Új privát üzeneted érkezett!

Várom azokat a kismamákat akik 2019. júliusára várják babájukat 

Jelentkezem. 5 hetes és 5 naposak vagyunk! :)

5 hetes 1 napos :-)

Hugacsaka, hogy érzed magad?! Rosszullét?

@csokifej:
Engem egyelőre elkerül minden terhességi tünet. Semmi rosszullét, kívánósság sincs, talán egy picivel többet kell pisilni járnom, de ennyi. Nálad?

Nőgyógyásznál voltál már? Nekem csak 2 hét múlva lesz időpontom, addig izgulás.

Meme23
Csokifej
Nektek hányadik gyerkőc lesz?

@hugacsaka:
Nekem első :O :)

@hugacsaka:
Voltam már nogyogyasznal, csinált UHt, aztán jovoheten megyek vissza. Mondta hogy ad feladatokat.
Egyébként semmi olyan bajom nincs, ami a nagykönyvben meg van írva. Viszont a derekam fáj... , mellem feszül.

Sziasztok csajok.
Orvoshoz kedden megyek, akkor leszek 5+4 napos.
Nekem 3. baba.
Van már egy "angyal" fiam, egy lányom és ha minden terv szerint sikerült akkor a pocaklakó is fiú
:-D
Tüneteim nekem sincsenek.

@hugacsaka Neked első baba?

@meme23:
Nekem is 3. baba. :-) Van már 2 lányom, szóval mi most bevetettünk mindent a kisfiú érdekében (pl. Czeizel módszereit). :-D Kíváncsi vagyok sikerült-e. :-)

@hugacsaka:
Mi is úgyan így voltunk, remélem összejön.
Szurkolok nektek is!
Ismered a kínai fogantatási naptárt?
Nekem mind a 2-szer bejött.
Most fiút ír, remélem megint bejön.
Itt van róla kis infó.

http://picibaba.hu/pocakkal/elokeszulet ... asi-naptar

Sziasztok! Csatlakoznèk! Ha minden igaz holnap 6 hetes a pocakmanó, pèntekre van időpontom az orvoshoz. Nálunk második baba lesz,van már egy 15 hós tündèri kisfiam. Amúgy nekünk bejött a fogantatás naptár a kisfiamnál, most pedig elvileg kislányt mutat, szóval kíváncsi leszek. :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém

Sziasztok :) nekem is a 3. Jön ! 7 hét+2 napos vagyok ! Viszont sajnos volt mar 3 vetélésem is . Most szedek progeszteront is , remélem minden rendben lesz! Holnap megyek a második uh-ra és nagyon izgulok Az első 5het +3 naposan volt és akkor volt 1mm es a drágám , a petezsák pedig 16 mm es:) kiváncsi vagyok holnap a kis szivdobogására!

Sziasztok!
Csatlakozhatok esetleg? Nem egészen júliusi baba, elvileg aug. 1 inkább. Én még csak tegnap teszteltem (3 db) pozitívat
Ha minden igaz akkor ma 5 hetes. Elég régóta próbálkozunk, úgyhogy remélem tényleg rendben van minden. 2 hét múlva megyek dokihoz :)

@meme23:
Igen, néztük a kínai naptárt is és aszerint is fiúnak kéne lenni. Bár a kínai naptár valakinek bejön, valakinek nem. Azért azt is néztük biztos ami biztos :-D, de a Czeizel módszerben azért jobban hiszek, annak van tudományos alapja is. :-) Majd kiderül, én is szurkolok nektek! ;-)

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni, dokinál még nem voltam, de netes kalkulátor alapján július 27 a várható szülés. Első babánk, az utolsó menstruációm első napja október 20, ha jól számolom akkor 5hetes és 5 napos :) jövőhét szerdán megyek nőgyógyászhoz, remélem addigra lesz szívhang is! :)

Sziasztok ! Voltam uh-n és ninden rendben vilt hála istennek . Dobog a kis szive is 1,41 centisek vagyunk !

Sziasztok! Csatlakoznék én is ha lehet ;) Jól eső érzés volt az elején olvasgatni a (régi) beszélgetéseket, saját tapasztalatokat erre most itt egy topik ami engem érint. Én az első picit várom, de még nem igazán tudom elhinni. Szoknom kell a gondolatot és igazán beleélni sem szeretném magam az első szívhangig. De ott volt. Láttam - 5mm. :) Szóval várom a következő UH alkalmat és akkor majd megnyugszom és elkezdek hozzászokni a gondolathoz.

Sziasztok! Ma teszteltem pozitívat, tehát elvileg augusztusi baba lenne. Azért csak lenne, mert sajnos nekem már 2 vetélésem volt, és már így nehezen élem bele magam :( De azért bízom benne hogy minden rendben lesz most, egy ideje elég sok mindennel kezelnek, remélem beválik! Van köztetek egyébként aki szed progesteront?

Üdv az újaknak.
Én is megjártam az orvost a lányommal...
Kár volt, csak üres petezsákot láttak, vissza kell mennem 2 hét múlva.
Pedig direkt később mentem, mint a lányomnál, mert nála sem láttak semmit ezért befektettek 8 napra.

Nekem semmi tünetem nincs, bár a hányinger és a hányás eddig mindig elkerült.
Ti hogy viselitek van valami tünet?

Mi is voltunk pènteken orvosnál, 16mm-es petezsák, CRL 3,8 mm, èlènk szívműködès. 6+4-nek mondta akkor a doktornő, szóval akkor holnap leszünk 7 hetesek.
Nálunk pontosan azèrt nem lehet tudni,mert 15 hós kisfiam mèg aktív cicis ès mèg nem volt mensim a születèse óta, így csak a pozi ovuteszthet tudunk viszonyítani.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém

Sziasztok!

Csatlakoznék én is:) Nekem 2.baba a kisfiam 37.héten sajnos angyalka lett a pocakban :( most 8hét 5napos a kis manó. Van szívműködés és pénteken megyünk újra. Alig várom,hogy lássam :) nekem a kínai naptár lányt jósólt. A Czeizel módszert nen ismerem azt,hogy kell számolni?

Sziasztok Én is csatlakoznék ha lehet. 42 éves vagyok, 3.baba, volt egy miss ab-om 8 hetesen nem volt szívhang 4 éve, 3,5 éve próbálkozunk, volt 1 stimulációm, 1 inszem, 1 lombik tavaly, de nem sikerült, most meg spontán összejött
Október 26.-án volt még utoljára, és nov. 30-án teszteltem 3 full pozit(erősebb mint a kontroll sík) ahogy számoltam, júli vége-aug.eleje
Múlt héten kedden voltam uh,elvileg 5+3 hetesen, a doki Azt mondta 6 hetes, 6mm élő embrió,jó szívműködés. Rá 2 napra pecsételő vérzésem volt-most is van
Remélem velünk marad

Szia charadine.
Sztem menj vissza a dokihoz. Írnak ilyenkor utrogestant. Én is használom a 12.hétig.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület

Szia mokucica szedem napi 2*2 hüvelybe, +rutascorbin+magnerot. Tegnap már sajnos picit darabos is volt
Holnap megyek uh-ra. Nagyon félek h nem marad velünk

@88ntimea:
Az időzítés a lényeg, azt hiszem ez a Czeizel módszer. Mindenesetre mi az időzítésre feküdtünk rá :lol:

@charadine:

Gondolok rád.
Próbálj meg nem idegeskedni (tudom, nehéz) és minél többet pihenni.
Várjuk a híreket!
Kitartást!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?