Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Várok mindenkit, aki októberre várja a babáját! :)


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia!

Én októberre várom a babámat!  Hány hetes vagy?
 


Sziasztok! 
Én második gyermekem várom októberre, most 7 hetes vagyok. És ti? Első vagy többedik babó? Hogy vagytok?
 

 
 

Én 6 hetes vagyok. Második gyermekünket várjuk mi is. Kislányunk most lesz 1,5 éves.
Én ramatyul vagyok egész nap hányingerem van és folyton fázom.
Ti hogy vagytok? Dokinál voltatok már?


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy, nekem is lesz egy októberi gyerkőcöm, bár orvosnál még nem voltam, és addig még nem merem elhinni. De én is elég vacakul vagyok, ami nálam jó jel. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Én már voltam dokinál, és hallotam a kis szívdobogást :)

 


@boeske: Jól látom, hogy az 5. gyermeketek érkezik? :)


@lillus777: de jó!
Én jövő hét hétfőn tervezek dokihoz menni.


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nekünk az első baba lesz. 7 hetes vagyok.
Úgy volt most pénteken megyek dokihoz, de a doki nem ér rá, így csak hétfőn, de már nagyon izgulok. :) de valószínűleg ez nem fog utána sem elmúlni... :D
 


Nekünk az első baba lesz. 7 hetes vagyok.
Úgy volt most pénteken megyek dokihoz, de a doki nem ér rá, így csak hétfőn, de már nagyon izgulok. :) de valószínűleg ez nem fog utána sem elmúlni... :D
 


Gabelila!

Jól látod. Kicsit félek is, mit fog szólni a család, még csak a férjem tudja. Bár lehet, hogy a fiaim sejtenek már valamit, de még nem kérdeztek rá.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok, szeretnék csatlakozni a topikhoz.
Jelenleg hét hetes várandós vagyok a 4.babánkkal.
Elvileg októberre várjuk :)

Milyen a közérzetetek? Én alig bírok felkelni :(
timi1234
Páty
 
 
 


@boeske:


Gratulálok én be vagyok tojva kicsit, főleg ezt az erőtlenséget viselem nehezen annyira kellene takarítanom de esélytelen ...
De három gyerek mellett nem lehet pihenni, mondjuk már egy mellett sem.:) 

timi1234
Páty
 
 
 


Szia Timi!
Mekkorák a gyerekeid? Tudnak már a kistesóról?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Timi!
Mekkorák a gyerekeid? Tudnak már a kistesóról?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


@boeske:


Szia, nem még nem. Nem terveztük így nálunk okozott most ez némi feszültséget a párommal....de lassan el kell nekik mondani mert aggódnak ha hányok. 
A nagylányom 9, a középső fiam 7 lesz, a kicsi pedig 3 múlt. Hogy csináltok ilyen diagrammot? 

Te mikor mondod el?

timi1234
Páty
 
 
 


Szia!

Kattints rà az egyik számlálómra, odavisz az oldalra, ahol csináltam.

A miénk is meglepetésbaba.
Én sem tudom sokáig

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


titkolni már. Majd valahogy szóba hozzuk.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


@boeske:


Na igen azt hiszem én sem meg már aggódnak miért hányok lépten nyomon :) ami persze ennyire nem vicces.
Férjed,hogy fogadta a meglepi babát?
timi1234
Páty
 
 
 


Jól.:) Igaz, adtam neki egy kis időt, mielőtt beszéltünk róla, elvégre nekem is volt néhány napon, hogy átgondoljam a helyzetet. Nem terveztünk már több gyereket, de tudtuk, hogy azért nem kizárt, hogy lesz még. És ha már itt van várjuk szeretettel.

Engem is kerülget róka koma rendesen.

Többiek?
Ti nem vagytok rosszul?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


@timi1234: üdv itt! Nagyon kemény lehet 3 gyerek mellett!


@boeske: akkor 4-ről ne is beszéljünk, le a kalappal!


 


Én erőtlennek nem érzem magam, de kb egész nap hányingerem van. Megváltás, ha sikerül hányni, utána egy kicsivel jobb.


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Én nem vagyok rosszul, csak fáradt vagyok, meg sokkal ingerültebb :/ dolgozom és bent bolondok háza van...
 


Elismerésem mindenkinek, aki dolgozik a babaváràs alatt. Nekem ez sosem ment...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Én is gondolkodom nagyon mi legyen, jövőhéten sznék szólni, ha voltam dokinál, utána biztosan nem maradhatok a munkakörömben, de hogy meddig dolgozom, még nem tudom.
 


De Nektek sem lehet egyszerű, akik kisgyerekekkel vagytok otthon, hisz az egy 0-24es "műszak" :-)
 


Lányunkkal tök jól bírtam a munkát 34. héten hagytam abba. Na jó akkor már nem esett annyira jól. Meg az elején nagyon nehezen tudtam elindulni itthonról a rosszullétek miatt. De valahogy úgy érzem most sokkal rosszabbul viselem vagy csak az idő megszépíti, hogy milyen is volt valójában... :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!! Csatlakozhatnék én is? Igaz, én még nagyon korai várandós vagyok, mivel csak 4 hetes vagyok, de úgy érzem, hogy minden rendben lesz. Csak 2 hét múlva, 6 hetesen mennék dokihoz, akkor már talán látná őt és szívhang is lenne Nekünk első baba lenne és ha minden jól megy október vége fele érkezne határtalan a boldogság, próbálok is vigyázni magunkra. A fáradtság már nálam is jelentkezett mint tünet, illetve mellfájdalom is van de csak érintésre. Egyébként már 4 napja a nemvárt előtt teszteltem és egyértelmű pozitív volt, nemvárt előtti nap pedig már ugyanannyira erős volt a második csík mint a kontrollcsík,úgyhogy reménykedem benne hogy nagyon erős baba, aki velünk szeretne lenni. Érzem is őt, a hasam feszül alul és hajolásnál izomlázszerű enyhe fájdalmam van az alhasamban.
 


Szia Eperke!
Gyere bátran!

Gabelila!
Még Neked akartam írni, hogy szerintem  a 2 év korkülönbség szuper, legalábbis, én azt élveztem a legjobban. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok! 

Én is csatlakoznék az októberiekhez :) nekünk második jön most. Eddig nem sok tünetem van a mellem feszül lehet hyg kicst fáradékonyabb vagyok de ennyi. Már szedem az elevitet egy pár hónapja mióta próbálkozunk meg sok c vitamint mert a lányom influenzás. Szedek protexin balance-ot is mert nem túl jó az emésztésem és ez mindig segít. Még spirulinát iszom mert nekem kell a plusz B 12 bevitel. Ti mit szedtek most?
baba585
Budapest I. kerület
 
 


@eperke0120: Üdv itt! Nekem a lányommal előbb volt peteérésem pl nálad ez nem jöhet esetleg szóba? Vagy ikrek 


@baba585: Üdv neked is! Én Czeizel magzatvédő vitamint szedek meg napi 1 magnézium citricit.


@boeske: ez jól hangzik! :) bár ugye nekem viszonyítási alapom nincs :)






Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok, 

Én is dolgoztam az első alatt, de brutál volt állandóan szabira kellett mennem, ha rendeltek mellettem kaját vagy valaki a cigiszünetéről visszajött és megcsapta az orrom azonnal feltört belőlem a hányás mint egy gejzír :)


Sziasztok újonnan érkezők gratulálok a babához.
timi1234
Páty
 
 
 


@gabelila:


Én is ezt érzem,hogy az idő igencsak megszépítette a dolgokat :D de azért rémlik,hogy az első 15.hét tényleg nem könnyű, amikor első baba azért, amikor többedik akkor meg azért :) utána meg sokkal könnyebb minden.
timi1234
Páty
 
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék ha lehet ;-)
Mi a második pindurt várjuk most. Elvileg 5 hetes vagyok. Kisfiam már 16 hónapos. Pont két éves lesz októberben :)
Szeptemberben elvesztettünk egy picit, de az élet nem áll meg. Most nagyon félek és izgulok is egyben. Orvoshoz remélve de elmegyek a jövő héten!
Olyan kérdésem lenne, hogy ti kihez jartok orvoshoz? És hol tervezetek a szülést? A kisfiamat én Angliában szültem, úgyhogy semmi fogalmam az itthoni menetről... :oops:
 
 


Bocsi a hibákért: ‘orvoshoz remegve, de elmegyek’
‘És hol tervezitek...’ :lol:
 
 


Sziasztok!

Én Elevitet szedek. 

Egyre vacakabbul vagyok, már fogytam 1 kg-t, pedig igazából nem is szoktam hányni. És eszem is rendesen. Persze ez nálam mindig így volt, már nem is csodálkozom.

Dokihoz meg csak márciusban megyek. Tegnap felhívtam, kérdezte, sürgős-e. Mondtam, hogy nem. Legalább teljesen biztosat fogok tudni, mert addigra a 7. hetet is betöltöm.

Ma egyébként rém izgalmas programom lesz. :) Ovis szülői. Nem igazán hiányzik most, de azért elmegyek. 

Timi! Most láttam meg, hol laksz. Én meg a szomszéd városban. (B.keszi)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


@boeske:


Na ez tök jó kicsi a világ.
Ovis szülői :blöá már a gondolattól is öklendezem :D

Én is vacakul vagyok nem bírok semmi csinálni semmi erőm :( 
Talán a harmadiknál volt még ez de nem ennyire...csak folsavat szedek.
timi1234
Páty
 
 
 


@pepy:


Pepy én a többi gyerkőcöm a János Kórházban szültem,nekem szempont, hogy legyen koraszülött intenzív, sajnos a harmadik szülésnél szükség is volt rá.

Szerintem nézd ki,hogy melyik kórház esik hozzátok a legközelebb és keress orvost aki ott dolgozik. Esetleg előtte nézegess neten róla véleményeket bár ezek annyira különbözőek tudnak lenni.

Mi elégedettek voltunk a Jánossal de ugye nincs viszonyítási alapom.
timi1234
Páty
 
 
 


@timi1234

Köszönöm a választ! Nézegettem videókat és véleményeket fórumokon. A flor Ferenc kistarcsai kórház ami elég közel van, de igazából ez annyira nem szempont. Az Imrét és a Flort ajánlották már, sőt a SOTE I. Is a felszereltség miatt. Oda viszont nem érzem azt hogy jó szívvel mennék. Nekem személy szerint nincsenek jó tapasztalataim, bár az ismeretségi körömben többen voltak jó véleménnyel. Az előző terhességem abszolút sima volt. Egyedül a vajúdás és a szülés húzódott el, de első babónál elvileg normális. Remelem most sem lesz semmi baj. A Jánosban van családi szoba? Vagy ott se jöhet be az apa?
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is, most a 6. hétben járok .
Második babánkat várjuk, kisfiunk már 6 éves!
Boldog babavárást mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Én Femibion1-et szedek.
Kecskeméti vagyok, úgyhogy a megyeiben tervezem.

Üdv az újonnan érkező babaváróknak :-)
 


@pepy:
Mi alapitvanyi szobaban voltunk a ferjem vegig bent volt sot csaszan volt a harmadik ott o mar elobb ott ult a babaval a karjaban mint ahogy engem feltoltak.
timi1234
Páty
 
 
 


@timi1234:
Egyre szimpatikusabb :)
Hány ágyas szobák vannak? És Milyenek a szülésznők?
Oda jártál orvoshoz is? Bocsi a sok kérdésért csak elég kétségbeesett vagyok most... :D
 
 


Üdv az újaknak!


Hú de előre szaladtunk :) Ha minden jól alakul én a SOTE II-n fogok szülni.


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszönöm a befogadást!
Mi Gyálon lakunk. A kisfiam annakidején a Jahn Ferenc kórházban született. Amilyen rossz híre van úgy általában, a szülészetről csak jókat tudok mondani. Szóval szerintem most is oda megyünk majd, de ezen még nem is gondolkodtam, olyan messze van még.
Én Femibiont szedek, a fiamnál is azt szedtem.
 
 


Köszönöm a válaszokat! Én csak azért gondolkozom rajta, mert már az elején ki szeretném választani az orvosomat és nem árt ha a kórházat is nézem ahol szülni fogok :) A saját orvosomban csalódtam, úgyhogy ezért keresek most egy megbízható jó orvost.
 
 


Sziasztok uj vagyok még itt 6 hetes most szerdán (feb. 21) derült ki hogy várandós vagyok. Párom még nem igazán fogta fel azt mondja ha a 12.heti vizsgalatok jok lesznek akkor megnyugszik. En viszont mar nagyon várom
 
 


Sziasztok!Első babàmat vàrom októberre.7 hetes vagyok ès ha szèpen akarom kifejezni magam,akkor csak annyit mondok,hogy boorzalmasan rosszul vagyok. Màr voltam egyszer uh-n.Sok minden mèg nem làtszòdott,de egy picit pànikolòs vagyok...ìgy nyugodtam meg. :D Jövő hèten lesz a következő uh. Màr izgulok. :)
 


@gabelila : nagyon reménykedek, hogy hamarabb volt peteérésem és nem ikrek lesznek szűkös lenne a hely március 7-re kértem időpontot uh-ra,addigra már 6 hetes leszek, remélem látni fogjuk és esetleg egy szívhangot is elcsípünk

Látom itt sokan már szedik a kismamavitaminokat, én idáig folsavat, magnéziumot, c vitamint szedtem, de de szerintem veszek femibiont és azt fogom elkezdeni.

Normális, hogy már most napközben kezdek érezni nagyon enyhe hányingert? Kinek mikor kezdődtek a rosszullétek?

Másik kérdés pedig hogy van-e köztünk olyan aki majd Győrben fog szülni?

Ja és üdv minden új kismaminak!
 


Edith! Üdv a klubban! Én is szinte állandóan rosszul vagyok. És nálam ez a 16-18. hétig is el szokott húzódni. Remélem Neked hamarabb elmúlik.

Eperke!
Normális. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Üdv és gratula az újaknak!


@eperke0120: teljesen normális én már a nem várt körül éreztem, hogy valami nem oké a gyomrommal. Lányommal és most is betöltött 6 hét körül kezdtem a hányást. Úgy emlékszem lányommal reggel meg este volt igazán rossz. Most szinte egész nap hányingerem van. Iszonyat sok nyálam termelődik, amitől puffadok meg minden bajon van... Remélem a 12. hét körül elmúlik már csak bő 5 hét 


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Én 2. gyermekemet várom. A lányom 10 éves. Hétfőn voltam az első UH-n. Pontos kort még nem tudott megállapítani, de már volt szívhang. 7 mm, 6-7 hetesre tippeli. Március 12-én kell visszamennem, akkor már meg lehet pontosan állapítani hány hetes a méretei alapján. Szerdán barnás folyást kezdtem el észlelni a wc papíron, nagyon megijedtem és felhívtam a dokit, behívott újabb UH-ra. Szívhang rendben és felírt progreszteron hormont. Esetleg Ti jártatok már így korábbi terhességeteknél? Nekem a lányomnál nem volt ilyen. Kicsit izgulok.
bogoca
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: