Új privát üzeneted érkezett!

@marcius01:
Szia! A rosszullétek most nekem is megkeserítik a napjaimat. És én is pont egy hosszú autóút előtt állok, 1200 km teszünk meg. Férjem már most fogja a fejét hogy soha nem fogunk odaérni mert tuti minden egyes benzinkútnál meg kell majd állnunk pisilni :lol:
 
 


Nekem nincsenek rosszulletek, szagoktol tudok undorodni, neha kicsit emelygek.
A sosat meg a savanyut kivanom rettenetesen :)
Ami zavar, az eros mensiszeru gorcsok :(
Illetve mar eleve sulyfelesleggel indulok, mi lesz kesobb? A lanyommal 27kilot hiztam +15kilot a szoptatassal, es IRes vagyok.
Nagyon varom mar a 25et,

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


Akkor lesz a hivatalos elso vizsgalat :)
Azt nem tudom, mit fogok mondani a hétvégén, milyen kifogast, hogy miert nem fogok belemenni a Balatonba, elvileg megyunk fürdeni. A 10 ebes lanyomnak meg nem szoltunk, meg a hugomnak se, mert meg nagyon korai.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 

 
 

@monique (#p5068521):
Az én férjem is pontosan ugyan ezt mondja. :) Ráadásul egy olyan kismama is jön velünk, aki a 23. hétben van, akinek persze semmi baja nincs, ő még nem tudja hogy babát várok, kicsit fura lesz, hogy lehet, hogy miattam többször kell majd megállni :) Izgatottan várom a jövő hét pénteki indulást, de a keddi ultrahangot a legeslegjobban :)
 


Sziasztok!kicsit frucsaltam hirtelen ezt a hason fekvos dolgot,en olyan siman alszok hason hogy csak na!okes a mellem erzem rendesen de nem gondoltam volna hogy ez problema!?
A rosszulletek jonnek elo nekem is szepen lassan,viszont miota szedem a magneziumot a gorcseim teljesen elmultak.a pisiles nalam is rendszeresebb de odafigyelek a folyadekbevitelre is gondolom az is befolyasolja.en jovo heten megyek nogyogyaszhoz 17.en akk leszek 6hetes es 6naposizgulok mar enn iss
 
 


@anami6:
Huhh na most elgondolkodtam kicsit. Pénteken indulunk kis nyaralásra. Eddig ezen én még el sem gondolkodtam hogy én most nem is mehetnék a vízbe? Na ezzel nem számoltam (első terhesség)
 
 


@unitek:
Nem tudom, én mostanában egész nap úgy érzem hogy szinte folyamatosan szomjas vagyok, és simán meg is iszok 3-4 litert, ami rám egyébként egyáltalán nem jellemző. Érdekes mintha a szervezet beindítana egy egyfajta tisztító, méregtelenítő mechanizmust. De lehet ez csak nálam ennyire intenzív. Én este is fölkelek emiatt többször is, és általában 5-kor már ébredés arra hogy feszít a hólyagom :roll:
 
 


Nekem már holnap reggel orvosi vizsgálat! Ohhhh nagyon remélem hogy minden rendben lesz!!
 
 


@monique:
Persze, hogy rendben lesz! Várjuk a beszámolót :)
 


Szerintem tenger vízbe simán lehet menni , sós víz az jó mindenre , Balatonba nem mennék most mert nagyon hideg, termál víz kizárva , medencébe viszont nagyon sok terhes nőt látni,,,,,, hát nem tudom , szerintetek ?
 


sztem csorrents ra a nodokira az a tuti mi is csak talalgatnank.en sem mennek szivesen foleg a balcsiba nem.masik oldala viszont ilyenkor a babak elvileg el vannak jol zarva ezektol a kulso bakteriumoktol nem kellene h gond legyen.nemtudom....
 
 


Ti minden ételt meg tudtok enni ? Én húsra nem bírok nézni , rántott cukkinin , gyümölcsön élek már kb. 2 hete a péksütit se kívánom, pedig imádtam.
 


Ja, holnap úgyis doki, egyúttal megkérdezem.
Én csak az édességeket, csokit nem kívánom, holott amúgy imádom! De sós, savanyú és gyümölcs jöhet minden mennyiségben
 
 


@marcius01:


Én is gyümölcsre vágyom leginkább. Meg lecsós husi, ilyesmi, de még a csoki is belefér. Korábbi terhességemnél volt olyan időszak, hogy azt nem tudtam megenni. 
Nekem nem csinál semmit a hasam, nincs görcsölgetés, semmi, emiatt kicsit aggódom, nehogy csak az utrogesztán tartsa fenn a terhesség látszatát. Kicsit émelygek azért. Jajj, miért nincs átlátszós hasam vagy ultrahang itthon? :)
 


@monique:

En nem furdok inkabb. A tenger tisztabb, de lehet h a hideg viz se tenne jot, nem tudom. A Balaton meg alloviz, nem annyira jol tisztul, iszapos, en nem szeretnék semmi fertozest osszeszedni belole.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


@monique:
Nekem is, rengeteget iszom, ejszaka is pisilek mev szomjas vagyok :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


Huuu basszus Anami,aterzem amit irsz.Most estere engem is utolert a mensi szeru gorcs.Vettem be 2magne b6-ot,haaaat még mindig van gorcs.Huuu basszus,annyira paras terhesnek lenni. En holnap megyek orvoshooooooz.Veeeegre.
 


Sziadztok! Ti hol érzitek azt a görcsöt? Én jobb oldalon alul. Belenyilallik. Nagyon megijedtem Tőle. Kb fél óráig tartott, de nem folyamatosan. Holnapra bejelentkeztem UH-ra. Annyira félek, hogy van valami baj, csak a progi miatt nincs vérzés. Borzasztó parás 1 vetélés után ez a terhesség.
bogoca
Debrecen
 
 


Nalam tegnap ota a legujabb valtozas.Ennek valamit de semmi nem kell.ehes vagyok de hanyingerem is van.ezt is megennem meg azt is de elem tennek nemkellene...tiszta dieta...
 
 


@krisztynna:
Szurkolok!

(Nospat lehet szedni, ha kell, 2-t szedek be)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


@bogoca: en az egesz mehemben erzem.Mintha menzeszelnek. Amig verzes nincs,addig tenyleg nincs baj.A meh no.Meg a mehszalagok nyulnak hidd el :) En a hulye virus miatt aggodom,amit elkaptam kislanyomtol es a mindent vagy semmit elv alapjan vagy marad a baba vagy nem,kulonben en sem izgulnek ezeken a gorcsokon. :(
 


Sziasztok! Hú ti, hogy álltok a hányinger/hányás dologgal? Én elég ramatyul érzem magam. Tegnap négyszer hánytam,de azon kívül is émelyegtem. Ma már kétszer voltam. Unitek nálam is ez van. Éhes vagyok, de legtöbbször az étel gondolatától is rosszul vagyok. Ez van kb 3 napja. Olyan jól indult. Jó nagy étvágyam volt, sokat ettem, és szinte bármit. Ami rám is fél mert pici és vékony vagyok a 45 kilómmal :-) ha ez így megy tovább, nem hogy hízni, inkább fogyni fogok. :-(
 


@krisztynna:
Nekem akkor volt ez a menszi szerű görcs, amikor a menszi ideje lett volna. Aztán elmúlt szinte teljesen. Most hogy a 6.hetet töltöttem megint érzem enyhén, néha-néha. Valamelyik oldalon azt olvastam, hogy a 7.héten elkezd gyorsabban nőni a méh, azt érezhetjük. :-)
 


Én itt ülök az irodában, hányingerem van nagyon, remélem nem fogok hányni, legszívesebben hazamennék aludni, nem akarom, hogy a kolleganőim rájöjjenek idő előtt. Már csak 1 hetet kell kibírnom, aztán végre szabadság. Aki ma megy orvoshoz, szurkolok és várom a jó híreket :) szép napot :)

 


Jujjjjjdeiiiizguuuloook,mar itt vagyok a varoban,hamarosan elso vizsgalat
 


@krisztynna:
Majd írj, hogy mi volt! :-) Nekem még pont egy hetet kell várni :shock: Olyan lassan telik ez az idő :-D
 


Huuu de izgultam,mert kereste kereste,maskor egybol kiszurtuk :D De meglett :D jo helyen van,15mm-es petezsak es benne szikholyag lathato.:)
Ahhoz kepest,hogy dobogo szivecsket szerettem volna,meg “csak” szikholyag volt xD Jooo valahol el kell kezdeni,legalabb mar tudjuk hogy lakik is bent valaki.Utrogestan 3x2-re kell emelnem,kozolte,hogy a 2x1-el semmire se megyek. Nadeszoval jujjjjdenagy az orom. Vervetelre varok epp.
 


De jó Nektek, örülök és gratulálok :)
 


Tok jo! Szurkolok!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


@krisztynna: Örülök, hogy örömhírt kaptál! :)
Annak viszont nem, hogy azt mondta a doki, hogy a két utro semmit sem ér. Most akkor az én kettőm sem jó? :)
Bejelentkeztem hétfőre a következő ultrahangra, mert csak izgulok, hogy fejlődik- e. Ma éjszaka nem voltam pisilni és reggel is alig kellett, kevésbé vagyok fáradt, bár reggel tízig alszom. Na az a biztos, ha megnézzük. :)  Szép, terhességi tünetekkel megáldott napot mindenkinek!

 


@actinidia:
Te is utrogestant hasznalsz?
Nekem a korelozmenyem a 22hetes veteles :( Orvos nelkul sztem ne emelj adagot,mert az hogy az en mehszajam miatt szukseges ez a dozis,az nem bizti hogy nalad is indokoltta teszi.
Tolem is kerdezte az orvosom,hogy tunetek vannak?Nincs.De hanyinges vagy valami?Nincs :D Mondom Panninal sem volt,sot az ikreimnel sem.Egyeduli tunetem,ez is csak neha,ha felallok akkor hirtelen elszedulok es elsotetul 5mp-re minden.Anno a fiukanl nagyon hianyoltam vmi hanyingert.Mostmar,hogy tudom tunetek nelkul is lehet terhes az ember :D baromira elvezem hogy nem kell olelgetnem a wcseszet
 


Nagyon örülök az örömhírnek! Én úgy izgulok, ma délután megyek a görcsök miatt. Hány hetes vagy most krisztynna?
bogoca
Debrecen
 
 


@krisztynna:Nekem három vetélés van az előzményemben. :( A legnagyobb 13 hetesen történt, ezért félek annyira. Végre kapok támogatást, eddig még utrot sem adtak soha, vérhígító injekciót sem, most ezektől várom, hogy hátha segítenek, de legalább ne ártsanak. :) A fiam pedig egy csoda, hogy gondtalan terhesség volt.

 


Sziasztok!! Meg volt az első orvosi vizsgálatunk!!! Juuuuuuujjjj nem tudom leírni az érzést milyen volt hogy meghallottam a szívhangot! Kb. sikitani tudtam volna :lol: :lol: Huhh lehet hogy most amúgy is túlérzékeny vagyok, de ott elpityeredtem. Egyébként jó helyen van, 9mm-es
 
 


Ja! És megkérdeztem a dokim a strandolásról. Azt mondta semmi akadálya, ugyanúgy lehet strandolni. Csak a nagyon hideg és a nagyon forró vizeket kell kerülni
 
 


Elegge nehezen viselem, foleg a gorcsoket, a szédülést :( ma fekudtem sokat, aludtam. Szegeny 10evesem meg unatkozott :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


Ha mindenki letudta az elso uh utana irjuk ossze kinek mikorra van igy elsore kiirva a baba.kivancsi vagyokk:)))
 
 


Monique gratuuuuu
Actinidia,a kovi uh-t akkor is vard meg,ne en mondjam,hogy emelj adagot :D Mar csak par nap.Vagy tenyleg...betegtajekoztato nem ir valamit?Vagy orvosod nem tudod felhivni?Vagy az aszisztenset?
Unitek,szupi otlet.Nekem még most datumot nem mondott a dokim.Sztem majd ket het mulva fog.Mondjuk ha az elozo terhessegeimnel nezem az idopontokat,egyezett azzal amit en itthon kalkulatoroztam ki.No jo mondjuk akkor nem szoptattam,kb tudtam hogy mikor van pém.Most par nap elteres bejatszhat.
Ki mikor megy uh-ra,mikor kell drukkolni?
 


@krisztynna:
Köszi, neked is!!
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek gratulálok! Jó egeszseget a babaváráshoz!
Én 1 hete teszteltem pozitìvat, ami nagy meglepetés volt, mert hivatalosan meddő vagyok és a lombik sem volt megoldás a dologra, úgyhogy... Az örömünk határtalan! Jövőhéten pénteken megyünk dokihoz, akkor leszek a 6-7 hét között.


@semmigondja:
Ohh szuper, gratulálolok!!! :-D A természet sokszor ügyesebben megoldja mint az orvostudomány! Meddő unokahugom is tavaj lett terhes, természetes úton! Szép, problémamentes terhességet!
 
 


@semmigondja: Aztaaaamindeniiit,szivbol gratulalok!!Megkerdezhetem,hogy mi az oka a meddosegnek amire a lombikot sem talaltak megoldasnak?
 


@krisztynna: dehogy emelek adagot, orvos nélkül, ez is sok nekem lelkileg, hogy egyáltalán beavatkozunk. Én hétfőn megyek a köv ultrahangra 3- ra.

semmigondja: jó nevet találtál, csak pozitívan! :)
Akkor ő egy csoda!!! :)

 


Köszönöm, aranyosak vagytok! :)
Elzáródott petevezetékek és fejletlen petefészkek, nem vagyok stimulálható sem (elvileg). A lóadag hormonokkal 1 éretlen szerencsétlen petesejtet tudtak összehozni. Na de ez már a múlt, ez volt 3 éve! :)


Pfuuu anyam,hat Csodak vannak
 


@semmigondja:
Uristen hat ez nagyooon szuper!!!Megmondom oszinten en mindig is hittem abban hogy aminek jonnie kell jonni fog,es minden akkor tortenik amikor tortennie kell.en egy kicsit jobban spiritualis beallitottsagu vagyok mint hogy az orvostudamanyra bizzak mindent.
Innentol kezde csak a pozitiv gondolatok csak a jora gondolj.Es ezt mindenkinek tanácsolom a tul aggodassal csak negativ enegriakat vonzatok be.ha mar ittvan akkor itt kell hogy legyen pozitiv pozitiv pozitiv!!;)
 
 


 


Sziasztok! :) Én Andi vagyok 5 hetes várandós. :) Pénteken voltunk dokinál ezt ő is megerősítette.Jelenleg nincsennek rosszulléteim. Se szédülés, se émelygés, se (róka). :) Imádok mindent sósan enni. És szeretem a citromos üdítőket. Az édes nem csúszik. :( Gratulálok mindenkinek! És szép, nyugodt, egészséges baba várást kívánok nektek! És magamnak is! :D Engem 2 hét múlva rendelt vissza a dokim. Gondolom akkor küld el a vizsgálatokra. :)
 


@andica88:
Szia Andika! Köszi és viszont! 6 hetes korig nekem sem volt semmi rosszullét, remélem te megúszod, és tudod felhőtlenül élvezni az áldott állapotot. Üdv!
 
 


A 12 órás kocsiúton minden rendben volt, vagy aludtam,(az a jobbik eset) vagy meg kellett állnunk óránként a kutakon pisilni :lol:
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: