Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt mindenkinek, amint visszanéztem, ilyen topic még nincsen!
Később zárttá tehetjük a fórumot, aki szeretne csatlakozni, jöjjön (én nem szeretnék facebook 100 fős csoporthoz csatlakozni, mert követhetetlen egy idő után)!
Rólam annyit, hogy 5 napos késésnél még full negatív volt a tesztem, ma 11 napos késésnél pedig már erős pozitív! 
 


SZia!
Én a 6. héten járok, március 9-re vagyok kiírva! Gondoltam, csatlakozom! :)
 
 


Jaj de jó, gratulálok! Nekem márc 7 naptár szerint, aztán meglátjuk, mint mondanak az ultrahangon. Vannak tüneteid? Mikor mész orvoshoz? Én pont 2 hét múlva, pénteken!
 

 
 

Én kicsit később megyek dokihoz, júli 30-án, nem akartam túl korán menni uh-ra. Pedig most már nagyon mennék... :) Néha kicsit émelygek, de nem nagyon és nem minden nap, egyenlőre. Te hogy vagy?
 
 


Még jól vagyok, néha szurkál az alhasam és rámjön az álomkór. De kb ennyi. Lesz ez meg így sem...
 


Lehetséges! :)
Te hányadik gyermekedet várod? Én igazság szerint az ötödiket. Most mindent próbálok az előzőekhez hasonlítani, de valahogy semmi nem olyan, mint "eddig."
 
 


Most nagyon felnevettem! Gondoltam, hogy ha feljön a hanyadik baba tema, majd sokkolok mindenkit, de nem gondoltam volna, hogy rajtam kívül lenne majd itt valaki, akinek több, mint 4 gyereke van :) nekem csak 1-el több! Azon gondolkodtam, zártta kellene tenni a fórum9t, de lehet, hogy csak új topik létrehozása előtt lehet beállítani és utólag nem. Attól ugyanúgy lehet jelentkezni, de a hsz-eket csak a tagok lathatjak. Szerinted?
 


Egyébként igen, nálam is más az egész. Aztán majd később meglatjuk a határozottabb tüneteket. Elsővel nagyon durva volt, 6. Hónapig random elájultam váratlanul... sehova nem tudtam egyedül menni. Csalad (gyerekek, nagyszülők) tudjak már? Nálunk csak a nővéremek a férjemen kívül, gyerekek és nagyszülők majd a 12 hét után. HA ADDIG LE NEM BUKOK... megyünk is a nagyiekhoz most, örülök, hogy nem vagyok rosszul.
 


Szerintem ugyanezt a topicot nem lehet zárttá tenni, így csinálok egy ugyanilyet zártban. Jelentkezz be oda, és a többi márciusi kismamát is várjuk szeretettel oda! 
 


Szia!

Ok, jelentkeztem!
 
 


Még nem vagyok tapasztalt ebben, majd kapok választ, hogy "sikeres jelentkezés?"
 
 


Aztán majd reagálok az előzőekre :)))))
 
 


Felvettelek ;)
 


Még nem sikerült, nálam még függő állapotot jelez. Talán holnap!
 
 


Most már jó? Csak most láttam, hogy függőben maradtál.
 


Igen, köszi, jó! :)
 
 


Sziasztok!Én a harmadik babákat várom,még csak egy napja késik.
 
 


Na és már el is gépeltem..még nem tudni hogy babákat
 
 


Na és már el is gépeltem..még nem tudni hogy babákat
 
 


@kliklus:
Szia, felvettelek a zártba, legalábbis remélem!
 


sziasztok, jelentkeztem a zárt csoportba :)
 
 


Sziasztok! 

Én is jelentkeztem, remélem felvesztek
 
 


Sziasztok! Vegyetek fel engem is légyszi a zárt csoportba! Köszönöm!
 
 


Sziasztok!Én februárra várom a babát, de szeretnék csatlakozni
 
 


Sziasztok! Jelentkeztem a zárt csoportba, szeretnék csatlakozni. : )
 
 


sziasztok.
jelentkeztem a zárt csoportba,remálem elfogadjátok.:)
 


Sziasztok!


Lehet, hogy kicsit későn de én is jelentkeztem a zárt csoportba, remélem elfogadjátok. 

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron