Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Várok mindenkit, akik 2019 márciusára várják babájukat.Érkezzenek hát azok a pozi tesztek

Februar vege, marcius eleje, ha minden igaz Dokinal meg nem voltam, juli 25re kaptam idopontot ahhoz, akinel majdan szulni szeretnék.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers

Sziasztok! Nekem is március eleje, február vége. Nekem sajna most márciusban volt egy vetélésem 8 hetesen. Múlt pénteken teszteltem pozitívat, dokihoz majd július végén tervezek menni.
bogoca
Debrecen

Sziiasztok!Orulok nektek nagyon!! nagyon drukkolok Bogoca Termeszetesen Neked is Anami

Sziasztok! Jó egészséget Nektek! Ma nem bírtam magammal és csak kértem egy időpontot. Július 19-én megyek UH-ra. Nektek vannak tüneteitek? És milyenek?
bogoca
Debrecen

@krisztynna:
Szia!En is marius elejere varom a babocat marcius 6korul.2het mulva megyek nogyogyaszhoz akkor leszek 7hetes.Egyebkent 25eves vagyok es a 3.honapban sikerult be a babocank.
Ejszaka van h felkelek ra h szurkal a hasam aztan ra par percre vissza is alszom.ez elofordul napkozben is.nektek van hasonlo tapasztalatotok?

Ezen kivul mas tunetem nincsen.hanyinger ilyesmi semmi,az etvagyam sem nagyobb sooot...az alvasigenyem viszont megnott rendesen,es mellem az erzekeny elegge .

Ezen kivul mas tunetem nincsen.hanyinger ilyesmi semmi,az etvagyam sem nagyobb sooot...az alvasigenyem viszont megnott rendesen,es mellem az erzekeny elegge .

Nekem az egegyadta vilagon semmi tunetem nincs :D Erzem a mehem,de ennyi..A hasszurka normalis,nyulnak a mehtarto szalagok,minden valtozik odabent.Magneziumot erdemes szedni,egyenlore alacsony dozisban igy az elejen. :)

Ti szedtetek mar elotte is terhesvitamint?