Új privát üzeneted érkezett!

Wowwww... Maga a beontes amugy nem vesz, de nekem vhogy osszessegeben utana megsem volt jo, emlekszem vilt is egy olyan mozzanat, h mondta a szuleszno, most told meg Lilla, mar nagyon jo, en meg csak szoritottam... Erre mondja megint, mondom oke, de akkir minden jon azt mondja, hat es akkir mi van... Akkir minden jon, de jon a baba is

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


Tenyleg, jut eszembe... Malnalevel teat valaki fogyasztott korabbiaknal/tervez most inni?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


Hát lányok én is sumákoltam h volt széklet, aztán nekem is otthon sikerült...

Én a beöntésről nem tudok nyilatkozni mert elég későn értümk be a kórházba és már nem volt idő rá, csak egy gyors borotválásra.

Mindjárt leírom részletesen.
 
 

 
 

Málnalevél teát végül nem ittam, bár olvastam róla...


Na szóval Bálint akkor nap született mikor ki voltam írva.

Délelőtt bementünk a férjemmel nst, fájás semmi, zárt méhnyak. Vasárnap volt.
Mondta a doki h ha szerdáig nem indul meg a szülés akkor megindítanak.
Jól meg is nyomkodta a méhszájat, hátha beindulnak a dolgok mondta is h emiatt fájogathat majd a hasam.
Ok. Kicsit szontyolodva hazamentünk hogy nem lesz itt semmi....

Délután fél három felé elkezdett fájogatni a hasam.
De nem éreztem olyan sűrűnek v erősnek, azért írogattam magamnak.

Öt óra felé már megjelent a tágulási vérzés. Akkor hívtam a dokit, aki mondta h hét óráig várjunk még, szóljak vissza hogy hogy érzem magam.

Közben eljött bnőm, ő már szült, ez volt hatkor nézi a papírt, erre kérdezi hogy hogy itthon vagyok még szerinte hívhatjuk is a mentőt...
 
 


Folyt.

Én még most sem éreztem olyan erősmek a fájásokat, ok szuszogtam meg minden....
De kb ennyi.

Mire kiértek a mentősök mondjuk itt voltak tíz percen belül, már 3-4perces fájásaim voltak :oops:

Így értünk be azt hiszem olyan hét óra körül.
A szülésznőnek elfelejtettem szólni, pont szabin volt, de beért...
Doki megvizsgált pont ő úgyelt aznap, mondta h nemsoká szülünk is...
Erre én h "már most?" :-D

Aztán gyors borotválás, burkot repesztettek, és 20:42kor meg is született a kisfiam.
 
 


A férjem is bent volt velem, mondjuk ideje se volt neki gondolkozni rajta :lol:
Nem erőltettem, mondtam neki h szeretném ha ott lenne velem de döntse el ő.
Végül nem bánta meg.

Gyors és könnyű szülésem volt.
Most nézzetek hülyének kicsit sajnáltam is hogy a szép vajúdásom kimaradt, elterveztem h ülök a nagy labdán meg töltöttem le relaxációs zenéket a telóra stb. :roll:

De már nem bánom hogy így alakult.

Ja még pizzát is rendeltünk vacsira, úgy mondtuk le h ne hozzák mert megyünk szülni :lol:
 
 


De jo, hogy megirtad nyuszmusz a szules torteneted, olyan jo volt olvasni amugy is szeretek ilyeneket olvasni, de igy, hogy "ismerjuk" is egymast, meg kozosen keszulunk egy ujabb naaaagy kalandra, meg jobban esett

Van egy meglehetosen elhanyagolt blog felem, majd megprobalom eloasni vhonnan es belinkelem, az elso szulesemet tuti megirtam ott. A masodikat sztem csak azon a forumon, ahol vele babas csopiztam. Tok mas volt a ketto, most vhogy a ketto kozottit szeretnem... Idoben nem bannam, ha villam szules lenne, mint az elso, de pl gat miatt meg jo lenne, ha megis hajazna picit a masodikra, hogy ne kelljen vagni es varrni... Nekem a varras kb jobban fajt, mint a szules... Csori foki tok sokszor elmondta, h engedjem mar vissza a popom a helyere, mert mar ugy osdzeszoritom meg elemelem a fajdalomtol mindenem, h nem latja mit csinal

Egyebkent ki hogy eli meg a virus miatti lazitasokat?

Nalatok a nagyobbak jarnak ujra oviba/suliba?

En amugy ittam malnalevelet az elsonel, az tenyleg villam tagulas es szules volt, a masodiknal cukor miatt nem ihattam, az meg kimeritoen elhuzodo volt sz elsohoz kepest. Igy en a napokban bedzerzem. Elsonel mar a 34. heten elkezdtem. Most ugye en mar 35 hetes vagyok, igy max a hetvegen szeretnem elkezdeni inni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


De jó ez a sztori nyuszmusz, a kedvencem a pizza Én ittam amúgy a málnalevél teát, de szerintem sokat nem számított... vagy nem tudom Cukrosaknak nem lehet? Ezt nem is tudtam, de akkor most kimarad. Bemásolom én is mindjárt a szülésemet, a telefonomba írtam le jegyzetbe másnap a kórházban

Lillus, nekem részidős bölcsis a kisfiam, és bejár május vége óta. Jól érzi ott magát, rengeteget fejlődött tőle a beszéde (2 éves), és nekem is van időm elintézni dolgokat. De ez kis létszámú magánbölcsi, és csak heti 3 délelőtt megy.
 


Szerdai nap, már hétfő óta kórházban voltam a túlhordás miatt. Reggel 7kor csináltak egy NSTt, majd utána megkaptam a méhszáj érlelőt. Ekkor már éjszaka is kb 20-30 percenként voltak jóslóim. Először 1 órával a tabletta után kellett menni NSTre újra. Ott ébresztgetni kellett Mirkót, így elég sokáig elhúzódott. Az ügyeletes szülésznő viszont mondta hogy szép méhösszehúzódásaim vannak!! Fél 1-kor újra NST. Ezen Mirkó aktív volt, a fájásaim erősödtek-sűrősödtek. Ennek ellenére azzal küldtek vissza a szobába, hogy ezek csak jóslók, este 8kor újabb NST ellenőrzés.... és valószínűleg 2 nap múlva folytatjuk az indítást, nagyobb adag érlelővel.

Itt nem kicsit kiborultam, sírtam, mert tényleg egyre jobban fájt. Próbáltam zuhanyozni, fél óráig folyattam a hasamra a meleg vizet, nem enyhített semmit. Végül du 3kor nem bírtam tovább, visszasétáltam a szülészetre, és mondtam hogy tényleg nagyon szar, rendszeres és nem múlik. Most egy harmadik szülésznő vizsgált meg: bő egy ujjnyi nyitott méhszáj, feszes burok, lenn a fejecske. Ő azt mondta itt hajnalra baba lesz! Próbáljak pihenni a szobában, zuhanyozzak, ha úgy érzem menjek vissza, legkésőbb 8kor. Ez erőt és reményt adott, hogy meg fogom szülni nemsokára a babát, van értelme a szenvedésnek. Férjem 5kor beugrott, hozott nekem kaját, bár nem bírtam már enni, de jó volt hogy jött. Mondtam menjen haza pihenni, és majd hívom ha érdemes visszajönnie. Végül este 6kor már minden szülőszobás cuccal együtt mentem a szülészetre, úgy éreztem ott jobb lesz nekem. Megvizsgáltak megint, szűk 2 ujjnyira voltam ekkor nyitva, NSTre raktak és hívták Irénkét a fogadott szülésznőmet

19:30 körül Irénke megérkezett és megvizsgált: bő 2 ujjnyi nyitott méhszáj. Kaptam beöntést, ami nagyon szuperül felgyorsította az eseményeket. Nem is volt csak egészen picit kellemetlen, szinte az egész szülés legjobb része Miután kitisztultam bementünk az egyik kádas szülőszobába (amelyiket kinéztem korábban). Már 4 ujjnyira voltam nyitva. Innentől összefolynak már az időpontok, de azt tudom hogy nagyon vágytam a férjemre, gyorsan felhívtam, és vártam hogy megérkezzen. Irénke bekötött egy branült, kaptam infúziót és fájdalomcsillapítót (Nospat), CTGre kötött, ami majdnem végig rajtam is maradt. Megérkezett közben a dokim is, és burkot repesztettek, ez sem volt fájdalmas sem kellemetlen. A magzatvíz normális mennyiségű és tiszta volt. Nagyjából ezután jött meg a férjem (9 körül).

Megdicsértek hogy szuper jól csinálom, és nemsokára baba lesz! Ezen meglepődtem, mert azt hittem több van még hátra. A kádat nem is volt idő használni. Igazából 2 óra telt csak el innentől, de akkor sokkal többnek tűnt Vajúdhattam állva Marcira támaszkodva, bár eddigre elég gyenge voltam és remegett a lábam, de jól esett nagyon. Aztán vissza kellett feküdni nyomni: nagyjából 45 perc lehetett ez a rész. Visszagondolva könnyebb, mint a görcsös fájások, csak már nagyon fáradt voltam ekkorra. Nem minden tolófájást sikerült emiatt teljesen kihasználni. Amiatt viszont dicsértek, hogy szépen lassan csináltam, jól lélegeztem, belül ezért nem lett semmi sérülés. Fordulgatni is kellett egyik-másik oldalra, Irén instruált. A legvégén, mivel nem bírtam teljes erőből nyomni, behívtak segíteni egy másik dokit, pont a szobatársam orvosát Az én dokim és Irén tartották a lábaimat, a másik felülről tolta Mirkó fenekét, így 2 fájás és nagyjából 4 tolás után 2018. 05. 09. 22:58kor MEGSZÜLETETT!!
 


Az kimaradt, hogy ez 41+3 napon volt, ezért indították.
 


Jaj de jó hogy ti is leírtátok! :-)

Én nem kaptam semmi gyógyszert igaz idő sem volt rá meg bírtam még.

Egy kis szomorkás sztorit is le kell írjak.
Pár órával szülés után Bálintot elvitték Debrecenbe...
Ott telt az első két hét.
Ahogy nekem is megnyomta az orvos a hasam, a méhlepényből sok vér átkerült picur szervezetébe, és ezt persze nem tudta feldolgozni a kis szervezete.

Ezt az érzést nem kívánom senkinek.
A szülésnél mikor kibújt még minden ok, 9-10 apgar.
Pár óra múlva meg jön adrnő hogy hozzá már úgy került fel a baba hogy tiszta kék...

Ez volt hétfő hajnalban, persze nem vittek el Bálinttal együtt.
Úgyh kedden addig nyaggattam egy orvost h írjon már egy zárót hadd menjek a kisfiam után. Így kedden apukám vitt le kocsival az anyaszállóra.
Frissen sszülve kicsit fáradt voltam de nem érdekelt

Hál Istennek két hét után minden rendben lettés jöhetünk haza.

Bálintka kis súllyal született de a párom is ilyen típus, szóval kicsit gyarapodnia kellett úgy engedték haza.
Mivel inkubátorban volt szoptatni nem tudtam, fejtem a mellem kézzel, de sikerült a sok tejcsi.
Sajnos itthon nem szokott rá a cicire mert már cumizavaros lett.

Most nagyon szeretném ha sikerülne szoptatni.

Úgyh nem is a szüléstől félek hanem hogy nehogy megint vmi történjen :-(
 
 


Bálint 2550g és 52cmrel született ( a férjem 2500g és 50cm volt)
.

Majdnem ugyanakkora.

Gyorsan mehettünk 50es ruhákat venni, mert pocim szép nagy volt, mindenki h kb 3-3,5 kg baba lesz...

Bocsánat ha félreírtam vmit olyan hülye most a net, a kurzor is össze-vissza ugrál.


Debrecenben le a kalappal az orvosok ápolók előtt nagyon kedvesek voltak, bármikor fordulhattam hozzájuk.

A csecsemő osztály és az anyaszálló egy épületben van, egy emelet van közte.
Három óránként egy fél órára lehetett bemenni picurhoz.
Este hatig azt hiszem, utána már csak reggel.
 
 


Én még mindig gondolkozok h ősszel beadjam e bölcsibe Bálintot...

Költözés, kistesó, aztán hogy járvány lesz e ősszel ki tudja.

Ahová költözünk, van ovi is bölcsi is.
De a bölcsi ott is magán sztem mert csak hét kisgyermeket vesznek be.
Ennek utána kell néznem pontosan.

Legkésőbb tavasszal (?) esetleg.
Nem tudom... :oops: :roll:
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam ultrahangon, picur becsült súlya a 31 hét 6 napon 1663g.
Minden rendben, a méhszájam is zárt.

Csak hogy bejött a melegfront a fejem fájogat.

Mindenki jól van?
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy leírtátok a történeteteket! :)
Én ma voltam genetikusnál (33. hét), A baba 2190 gramm, B baba 1925 gramm. Minden rendben velük :) Viszont sajnos nekem 2 hét alatt 3 centiről 1,85 centire rövidült a méhnyakam (a méhszáj zárt szerencsére), úgyhogy kaptam Arabin-pesszáriumot, progeszteront és szigorú fekvésre ítéltek. Még 4 hetet kellene kihúznunk, akkor lesz a programozott császár.
 
 


@malna27:
Remélhetőleg sikerül...
Szorítok nagyon!
Kitartás!
 
 


Sziasztok!
Igen, jó volt olvasni a szüléstörténeteket. :-) Én még nem szültem, elképzelésem sincs, hogy mire számítsak, de szerencsére alapvetően jó a fájdalomtűrő-képességem, remélem, ennek majd ott is hasznát veszem. :-D Bár sajnos egy hete a doki azt mondta, még faros, és eddig azelőtt is szinte végig faros volt, akárhányszor nézte, szóval az is lehet, hogy császár lesz, ha addig nem fordul meg. Gondolom, ilyenkor már biztos érezném, amikor megfordul, ugye?
33 hetesen mért becsült súlya 2,1 kg volt egyébként.
@malna27 nekem már 15 hetesen ennyi volt a méhnyakam, azóta is ennyi, mondjuk feküdtem sokat. Bár ilyenkor a babák miatt nagyobb súly nehezedik rá, könnyebben rövidül, de ha sokat pihensz, 4 hétig biztos kihúzod. :-)
 


Köszi lányok! :)
A rövidüléstől nem ijedtem meg, csak azt nem szeretném, hogy a nagy súly miatt kinyíljon.
Kitartást nektek!:)
 
 


Huuuu csajok, ha lenne laptopom, olyan kisregenyeket kapnatok tolem

Most csak gyorsba.

Malna sok kitartast a fekveshez, nagyon drukkolok neked

Nyuszmusz en nagyon jokat tudok csak irni a kizisseg hatasairol, pedig ket total kulon tipusu gyerkom van. Igy ha ugy erzed rajta, igenyli es keszen all a kozossegre, vidd! Es persze az is fontis, h te is el tudd engedni! Ha elobb kezditek, max negegyezel a pedagogusokkal, h fixen eleinte csak heti par napra vagy napi par irara viszed. Irj nyugidtan, ha van barmi ketelyed, kerdesed

Lanyok nagyon durva, szoritsatok es gondolhatok ram sokat, sokat, mert en ma vagyok 37+6, holbap kerek 38 hetes. Babo megiscsak lesz olyan nagy, mint a fiuk, mist nagyon beindult gyarapodas, novekedes teren... Eeees ma mar a kulso mehszajam szuk 1 ujjbyira nyitva... A belso zart, bar a doki mondta, h igy, h a kulso szuk 1 ujj, meg nem igazan "piszkalta" meg a belsot, inkabb csak kovetjeztethetoen zart a belso. Nstn rendszeres osszehuzodasaim vannak, rendes, iskolapad peldaju, lapos, hosdzan tartoak... Egyre inkabb erzem oket en is es egyre "szulesesebbnek" is erzem... Eesss a lenyeg, de en is ezt erzem amugy nar jo ideje... H a doki azt mondta, szerinte jovo kedden azert meg talalkozunk, de a jovo het folyaman szinte tuti negszuletik. Nyakdugomat figyelgetem, eddig meg nem lattam tavozni... Bar a masodiknal sem lattam, o magzatvizzel indult, elsonel igen, o fajasokkal.... Szoval be cagyok szarva... Huuuu annyi mindent irnek meg nektek, de uuutalok telorol potyogni, szornyu, h nincs mukodo laptopom...
Hasam meg annyira nincs lent, de erzem azert a szules elotti kezdetleges tisztulas jeleit a szervezetemen... Az energua szintem es a vernyomasom meg a beka segge alatt, meg a baba mozgasan is erzem, h naaaaagyon kozel A NAP....

Szilvi, elso babanal tudom, remiszto lehet a gondolat, mert nekem a masodik volt uuuuultra sokaig faros es ott is ijeszto volt egy darabig, de vegul nagyon korbe jartam a faros szules temakoret. Ha van kerdesed, szolj!!! En szemely szerint, ha a dokival meg van a bizalom, akkor lehet inkabb a faros szulest valasztanam egy csaszarral szemben.... Egyenlore nem irom ke, hogy miben konnyebb es miben nehezebbb egy faros huvelyi szules egy fejfekvesunel, mert egyreszt meg boven befirdulgat, masreszt elobb te dontsd el, h egyaltalan erdekel e.

Na ennyi nyugtot hagyzak a klotyon nekem, mig bepotyogtem ezt, most mar faltor

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


*faltoro kossal rontanak ram lassan, ha nem megyek ki, igy bucsuzom, de jelentjezem meg, barmi van

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


Szia Lillus de jó hogy írtál :-)

Kitartás!

De izgi hogy mindjárt itt az idő!


Hát biztos hiányzik neki a közösség, ma alig voltak a játszótéren, kicsit ott voltunk, de élvezte nagyon.
Egy két korabeli cimborát megölelt...
A kis csúzda tetszett neki nagyon.


Valószínű két hét múlva hétvégén költözünk!
Peóbálok közben ügyet intézni de katasztrófa...
Online nagyon macerás, személyesen meg egy nap egy helyre ha eljutok utána muszáj hazajönni nagyon elfáradok és fáj a hasam mire hazaérünk.
 
 


Húú lillus ez izgi!! Mindenképp írj majd hogy alakul, úgy néz ki a toed lesz az első “augusztusi” baba
Malna neked kitartást, remélem maradnak benn a babócák ameddig még kell, pihenj Mert utána tuti nem lesz egyszerű ikrekkel Előre is le a kalappal előtted!!
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Ha minden jól megy jövő hétvégén költözünk...
Nekem is van már egy kis előtej a, mellemben reggel vettem észre.
Kicsit ijesztő, a kisfiamnál nem volt semmi.
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Lillus, mi a helyzet azóta?
Nálam minden rendben, megvolt az első nst, még most sem fordult meg, szóval azt mondta a doki, ha így marad, már pedig szerinte így marad, és előbb sem indul be a szülés, akkor 31-én császár lesz. Itt, ebben a kórházban nincs faros szülésre lehetőség, ahhoz máshova kéne mennem, és én sem vagyok rá felkészülve, hogy bevállaljam.
Már kezdek beletörődni, lényeg, hogy egészséges legyen.
 


@szilvia009:
Ne bántson ha császár lesz, a lényeg ate és kisbabád egészsége.

Én kivételesen örülök a hűvösebb időnek, nagyon melegem van már...

A védőnőnél minden rendben volt a héten.

Én két hét múlva megyek a 36 hetes vérvételre.
 
 


Szenvedek... Volt egy idoszak, amikir vegre megint jol aludtam. Most mar jo par napja nemhogy aludni nem tudok, de se fekudni, se ulni, se allni nem tudok. Mar nagyon nagy a baba, igy o is nyom mindent belulrol, ami faaaaj. Szoval mar varom, h vmi tortenjen. Doki szerint 3,5 kg folitt lesz es erzem is. 2 napja ejjel volttak fajasaim, eleg sok, de inkabb csak ilyen mehszaj erlelo jellegu, igy ugyan remenykedtem picit, de ereztem, h meg nem az "igazi". El is multak egy ido utan, azota szinte semmi. Csak ez az itt faj, ott faj, feszulget... Csak sokadik gyereknel az igy kezdodo szulesekrol csak olyat ismerek, aki vagy be sem ert vagy szo szerint epphogy az utolso tolasra ert be a korhazba, igy plusz izgi, mert tolunk azert a Janos, foleg napkozbeni forgalom melkett igen csak mesdze van korhazi taskam total kesz, csak a csoki es a viz vannak a kocsiban. A szoba... Haaaat meg kene csinalni dolgokat, de igy, h en mar nagyon szornyen keveset birok es beindult a nyar a ket nagyra kell osdzpontositanom minden energiam, hogy erezzek es elvezzek, h itt a szunido. Az elkovetkezo hetekben ugyis sajnis meg kevesebb jut majd valoszinu belolem nekik.... Ma nagyon igyekszem kimisni az ujszulitt babarucikat es behajtogatni oket a szekrenybe, a tobbire tan az ember is kepes lesz a korhazi napok alatt... Bar a polc es ejjeli lampa feltevesben ketelkedem....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


@lilllus:
Én is összepakoltam már a kórházba...

Mi meg nem haladunk a felújítással :((
Pont ezt akartuk elkerülni hogy nyár közepe legyen, mert aki esetleg ráér az is csak hétvégén...
Pedig csak a konyhában vettünk ki egy közfalat... Áhhh itt idegesítem magam rajta mikor tudunk már menni.

Bálintka is kislisszol az erkélyre ki tudja nyitni az ajtót rohangálok utána nem haladok semmivel.
A kistesónak is csak az 50es és 56os ruhákat tudtam elkészíteni.
 
 


Megváltás ez a hűvösebb idő, nekem nagyon melegem van már.
Pocak miatt én is csak totyogok, egy nap egy helyre tudok menni elfáradva érek haza.

Első terhességnél semmi gyomorégésem nem volt, hát pár napja basszus jól elért...

Kitartás mindenkinek az utolsó hetekre!
 
 


Nyuszmusz 50 es 56os ruha az kb mi?! Banyek en akkora kolkoket szulik, h az 56 meg 1-2 hetig talan, de ennyi

Gyomireges, pacsi! Bar nalam mindegyiknel volt, de mist durvaaa... Volt ugy a masodik trimeszter elejen egy hullam, utana elmult, de sokszor kellett ra Rennie... Es most visdzatert... Neha hanyingerig, erre ebredek, szornyu!

Mai termesem: felszereltem a racsot a kisagyba a legfelso allasba, kimistam a ruhakat, az egyik fele mar a szaritoban, a masikat epp most inditottam be misasra, igy a ket gep egyszerre vegez kb. Felszereltem a fiuk ejheli lampait, Zejnepet meg meg kene venni az Ikeaban es felragasztottam a gyerekszoba ajtora a fiuk nevenek betuit, Zejnepet majd a barataimtol fogjuk megkapni. Mar csak anyamtol el kell hozni a matracit, legzesfigyelot es kiskadat, meg a pelenkazo kiegeszitokhoz a polcot. Ezek a holnapi terveim. Es vegre elpakoltam a mi 3 kosarnyi mosott ruhainkat, ugy 1,5 het utan

Meg marhara ki kene szortirozni es rendberakni a fiuk jatrkait, majd mindenhol extran feltakaritani a padlot... Na ezt nemtom mikor...

Majd irok meg, most hiszti van...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


Hú csajok kitartást. Átérzem hogy a nagytesóval való foglalkozás van (egyelőre) középpontban, és emiatt nehezen tudok haladni. Na meg folyamatban a felújítás... De elvileg a héten bekerülnek végre az új bútorok, aztán nekiállhatok én is mosni, pakolni.

@szilvia009 ne aggódj, az a lényeg hogy mindketten rendben legyetek de egyik barátnőmnek pl. 38 hetesen fordult be a baba, szóval nyugi még bármi lehet!

Én holnap megyek dokihoz, leveszi a strepto szűrést, meg múlt héten megvolt az utolsó trimeszteres vérvétel, én úgy látom rajta minden okés. Szerencsére a cukromat is jól rendbentartja a diéta.
 


Lillus mi az a Zejnep?
Nem hallottam róla :oops:
 
 


Sziasztok!
Úgy tűnik, hogy az én babáim lesznek itt az első "augusztusi babák" (hacsak valaki be nem előz éjszaka :D). Holnap lesz a peogramozott császár (36+2). Szorítsatok!
 
 


@malna27:
Drukkolok nagyon
 


@malna27:
Oh de izgalmas!

Jó egészséget, biztos minden rendben lesz!
 
 


Köszönöm lányok!
 
 


Mi meg a hétvégén költözünk, nagyon feszült vagyok emiatt :roll:
Szeretnék már túl lenni rajta.

Aztán minnél hamarabb el kell pakolni, az ottani védőnőnek is szólni kell...

Remélem pociban is minden rendben lesz.
 
 


@malna27:
Mi újság???? Jól vagytok?
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a költözésen.
Elfáradtunk, de sikerült egy nap alatt kicuccolni.
 
 


Sziasztok. En korhazban. Tegnap f12kir elfolyt a vizem, ejfel utan nem sokkal mar a korhazban voktunk, de egyenlore a fajasokat varjuk... Kimerultem. Amint tudok, jelentkezem!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


@lilllus:
Hajrá! Talán azóta meg is van a baba? :)
 


@lilllus:
Kitartás!
 
 


Sziasztok! Július 16-án 36+2 hétre programozott császárral megérkeztek hozzánk a kis jövevények. 2505 grammal és 51 centivel, illetve 2775 grammal és 52 centivel. Mindannyian jól vagyunk, tegnap már haza is jöhettünk a kórházból.
Kitartást mindenkinek!
 
 


@malna27:
Gratulálok Jó babázást!
 


Málna, szívből gratulálok, és jó egészséget kívánok!

Éljen megvannak az első "babáink" :lol:
 
 


Sziasztok Nagy orommel tudatom, hogy kislanyunk, Zeinep 2020.07.20an 10:04kor megerkezett kozenk, 3850 g es 58 cm meretekkel

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


@lilllus:
Gratulálok!! Zeinep, milyen különleges név Nem is hallottam még!
 


Nekem egyiptomi a ferjem, igy innen a nev, de itthon is anyakonyvezheto

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


@lilllus:
Gratulálok! :-)
Nektek is jó egészséget kívánok!

Szép neve van a kislányotoknak.
Magyarosabban Zejnep akkor a neve?

Így már értem ;-)
 
 


malna27, lilllus, gratulálok nektek, jó babázást! :-)
Nekem 31-én lesz a császár, továbbra is faros. Ha addig befordul, akkor műtét sem lesz. Meglátjuk. Izgalmas időszak ez. :-D
 


@szilvia009:
Szilvi, még reménykedj, hátha.... :-D
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron