Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nagyon furcsa dolog történik velem: kimaradt a menzeszem, aztán halványan, de pozitív lett a teszt. Pár nappal később elkezdtrm vérezni, először csak barnás pecsételéssel, aztán pirosra váltott és erősebb lett. Most már 3-4 napja vérezgetek, de még egy sima menzesznél is gyengébben, és görcseim sincsenek. Veszítettem már el több babát is, és még ebben a korai stádiumban is sokkal több vérrel és fájdalommal járt, hiszen a méh ilyenkor összehúzódik és kilöki magából a halott szöveteket. Most 5-6 hetes lennék, ha lennék, de már nem tudom, mit gondoljak. A pecsételéstől azért nagyon messze van ez a vérzés, de vetélésnek sem gondolom. Járt esetleg valaki hasonló cipőben?
 
 


@boroka1:
Hasonlokeppen. 5 hetesen kezdtem barnazni, az orvos akkor azt mondta minden rendben van. Volt szivmukodes meg ami kell. Sajnos a barnazas verzeskent folytatodott es 3 nap alatt elment. Nekem semmilyen fajdalmam nem volt. Csak azzal szembesultem, hogy valamit ereztem tavozni. Persze miutan megneztem tudtam mi tortent, amit az ugyeleten meg is erositettek. Remelem nalad minden rendben alakult vegul.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: