Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én most vagyok a 6.hétben sajnos feküdnöm kell mert a magzat mellett vérömlenyt talált a doki kicsit parázok mert mellette barnázgatok. Ezek mellett gyötör az émelygés néha a reggeli hányás is, de azt mondták addig jó mert akkor rendben van a babóka. Sajnos már volt egy méhen kivüli terhességem és egy missed ab-om remélem vele már minden rendben lesz!
Kellemes babavárás kívánok mindenkinek
kofalviv
Felsőörs
 
 


Jobbulást minden rendben lesz a babával! :)
Engem 5. Napja kínoz a hanyinger és hányás semmi nem hat, vagy ami igen mas nap mar nem. Háziorvos napi 3X2 B6 vitamint javasolt, ez sem igazan segített. Fekszem egesz nap...
Aki volt mar a héten dokinal az írjon mi újság!!!
 
 


Lányok 2 óra múlva megyek dokihoz
:oops: :roll:
 

 
 

@szami444:
Várjuk a jo híreket :-D
 
 


@picmic:
Megjöttünk a dokitól!Minden a legnagyobb rendben:) Szívcső pulzálás van:) 6+0 vagyok ma pont!4,1 mm:)És jót nevettek mert kérdezte a doki hogy miért jöttem mondtam,h miért és mondták ha ma én vagyok a 15 aki terhességmegállapításra jött!Bababumm van erre felénk:)Veletek csajok miújság:)
 


Jaj de jo gratula! Akkor most mar tényleg nyugodj meg! :)
Nalam a szokásos hanyinger... mindjart csütörtök és en is láthatom :)
 
 


@picmic:
Köszi Várjuk majd csütörtökön tőled is a híreket!:)Nálam is hányinger van ezerrel,ha kicsit eszek utána jobb:/ :-)
 


Sziasztok kismamák!
Gratulálok mindenkinek!
Én még nagyon friss kismama vagyok, vasárnap lett + a teszt, pont egy hete késik. Február 21-én volt meg a menzeszem utoljára, november 29-re várható, bár valószínű, hogy inkább decemberi lesz. Remélem azért nem baj, hogy csatlakozom hozzátok!
Nekem már van egy csodálatos két és fél éves kisfiam! Vele imádtam a várandósság minden percét, a születése is egy csoda volt. Ő az életem. Nagyon boldog vagyok, hogy hamarosan érkezik a kistesó! Majd csak április 19-én megyek orvoshoz,nagyon várom.
Nehéz titkolni a család elöl :)

Szép estét nektek!

 
 


A bejelentéssel ti meddig vártok?Mindenki megvárja a 12 hetet?
 


@szami444:
A szűk család tudja mar, és a munkahelyemen is mert ugye annyira szarul vagyok hogy ezt nem lehet titkolni.
Szerintem nálunk hamarabb ki fog szivárogni! Párom egyke így első unoka lesz ott úgyhogy anyós teljes lázban ég, az en szüleimnél 3. Unoka de viszont a másik kettő mar nagy 13 és 7 éves, szoval ott is újdonság.
Lányok ti hogy tudtok dolgozni? Hányingert hogy viselitek el?
 
 


Szami444 nagyon örülök a jó híreidnek.

Én ma megyek du. Uhra (6+0). Tegnap mintha kevésbé fájt volna a mellem, totál ráparáztam, hogy valami baj van, tudom tünetek jönnek mennek de....remélem ma a soki
 


Szóval remélem ma a doki megnyugtat, bár lélekben készülök rá, hogy még nem valószínű, hogy lesz érzékelhető pulzálás.
 


Én nem merem elmondani a családnak, meg senkinek sem. A férjem tudja csak...nagyon nehéz kibírni, de volt már egy babám aki nem maradt velünk, így én nagyon félek.
 


@bonarum26:
Voltal dokinal mi újság?
Jaj en úgy izgulok ma megyek fel 5re, drukkoljatok!
Ma egy fokkal jobban vagyok mint tegnap de egesz éjszaka hányingerem volt...
Többiek veletek mi újság?
Szami444 mi pont egy idősek lehetünk mert nekem is február 13 volt az utolsó mesim első napja.
 
 


@picmic:
Igen akkor mi pont egy idősek vagyunk:)
bonarum26:Én is 6+0 idősen mentem dokihoz és volt szívcsőpulzálás!Van rá esély h nektek is lesz!
Lányok én majd megdöglök olyan rosszul vagyok az első terhességemnél nem volt ilyen gáz...úgy érzem magam mint akit megmérheztek:( Remélem ez hamar elmúlik!Mindig ha eszekpár falatot utána jobb egy darabig:(
 


Sziasztok!
Tegnapi uh eredménye szabályos petezsák, 2,6 mm crl. Nagyon picike még, de azt mondta a doki korához jó, jó helyen is van kaptam is egy fotót
Viszont következőleg csak 4 hét múlva kell menni. Nem sok ez egy kicsit?

Nekem aggasztóan semmi tünetem nincs, nem mintha hiányozna a hányinger, de talán megnyugtatóbb lenne...

Ma láttam egy tök cuki kiságyat használtan, de gondolom még korai lenne ilyeneket vásárolni...
 


Szia!Nekem is 1 hónap múlva kell menni!Rózsakertbe irányítottak még valakit?Kislánykámmal voltunk,most is megyünk majd 12. hét körül!
 


Szia!Nekem is 1 hónap múlva kell menni!Rózsakertbe irányítottak még valakit?Kislánykámmal voltunk,most is megyünk majd 12. hét körül!
 


Sziasztok!
Nálunk is minden oke 6+2 van mar szivhang :)
En is kaptam fotót is picurrol, korának megfelelő a mérete :)
 
 


Nekem is 4het múlva kell legközelebb mennem
 
 


Ja de jó!Ennek örülök:)Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!:)
 


Hányás és rosszullét mentes Húsvétot kívánok en is mindenkinek!
 
 


@picmic:
Hahahaha jó vicc.... Sajnos nekem nem lesz meg:( Nyugtassatok meg légyszi h nem csak én vagyok ilyen szarul:(Remélem nem marad így sokáig....
 


Sziasztok! Nekem nagyon friss tortenetem van, ma teszteltem egy halvany pozitivat es azota szuntelenul kavarognak a gondolatok a fejemben.. A halvany is pozitiv? Minden rendben lesz? Meg a parommal se mertunk orulni, mert nem vagyok biztos semmiben. Nagyon szeretnek mar kisbabat, ugyhogy teljesen odaig vagyok.. Aki hasonlo cipoben jar, akar privatban is beszelgetek szivesen! nagyooon koszi a valaszt elore is! ;-)
 
 


Hány napja késik a mensid? A halvány is lehet pozitív... próbáld meg 2-3 nap múlva es akkor mar biztosabb eredményt mutat.
 
 


@szami444:
Nekem ma egy kicsit jobb volt, de megnyugtatlak nekem is vagy gyomorsav vagy hanyinger ami miatt szarul vagyok.
Tegnap kezdtem el szedni a femibion vitamint és és abban bizok hátha ez segít. A doki is csak annyit mondott majd elmúlik szedjek B6 vitamint, szedem de szerint semmit nem ér...
Kitartás!!!!
 
 


Egy napja.. De ereztem, hogy nem fog megjonni, mert mar fajni szokott a hasam stb. Ugyhogy egybol teszteltem. Mivel nagyon terveztem mar, azt is tudom, hogy melyik nap foganhatott.. Ahhoz kepest is mar kimutathatta a teszt.. Ez a harmadik probalkozos honap, de az elso kettoben betegek voltunk, meg nem annyira tervezetten.. Szoval most nagyon izgulok. Paromat mar kiidegeltem ezzel a termekenysegi ablakkal, ugyhogy pont most dontottem el, hogy hagyom ezt a szamolgatos modszert. Jhaj nem tudom.. Nem akarom meg beleelni magam.. :roll:
 
 


@juca8:
Szia!Én is ovuteszteltem és én is tudom a napját mikor fogant dőt h mikor ágyazódott de mert volt kis vérzésem és fájdogált is.Első terhességemnél is ugysm így volt!Meszim előtt 3 nappal lett halvány pozi a tesztem!Én úgy tudom
 


Véletlen elküldem... Szóval úgy tudom ,hogy a halvány pozi is pozi!és egyre erősödött !Szóval nyugi!Ha pozi sztem baba van a dologban....:)Nem csak te vagy így rámániázva nyugi:)
 


@szami444:
Kosziiii! :)
 
 


Sziasztok! Ma újra teszteltem es tenyleg erosebb lett a masodik csik!!! El sem tudom mondani, mennyire boldog vagyok! De most hogyan tovabb? Mindenhol olvastam, hogy 6-7. Heten erdemes nogyogyaszhoz menni csak. De honnantol szamitva? Az utolso mensi elso napjatol (akkor 4 hetes vagyok) vagy a fogantatastol? Akkor csak ketto.. Illetve azt is olvastam, hogy haziorvoshoz is kell menni hogy beutaljon vervetelre meg mindenhova. Ezt meg a nogyogyasz elott?
A Honvedban van a nogyogyaszom es kb 1-2 honap mire idopontot kapok oda.. Ilyenkor is kell idopontot kerni szerintetek vagy beallithatok csak ugy, mert lehet hogy mar 12 hetes terhes lennek mire kapnek idopontot.. Nagyon koszonom a valaszokat!
 
 


A legutolsó menszi első napjától számolják a terhességet!Hát a honvéd kórházról írni nem tudok.De ha betelefonálsz és mondod,hogy mi van elképzelhetetlennek tartom,hogy egy két hónap múlva adjanak időpontot:) Hiszen fontos időben megállapítani a terhességet,hogy jó helyen tapadt e meg meg ilyesmi!:)
 


@szami444:
Koszi! Es menjek el elotte haziorvoshoz vagy nem szukseges csak majd kesobb?
 
 


Szerintem nem kell háziorvoshoz menni, mert később kell vervetelre menni, legalább is az en dokim ezt mondta.
6hetesnel előbb azért nem javasolják mert akkor meg nem pulzal a szívcső és úgy is vissza kell menned egy későbbi időpontban.
 
 


Én pont azon a napon mentem mikor töltöttem a 6 hetet,és volt szívcsőpulzálás!Sztem háziorvoshoz nem kell még menni.Engem egy hete megnézett a nőgygyász és a kövi program,hogy 1 hónap múlva visszamegyek.Semmi másról nem esett szó!Egyelőre védőnőhöz sem megyek még.Korai még a dolog azért!
 


Sziasztok. 
Február 19-én volt az utolsó mensim és két halványabb pozitív teszt után mentem el dokihoz akkor még sajnos nem látott semmit. Ezen a héten hétfőn voltam uh-n , mostmár látta a petezsákot ami 10.5 mm. Ha minden igaz holnap lépek a 6. hétbe. Kedden újabb uh ... reméljük már lesz szívhang. Nagyon izgulok. Ja és nekem a fáradtságon és a mellfeszülésen kívül semmi tünetem nem jelentkezett. 
nyuszika93
Gyula
 
 


@nyuszika93:
Majd ird meg, hogy mi volt a dokinal! En se erzek semmit.. Faradtabbnak se erzem magam az atlagosnal, mellfeszules sincs (bar az mensinel se szokott) csak ket napja puffadok, de az akar a husveti kajalastol is lehet.. Kicsit kezdek aggodni, hogy lehet megsincs semmi, csak rosszak voltak a tesztek.. Vagy en nem tudom :(
 
 


@juca8:
A teszt elvileg sosem hazudik...ne izgulj minden rendben van nálad.Több embertől hallottam hogy nem voltak tünetek. Írok majd kedden hogy mi volt a dokinál.
nyuszika93
Gyula
 
 


Sziasztok!
Bár az előző, bemutatkozó soraimra senki nem reagált, de azért gondoltam írok.
Ma vagyok 5+4 hetes kismama, hihetetlen érzés újra :)
Én csak pont betöltött 8. Héten megyek orvoshoz, írtó nehéz kivárni, de legalább biztosan látszik minden addigra :)

Egyébként mi is nagyon terveztük, így teszteltem is a nemvárt napján (fiacskámmal is akkor teszteltem, az akkor erős pozitív lett egyből), de most negatív lett.. nagyon el is keseredtem... aztán eltelt 5 nap de nem jött meg, úgyhogy vettünk egy drága tesztet, megcsináltam... az meg selejt volt és nem működött.. hát szétvetett az ideg... azonnal el is mentem venni mégegyet, az pedig halványan, de pozitív lett. Nagyon boldog voltam, de azért pár nap múlva ismételtem, az már szép erős volt ^_^ , addigra már egy hete késett. Ma már 13 napja :)

Úgyhogy szerintem nyugodtan örülj @juca8

 
 


Ami meg a rosszulléteket illeti, huu,brutál hányingerek törnek rám, főleg esténként, a sav is kínos és a melleim.fájnak.
Furi ez is, kisfiammal ilyenkor még semmit nem éreztem :)

Mindenkinek jó egészséget és kellemes húsvétot kívánok :)

 
 


@hutundi:


Gratulálok a kismamasághoz. Nekem ezt az egy hetet nehéz kivárni, hogy menjek uh-ra. Nem tudom mi lenne velem a 8. hétig. Kitartást neked. Írj majd menet közbe hogy miújság a babócával. 
nyuszika93
Gyula
 
 


Gratulálok en is!!:)) Hat nagyon ugyes vagy, ha ezt kibirod! Olyan nincs, hogy tul keson mesz? Meg en sem tudom, hogy mikor menjek.. De mar orulnek, ha megerositene.. Hogy birjatok amugy a kritikus elso 12 hetet? Nekem elso baba es minden reggel ugy kelek, hogy remenykedek, hogy meg meg van.. Nem tudom ezen hogy lehet nem stresszelni, pedig tudom, hogy nem szabadna..
 
 


@juca8:


Nálunk is első baba lesz...az elején én is ugyanúgy voltam mint te hogy megvan-e még. De ahogy megerősített a doki már nyugodt voltam. Ne izgulj megvan még a picúr.  Írj hogy mikor mész dokihoz..de szerintem minél hamarabb menj hogy megerősítsen.
nyuszika93
Gyula
 
 


Köszönöm kismamik, nektek is gratulaa!
Higyjétek el, minden rendben, ott van már az a picurka! ;)

Hát be vagyok zsongva, hogy lássam, jövő hét utáni csütörtökön kell mennem, sok idő, de eltelik gyorsan, fiacskám mellett úgy sincs annyi időm agyalni ^_^ <3
A 8 hét semmiképp nem késő, legalább tényleg mindennek látszania/ hallatszania kell addigra ^_^ <3
De érzem, hogy minden rendben :)

 
 


@nyuszika93:
Koszi
 
 


@hutundi:
Na akkor te mar rutinos anyuka vagy! Szerintem en is pont akkor fogok dokihoz menni, de meg attol is fugg, hogy hogy kapok idopontot. Heti egyszer csutortokonkent dolgozik a Honved korhazban, szoval nem lesz egyszeru osszehozni.. :D
 
 


@juca8:
Igen, van egy 2,5 éves kisfiam, 3 éve ilyenkor három hónapos kismami voltam :)
De olyan

 
 


Szóval olyan régnek tűnik ^_^ :)
Élvezzetek ki minden percet, most is, várandósan. Ennek az egésznek ez a szépsége, ez az izgalmas várakozás, végig ez van végül is :)
Várjuk, hogy pozitív legyen a teszt, aztán várjuk, hogy megerősitse az orvos, aztán várjuk, hogy 12 héten túl legyünk, aztán várjuk, hogy kiderüljön a neme, várjuk, hogy érezzük mocorogni, várjuk a félidőt, aztán várjuk a 3. trimesztert, aztán várjuk, hogy kibújjon :)
Boldog várakozás, izgalom az egész :)

 
 


Huhh.. Hat egyelore ezt a bizonytalansagot nehez elvezni De lehet igazad van..
 
 


@hutundi:


Köszi. Úgy érzem hogy biztos nehéz lesz..de egyben csodálatos időszak is. Már várom mit tartogat ez a "pár" hónap. Boldog Babavárást mindannyiunknak.
nyuszika93
Gyula
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: