Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Nekem a kalkulátor szerint 16-a környéke. Nekem már most van egy kálváriám.A héten kedden voltam elősször dokinál. Szabályos petezsákot látott. De mondta mást még nem lát benne. De a papírra mégis azt írta, hogy szabályos petezsák, kezdődő embrió csomó és szikhólyag. Ugye vett kenetet is. Ez volt kedden. Még mondta is, hogy a kenet vétel miatt előfordulhat egy kis barnázás. Ezt én elfelejtettem. És amikor csütörtök este jött egy kis barnázás a wc papíron, bepánikoltam és bementem ügyeletre. Ott megultrahangoztak. És csak a petezsákot látta. De mivel az előző papírra ráírta a doki hogy kezdődő embrió csomó, ezért a doli azt mondta, hogy felszívódott a baba. Ezért pénteken meg akart kaparni. Na nem mentem így vissza pénteken. Inkább megvárom a március 4-ét, amikor is vissza kell mennem uh-ra, amit az első doki mondott. Remélem akkor már látszani fog. És nem értem miért írta oda az embriócsomót, ha szóban nem ezt mondta... január 9-én volt utoljára mensim. Aszrint ugye 6 hetes lehetek, de logikusan ugye ott még nem volt baba, tehet minusz 1-2 hét. Szerintem ezért nem látták még benne az embriót. Ezért nem mentem a műtétre.
 


Sziasztok!
Új vagyok, saját számítás szerint 2019 októberi baba lesz. Ő lesz a 2.
Ultrahangon még nem voltam, mert a munkahelyemen csak akkor akarom elmondani, ha már van szívhang. Szóval megvárom a 6. hetet szerintem.
Nem teszteltem, de 100 % hogy baba.
 


@mamoka89:
Szerintem jól tetted.
 

 
 

Sziasztok! 3. Lombikunk sikerült Jovo het szerdan kell mennunk az elso ultra hangra de a resztjeim szep pozitivak. Elvileg ma 4+2. 02.11-en volt a megtermekenyites, 13-an a beultetes. 3 babocat kaptam vissza. Oktober vegi november elejei baboca lesz. (Vagy lesznek )


Jelentkeztem a zart csoportba os. Megtenne valaki hogy engedelyezi. Koszonom


Sziasztok engem is felvennétek a zárt csoportba? Okt.3 rá vagyok kiírva!
 
 


Sziasztok!Ne haragudjatok nem szeretném senkinél kivágni a biztosítékot,de mi örökbe szeretnènk fogadni érvényes határozatunk van ha ismertek olyat aki viszont nem szeretné megtartani születendő babáját kèrlek jelezzetek!Kizárólag jogtiszta örökbefogadás jöhet szóba nálunk
 


Sziasztok! A zárt csoport fb-on törölve lett vagy titkosítva? Még nehány hete láttam, de most már nem találom sehol. Belépnék ha megvan. Köszi a választ előre is.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron