Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én a héten töltöttem be az 5. hetet a babámmal. Eddig már kimaradt egy menzesz, és pozitív lett a teszt is. Jövőhétre kaptam időpontot orvoshoz, amikor már 6. hetesek leszünk. Eddig sajnos nagyon nyugtalan vagyok, mert olyan tüneteket tapasztalok, amiket nem tudom, hogy normálisak-e, így már nagyon várom azt a vizsgálatot. Ebben kérném a segítségetek!
Január 2 óta minden nap fej- és cicifájás, szédülés, fáradtság, és egész napos hányinger kíséri végig a napjaimat. A hétvégén annyira fájt a medencém, és a gerincem, hogy azt hittem kimásznak belőlem, és világgá mennek. Az utóbbi pár napban pedig görcsölni kezdett oldalt a hasam. Hol az egyik oldalt, hol a másik oldalt. Volt amikor annyira görcsölt, hogy majdnem elsírtam magam a fájdalomtól. Mivel nagyon korán elkezdtem érezni a tüneteket, egy kicsit ez is aggaszt, hogy normális dolog-e!? Néha olyan érdekes görcsölős érzésem van, mintha meg akarna jönni, de hála Istennek erről szó sincs. És tegnap estétől a hasfalamnál is olyan érzésem van, mintha izomlázam lenne. Azt tudni kell, hogy elég magas és vékony testalkatú vagyok. Lehet esetleg attól (mert neten azt olvastam), hogy nyúlnak, tágulnak az ízületek? Az okozná ezeket a tüneteket? Gondolok itt a görcsölésre, és az erős hát-medence fájdalomra.
Előre is köszönöm a segítséget! 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: