velem szüléskor.
Na és ez nem tetszik.
Egyfolytában írogatnak a viberen.
 
 


Tesóm mèg meg is érti, Sógornőm meg párom mamája kavar.
Mama is olyan hogyha nem úgy van valami ahogy ő akarja akkor nagyon tud reklamálni meg kritizálni.
Volt már egy két szócsatám vele.
 
 


Nem hiányzik nekem sem főleg az utolsó hetekben a cirkusz.
 
 


Nyuszmusz, sajnálom. Hátha belátják és lehiggadnak. Nálunk is ez volt keresztfiaméknál. Sógoromnak is van lány tesója és ugye én tesómnak. Ment volna a harag ha csak én leszek (tesóm keresztanyja kislányomnak), de mondtam inkább, hogy mi majd a második babánál leszünk. Na erre ők azt hitték hogy megsértődtünk ezért mondjuk ezt....végül 2 keresztanyja lett a kicsinek. Na de hogy a kistesónak ki lesz ha lesz, fogalmam sincs.....
Nehéz dió az biztos és hogy mindenkinek megfeleljen áááá olyan nincs.

Ne idegesítsd magad, neked ez most éppen nem hiányzik.
 


@napsugar22:
Igyekszem.
De ismerve öket tudtam hogy ebből lesz egy két kör vita.
Elsősorban mi hadd döntsünk már ne más...

Mikor tesómnak született a lánya, ott is a két sógornő közül választhattak volna, így baráti pár lett a Kereszt.
Nekem eszem ágába sem volt megharagudni tökéletesen elégedett voltam a nagynéni szereppel :-D
 
 


Levittek a flowmetri vizsgálatra... Elvileg jön az orvos. De már vissza fektettek az osztályra. Haza ma nem megyek, párom meg kislányom haza mentek már. Mindjárt hányok...
 


Vissza kötötték az infúziómat. Azt mondta a uh -n a nő, hogy a baba boldog most. Mutatta a kis pofiját... Boldog baba, csak sovány mint egy csont.
 


Annácska jobbulást! Sajnálom a történteket.
 


Holnap veszünk egy mérőt és majd kezdem a napi rendszeres kettőt. 120/70 volt védőnőnél átlagban, ha valahol voltam és mértem akkor 110/70 körül mozgott.
Bízom benne, hogy be fog fordulni viszont ha mégsem akkor elfigadom, biztos oka lenne.

Annácska sajnálom, hogy keresztül kell ezen menned.... Mennyire becsülték a súlyát, ha becsülték!? Nem mondtak semmit, hogy mi okozza a hányást? Étvágyad van annyi, hogy eszegess esetleg?
 
 


Annácska!
Kitartás!
Ne keseredj el!
Hátha használ az infúzió és jobban leszel.
Babó nem is kicsi, magyar mértékkel jó, erre gondolj...
 
 


2100 g az utolsó súlya. De azt mondta kicsi a feje
 


Nálad kicsi, nálam óriási... Vajon mennyire pontosak ezek a mérések? Aki mérte, azt mondta fenjük a kést mert ez nem tudom természetesen megszülni, a magán dokim pedig azt mondta, hogy " épp ma volt 2 természetes szülés első babával komplikáció mentesen..." de nem tudunk mást tenni, mint bízni a dokikban :-(
 
 


Az uh is csak becsült súlyt mutat.
 
 


De legalább a füle az olyan h felébred egy kisebb zajra is. Szembe velem most vitték el a nőt szülni, és picit jajgatott, nem a nőre keltem fel, hanem arra h Milike kirugja a ház falát!!
 


Elvitték... Csend van, és Mili is alszik.
Kezd elmulni a hányinger csillapito hatása... Kezd visszatérni a hányinger. Remélem nem hányok be!
A vérnyomásom folyamatosan a béka segge alatt van! Annyira lent hogy tényleg csoda h élek. 70/50 és társai.
 


Ha felállok rögtön fájni kezd a hasam. Ha fekszem elviselhetőbb! Alig várom a reggeli vizitet.
 


@knegm:
Neked is jó a vérnyomásod... :/
Nyuszmusz: Szerintem ne aggódj azon h ki legyen, Annanál volt keresztanya meg minden, most senkit se választok.
 


Jó reggelt!

Annácska!
Nem lehet hogy az alacsony vérnyomás miatt van hányingered?
Úgy helyezkedj ahogy neked/nektek kényelmes.

Mi a véleményetek a bimbóvédőről?
Kell az? Olyan drágák és feleslegesen nem szeretném megvenni.
Másrészt azt sem tudom hányas méret kéne belőle.
 
 


Akkor jó ha picurnak jó a füle :-D

Tegnap párom keze a hasamon volt, olyan hegyesen kirúgott babánk a lábával hogy megijedt :-D
El is kapta a kezét hogy ez mi volt :lol:
 
 


Jó reggelt! Annacska, ha van infó írj!

Nálunk is téma a keresztszülő dolog... Miután határozottan kijelentettük úgy ezredjére, elfogadták :-D.

Nyuszmusz, nekem nagynéném csak azzal tudott szoptatni, már a kórházban az első 2 nap kiderült, beszereztek egyet és harmadik nap már szépen evett a kisfiú. A cickó neki ilyen... :-) én nem vettem, ha szükség lesz rá majd beszerezzük.
 
 


Szerencsére nálunk nincs ilyen konfliktus, mert nem kereszteljük meg a picur. Én nem látom értelmét. Majd eldönti akar e valamilyen vallást felvenni, ha elég idős lesz hozzá.

Nyuszmusz. Én nem használtam Lacusnál bimbóvédőt, most sem fogok. Majd ráéreztek mindketten a helyes szoptatás művészetére. Nekem az elején kisebesedett, de hamar elmúlt. Az elején lesznek ilyen kellemetlenségek, míg összeszoktok a picivel.

Annácska hogy érzed magad? Jobb valamivel?


Annácska mondtak már vmit?
 
 


Kaptam éjjel heparint... 2 liter infut, hányás csillapitot. És fájdalomcsillapítót. Egész jól vagyok már... Remélem hogy mehetek haza...
 


Reméljük!
Jobb lenne otthon neked is.
 
 


Volt a doki! Ketone volt a vizeletemben +++ (méreg)
A tegnapi vizsgálat eredménye is megvan. A nagy büdös lopikula sincs elromolva. Minden úgy működik ahogy kell! Hetente figyelik a babàt hogy növekszik. 37.- még mindig indítani akarják ha nem nő... De mondtam a dokinak h szerintem majd kijön az ha akar, természetesen, és jobb úgy mintha ő piszkalja meg.
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: