Új privát üzeneted érkezett!

Én is jelentkezem! :-)
 


Bizonytalan vagyok benne, hogy szeretnék- e több csoportba jelentkezni. Az olyan rossz, amikor két helyre kell ugyanazt leírni. Azt hiszem én maradok inkább a facebookosban. Tudom, többen is vagytok már ott, így azoktól búcsúzom, akik ott nem lesznek. Vigyázzatok magatokra és a lakókra. Tudtátok, hogy nyolcadik héttől már nem embriónak, hanem már magzatnak hívják? :)

 


En is jelentkeztem ;)

chachi
Budapest
 
 

 
 

Barki jonne,irjon es beveszem :)
 


Hogy latom ha bevettel a facebookos csoportba?
 
 


Jelentkeztem a zart csoportba a facebookon!ott eddig 3an vagyunk?
 
 


Marcius01!

Voltam dokinal ma. Ugyanazt mondta amit neked. 2 het mulva kell visszamennem. A hajfestest nekem semmilyen formaban nem ajanlotta.
 
 


Kemi, rendben van minden az a lényeg :) Türelmesen várunk :) Én ma be festettem a hajam, nem volt benne olyan összetevő amit nem ajánlott a doki, már nagyon csúnya volt. :/
 


@unitek:
5en :)
 


Marcius01! Milyen fajtat valasztottal?
 
 


Sziasztok! :) Velem minden rendben! Kicsit émelygek reggelente, de rókáig nem jutok el hála... Eddig jól viselem.Ti,hogy vagytok? Hogy viseltek?
Én hétfőn lépek a 7.hétbe.Jövő héten megyek dokihoz. Már alig várom!! :)
A hajfestés téma engem is érdekelne. Kezd le nőni. De ha káros akkor inkább ki hagyom. De ha van valami amit ajánlani tudtok azt megköszönném. :)
 


Sziasztok! :) Holnap leszek a 7. hétben, első babánkat várjuk, nagyon izgatottak vagyunk :) Ezen a héten sajnos jöttek már a klasszikusok tünetek, hányinger, undor, minden nap 1-2 hányás, de csak folyadékot hányok meg ha üres a gyomrom. Nem bírok sokszor enni, pedig régen imádtam enni, de most a hústól is undorom van :cry: Remélem a 2. trimesztertől jobb lesz, addig próbálok túlélni, mert nem sok energiám van így, hogy alig tudok enni. Ami lemegy: kifli kifli kifli, magyaros vajkrém, levesek, gyümölcs, zöldségek. Ki jár még ebben a cipőben? Amúgy dolgozom, a héten egyszer már a munkahelyen is elkapott a hányás, de a szabadságolások miatt nem volt senki az irodában. Holnaptól 31-ig szabadságon leszek, már nagyon kell a pihenés. Amúgy sokat alszom, este fél 9-kor már ágyban vagyok, így a munkában sem romlott a teljesítményem, csak ne lenne állandó émelygés, hányinger. Ezt a sok pihenést nem viselem túl jól, én, aki eddig a fejemen pörögtem :-D De most a kisbaba az első, úgyhogy beletörődtem, hogy mostantól nem én irányítok :lol: Bocsi, kicsit hosszú lett, de örülök, hogy itt lehetek :)

Georgina
 


@georgina88:
Szio.Gratulalok :)
A helyzet az hogy attettuk magunkat facebookra.Tovabbi infohoz csak ugyanitt a zart csoportba jelentkezes utan tudok mondani ha erdekel :)
 


@georgina88:
Szioka! Én holnap lépek a 8. hétbe. Émelygés, hányinger eddig is megvolt, de úgy igazán most lett nálam rosszabb pár napja :cry: a hétvégén már került fordult hánytam, ma meloban is egész nap forgottt a gyomrom. Ez így nagyon leszivta az energiám. Pedig minden klasszikus házipraktikát bevetettem ellene.
 
 


Hmm... ma egyébként egy nagyon érdekes dolog történt. Én magasvérnyomásos vagyok, emiatt engem az orvosok szoros ellenőrzés alatt tartanak a terhességem alatt. Ma voltam kontrollon. Pár hete az eddigi legalacsonyabb vérnyomáscsökkentőt szedem, és a vérnyomásom 122/80... Tökéletes!!! Számomra ez hihetetlen. A doki azt mondta a baby miatt. A szervezet kiegyensúlyozza ilyenkor saját magát hogy a magzatot védje. Szerintem ez olyan csodánlatos ahogy a testünk működik a terhesség alatt! Nem? :-)
 
 


Van még itt vki?
 
 


@monique:
En be szoktam nezni,hogyha vki csatlakozna a facebook csoporthoz,akkor hozza tudjam adni.
Igen,az egesz ugy ahogy van annyira csodalatos.Van fent youtubon egy video a szuletesrol.Fantasztikus hogy mibol lesz egy kis elet
 


Sziasztok! :)
Én nem tudom ez a csoport facen titkos e? Vagy látja esetleg valaki? Ha csatlakozom ehhez a csoporthoz azt látják az ismerőseim? Én még azért nem csatlakoznék mert a munkahelyemen se tudják. Majd a 3 hónapba szeretném közölni. Szóval csupán csak ez miatt nem csatlakoztam eddig. :) De szeretnék. Nem tudom ti, hogy vagytok vele de nekem nagyon ég, fáj a gyomrom. Nem tudom miért!? :( Én már elkezdtem szedni az Elevitet vitamint. 7 hétben vagyok és eddig még nem rókáztam. Ezeken kívül semmi bajom. :) Kitartást csajok! :)
 


@andica88:
Én a 8. Hétben vagyok, nekem a kellemetlen tünetek csak most erősödtek fel. Gyomorégés, sav, émelygés, hányás... remélem a 2. Trimeszterrel ez eltűnik
 
 


@andica88:
Titkos a csoport.Ha rakeresel sem talalsz meg minket,senki nem lat. Bevenni is csak ugy lehet,ha en beteszlek ;)
 


@kemi:
Syossal festettem
 


@andica88:
Én se csatlakozom még, ugyanezen okok miatt :)
 


@krisztynna: köszönöm, rendben :) Az engem is érdekelne, hogy látják-e az ismerőseim, ha csatlakozom, mert a 3. hónapban akarom majd csak bejelenteni a munkahelyemen és a tágabb családi, baráti, ismerősi körben.

Georgina
 


@krisztynna: az szuper, ha titkos, akkor kérlek vegyél be engem is. Emailben megírjam a nevem? Vagy hogy tudsz csatlakoztatni? Köszönöm :-D

Georgina
 


@monique: ne is mond, én is már szinte minden praktikát kipróbáltam, de semmi eredménye. Még mindig ugyanúgy vagyok. Hol jobban elér, hol kevésbé, de állandó émelygés, tompa gyomorfájás van
:cry: Várom nagyon, hogy jobb legyen. Ha alszok, akkor úgy elviselhető, de egész nap nem tudok aludni :lol: Most szabadságon vagyok, próbálok sokat pihenni, remélem mire visszatérek a munkába, enyhülnek a tünetek.

Georgina
 


@andica88: én is a 7. hétben vagyok, de már 11 napja hányinger, émelygés, gyomorfájás, hányás. A sav mennyisége úgy tudom normális, ha megemelkedik várandósság alatt. Én Femibion 1-et szedek és a hányinger ellen ajánlottak a patikában egy gyömbér kivonatot tartalmazó bogyót, azt szedem, de őszintén szólva nem sokat segít.
:-(

Georgina
 


Sziasztok lehet meg csatlakozni? Meg nem merek igazán forumozni mert tavasszal volt egy vetelesem...de ha Istenke úgy akarja március végére mégis jon baba :)
 
 


@hattyu:
Szia, gratulálok a babához! :-) itt a többség átment egy zárt facebook csoportba inkább. Egy páran még vagyunk itt. Én konkrétan azért mert azon ritkaságok közé tartozok akinek egyáltalán nincs facebookja :lol: nem tudom, egyenlőre maradok, ha nem lesz itt senki akivel megoszthatom a dolgokat lehet hogy csinálok én is egy oldalt.
 
 


Van facebookom de ott nincs allnevem és egyenlőre meg bujdosok míg nem biztos
 
 


Sziasztok!
Én ma voltam orvosnál. És nagyon el vagyok keseredve. Konkrétan gondolkoztam azon le írjam e de muszály ki adnom magamból.

:cry:

Először is a doki nem látta a babát csak a petezsákot. Akkor már gondoltam, hogy valami baj van. Aztán nagy nehezen megtalalta. Mondván, hogy el bújt, de nagyon picike le merte. 2.6 mm-es CRL sejthető ezt írta a papíromra. :(
Szóval 16*18 mm - es ellapult petezsak.
A petezsak szélén 2.6 mm - és CRL sejthető. Szívhangjat nem hallotta.
Azt mondta várjuk 2 hetet aztán meg látjuk lesz e szívhang.Fel írt gyógyszert Utrogestant. 3*1.Heton el küldött laborba. Úgy félek!! Nem szeretném el veszíteni. :(
:cry:
Arra is gondoltam már, hogy lehet el számolt mert nekem utoljára június 11-én jött meg a menstruációm és 16.-án múlt el! Nagyon félek!!!! :cry:
 


@andica88:
Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen!
 
 


@krisztynna:
Ha tényleg titkos és van meg felvétel :) szívesen csatlakoznek fb csoporthoz ha lehet :)
 
 


@andica88:
Nagyon szurkolok hogy minden rendbe legyen! Lehet nem is kellene még sokkal nagyobbnak lennie...? Nekem május 28-án jött meg utóljára, és nekem volt akkor majdnem 10mm mikor voltam a dokinál. Lehet az a 2 hét különbség számit azért annyit méretben...
 
 


Sziasztok én is csatlakozok :) ! Március vége a mi időpontunk, első baba, sok izgalom :) !

 
 


Én is csatlakoznék a Facebookos csoporthoz :)
 
 


@monique:
Akkor ne oldalt csinalj,hanem uj profilt es varunk sok sok szeretettel :) Mi nem tervezunk sokan lenni.Egy kis barati tarsasag a cel :)
 


@andica88:
Szerintem nem lesz baj :) Egyik ismerosom is igy jart,o raadasul verzett is.Kesoi peteerese volt.Neki eloszor csak petezsak es szikholyag volt ja es a petezsak szabalytalan szelu volt.Neki egy hetett kellett varni,hogy hogy egyaltalan lesz-e embrio.Most volt a heten es volt embrikeje. :) 2het es ok is szivhangot varnak. :) Lesz nektek is. Sztem tuti hogy koran voltal,minden rendben lesz
 


@andica88: Drukkolok nagyon, biztosan minden rendben lesz!
;-)

Georgina
 


Hogy tudok jelentkezni a facebookos csoportba ?
 


Ugye Nem látják az ismerőseim ha csatlakozom a csoportba ? :)
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a biztatás csajok! Hétfőn
Kell még vissza mennem az orvoshoz! És ki derül van e embrió és szívhangja. Tanácstalan vagyok. Voltam laboron, meg Ekgn. Krisztynna köszönöm szépen a jó szavakat, a biztatasod. És az az ismerősöd akit példának fel hoztál ő akkor hány hetes volt?
 


@andica88: nah hat nala ezt nem tudni :D Pont a kesoi peteeres miatt nem tudni pontosat.Most emlekeim szerint kb 5hetes lehet,pedig menzesz szerint mar 7nek kellett volna lennie.Egyszeruen kesobb fogant.Ugyhogy nem lesz semmi baj ,bizz benne,nagyon drukkolok hozza en is
 


Szia krisztynna! Sziasztok!
Na velem ugyanez a helyzet! 5hetes vagyok szerintem. De az orvos és menstruáció szerint 7. 2 orvos látott már. Tegnap egy magán dokihoz el mentem. Ő is ennyit tudott mondani amit az előző dokim. Viszont! Az előző dokim aki itt a keruletunkben van ő csak petezsakot látott, de szikhólyagot nem. Meg ugye azt írta a papírra, hogy 2,6mm Crl selytheto. De a tegnapi magán doki már szikhólyagot is látott. De embriket nem. :(Nem tudom mi lesz. A magán doki el küldött egy magán laborba ott ma le vették a vérem nézik a Hcg t emelkedik e. 2 nap múlva megismeteljük. És akkor minden ki derül. De azt mondta a doki ha ebből se derül ki jó akkor missed abortusz.

:( :cry:
És ráadásul hosszú út előtt állunk Agusztus 11.-én. Ki vagyok teljesen. :(
Bocsánat a helyesírasert gyorsan írtam!
 


Ja és a dúrva az, hogy nekem soha nem időben jött meg 3 heteket késett.
 


@andica88:
Mi az hogy szikholyagot nem latott de 2,6mm crl sejtheto?Az a baba ulomagassaga csak szolok.Szikholyag nelkul meg ugy tudom nincs embrio.Tehat ez szamomra oruletes nagy baromsag.Na ezert nem jarok csak maganba.Szoval.Maganorvosnal mar lattak szikholyagot,ez szuper :-) Ott szerintem elobb utobb megjelenik embrike is,csak neked a menzeszed miatt ez csuszhat.Jo otlet a hcg merese.En tovabbra is biztatni tudlak,hogy jo hirek lesznek a vegere(pedig nem vagyok a folosleges alltatas hive,pontos ciklusnal mar azert irnam,h keszulj fel lelkiekben,de irod hogy 3het is elofordul csuszasnak...).Egyszeruen sztem kesobb fogant es kesz.
 


Nem kaptam facebook csopihoz infot meg így ide irok meg :) Ti hogy vagytok????
En nagyon a halálomon!úgye nem olyan rég volt egy vetelesem ...9hétben spontán és akkor semmi bajom nem volt,se hányinger se szedules semmi...szóval most örülök hogy van az jo jel...előző babammal imádtam terhesnek lenni az elejétől a végéig...na de most mintha atestem volna a lo túloldalára...reggeltől estig hányinger...többször latogatom a wct is ...éjjel is felebredek a hanyingerre...kesz vagyok :/ most szerencsére szabin vagyok szüleimmel akik segítenek...na de egy hét múlva újra Melo...hogy hogyan azt nem tudom :(
 
 


Jujjj nem lattam nehariiii.Akkor a masik csoportba a zartba kellene jelentkezned(itt babaneten),mert oda kiirtam az infot,hogy tudsz elerni. ;)
 


@krisztynna:
Melyik zart ba?
 
 


2019. Márciusi babák, kismamák zárt csoportja????
 
 


Sziasztok csajok! :)
Meg volt a Hcg vérvételem. Le vették csütörtökön majd rá 2 nap múlva újra. Szombaton. Az előző eredményem 20303,0 U/L
Referencia terhesség kimutatása esetén <30 U/L
A szombati Hcg eredményem 29872, 0 U/L.
Szerintetek ez jó eredmény?
Holnap megyek dokihoz de nagyon félek. :(
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: