Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszmusz, ügyesek vagytok! Jó vásárlást! Ne aggódj, még akkor is furcsa lesz ha meglesz a baba, hogy család vagytok... néhány hónapig felfoghatatlan csak nézed majd ahogy alszik és gyönyörködsz benne.
 


Cherrybomb!
Jó étvágyat hozzá :-D

Napsugár
Igen az biztos :-D
 
 


Nekünk most a feje tetején áll az egész lakás a festés miatt :-D meg a konyhában is van ruhás szekrény hogy tudja csinálni a férjem, és máshova meg nem fér, pedig nem kicsi a lakás. Mi nem szereltuk össze a kiságyat, aminek egy oka van, nem tudtuk várunk ihletre vagy valamire, meg be kell hozzá szerezni valami szerszámot, amit a párom mondott. De nem is baj, addig is biztonságban van a nagy felfordulásban, legalább nem sérül vagy nem lesznek festék pöttyök rajta. :-D utána majd elkezdjük berendezni és minden a helyére kerül. Nagyon nehezen bírom ezt at időt, 2 szobánk van, az egyik tetőtéri és itt elviselhetetlen. A lenti lesz felujitva, ahova le fogunk költözni mire jön a kislányunk, de itt egyenlőre szaunában érzem magam. Pedig 2 szál bő felső van rajtam... Mégis... Na mindegy ez egy ilyen nyár és kör lesz, ki kell találnom valamit
 
 

 
 

Knegm!
Akkor ti is nagy munkában vagytok :-D

Lehet kicsit előre szaladtam az olvasásban, de ti hallottatok már a BLVről?
Ez az igény szerinti hozzátáplálás...
Az igény szerinti szoptatás még ok...
Na majd jobban belemélyedek a témában.
 
 


Sziasztok!

Kislány meggyógyult, párom elkapta, majdnem belehalt. De aztán mégis túlélte. Jobban lett.
Ma én jöttem... Egyikük se volt lázas... Erre mit ad isten làzas vagyok, hányingerem van, görcsöl a gyomrom, fáj nagyon a fejem, és még erőtlen is vagyok. Csillapitót vettem be, és úgy 37,4 37,8, az nélkül ez magas láz lenne. Szokásos...estére Algopyrint fogok bevenni, nincs kedvem a hűtősfürdőhöz...
Pedig ma akartam nekiàllni a babaszoba festést... Pár napig pihen...

Remélem mindenki jól van, elvan.
Csak feküdtem egész nap, csak akkor keltem ha muszáj volt.
 


Annacska!
Mielőbbi jobbulást!
Próbálj minnél többet pihenni.
 
 


Tegnap utánna olvastam a BLW nek - Nekem nem tetszik ez. Ha tudna rágni, akkor fogakkal születne... Szerintem, legalábbis a saját tapasztalatom szerint, ha a lányom félre nyelt, vagy megakadt vmi a torkàn utánna legközelebb nem fogadta el azt a kaját. Tehát h adok neki egy céklàt aztán vagy megeszi vagy nem... Vagy félre nyeli vagy nem... Én nem kisérleteztem, és nem is fogok.
 


Jobbulást annacska! Hallottam, hogy itt Mo-n is van hányás hasmenés. :-(

Én meg nem olvastam arról a hozzátáplálásos módszerre de valószínű a 2 oldali szülők tapasztalataira, illetve az ösztöneimre fogok hagyatkozni :-)
 
 


Sziasztok!
Nekem sem tetszik, meg is lepődtem rajta hogy ez most mi a fene...
 
 


Lányok!
Ti nem éreztek olyat mintha a belső combotokban izomlázatok lenne?
Ahhoz hasonló érzés, meg néha megcsuklik a lábam.
Lazulnak már az ínszalagok, ízületek, talán?
 
 


@knegm: jó festést nektek. Csak a végeredményre szabad gondolni és már is jobb. A meleget én sem viselem most valami jól. Tegnap este csak forgolódtam a meleg miatt, alig aludtam.

Annácska, jobbulást kívánok!
 


Folyt.köv.
Annácska, hogy vagy? Használt a gyógyszer?

A BLW-t én sem fogom úgy alkalmazni ahogy írja, hanem úgy mint a lányomnál. Ha látom hogy megérett a hozzátáplálásra akkor elkezdem de csakis puha ételekkel. 1 évesen még csak 1 foga volt szóval adhattam én volna neki rágós kajákat.....

Nyuszmusz, nekem eddig nincs ilyen érzésem, max.csak akkor ha va
 


ha valami mást csinál(unk)ok.
Esetleg nem csináltál vmi megerőltetőt?
Hosszú séta, takarítás stb.
 


@napsugar22:
Nem vettem észre hogy megerőltettem volna magam valamivel...
Igaz tegnap Porszívóztam és port töröltem, de pihentem is közben.
 
 


Sziasztok! Köszönöm,már jobban vagyok, le voltam gyengülve még tegnap is...meg görcsölt a gyomrom, miután ettem, úgyhogy a reggeli után már nem ettem normális kaját. Főztem borsó főzeléket, de nem ettem belőle. Inni is csak keveset ittam, úgyhogy sajna ma szenvedtem vele...
Ma már teljesen jól voltam, párom pihenésre intett, de nem éreztem úgy... Tegnap evés helyett elkezdtem felrajzolni a babasarokba a micimackót, meg a kockàsfülűt. Estére úgy fájt a lábam azt hittem valami nem stimmel... El is szürkült a böröm, és nagyon fájt. De egy meleg fürdő, meg egy maszirozàs vissza hozta a színét, bekentem fájdalomcsillapító krémmel és lefeküdtem.
Ma egész nap ecsetekket fogtam, festettem. 3x annyit csináltam ma, mint tegnap, és nem fáj semmim, úgy mint ami máskor sem jobban.

De olyan büszke vagyok magamra, nem vagyok egy Picasso h freskókat fessek, sőt képes vagyok 3 tojàsból kettőt elejteni.... De olyan szép lett... Kár h nem tudom megmutatni.
Citruszöld a fal azon az oldalon, gyönyörű lett a festés, nem lett foltos meg csikos meg semmi!!! Kifestettem. A Micimackó meg a lufik amikbe kapaszkodik akrill festékkel készültek, meg persze a kockàsfülű nyuszi is, ami az ajtó fél fàn áll egy kéményen távcsővel a szemén " figyel" a babaàgy felé ( ami még nincs is, de majd ott lesz. ) Szóval elvagyok àjulva, minden szép lett.
Álom volt még anno anno mikor még nem volt a lányom se, h micimackós gyerekszobàt akartam. És most meglessz!! Örülök nagyon!!!
Holnap folytatom a festést a megmaradt zölddel :-)
 


Annácska!
De ügyes vagy! :-D
Nagyon jól hangzik a szoba! :-D
Azért csak óvatosan a melóval!

Mi kiegyeztünk a falmatricával, majd nézünk vmi szépet a kiságy és a pelenkázó köré :-)
 
 


Mi is matricát akartunk először, de egy akkora méretű matrica 15.000 ft lett volna. Így meg ingyen volt. Mert néha szoktam festeni ezt azt, aztán volt festék hozzá itthon. A zöld festék 3600ft ra jött ki. Tulajdonképpen olcsó baba szoba, de nagyon jól néz ki.
A baba oldalt akartuk csak zöldre, de olyan szép ez a citrus zöld h beleszerettünk, és az egész szoba olyan szín lesz.
 


Most az ágy feletti falat festettem, az kész is lett, most alapozom az ablakfelőlit.
 


Csak a csiszolás miatt nagy a por bent, úgyhogy kijöttem levegőre. :-)
 


@annacska15:
Jó munkát! :-D
A citruszöld szerintem is jól néz ki, nekem is tetszik.
Sajnos nálunk az albérlő nem engedi hogy akármilyen színnel kifessünk, így marad vmi pasztell.
 
 


Mármint a tulajdonos
Rosszul írtam :oops:
 
 


Ezt nem értem, h miért nem engedik, de itt is sok helyen csak fehér. Itt is hülye magnólia szín, és sárga volt az egész ház. De abból a sárga is randa. Meg a hülye fekete alapon kék rózsás tapéta a nappaliba. Alig várom h leszagassam :D
 


Annácska!
Juj a tapéta de hülyén hangzik, nagyon "szép" lehet...
 
 


Hát.. szerintem nagyon cigány. De Több házban jártam, és ehte ugyanez a szar van fent...
 


Akkora kupi van a házban... Hogy az vmi eszméletlen... Fáj a kezem nagyon, a tenyerem, meg az ujjaim. Ceruzafogó mozdulatra majd meghalok. A sok apró ecset festés...pedig még szegelyeket kell festeni, leszedni a maszkolàst, butort vissza tenni.
 


Majd apránként meglesz minden :-D
 
 


Hàhà, kész minden, lent is rendet raktunk. Holnap fürdőszoba takarítás tervezek. Meg porszívózást, meg ilyen normál házi munkát.
Legközelebb konyha felújítás jön, padló lerakàs, festés, fal plafon... De az még 2-3 hét múlva.
 


Na oké :-D
 
 


Megjött a cukorterhelés eredménye, minden rendben van :-)
 
 


Na, az tök jó. Én most megyek szombaton... Igen szombaton... Remélem beèrek 7:30 ra....
 


Sok sikert hozzá :-D
Nagylányod jól van?

Nekem mostanában mintha izomlázam lenne a belső combomban, olyan érzésem van.
Picurka is nőhetett, már a köldököm felett kicsivel érzem mikor mocorog.
 
 


Ahha, meg gyógyult :-)
 


Sziasztok!

Annácska, biztosan szép lett a szoba és nagyon ügyes vagy, hogy ilyeneket is tudsz csinálni! De jó, hogy Annak meggyógyult!

Nyuszmusz, örülök a cukorterhelés jó eredményének! Kitartást, hátha enyhül az izomláz szerű érzés.
Baba nekem is jóval fent mocorog alig várom, hogy láthassam az uh.on.

Ma házi eperdzsemes palacsintát csináltam. Kislányom egyből megevett 2 db-ot.
 


Annácska, Anna akart lenni csak a teló kijavított.

Nálunk minden ok.tüneteim nincsenek, csak az éjszakai alvás nem igazán megy...
 


Köszönöm.
Nekem ami egyre rosszabb az a derékfàjàs. Alig tudok mozogni ha fekszem. Napközben semmi gond. Este pancsi után lefekszem, és kb 10 perc után nem tudok megfordulni az ágyon... Nyomi egy érzés.
Kb egy hete nagyon fáj lent ott, azt hittem aranyér vagy ilyesmi, tegnap megnéztem h mi van... Hát elvagyok szörnyedve... Lányom születésekor szereztem pár csudàs gát sebet, számszerű 4 et. A négyből egy kifordult, és hatalmas duzzanat látszik, nyomàsra nagyon kellemetlen fáj... Gondolom h nyomja a gàtat a fejével... Azért fordult ki. Szombaton megyek be a kórházba, szólok dokinak, h mi a helyzet, mert szerintem ez nem normális...

Mit gondoltok?
 


Annácska, szerintem mindenképpen beszéld meg az orvossal, nézze meg hogy oké e úgy. Nekem székrekedés esetén duzzad meg a varrásnál (gondolom te is erre gondolsz, ugye?) de kis idő múlva helyre jön.
Esetleg ha lehet és engedi az orvos kipróbálhatod rá az Aloe First sprayt, nekem ez hozta helyre odalent a dolgokat, gyorsabban gyógyultam sokkal. Lányok, nektek is ajánlom gátmetszés esetén, de csak az eredetit, kék fehér fújós üvegben. Elég drága de megéri és utána is jó sokmindenre.
Derékfájás nekem is van esténként de csak 1 pontban szinte és olyankor én is alig bírok megfordulni. Na meg felállni.
 


Érdekes, hogy a derékfájás nincs minden nap vagyis nem állandó nálam. Annácska nálad igen? Inkább sok állás, jövés menés, munka esetén jelentkezik.
 


Nálatok lányok van derékfájás? Kinek milyen tünetei vannak most?

Annácska, jobbulást és említsd meg a dokinak azért.
 


Igen, arra, de nekem sima repedés volt, csak kb a gyomromig. Itt nem divat a vagdosás. Mert azt mondják h könnyebben gyógyul. Wc-zéssel abszolút nincs gondom. Nem erőltetett. Sokszor van az az érzésem hogy mindjárt kiesik a gyerek, feszítő érzés... Szerintem az egész gyerek súlyát nem bírja a gát. Nem volt vele bajom csak az elmúlt 2-3 hétben kezdődött.
19.-héten már be fordult, és azóta is úgy van ( érzem a csuklàst ... ) mozgás meg csak jobb oldalt van...
 


Hát, nekem derék fájás... Ugye az említettem probléma, meg egyre gyakrabban gyomorsavam van, a lábam picit, de csak tényleg picit megdagad, főleg ha egész nap állok... Ennyi. Minden egyéb oké.
 


Annácska, itt meg fordítva mondják: azért vágnak, hogy nehogy repedés legyen belőle, mert az nehezebben gyógyul. Nekem néhány cm-es a vágás.
Kitartást addig is, hátha az orvos tud segíteni vagy ad valami jó tanácsot.
 


Napsugár, Annácska!

Nekem kopp kopp nem fáj a derekam, volt egy időszak mikor minden nap fájt, most úgy érzem elmúlt.
A lábdagadás még nekem sem vészes, este felpolcolom kis időre és utána jó.
 
 


Hm... Eperdzsemes palacsinta jól hangzik! :-D
Nálam most a mákos tészta a sláger :-D
 
 


Igen, jol hangzik a palacsinta. Most ennék egy kettőt reggelire.
Nekem nincs már kivànóssàg. Nem is eszek össze vissza. Sőt, egyre kevesebb kaja megy le.
 


Én is inkább többször eszek kevesebbet, de sokat nem is tudnék egyszerre...
 
 


Sziasztok. Ki hogy érzi magát? Nekem savam van, de nagyon sok... Minden éjjel ég a gyomrom. Meg a derék fájás. 2 napig pihiztem, de nem lett jobb. Úgyhogy nem húzom az időt, ma neki állok a konyhàt festeni. Bár nagyon rossz állapotban van, úgyhogy szerintem ma csak glettelni tudok, meg itt ott a tapétàt leszedni, ahol már kajak ramaty. Max plafon festés fér bele, a mai napba. Majd látom hogy tudok haladni. Kicsit félek neki állni...
A párom meglepett egy Cosatto 3in1 babakocsival. :-) Narancssárga fehér, nagyon jól néz ki. Alig várom h itt legyen. Már csak baba ágy, meg bútor kell a nagylány szobájába. Azt jövö hónapba megvesszük. Aztán 2 hónap van apróságokat beszerezni. És jöhet a baba!! :-)
 


Annácska!
Szuper hír hogy megvan a kocsi! :-D
Munkával óvatosan...
A savra nem lehet szedni vmilyen lekötőt?

Személy szerint jól vagyok, nekem savam nincs, ahogy jövök megyek a lábam akar becsuklani alattam időnként tök váratlanul, mást nem vettem észre.

Igen, gyorsan megy az idő, már csak három hónap és jön a babybumm!!
Nekünk is megvan már sok minden, babapipere cuccok kellenek még meg ami a kórházba kell.
Meg textil pelenka.
 
 


@nyuszmusz82:
Olyan láb becsuklàs nekem is volt az Annàval. Tök idegesítő volt, legvàratlanabb helyzetbe...egyszerűen megszünt létezni a lábam, de csak az egyik, aztán borultam fel mint a büdös bogár. :D
Munka.... Àh elkezdtem, de 5 perc után agyideggörcsöt kaptam, ezt a kokàny szar munkát amit idehànytak... Tenyérnyi luk a 2cm vastagon több rétegben felragasztott tapéta alatt. Hogy vinné el frász az ilyen embert aki ilyen igénytelen h ezt birja csinálni. Remélem megakad a torkán a nokedli szaggató. Fúj de felidegelt... Azt fessek... :@
 


@annacska15:
Fú az ilyen meglepetéseket szeretem én is felújítás közben... :roll:
 
 


Oh jeah... -.-"
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron