Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Várom beszélgetésre azokat az anyu társakat, akik szintén 2020 júliusára várják a baájukat :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 


Szia Lillus!

Mi is juliusra varjuk a babainkat - ketten vannak!
 


Szia Enikő! De szuper :) Már azt hittem egyedül vagyok az egész országban júliusra kiírva :D Hahhh, mondjuk akkor legalább nyugisak lennének a szülőszobák :)

Ikrek, wowwww szívből gratulálok :) Tudod már a nemüket? Számítottál ikrekre családi előzmények miatt vagy teljes villámcsapásként étr? Annyira izgiii :) 

Első babáitok lesznek?

Úgy örülök, hogy jöttél :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 

 
 

 


Kedves Kismamák!

A Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi mesterképzésének végzős hallgatója vagyok. Kismamákat keresek akik a táplálkozásukkal kapcsolatos kérdőív kitöltésével segítenék a tudományos munkámat, ami nem jár semmilyen egyéb kötelezettséggel!
A kapott adatokat más célra nem használom fel, illetéktelen személyek kezébe nem kerül. A kérdőívek kitöltése név nélkül történik, önkéntes alapon, kb. 10 percet vesz igénybe.
Köszönöm, hogy válaszaival hozzájárul munkám sikeréhez!
Tisztelettel,
Murray Adrienne



https://drive.google.com/open?id=1WsCX8 ... Wzmb5Svv5Q



@enikoalexa:


Szia! Mivel ez a fórum továbbra is pang az ürességtől :D Én végül bejelentkeztem a 2020as augusztusi babavárók közé :) Gondoltam jelzem, hátha van kedved csatlakozni egy aktívabb, több tagból álló csevegős csoportba is :) Egyébként ott is van egy ikres anyu :) <3 Remélem azóta is minden rendben veletek! :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: