Új privát üzeneted érkezett!

@charadine:
Gratulálok a babához :) !
klivett83
Aszód
 
 


@klivett83:
Köszönöm szépen Nektek is nagy gratula, jó babavárást
 


Lányok az mitől van, h egyik nap leszakad a cicim, a másik nap alig érzem.. Folyton aggódom h baj van
4 éve miss ab lett a vége, 8 hetesen. Állandóan a tüneteket lesem Bele fogok őrülni
 

 
 

eszterbabe#
Egyidős kismamák vagyunk ahogy nézem, nekem is 3.baba,van már nagy babám:21 és 20 évesek
Neked milyen idősek?
 


Sziasztok!
Gratulalok mindenkinek a babahoz!
Ugy orulok,hogy ratalaltam erre az oldalra.
14. Hetbe leptem most,elso babamat varom kulfoldon,mindenkitol tavol.
Elso trimeszterem borzalmas volt,igy mar nem is dolgozom. Tehat rengeteg idom van. Szivesen beszelgetnek,tapasztalatot cserelnek.
Latom,hogy van facebookos csoport is,de en nem talalom. Mi a neve?
 


@sophia91:
Titkos lett a csoport fbon. üdv itt.

 


babybumm hogy tudok jelentkezni a fb csopiba?
 


Kérlek írj privát üzetnete, lehet be tudlak tenni . Megbeszélem az adminokkal .

 


@babybumm:
Nem tudom hogy kell
 


@charadine:
Katt a nevemre ,és ott lesz egy kis boríték. Telefonról nem tudom,hogy működni fog vagy sem .De gépről lépsz be ott van a nevem mellett a boríték.

 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a csoporthoz. Az első babámat várom és nagyon úgy néz kisfiú lesz(Prenatest eredmény). Kislányt szerettem volna, de kb 5 percig tartott a csalódottságom, már nagyon várom a picikét. Jelenleg 14 hetes vagyok és július 15.-ére vagyok kiirva.
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön voltunk 12.heti Genetikai UH-on.
Minden rendben, szépen fejlődik, a nemét nem tudjuk :-(
De 1-jén megyünk 4D-re ott majd kiderül.

Ki hol tart?
Hogy érzitek magatokat?



 
 


Sziasztok!
11 hetes kismama vagyok.
Novemberben kezdtünk el próbálkozni és nem gondoltuk, hogy ilyen hamar de elsőre összejött a baba. 
Az első UH-on (dec. közepén) csak egy petezsák látszódott. Január 2-án mentem vissza ellenőrzésre és akkor mondta az orvos, hogy hát ketten vannak. Hát hirtelen sokkot kaptam. Egyáltalán nem számítottam rá, mivel nincsenek is ikrek a családban és meg sem fordult a fejemben, hogy akár ketten is lehetnek.
Amint kijöttem a dokitól felhívtam a páromat és elújságoltam neki a dolgot. Én sírtam, ő nevetett :D 
Annyira meglepett a dolog, ráadásul még nincs gyermekünk és meg is ijedtem, hogy tapasztalatlanul hogy fogok boldogulni két csemetével. Az öröm és a kétség keveredett bennem.
Azóta kezdek megbarátkozni a félelmeimmel de néha még fölém kerekednek.
A múlt heti UH-on már 35 mm-esek voltak, szép, kb. egyforma nagyok.
Febr. 7-én megyünk a Czeizel Intézetbe genetikai UH-ra és vérvételre. Reméljük, hogy ott is minden rendben lesz. 
Szerencsére nem hányok, bár a hányinger néha gyötör. Rengeteget alszok és hamar elfáradok. Eddig melleim voltak, mostmár konkrétan csöcseim lettek. Az evés eléggé kaotikus lett, sokszor nem érzek éhséget, pedig tudom, hogy enni kellene. Néha fáj a keresztcsontom de megnyugtatott az orvos, hogy lesz ez még rosszabb is. :)
Úgyhogy igazán rendes gyerekek, nem kínoznak nagyon.

Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy később hogyan fog majd elférni két gyerek a pocakban.
A szülés miatt nem aggódok, nagy a valószínűsége, hogy császár lesz a vége, meg az még messze van.
Hát itt tartunk most.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok! :)

 
 


@eny0202:



Szia! Gratulalok a babahoz :)

En is az elsot varom, juli 25-re vagyok kiirva. Hasonlo tortent velem is. Mindig is lanyos anyukanak kepzeltem magam es biztos voltam benne, hogy kislanyunk lesz. Panorama teszten kiderult hogy kisfiu :)
Nagyon-nagyon orultem hogy a genetikai eredmenyek jok lettek es kesobb tudatosult bennem hogy nem lanyunk lesz hanem kisfiunk. Eloszor picit megijedtem ettol, de mar rendeztem magamban es nagyon varom a nyarat es hogy lassam :)
Holnap leszek 16 hetes, vegre mulnak mar a rosszulletek es kezdem jol erezni magam.
Viszont en nagyon sokat hiztam mar most, mindenhol olvasom hogy nem jo :( Ettol felek nagyon. 60 kg-val kezdtem es mar most 66kg vagyok.
A Rosszulletes idoszakban csak "rossz" kajakat kivantam es ettem, ennek ez is az oka. Meg az hogy rengeteg gyumolcsot eszem.
Nalatok mennyi az eddigi hizas?
 
 


Sziasztok. Kivel mi újság?

 


Sziasztok! Van valakinek esetleg visszamaradt Utrogestan kapszulája? Átvenném S.O.S

borostundike@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron