Új privát üzeneted érkezett!

Kedves válságban lévő kismamák!
Ha van itt köztetek olyan, aki már meghozta a döntést, hogy születendő gyermekét valamilyen okból kifolyólag nem tudja felnevelni, mi szívesen örökbefogadnánk!
Férjemmel évek óta szeretnénk kisbabát, de több lombik után sem sikerült. Vidéken élünk nagyvárosban, csendes, nyugodt, gyerekbarát helyen, egy szép kertes házban, nagy udvarral. Biztos egzisztenciával rendelkezünk, hitelünk nincs. Saját vállalkozásomban gyerekekkel foglalkozom. Az alábbi e-mail címen érnek el minket a kismamák: szivunkbenszuletett@gmail.com

Írtam emailt

Sziasztok!Ne haragudjatok nem szeretném senkinél kivágni a biztosítékot,de mi örökbe szeretnènk fogadni érvényes határozatunk van ha ismertek olyat aki viszont nem szeretné megtartani születendő babáját kèrlek jelezzetek!Kizárólag jogtiszta örökbefogadás jöhet szóba nálunk

Ke

Kedves Kismama! Amennyiben születendő gyermeked nem tudod megtartani kérlek vedd fel velem a kapcsolatot. 06202252019, lillanagy353@gmail.com

Decemberben szuletendo babamat (kisfiu) szeretnem orokbe adni..anyagi helyzetem miatt. Terhessegem miatt kirugtak a munkahelyrol igy a tonkre tettem csaladom jelenlegi anyagi helyzetet... Decemberig pedig a lakhatasunk is veszelybe kerulhet.. En voltam a csalad egyeduli letfen tartoja.. Jarok rendszersen vizsgalatokra egeszseges a baby. Nehez a dontes de vegul meghoztam. Minden megoldas erdekel... Olyan ami mindket fel erdekeit szolgalja.
horvathdoroti1225@gmail.com

Kedves Szabina!

Ha még aktuális a bejegyzésed és keresed kisbabádnak a leendő örökbefogadó szüleit, kérlek, adj egy esélyt nekünk, hogy bemutatkozhassunk Neked.

Röviden rólunk: Párom és én már közel 10 éve szeretnék megtapasztalni a gyermekáldás örömeit, de sajnos eddig ez nem adatott meg nekünk. Szeretnénk kis házunk és kertünk csendjét megtölteni apró talpak zörejével. Mindent megteszünk érte, hogy ez a csodás pillanat mihamarabb beteljesüljön, de tudjuk, hogy egyszer eljön a mi időnk is. Érvényes örökbefogadási alkalmassági határozattal rendelkezünk.

Ha szeretnél minket megismerni kérlek írj a krisztinaeskrisztian@gmail.com  e-mailcímünkre.

Előre is köszönjük: Krisztina és Krisztián

@szabina13: Szia Szabina!Irtam neked e-mailt

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: