Új privát üzeneted érkezett!

@drka:


Mi még nem mondtuk el a családnak. Én (muszájból) elmondtam a főnökömnek, egy barátnőm meg jóformán kitalálta, a párom még senkinek, haragszik is, hogy bezzeg én már két embernek is elmondtam, ő meg nem mondhatja el senkinek. :D Ma vagyok 11+0, orvosnál a 7. héten voltam először akkor rendben volt a méret is, meg a szívverés is, holnap megyek az első igazi nagy ultrahangra, már nagyon izgulok, hogy minden rendben van-e. Ha minden igaz, holnap említi meg majd a nőgyógyász ezt a plusz vérvizsgálatot (genetikait?), amit ha jól tudom a 13.-14. hét körül csinálnak. Azt azért még úgy jó lenne megvárni mielőtt elmondjuk a családnak, nyugodtabb lennék én is, hogy nem kiabálunk el semmit.
 
 


Sziasztok csajok!

Aniide szuper hogy nálad is minden rendben volt a vizsgálaton Valószínű igen hogy a kenetvétel miatt lehetett a váladék.. azóta minden rendben?

Drka! Nekem is el kellett mondanom a főnökömnek, plusz szüleim és két barátnőm is tudják, mert ugye feküdnöm kellett heteken keresztül szóval nem nagyon tudtam volna letagadni egyébként vártam volna a 12. heti vizsgálatig a bejelentéssel de így alakult

Penny28, akkor majdnem egyidősek vagyunk, én ma vagyok10+6 Viszont nekem a következő vizsgálat a 12 héten lesz, október végén, ez lesz a genetikai elvileg. Neked akkor volt egy ma és kb egy hét múlva pedig lesz a genetikai? Úgy tudom hogy azt a 12-13 héten csinálják. Majd mesélj hogy mi volt!
 
 


agi90!
Köszönöm:) én is nagyon örülök hogy minden rendben.
Teljesen megnyugodni akkor fogok ha túl lépjük azt a hetet mikor elment az előző babci.Nagyon jó volt hallani a szivecskéjét :) Azóta nem volt semmis szerencsére
 
 

 
 

Nekem azért kellett anno utrot szednem mert sokszor volt h két menzesz közt barnáztam! Aztán mikor kiderült h terhes vagyok nézettem progi szintet és nem volt magas, így a biztonság kedvéért.
Mi már a szüleinknek meg tesóinknak elmondtuk.
Gréti csak 20hós ő még nem nagyon fogja fel. De ha megkérdezzük h szeretne-e kistesót akkkor azt mondja h igen :-D
Én amúgy sokkal rosszabbul vagyok. Folyton fáj a gyomrom és émelygek, böfögök :cry:

picibaba.hu vonalzó


@agi90:
Szóval tegnap voltam, szépen ver a szíve, a mérete pont akkora amekkorának lennie kell, 4,4 cm. Azt mondta a doktornő, hogy nem lát semmit ami aggodalomra adna okot. Mondta a vértesztet is, abból ilyen kromoszóma eredetű bajokat lehet kimutatni, mint a Down-kór, Edward-szindróma, meg még 2 másik (csak számokkal van írva, úgy gugliztam utána). Ki tudják belőle 100%-ra pontosan a baba nemét. Úgy döntöttünk, hogy megcsináltatjuk, hétfőn megyek vérvételre.
 
 


Sziasztok csajok!
Ki hogy van? Nálunk csütörtökön jelentkezett a nőgyógyász a véreredmény miatt,ami sajnos nem valami jó. Mivel nekem már nincs pajzsmirigyem,így Euthyrox-al pótolom már évek óta,és sajnos kiderült,hogy a tsh nagyon magas lettmost emeltünk az adagon,remélem,hogy még időven elcsíptük,de most újra aggódhatok még 2 hetet a 12.heti Uh-ig.
A szédelgés és a reggeli rosszullét még jelen vannak.
Szép napot mindenkinek!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Kinderwunsch! Rendben lesz mindrn a lényeg hogy időben még ez kiderült ;)

Mi megvagyunk.
Egész napos hányinger és fáradság érzet ami még bejött illetve az illatok kevernek meg.
November 5-én megyek dokihoz hétfőn pedig védőnő.
Szép napot csajok!
 
 


Sziasztok :) május-3 vagyok kiírva :) 4 év próbálkozás után végre összejött ,és csodálatos lenne ha anyáknapján születne a mi picikénk. Én most múltam 12 hetes csütörtökön illetve vasárnap magán dokinal lest majd a genetikai vizsgálat nagyon felek higy minden rendben legyen . Tüneteim szinte semmi nincs , annyi talán hogy brutálisan pattanásos lettem , de azt hiszem ha ennyivel megúszom akkor igazán szerencsésnek mondhatom magam . Ja igen gratulálok mindenkinek!!!!
 
 


Sziasztok! 

Penny28, tök jó hogy minden rendben volt! És izgi hogy nemsokára ki derül a baba neme is  van megérzés? Itt nálunk is van ugyanez a teszt amit te mondasz, most jártam utána, én is megcsináltatom majd szerintem. 

Kinderwunsch, szerintem se aggódj, jó hogy időben észrevettétek. Nekem is kicsit magas a TSHm és adtak rá gyógyszert a terhesség idejére. Neked mennyi lett az érték?

Etta 123! Üdv köztünk!  Hú, 4 év jó sok... Gratulálok a babához! Nekem majd hétfőn lesz a genetikai vizsgálat, én is izgulok hogy minden rendben legyen! 

Nekem a napokban amúgy megint felerősödött az émelygés, pedig pár hete már enyhült... pedig már reméltem hogy nem jön vissza Csomószor van hogy éhes vagyok de amúgy semmit nem kívánok és így kb muszájból eszek valamit... Kedden reggel volt egy kicsi barnás folyásom szóval az előzmények miatt bementem a kórházba, de megnéztek és elvileg minden rendben volt. 53 mm a pici és mozgott össze-vissza. Nem nagyon tudják hogy mi miatt lehet, talán még a régi hematoma ürül ki. Remélem most már minden rendben lesz.
 
 


Agi90,én eleve gyógyszert szedek,mivel daganat miatt kivették az egész pajzsmirigyem. A mostani értékem 13 lett,így a napi 150 mg-ot felemelték 200 mg-ra. 2 hét múlva újra vérvétel,remélem addigra csökken az érték.
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok! Tegnap voltunk uh-n. 9+5napos, 29 mm a kistesó. 3hét múlva lesz a down szűrés. Izgolok. De nagyon bízunk benne h minden ok lesz.

picibaba.hu vonalzó


@agi90:


Hétfőn levették a vért, azt mondták kb. 10-14 nap mire meglesz az eredménye. Ehhez a vérteszthez tartozik még egy ultrahangos vizsgálat is, arra jövőhét hétfőn kaptam időpontot, nem tudom ott pontosan mi lesz nézve... de nem bánom, legalább láthatom megint a kis emberpalántát. Megérzés, hogy fiú vagy lány? Huh... nekem ez az első terhességem, szóval sok összehasonlítási alapom nincs. Nyilván hallok/olvasok 1000 féle tippet meg praktikát amivel ki lehet deríteni... sósat vagy édeset kívánok-e, meg van az a kínai fogantatási naptár , aszerint pl fiúnak kell lennie. Nem tudom, én vhogy inkább kislánynak gondolom/szeretném, lány nevekre lenne is már 2-3 tuti befutó ami a páromnak is tetszik, de fiú nevekből az istennek nem jutunk dűlőre. Ő úgy van vele, hogy tuti fiú lesz, őnáluk a családban mindenkinek fiúk vannak, hát mondom majd elválik, hogy mit csináltál.
Az étvágy dolog nálam is nagyon hasonló mint nálad, érzem, hogy éhes vagyok, de ha bármit elém tudnának varázsolni, se nagyon tudnék egy dolgot mondani, amit húúú de megennék. Ez inkább így estefelé szokott lenni, napközben elvagyok.
 
 


Sziasztok!

Én nem tudom fiú e vagy lány.
A kínai naptár nálunk nem jött be mert kisfiamnak aszerint lánynak kéne lennie :lol:
Az biztos hogy kisfiamnál nem volt ilyen erős egésznapos hányinger sőt ott kívános is voltam mostmeg eszek ha muszáj.
Környezetemben mindenki lányt mond én mrg azt
 
 


Bocsi lemaradt a folytatás....
Én meg azt hogy majd az Uh-n kiderül.
 
 


Sziasztok Anyukák! Gratulálok mindenkinek! Nemsokára véget ér az első trimeszter, és akkor már jobban leszünk! :) 

Hallottatok már a Lelki kölkdökzsinór c. könyvről? Én akkor láttam, mikor  a Pocakosnaplót kerestem. Utóbbi Simó Timea szerkesztésében jelent meg, mindenkinek ajánlom, napló és könyv egyben, az első két gyerekemmel is rendszeresen vezettem, annyira jól adja vissza azt a 9 hónapot, pl. mikor, mi után és hogyan rugdosott, hogyan készültem, miket énekeltem, ettem, vásároltam, meséltem, stb. Minden 4. héten van fénykép. A gyerekek imádják nézegetni. 

Szóval ez a Lelki köldökzsinór a magzattal való kommunikációról, kapcsolatfelvételről szól. De ez nem pusztán annyi, hogy beszélek a babához (minden nap beszélek, bár csak a 20. héttől van hallásuk), hanem egy relaxált állapotban teljesen ráhangolódunk, és a mi gondolataink, fantáziánk, üzeneteink a magzat képes kikódolni! Tehát ehhez nem kell hanggal beszélni sem, csak nagyon erősen ráhangolódni. És a baba is üzen, gondolat formájában, a szokások rugodáson kívül. A kötetnek van folytatása, amiben a már kamasz gyerekek beszámolójával egészül ki.  Olvassatok erről: https://wmn.hu/kult/20525-titokzatos-parbeszed-magzatkortol-kamaszkorig
 


Sziasztok! Már rég voltam itt, de most végre! :) Tudnátok kicsit segíteni?  Ma kiderült, hogy a férjem A+ vércsoportú (nem volt rajta a kiskönyvében, így a synlabba mentünk kideríteni most), nekem 0-.

Az első labor leletem ma kaptam meg, nincs ellenanyag termelésem (kicsit magas a fehérvérsejt szám, de az elvileg terhességkor normális, ahogy olvastam egy nőgyógyász írását).
Na most azon agyalok, hogy még év elején amikor egy komplett  spontán vetélésem volt a 6. héten, mialatt még véreztem és bennt volt a pici, kaptam egy anti-D szurit. Majd hazajöttünk, távozott minden egyben és ennyi, utána nem kaptam. Ez így oké?

Ha baj lenne, már megindult volna az antitest termelés most? Jelenleg 11 hetes + 4 napos vagyok. 
Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár? 
Illetve, érdemes most emiatt felhívnom s.o.s. jelleggel a nőgyógyászom (hogy kapjak anti-d szurit(, akihez csak november végén megyek legközelebb, mert addigra derül ki a hepaB, meg más vérvételi eredmény, vagy ez az egész tényleg ráér a 28. héten majd?

Nem akarom bújni a netet, mert egy kicsit megtettem, kár volt. CSak teljesen megijesztenek, és lehet, hogy ok nélkül, vagyhát nemtudom.

Nagyon köszi előre is! :)

:)
 
 


Sziasztok,

Kicsit régen voltam erre, de közben azért olvasok ám :) Vagyis akkor úgy fogalmazok, itt vagyok, csak nincs időm pötyögni, mostanában mindog rohanni kell valahova :)
Örülök hogy mindenki szépen cseperedik. Mi ugye 2 hete voltunk dokinal, de egy orokkevalosagnak tunik. 12-en megyunk legkozelebb, 20-an pedig genetikara. 2-3 napja szinte minden kellemetlen tunetem elmult, be is ijedtem egy pillanatra, de meg mindig jobb mint hanyni random. Viszont tobb mint egy hete irdatlan takonykorral kozdok. Bocsi ha undi, de omlik, egyszeruen nem birom mar idegekkel. A legdurvabb fajta.
Drka, ugye ugy szol a fama, hogy - anya eseteben eleg szuleskor az Anti-D, hogy a kovetkezo babaval mar minden ok lehessen, viszont siman okozhatta az elozo picikenel a sikertelenseget. De ezt nyilvan nem fogjak elismerni. De ha akkor megkaptad az Anti-D t akkor most nem lehet gond.
 
 


@penny28:


Nekem tegnap volt a vérvétel, itt is 10-15 napot mondtak az eredményig. Plusz tegnap megcsinálták a genetikai ultrahangot is, elvileg minden rendben van, a nyaki redő 1,2mm volt ami jó érték. Közben abbahagyhatom az Utrogestant is, remélem nem lesz már gond ezzel .
Nekem is fiúnak kéne lennie a kínai naptár szerint, de azért ez nem mindig válik be, szóval majd kiderül egyébként mi is lánynevekkel állunk jobban, meg talán jobban el tudnék magamhoz képzelni egy kislányt de most már nemsokára kiderül! 
Neked is megcsinálták közben az ultrahangot? 

Dorka, nincs ebben a témában tapasztalatom, nekem A+ a vércsoportom, de ha megnyugtat, hívd fel a dokidat és kérdezd meg, azzal bajt biztos nem csinálsz. 

Anda34, jobbulást! Hát én is örülnék ha szépen lassan elmúlna az émelygés, ma vagyok 12+6 és két napja hánytam.. először  addig csak émelgyés volt és a kajaundor. 

Nekem tegnap egyébként említette a doki, hogy érdemes lenne beadatni az influenza elleni a védőoltást. Én még sosem adattam be korábban, így nem tudom hogy most mi legyen. Nektek mi a véleményetek erről? Van aki beadatja? 


 
 


Sziasztok,

Tegnap voltam en is a vedononel. Cca 1 ora es amitol a vilagbol kifutok. Ruhaban, cipoben, meg szerintem ha fel tonna olom lenne a zsebemben azzal is merne, megmert....hat termeszetesen +3 kilo hatrannyal kapasbol bestartoltunk, hiaba magyarazom meg mutogatom a fotot (mar kinomban lefotoztam a merleget ahogy rajta allok) hogy bugyogoban a "natur valosagomban", azert megsem vagyok szerencsere ennyi :) Nem izgatta. Hat bmeg. :roll:
Jovo heten megyek kardiologushoz, konzultalunk az urologussal, aztan lassan genetikai vizsgalat (csak lennenk mar tul rajta), lassan becsekkolunk magzati szivuh-ra is, hogy idoben kerjunk idopontot ne huzzuk ki a gyufat mint az elsonel (hat nem tehettem rola hogy nem mondtak idoben na :) )meg anyaaaam, eszbe sem birom tartani hogy mikor hova. Ezt az egyet nem nagyon dijaztam az elozo terhesseg alatt sem, hogy annyi helyre kellett jarkalni, hogy mar a munkahelyen ferde szemmel neztek ram, hogy ilyen nincs, pedig de. Mar rendesen faraszto volt. Na de ha kell, hat akkor kell.

Agi, biztos ideert a csiii, koszi valamincsoda folytan kezd ez a takonykor normalizalodni vegre. Mar kibirhatatlan szinten volt.
Nekem eddig mindenki azt mondta (orvos, nogyogyasz) hogy nem ajanlja hogy beadassam. Nyomassam a magzatvedo vitamint, c vitamint, d vitamint, folsavat es kesz. Egyebkent en sem adatnam be. Terhesen foleg. Nem mernem. Megiscsak mas, ha elkapod neadj' es az immunrendszerrn folyamataban megy keresztul az egesz, mintha direktben befecskendeznek a "virust" megha legyengitett is meg akarmi kutyafule. Lattam egyik.evben a csaladban beoltattak magukat (elotte soha), soha addig olyan betegek nem voltak mint akkor. Azota sem adatta be senki.
De ez csak az en velemenyem. Eszem agaban sjncs befolyasolni senkit.
 
 


Szerintem én még soha nem voltam beoltva influenza ellen, szerintem nem most fogom elkezdeni.

Hétfőn voltam a vérteszthez tartozó uh-on. Nem is igazán reméltem, hogy ott lesz az eredménye, így aztán volt meglepetés, hogy már készen volt. Minden ilyen kromoszóma rendellenességnek az esélye kevesebb mint 0,01%, úgyhogy nagy kő esett le a szívemről. Benne van a tesztben, hogy tutira meg tudják mondani a baba nemét, az volt a papíron, hogy az majd november 6-án lesz meg.
Az uh-on minden rendben volt. Megnézte, hogy meg van-e mind a 4 szívkamra, a két agyféltekét, az orrcsontot, gyomrát, megszámolta az ujjait, megmérte mindenét. Így uh alapján mintha inkább fiú lenne, de nem mondta biztosra. Mindegy is, majd szerdán úgyis kiderül. :)
Következőnek november 14-én kell mennem.
 
 


Sziasztok!

Közbe én is olvasok,most már a szokásos ide oda kell menni teendők vannak.
Védőnő,háziorvos,vérvétel pipa.
Ma megyek a nőgyógyászhoz hogy megnézze picurkát...nagyon remélem hogy minden rendben lesz,majd írok délután ha hazaértünk.
A hányinger és émelygés továbbra is van plusz az érzelmi érzékenység.
 
 


Sziasztok!
Én is minden nap megnézem,hogy kivel mi történik
Mi holnap megyünk 12 hetes Uh-ra,remélem minden rendbe lesz és a Tsh is újra ott van ahol lennie kell.....
Émelygés nekem mostmár csak délutánra jön elő.

Aniide!
Mi volt a dokinál? Hogy van a picurkád?
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Kitűnő szívműkődés,épp akkor rugott egy nagyot a doki szerint mikor vizsgált.
2020.06.02 a kiírt dátumom.
Még nem 100% DE a doki úgy látta hogy kisfiú :lol:
 
 


Sziasztok! Jó olvasni hogy mindenki jól van

Anda remélem már teljesen kijöttél a náthából!

Penny, majd mondd hogy mi a baba neme! Mi körülbelül ugyanannyi idősek lehetünk egyébként, én ma vagyok 14+0. Te?

Aniide, jó hírek nálad is! Neked ez a 12. heti vizsgálat volt már?

Kinderwunsch, majd tőled is várjuk a beszámolót!

Nekem telefonáltak hogy megvan a genetikai vérvétel eredménye, minden rendben van szerencsére. És kiderült hogy kislány

Egyébként amikor múlt héten abbahagytam a progeszteront, két napig volt enyhe barnázásom, arra azt mondta a doki hogy előfordul ilyenkor, akkor lenne gond ha friss a vérzés (piros). Azóta szerencsére semmi, és remélem most már el is kerül ez engem! Mostanában szúrkál néha a hasamnál de olvastam hogy ez a méh növekedése miatt lehet vagy ahogy a szalagok nyúlnak. Aki nem első babás, volt ilyen nektek is?
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a doktorbácsitól.
A babával minden rendben van,megvan mindene és csak úgy ficánkolt odabenn 4.2 cm a pöttöm
Most csak kontrollt csináltak,de azért mindent megnézett a doki,és jövőhét vasárnapra rendelt vissza. Akkor csinálja meg az igazi genetikai Uh-t.
Nekem az az érzésem,hogy kisfiú lesz.Már alig várom,hogy kiderüljön.
Szép napot mindenkinek
kinderwunsch
Ausztria
 
 


agi90!
Gratulálok a kiscsajszihoz:) Nekem esténként van pici szurkálás de nem vészes.
Neem ez nekem csak egy kontroll vizsgálat volt az előző missedem miatt.
November 21-én kell mennem majd a 12.hetesre,ma vagyok 10+4 :)
Örülök hogy mindenkinél rendben van minden a babóval:)
 
 


@agi90:


Kisfiú lesz! Inkább kislánynak képzeltem el, lány nevekre már lett is volna 2-3 tuti befutónk, viszont fiúból még most se nagyon... ^^"
Én ma vagyok 14+4.
14-én megyek a következő kontrollra, nem tudom, hogy minden ilyen kontroll alkalmával csinál-e ultrahangot. Remélem igen, még ha csak egy rövidet is, hogy lássam, mekkorát nőtt, meg hogy hogy ficánkol. :)
Te már érzel vmit? Nekem néha vannak ilyen fura érzések, bár nem tudnám megmondani, hogy a babát érzem vagy csak a levegő vándorol a belemben. :DD
 
 


@penny28:


Még azért van időtök a nevekkel, biztos találtok olyat ami mindkettőtőknek tetszik! Én is tegnapelőtt voltam 14+4, akkor tényleg ugyanakkorák a babák  Nekem viszont csak 25-én kell mennem a következő ultrahangra, tök jó hogy te megint mész! Majd mesélj hogy mi volt. 
Hát én még nem nagyon érzek semmit, elvileg a 18 héttől lehet érezni a babát de persze gondolom ez is mindenkinél más, szóval lehet hogy te már őt érzed  Neked nőtt már a hasad? Én nem tudom már a régi nadrágokat felvenni, de azért még nem túl látványos a poci 

Többiekkel mi a helyzet, mindenki jól van?
 
 


Van egy kis hasam, bár nem túl látványos, ha szűk ruha van rajtam, akkor látni inkább. Ettől függetlenül már két vevő is megkérdezte a melóban, hogy mennyi idős terhes vagyok... Hát néztem egyet, hogy basszus, neked aztán van vér a pucádban, hogy rá mersz kérdezni. Hasra hízós típus vagyok, eddig is volt egy kis bendőm, most is inkább úgy nézek ki, mint egy jól lakott óvodás. Majd legközelebb azt mondom, hogy "Nem, nem vagyok terhes, de köszönöm, hogy megjegyzi milyen kövér vagyok!" :D
A régi nadrágok már nekem se nagyon kényelmesek, vettem egy terhes nadrágot a C&A-ban, sikerült akcióban kifogni. Nem tudom, hogy a végéig jó lesz-e, mert ennek kicsit másabb kialakítása van, mint a többinek van.
 
 


 
 


 


@penny28:


Ja igen én sosem mernék ilyet kérdezni mert ha meg nem terhes az illető, elég kellemetlen  Én is vettem közben egy terhesnadrágot, a H&M-ben, de hát nem hiszem hogy 1 db elég lenne a végéig, lehet hogy majd még szerzek be később. 
Mi volt ma a kontrollon? Volt ultrahang is? 



 
 


Sziasztok!
Mi megvagyunk.
Szombaton töltöm a 12.hetet.
Hányinger,émelygés továbbra is van.
Kisfiam benyelt egy köhögő vírust a többi 10csoport társával együtt így én se maradjak ki...már kapar a torkom.Pocak nekem is nő sőt szerintem hamarabb mint anno a fiammal.
Szép hétvégét mindenkinek:)
 
 


Sziasztok! Nálunk is minden rendben. Lassan vége a 12. hétnek is. Szerencsére minden rendben volt a down szűrésen. Úgy néz ki h ismét kislányt várunk.szerintem az én hasam is gyorsabban nő, mint anno 2 éve. Bár nekem még jó a ruháim.


@agi90:
Odamentem, adtam le pisit, vártam egy fél órát a váróban, majd szóltak, hogy igazság szerint 2 hete voltam vizsgálaton, ott minden rendben volt és ha most sincs panaszom, akkor amúgy nem is kell maradnom. Úgyis csak alulról nézett volna meg, uh-ot úgyse csinált volna... Na mondom szuper. Mivel nincs semmi bajom, így eljöttem. :roll:
Következő időpontom december 12, akkor lesz a 20 hetes 2. nagy uh.
 
 


Sziasztok!
Velünk is minden rendben van szerencsére. 13.hétben vagyunk,a genetikai Uh-n minden rendben volt
És úgy néz ki,hogy Kisfiú
A hasam az nekem is eléggé nő,a régi nadrágok már nem jók rám hasban,ezért már beszereztem 2 kismamagatyát
Örülök neki,hogy mindenki jól van.
Szép vasárnapot mindenkinek!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok! Eddig nem mertem írni, csak olvasgattam. Ikerterhességgel kezdtem a második babavárást. Sajnos az egyik embrió úgy döntött a 9. héten, hogy majd máskor lesz a családunk tagja. Most már talán egyenesbe jövünk! Csütörtökön megyünk a 12. heti genetikai uh-ra.
 


Sziasztok! Nincs kedvetek esetleg egy facebook titkos csoportban folytatni a beszélgetést? Szerintem sokkal jobban követhető és személyesebb is lenne...

picibaba.hu vonalzó


@napraforgo85:
Ha nem veszed tolakodásnak, én szívesen csatlakozom...
 


Sziasztok!
Jó olvasni hogy mindenki jól van! 
Aniide, megúsztad a vírust? 
Angiegabi, üdv a fórumon! 
Én ma kezdtem a 16. hetet és néha még mindig émelygek.. jó lenne ha ez elmúlna már 
Napraforgo, jó ötlet, én is csatlakoznék! 
 
 


Aki szeretne csatlakozni a face-n az jelöljön ismerősnek és akkor beteszem a csoportba. Neumann-Kiss Tímea. Kislányomat fogom a profilképemen

picibaba.hu vonalzó


Sziasztok,
Bocsánat hogy eltuntem, de annyi mimden volt az utobbi par hetben, hogy azt sem tudtam sokazor merre vagyunk elore :)
Csatlakozhatok hozzatok a facen?
Nekem az nagy segitseg lenne, mert ide sokszor eleg nehezkes belepnem. Valaszolni foleg, mert atvalt az oldal es sokazor azt sem latom mit irok. Nemeth Andrea neven lennek :)
Koszi
 
 


Tegnap voltunk a 12.hetes genetikai uh-on, kombinalt teszten, meg a preeclampsia szuresen. Hala az egnek minden rendben van. Bar en - most nyugodtan mondjatok hogy onzo vagyok, meg oruljekhogylyukvanahatsomon :) - kisebb sokkot kaptam, amikor a doki kozolte hogy a kislanyunk utan most valoszinuleg kisfiu erkezik. En meg voltam gyozodve rola hogy kislany lesz a kisteso is,annyira beleeltem magam, hogy en fel sem fogtam csak bogtem egyet :) Apja persze -imadja a lanyat is - de hat most odaig van meg vissza termeszetesen, hogy o megmondta....ahhh ferfiak
Engem ez a krahacsolas vagy minek hivjam mar finoman szolva kiidegel, 7 hetesen estem.bele ebbe az intenziv takonykorba, es hiaba vitaminok meg minden kutyafule, a kohecseles resze a mai napig megmaradt, es mar idegesit, minden porcikam faj tole.
Angie, az elso kislanyunk is hasonloan indult, csak nalunk a 7-8.het kozott. Tudom furcsa es nehez, de figyelj most csak ra, a masik baboka meg majd visszajon meg hozzatok! Nalunk van egy icipici jel - legalabbis en ennek tudom be - a fulecskejen, mindig olyan szerettel simogatom meg neki
Nekem is elegge elkezdett most noni a pocakom, mar a pont kenyelmetlenek a nadragok kategoria, ugyhogy lassan elovehetem a kismamanadragot. Ti hol szerzitek be? En kb vegigjartam az osszes boltot itt a varosban a kinaitol kezdve a nevesebbekig mindenhol, es sehol egy kismamanadrag. A C&A-ban talaltam egyet, nem az almaim nadragja, de talan elmegy.
Foleg hogy tipikus gomboc Artur tipus vagyok, a hasamra hizom egyebkent is, sehova mashova, plane most :)
 
 


@anda34:
Nekünk is a 7. és a 9. hét között tűnt el a másik babó!
A nadrág nekem is kezd szűk lenni, szóljatok, ha valahol találtok jó terhesgatyót!
Ma lettünk 12 hetesek!
Este az ultrahang után írok!
A fb-on is!
Szép napot mindenkinek!
 


@anda34:
Nekünk is a 7. és a 9. hét között tűnt el a másik babó!
A nadrág nekem is kezd szűk lenni, szóljatok, ha valahol találtok jó terhesgatyót!
Ma lettünk 12 hetesek!
Este az ultrahang után írok!
A fb-on is!
Szép napot mindenkinek!
 


Basszus Anda remélem már kijössz ebből a köhögésből, jól elhúzódik.... 
Angie majd írj mindenképpen az UH után!!
Én a H&M-ben találtam egy terhesgatyót, tök kényelmes, azt tudom ajánlani. Igazából máshol nem is nagyon néztem mert láttam a neten hogy náluk kapható viszonylag sok színben, bementem, felpróbáltam és ennyi 

Közben én is bejelöltelek face-n (P. Ágnes)!
 
 


Sziasztok! 

huu de rég írtam már. A facebook csopi jó ötlet én is jelöltelek Csenár-Gyuricza Edina lennék :) 

Köszi agi90! Nem usztam meg :( krehácsolok,szakad fel a cucc ugyhogy annyira nem vészes már. 


Ma voltunk UH-n a picurral minden rendben van szerencsére,nagyon jó volt végre látni.A méretei alapján 13hét+1napos. 
Láttunk mindent,hallottuk a szivecskéjét is. 
Letagadhatatlanul kisfiú :) <3 Így hát fiús anyuci leszek :) Teljesült kisfiam vágya is mert ő öcsit szeretett volna :) Most már keressük a tökéletes nevet ami nem lesz egyszerű 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: