Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szeretettel várok mindenkit, akik 2021-re tervezik első, második vagy sokadik gyermeküket :)

Kriszti
 


Sziasztok, szia Kriszti112! Örülök, hogy idetaláltam, nagyon. Mi is 2021-re tervezünk babát, de ez a jelenlegi helyzet elég aggasztó. Ti mit gondoltok erről?
 
 


Én is terveztem. Elvetéltem. Már nem próbálkozunk. Megmaradt bontatlan 30 db-os elevit 1 és 60 db-os elevit 2. Ajándékba adok 20 db elevit 1-et. Szóljon, ha valaki megvenné. amor13@freemail.hu
 
 

 
 

Sziasztok! Mi is 2021-re terveztük a babát. Az orvosom javaslatára januárban abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mert azt mondta, hogy idő kell, míg kiürül a szervezetből és úgysem jön össze egyből, ilyen sokáig tartó gyógyszer szedés után (6-7éve szedtem). Két hete késik és a teszt is pozitív. :) Úgyhogy kb fél hónappal 2021 előtt lesz meg a baba. :) (terhességi kalkulátor szerint) Dokinál még nem voltam, a héten szeretnék menni, de ez a jelenlegi helyzet elég aggasztó.

Reni
 
 


Sziasztok! 
Első babámat várom, számításaim szerint 7 hetes lehetek, orvosnál még nem voltam, van valaki most hasonló helyezetben?
 


@kismano20:
Szia. Én hasonló helyzetben vagyok! :) Április 28-án megyek először orvoshoz. Nálad vannak tünetek? Hogy vagy?

Reni
 
 


Szia Nutita! Nekem még nincs időpontom, nem találtam nőgyógyászt, akinek van most magánrendelése. Érdekes tüneteim vannak, mellfeszülés, állandó teltségérzet, tüsszentéskor éles nyilaló fájdalom, kis émelygés egész nap, étvágytalanság, kisebb undor ételektől. Neked?
 


Szia Nutita! Nekem még nincs időpontom, nem találtam nőgyógyászt, akinek van most magánrendelése. Érdekes tüneteim vannak, mellfeszülés, állandó teltségérzet, tüsszentéskor éles nyilaló fájdalom, kis émelygés egész nap, étvágytalanság, kisebb undor ételektől. Neked?
 


@kismano20:


Csináltam egy 2020 Decemberi babák topikot, gyere át. :) Szerintem egy darabig csak ketten leszünk. :P

Reni
 
 


@kismano20:


Szia, én a 6. hétben járok, Doki másfél hét múlva.
 
 


Sziasztok! Van vki aki mostanában babàsodott és beszèlgetne?
 
 


Szia!
Jelen! :)
Kalkulátor szerint 2021.03.25 várom a 4. babánkat!
Augusztus 11 megyek először orvoshoz, úgy kaptam időpontot, de félek, mert voltak tüneteim, amik megszüntek, plusz pisilés után picit véres a WC papír! Pihenés, magnézium, femibion, és várom az időponomat!
Tremke? Te hányadik hétben jársz? Vannak tüneteid?
 
 


@viko9:
Szia! En márc. 24 várom a 4.kislámyomat!Genetika minden rendben lekopogjam! Remélem végig így is lesz! Veletek mi újság?
 
 


Szia!
Nekünk tegnap jött meg az eredmény a genetikaval kapcsolatban, és szerencsére genetikai betegsége nincs egészséges kislány lesz!
A nyitás boldogok vagyunk. 1,5 hete voltunk genetikusnal, 95% azt mondta uh alapján egészséges fiúnak mondaná, és közben a Nifty teszt lányt mutat. Az egészség a legnagyobb boldogság, de az hogy a 3 fiú után érkezik egy 4. lány hozzánk, maga a csoda!
Október végén megyek majd a 19 hetes genetikara, remélem ott is rendben lesz minden, és gondtalan 20 hét vár rátok és ránk is!
Tünetem még megmaradt a hányinger, és időnként hányok is... Remélem elmúlik lassan!

Te is írj, hogy vagytok!
 
 


Szia!
Azta! Gratulálok! Akkor Nálatok sikerült a 4.kislánynak! Nagyon várom már a genetikai uhot. Okt 28 szivuh, nov 4 pedig a genetikai.
Mivel pánikbeteg vagyok.. Most tegnap óta rosszabb.. Feszül a hasam.. Meg érzem is a pánikot.. Pedig már egy pár hete szedem a seduxent is reggel este felet.. Remélem javul majd! Te érzed már a mozgását? Remélem Ti is jól vagytok!
 
 


Sziasztok!
Szintén 2021-es vagyok. Március 22-re várom a 4. "babát".
 


Hello. En meg csak januar 22-24-re nem varom a nemvartat 8)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron