Új privát üzeneted érkezett!

@nokli:
Köszönöm a kedves,bíztató szavakat!Igazán jólesett!Az a helyzet,hogy az emberek nagy része tele van rosszindulattal.Főleg a magyarok ilyenek.Vannak angol rokonaink és ők teljesen más mentalitásúak.Mi terveztük ezt a picit és vártunk rá!Itthon is van valami rendelkezés most a terhes nők újra munkába állásával kapcsolatban vajon?Akkor lehet a héten meg kellene mondanom,pedig még nem akartam,mert még nagyon az elején vagyunk,ahol még bármi lehet.
 
 


@deiss:
Így van,az hogy kinek hány porontya van az saját döntés.Valaki a nagy családban érzi jól magát! Egyedül akkor érzem jogosnak a rosszallást, ha valaki védekezés nélkül ,átgondolás hiányában “véletlenül” szüli ide a gyerekeket mások terhére illetve a gyerek kárára(nevelőotthonban köt ki).
Úgyhogy,Gratula a szép nagy családokhoz!


Ki hogy van ma?Valami újság?

Én ma jelentettem be hivatalosan a munkahelyemen, bár a főnökömék már tudták az IVF körülményessége miatt.Nálunk a multinál szerencsére nem csinálnak ebből problémát!
Reggel voltam Panoráma teszten is,aminek 7-10 napon belül lesz eredménye.

 
 

nokli
Most megnyugtattál❤ Amugy tenyleg igaz..nincs kozuk hozza,hogy én miért most mondtam el..
Nem is magamaert izgulok,mert ha nem vesznek vissza,akkor elmegyek munkanelkulire..hanem a párom miatt,mert ugye ugyanott dolgozik,mint én..es ha nekik nem tetszik az hogy en keson szoltam,akkor lehet ot is kirakjak,es akkor koltoznunk kell a szállórol is,akkor johetunk haza,és ujra kell tervezni mindent...de remelem ilyet nem tesznek..
 


En eleg szarul vagyok ma...Semmi étvagyam, es eloszor 9+2 hetesen ma.majdnem hanytam
Hát eddig megusztam hányas es hanyinger nelkül,mostmár miért kell??
Elvoltam nélkule is
 


En eleg szarul vagyok ma...Semmi étvagyam, es eloszor 9+2 hetesen ma.majdnem hanytam
Hát eddig megusztam hányas es hanyinger nelkül,mostmár miért kell??
Elvoltam nélkule is
 


@lispa1217:
Hát emlékeztet a babó arra hogy várandós vagy!!!

Nekem megjött a kombinált teszt eredménye,szerencsére alacsony kockázat jött ki,tehát minden rendben van:p


@szanimanika:
Ez jó hír!Örülök neki!Most már nyugodt lehetsz,hogy minden rendben.
Lispa1217
Én meg akkor vagyok rosszul,ha nem eszek.Szerinted hogy fogok kinézni az első trimeszter végére?
Voltam védőnőnél,megkaptam a kiskönyvem.
 
 


@deiss: Nem hiszem, hogy van Magyarországon ilyen jogszabály, vagy törvény, vagy nem is tudom mi. Anyukám 65+ és jár nyugdíj mellett otthonápolni. A vírus mikor kitört, nem ment, merthogy veszélyeztetett korban van... Erre a végén már könyörgve kérték, hogy menjen, mert sok a beteg. Mondta hogy nem mehet, mert 65+ erre utána jártak és azt mondták, nyugodtan dolgozhat.. Szóval ha ennyire nem érdekli őket a kor, akkor a terhesek sem hiszem.. Itt nálunk a kormány oldalán hivatalosan úgy van, hogy akkor veszélyeztetett a vírussszempontjából egy terhes, ha szívbeteg is mellé. (kb egy hétig tartottak minden terhest veszélyeztetettnek, aztán változtattak), viszont a céges szabályzatunkban, mint kiderült meg semmilyen terhes nem mehet be dolgozni egyelőre, ha nem tud valaki otthonról dolgozni. Akkor otthon marad és vár. Szóval ez cégtől is függ itt is. Itt ugye kitudják használni, hogy a kormány fizet a kiesésre, Magyarországon szerintem nincs ilyen, max ha táppénzre mész. De ha eddig otthonról dolgoztál, lehet megengednék tovább is?
 
 


@lispa1217: Ah, ok értem. Csak nem csesznek ki ennyire veletek. Ha kell nekik az ember, főleg.. Szerintem, ez így korrekt lenne amúgy, hogy visszamentek és szólsz az elején. Kérdés hogy ők is ugyanennyire korrektek e, mint amennyire te próbálsz. Egyébként ha ti flexibilisek vagytok a kezdéssel meg mindennel, akkor ők is lehetnek azok. Nehéz ügy, de hát túl kell esni rajta.
 
 


@szanimanika: Ezt a panoráma tesztet csak privát csinálják?
 
 


Én amúgy kicsit émelygősen voltam, ma, de kirándulni voltunk úgyhogy hamar eltelt a nap. Így sokkal jobban viselem, ha mászkálunk. A lényeg hogy folyamatosan ennem kell valamit.
 
 


Sziasztok!

Nos, nálunk azt tudni kell, hogy anyósomékat és kb 2 barátnőmet leszámítva senki nem örült az újabb terhességemnek. Szüleim pl a legkevésbé sem. Még most sem békéltek meg a ténnyel.
Férjem bár örült, de annál jobban megijedt. Nem véletlen becsúszott baba, de szerintem nem hitte, hogy relatív ilyen hamar összejön. Most már persze mindennél jobban örül, de aggódik.
Persze értem én, hogy aggódnak, hisz kb mindenki hülyének tart amiért be mertem vállalni egy újabb terhességet a 2 előzmény miatt, de nyílván nem vagyok olyan hülye, hogy ne kérném ki az orvosom szakvéleményét előtte.
Szóval első gyerek csoda minden szempontból,minden új, semmi tapasztalatod, minden jelre figyelsz, a második is csoda,de már félig rutin, a 3.meg aztán végképp.
Baromi kettősség van bennem. Vagy azon görcsölök mikor állok neki vérezni, vagy ha épp jó formában vagyok eszembe se jut, hogy terhes vagyok.
Nagyon fura, hogy ennyire sok idő tellik el az első uh és az újabb között. Kb belezöldülök de próbálok pozitív lenni, és végre egy "tankönyvi" terhességet produkálni.
Mindkettőnél tripla uh volt a sok probléma miatt. Mire a 20-25 hétbe léptem új lapot kellett betenni a terhes kiskönyvembe mert tele lett.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok!

Nos, nálunk azt tudni kell, hogy anyósomékat és kb 2 barátnőmet leszámítva senki nem örült az újabb terhességemnek. Szüleim pl a legkevésbé sem. Még most sem békéltek meg a ténnyel.
Férjem bár örült, de annál jobban megijedt. Nem véletlen becsúszott baba, de szerintem nem hitte, hogy relatív ilyen hamar összejön. Most már persze mindennél jobban örül, de aggódik.
Persze értem én, hogy aggódnak, hisz kb mindenki hülyének tart amiért be mertem vállalni egy újabb terhességet a 2 előzmény miatt, de nyílván nem vagyok olyan hülye, hogy ne kérném ki az orvosom szakvéleményét előtte.
Szóval első gyerek csoda minden szempontból,minden új, semmi tapasztalatod, minden jelre figyelsz, a második is csoda,de már félig rutin, a 3.meg aztán végképp.
Baromi kettősség van bennem. Vagy azon görcsölök mikor állok neki vérezni, vagy ha épp jó formában vagyok eszembe se jut, hogy terhes vagyok.
Nagyon fura, hogy ennyire sok idő tellik el az első uh és az újabb között. Kb belezöldülök de próbálok pozitív lenni, és végre egy "tankönyvi" terhességet produkálni.
Mindkettőnél tripla uh volt a sok probléma miatt. Mire a 20-25 hétbe léptem új lapot kellett betenni a terhes kiskönyvembe mert tele lett.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@nokli:
Lehet megengednék,de erősen kétlem,mert évek óta létszám hiánnyal küzd a cég.
Amúgy én is azt vettem észre,ha kimozdulok,semmi bajom.Max az éhség tör rám.A gép előtt ülés viszont megvisel.Amíg dolgozom,végig émelygek.
Gina9 az előzmények fúggvényében némileg érthető,hogy a szüleid nem repesnek.Hiszen nekik Te vagy a kislányuk,akit nagyon féltenek.Anyaként már Te is tudod,mennyire félti a gyermekét az ember.Nekem nem voltak ilyen komplikált terhességeim,de most nagyon bennem van a félsz több okból is.Már elhasználódott a szervezetem kicsit és a korban is benne vagyok.Reméljük mindannyiunknak nyugodt,probléma mentes terhessége és könnyű szülése lesz!Bár a polipom ezt a reményem már némileg áthúzta.4óta ébren vagyok.Megőrülök ettől is.
 
 


@nokli:
Jó reggelt mindenkinek!
Amúgy ez nagyon cég és azon belül is ember függő.Konkrétan nekem a főnököm mondta hogy be ne menjek sőt felajánlotta , hogy meg a papírjaimért is bejön és beviszi azokat( mondjuk útban vagyok és a munkám 95% ban nem lokációhoz kötött:)) Még a kollégámnak se kell bemennie Jún 5.éig pedig nem tartozik semmilyen rizikós csoportba.Őszintén nem tudom mit lehet elhinni és mit nem,annyira szűrten kapjuk az infókat úgy tálalva,hogy az különböző szempontból jó legyen valakiknek,hogy én nem vennék semmit se kézpénznek.


@nokli:
A panoráma tesztet pl.nekem az állami kórházban csinálták,csak annyi hogy fizetni kelllett erte(postán csekk).Csak azért csinaltattam,hogy megnyugodjak,már a kombinált tesztkor azt mondta a genetikus,hogy szerinte felesleges,mert hogy egyáltalán nincsenek a babák határon. Plusz érdekes mert sokáig filóztam melyik legyen (prena,panoráma,nifty) és attól függ kit kérdezel tök más infót mondanak..de egy pártatlan összehasonlítást senki nem adott.


@deiss,gina,
Nem lesz gond nàlatok!Ti már rutinosak vagytok a témában. Igen a félelem sokszor “megfertőzi“ az örömöt de biztos vagyok benne ha itt lesz a baba mindenki örülni fog neki.


@deiss:
Én már vagy két hete minden éjszaka 1:30 kor felkelek és 3-4 ig nem tudok visszaaludni.Nehéz így letolni a munkás napokat! Valakinek valami tipp a jó alvás ért?


@szanimanika:
Fogalmam sincs.Én most megreggeliztem és olyan kajakóma jött rám,hogy ha nem kellene dolgoznom,álomba zuhannék.Így piszok nehéz dolgozni valóban!
 
 


Én kocsonyát reggeliztem rizseshússal

Amit a szüleimet illeti, anyámmal mindig is nehéz volt a kapcsolatom.
Kiskoromtól fogva folyamat azt hanhoztatta Ne szülj, nem kell gyerek. Minek? Ha ő tehetné sose szülne pláne 2 nem.
Ezzel mindig azt éreztetve mintha én egy hiba lennék holott én voltam a tervezett nővérem a becsúszott.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Ehh hogy ugrál össze vissza..

Szóval a lényeg, hogy sose támogatott semmiben sem.

Értem az aggódás részét csak, hogy itt máshonnan is fúj a szél.
Gyereket várni pedig úgy, hogy a környezeted nem díjazza..még akkor is ha magadnak/magatoknak szülöd,és pont le kellene ,akkor is elég rossz érzés.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Sajnálom és át tudom érezni a helyzetet!(én nem beszélek anyámmal 8 éve!)


@gina9:
Én annyiból megértelek,hogy az emberek többsége alapból elítéli azokat a nőket,akik kettőnél több gyereket vállalnak.Már a harmadiknál is állandóan kérdezték,hogy nem sok ennyi gyerek?Meg hogy becsúszott?Na most még joban ki
 
 


@szanimanika:
Igen én is így gondolom, úgyis a saját munkáltatód dönti el, mi legyen.. Nekem annyi a szerencsém tényleg, hogy még van itt ez az állami segítség, amit ki tud használni a munkáltatóm. Sajnos a munkám olyan, hogy itthonról nem is tudnék dolgozni. Egyelőre június végéig biztos ez, utána szerintem itt is szépen lassan mindenkit hívnak majd vissza/építenek le. Igencsak meg lesznek lepődve, ha visszamegyek. (kértem a főnököm, hogy kezelje még ezt diszkréten, szóval a kollégák elvileg nem tudják)

Nézegettem most én is ezeket a teszteket, szerintem megvárom a kombinált eredményét aztán az alapján eldöntöm, legyen-e. Azt hiszem valahogy az anyai életkor is bele van kalkulálva a számolásba. Nekem akkor alapból rosszabb lesz az eredménye. Kicsit ilyen találgatásnak érzem ezt a kombináltat. A korom miatt viszont eléggé félek. Csak nem olyan minőségű már a szervezetem. Eléggé el vagyok veszve egyébként a tesztek közt és azért az ár/érték arány sem mindegy. Elég drágák sajnos. Amniocentézist csináltak itt már valakinek?

Hú én meg úgy alszok, mint a bunda. Semmi nem tud felébreszteni. Lehet fordítva vagyok bekötve.. Egyedül a hülye álmok szaporodtak meg, de az előtte is volt néha. (én egyébként alvajáró vagyok/voltam és rettenetesen rossz alvó)

gina9: Nagyon a környezetedben van anyukád? Elnézést kimondom. Nagyon mérgező lehet. Ismerek én is ilyet, és elképedek, hogy miket tud egy anya kiejteni a száján a saját gyerekének, arról mennyire nem akarta, vagy hogy majdnem a kukában végezte, köszönje meg, hogy nem. (ilyet hallottam mástól). Én biztos leredukálnám a kapcsolatot, ha tudnám. Persze ezt nem mindig lehet.. Azért ez nagyon durva. Én elhiszem hogy így nehéz leszarni egyébként, főleg ha közel van és nem tudod megtartani még egy ideig esetleg magadnak, hogy nyugodtan éld meg ezt.
Nekem a mamám szidta le anyukámat, mikor a harmadik született, hogy minek már az. Nagyon mérges volt rá. Kiabált vele. De aztán ő lett a kis kedvenc persze.
Nálunk pont az van egyébként, hogy a szülők az unoka szótól teljesen megbolondulnak és nem lehet velük birni. Kifordulnak magukból teljesen. Izgulnak, idegeskednek, kombinálnak. Félek is kicsit elmondani, mert tudom, mi lesz, tesóm példájából. Én meg nagyon szeretem a kis privát szférám, ahogy van, úgyhogy még nem tudják meg semmiképp. Ebben most segít, hogy nagyon messze élünk, úgysem találkozunk egyelőre.
 
 


@gina9:
Nekem anyám folyamatosan azt hajtogatta,hogy ő mindig is 3 fiút akart,és konkrétan kiejtette a száján,hogy Tesom a kedvence,velem mindig is mostohán bánt tesómékkal összehasonlítva.Persze azt mondta ez az én érdekem.Én ezért iktattak ki az életemből.
Amire ez megtanított,hogy egy anya viselkedése mennyire befolyásolja majd a későbbi személyiségét a gyereknek(fusztraciók,lelki stabilitás) úgyhogy 300x-osan oda fogok figyelni mit és hogyan mondok és egészséges felnőtteket neveljek.


@deiss: Egyébként az emberek elítélnek mindent, ami nekik idegen. Azokat is elítélik, akiknek 35 felett még nincs gyerek. Én hányszor hallottam, hogy de hát nyugdíjas lesz az anya mire érettségizik. Meg hogy majd az oviban azt hiszik a nagymamája. Felelőtlenség. Ideje lenne már, ketyeg az óra. A nő 30 felett már értéktelen (ezt konkrétan így mondta egy ismerős) Ez ilyen új divat, hogy későn szül a nő, a gyerekével cseszik ki. Nem fogja megérni a gyereke esküvőjét sem. Stb stb. És ha így lesz??? Az embereknek ez miért fáj?? Annyi hülyeséget hordanak össze, hogy az elképesztő. Én mindig azt mondom, hogy az hogy én hogyan élem az életem, az csakis az én problémám. Senki másé. Ha nekem ilyeneket mondanak, már kinevetem. Senki nem tudja, a másik mekkora terhet cipel a hátán. Olyan 35 felett nagyon Megszaporodtak a kérdések, nem akarok még gyereket, kifutok az időből? De basszus akarok, de nem jön.. Meg olyan érzést keltettek bennem, hogy valamit nem jól csinálok, mert nem sikerül. Szóval csak annyi a lényeg, hogy aki bele akar valamibe kötni, vagy el akar ítélni valamit, úgyis megteszi. Vagy ezért, vagy azért. De ez az ő problémájuk. Nekik legyen rossz.
Egyébként teljesen más tészta valóban, ha valaki eldobja mondjuk a gyerekét, otthonba adja stb, ahogy szanimanika írta fentebb. Az olyanokat elítéli az ember.
 
 


Na lányok, engem lehet elért a baj.. Kaptam egy levelet a cégemtől, hogy 1200 embert érintő leépítés lesz hamarosan. Nagyon sajnálják, de ekkora hatással volt a vírus a cég gazdasági helyzetére. Nagy összegben mernék rá fogadni, hogy beleesek..
 
 


@nokli:
Nem tudom hogy ott mik a szabályok,de nem vagy védett várandósan?
Ha meg az lesz a vége amitől tartassz,fel a fejjel,nem rajtad múlik és úgy is meg fog oldódni a helyzet!!(Így vagy úgy)


@szanimanika: az a szabály, hogy nem kezelhetnek másképp, mint a többi dolgozót, tehát nem diszkriminálhatnak a terhességem miatt. Leépíthetnek, ha tömeges leépítés van, viszont nem választhatnak ki azalapján, mert terhes vagyok. De hát ha 1200 embert elküldenek 4000-ből, akkor sajnos nem fogom tudni bizonyítani, hogy azért estem bele, mert terhes vagyok. Lehetetlen bizonyítani sajnos. De hát ezzel a tudattal folytattuk a gyermektervezést, mikor kitört a vírus. Szóval ez benne volt a levegőben már amkor is. Elég nagy nevű cégnél dolgozom, már a hírekben is benne van....
 
 


Ma voltam orvosnál,2 órát vártam arra hogy befosassanak mennyire kockázatos ez a terhessef(egypetejű,méhszájra rálógó placenta...)
Nehéz így pozitív maradni...bár nem értem mi baj, a babak jól vannak koruknak megfelelőek 3 napnyi különbség van a fejlődésükben és én is jól vagyok(vérkèp,kondíció)Nem vagyok hülye értem én hogy mas mint egy egybabas terhesség csak Nemtom miért jó belém verni az ideget:s


@szanimanika:
Na azt én sem értem miért jó stresszelni a kismamát?Egyébként úgy gondolja,hogy túl könnyelmű lennél,vagy mi??Szerintem az iker terhesség nem kell,hogy akkora rizikó faktor legyen a mai,folyamatosan fejlődő világban.A placentáról meg végképp nem tehetsz,hogy pont ott tapadt meg.Ráadásul ezeket befolyásolni semvtudod.Amúgy vlmi ésszerű javaslata is volt,hogy ne legyen gond?
Nokli nagyon sajnálom,hogy ilyen kedvezőtlenül alakulnak a dolgaid,de a picikéd majd mindenért kárpótol.
 
 


Sziasztok!

Igen anyám a "mérgező szűlőtípus" ékes példája. Úgy nőttem fel, hogy nap mi t nap összehasonlítgatott nővéremmel, miben vagyok más, miben nem leszek soha olyan mint ő,aki 9 évvel idősebb nálam..
Egyszóval sosem látott engem, sosem voltam semmiben sem elég vagy jó.
Apám meg mindenáron fiút szeretett volna. Ettől függetlenül én közelebb állok apámhoz mint nővérem,és kb ez az egyetlen egy szerencséje anyámnak, hogy apámhoz ragaszkodom, különben már rég le se
Nővéremmel amúgy szoros a kapcsolatom.

Férjemmel amúgy 15 éve vagyunk együtt 6 éve házasodtunk, 17 volt én a 19.tapostam.


Ma ritka szarul voltam megint
Megint puffadok, alig tudok enni, hiába vagyok éhes, olyan mintha felzabáltam volna egy bálnát. Kipukkadok alig kapok levegőt.
Kezd a hanyatt fekvés kényelmetlen lenni, kezd nyomni a méhem.
Ma megkívántam az édeset. Közel 1 éve nem igazán eszek édeset nagyon, a cukrot is leváltottam xilitre vagy eritrinre. Ma befaltam egy fél tábla tibi csokit és cukorsokkot kaptam már előre parázok a cukorterheléstől mert iszonyat nehezem bírom.

SZANIMANIKA még annyit mehet feljebb a mehszájtól a palcenta ahogy nőlnek a srácok,meg minden.
Nagy lányomnál nekem is nagyon lent volt minden és egy kis helyen nem is tapadt rendese

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Ehh megint elküldte..


Szóval egy kis helyen nem tapadt rendesen a lepény. Ez okozta a vérzéseim, nem igazán csinálhattam

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Fuck


Ne haragudjatok telefonról írok.

Szóval nem igazán csinálhattam semmit. Semmi megterhelőt, nem állhattam sokáig, nem emelhettem. Még egy felseprést is fokozott óvatossággal kellett megcsinálnom..
Egy ikerterhesség mindig fokozott óvatosságot igényel.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


És ha már fb nem vagyok,akkor itt társíthattok egy arcot hozzám. Ez a kép tavaly nyáron készült.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sorry nem enged most feltölteni

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
A képfeltöltés nekem se megy telóról.Lehet hogy nem is fog.Én mimdig telóról írok,ezért utálom ezt a fórumot,mert velem is szórakozik és elküldi az üziket.De azért ne add fel!Te tapintásra is érzed már a méhed?Mondjuk előrébb is jársz,így biztos.Én minden hajnalban megtapizom.Figyelem hogy nőtt e.Úgy érzem mindig nagyobb egy picivel.Ha előre hajolok ülő helyzetben,hogy felvegyem a cipőm,na az már nem esik jól és hamar kifulladok.Fújtatok,mint egy ló.Mi lesz velem később?Pedig aktívan sportoltam és szeretnék is a terhesség alatt is csak még az első trimben nem nagyon merek.júni 25-én megyek a 12hetes uh-ra,26-án pedig kombinált tesztre.Ma begyűjtöttem a többi szükséges vizsgálathoz is a beutalókat,holnap azokra is kérek időpontot.Elég sokat kell ezek miatt hiányoznom,így úgy döntöttem,hogy jövő héten beavatom a főnököm.9hetes leszek.Bízom benne,hogy minden rendben van és rendben is marad!Még nőgyógyászt kell keresnem,aki a SOTE1-en praktizál és elvállal.Na attól félek még kicsit.Az első három gyerekem ott szültem.Az elsőnél volt orvosom,de csalódás volt,így utána már nem és mimden jól ment.Akkor oda is tartoztam körzetileg.Viszont idő közben elköltöztünk és már nem fogadnak ott,csak ha van választott orvosom.Én azt a kórházat ismerem.Jó a koraszülött részleg is,így most is szeretnék megszokitt környezetben szülni.Bevallom kicsit aggódom is,hiszen sokkal több a negaít tényező is velem és a terhességgel kapcsolatban,szóval jó lenne ha jó kezekben tudhatnám magunkat.Egyébként ha oda tartoznék,most sem fogadnék orvost.
 
 


Hát kitartást lányok!!! Úgy látom mindenkinek megvan a “baja”!

Engem visszarendelt az orvos jövő hét keddre átvizsgálni,majd gondolom az alapján dönt és lát el jótanaccsal. Addig meg próbálom magam és a babáimat meggyőzni,hogy minden rendben lesz!Ma védőnős időpontom van..Nah meg munka.


Sziasztok lányok! Örülök,hogy ide találtam! Mi is decemberre várjuk a babónkat, ma vagyok 10 hetes kismama és az a nagyon aggódó fajta! Ez a harmadik terhességem és sajnos a másik két babát elveszítettük , úgyhogy sajnos van alapja a parának. Ez a terhességem sem problémamentes, ugyanis a 9 hetes UHn észlelt a dokim egy kis placenta leválást, ami miatt most feküdnöm kell. Volt már valaki hasonló helyzetben? Reménykedem, hogy minden rendeződik, a dokim is bizakodó. 29-én lesz egy újabb Uh, hogy lássuk hová alakulok. Nagyon aggódom
 


Szia,üdv a klubban! Én azt hallottam placenta leválás-vérzés-re progeszteront szoktak adni!Meg lehet kérdezni mi baj volt az első 2 terhességednél?


Kapok progeszteront reggel és este. Vérzésem meg azóta nincs, mondjuk akkor is csak pár barna csepp volt, de elég volt ahhoz, hogy bepánikoljak. Az első terhességem 5 hetesen leállt a fejlődésben, semmi tünet nem volt,csak a 7hetes UHn látta a dokim,hogy baj van, ezért művi úton fejezték be. Szörnyű volt Utólagos vizsgálatokon derült ki, hogy nagy valószínűséggel a véralvadási problémám okozta, amit már kezelnek( vérhigitó szuri minden nap) A második terhességem nagyon korai szakaszában a magzat felszívódott,és teljesen fájdalommentesen zajlott minden. Ez idén márciusban volt. Ekkor úgy éreztem, hogy pihennem kell, elengedtem az egész babatémát és láss csodát következő hónapban pozi lett a teszt. Szinte hihetetlen volt. Most meg van ez a placenta probléma. Izgi az életem.
 


@nocinoci:
Üdvözlünk a csoportban!Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen veletek!
 
 


Képzeljétek!Ma megérkezett a két kismama nadrág,amit rendeltem és nagyon szuperek!Pont jó,kényelmes!
 
 


@nocinoci:
Úgy néz ki minden problémára kaptál valamit,most minden rendben lesz!!!


@deiss:
Honnan rendelted őket?Képet tudsz felrakni?


@szanimanika:
Szívesen raknék fel képet,de nekem valamiért nem teszi fel.H&M-ből rendeltem.Egy fekete rövid nadrág és egy fekete farmer szerű.Nagyon kényelmes volt próbálva mindkettő.
 
 


@nocinoci:
Üdv itt!

Első terhességemnél 10x véreztem
Először progeszteron hiány miatt majd rosszul tapadó lepény miatt. Kitartás,rengeteg pihenés, magnézium. 0 sex, ne állj, ne erőlködj.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Én is.pont ettől félek☹ Ugy terveztuk hogy.majd a szezon közben legyek terhes,es szezon kozben mem kuldhet el..De mi szezon elott mar elkezdtuk a próbalkozast,gondoltuk,ugysem jon ossze elsoreHát nem jol gondoltuk
 


@lispa1217: Hát mi meg 3 éve próbálkoztunk, már mindent megpróbáltunk, ami lehetett, márciusban kezdtük volna a meddőségi kivizsgálást, amit lemondtak. Erre 3 év után mikor jön össze?? Pont mielőtt 1200 ember megreptetnek egy tollvonással.. Őszintén szólva tudtuk, hogy lehet ilyesmi, még lesz is sok helyen, de mivel eddig évekig sehogy nem sikerült, mi nem szüneteltettük, mert nem sok esélyt láttam a sok csalódás után, meg ugye 38 leszek mindjárt. Nálunk is az a helyzet, hogy mindketten egy helyen dolgozunk, és ha most mindkettőnk repül akkor leszünk bajban. De hát reménykedem, hogy megmenekülünk. Tegnap nagyon kivoltam, ma már derűsebben látom a jövőt. Nem hiányzik a stresszelés most.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron