Új privát üzeneted érkezett!

@tkini:
Szia :) Mi lenne ha elmennél egy másik dokihoz? Okosságokat nem akarok mondani de vannak paráztató dokik. Ez nem volt korrekt tőle inkább bátori Tania kéne. Ha jól értem a szerinte alacsony pulzus számo
 
 


N kívül minden ok
 
 


Katell: nem tudok kommentelni vmi miatt kidobal az oldal. Szval a korhaz/orvos nalam majd az alapjan lesz mit oszt a gep; szerintem itt a valsztott orvos sem szokas. Akihez kerulok annal szulok, es ahol lesz hely... egyebkent a belvarosban lakunk es pont 10 perc setara a legnagyobb korhaztol, uh en remenykedem h itt, mert egyebkent autozhatunk felorat valamelyik masikba (nincs autonk).
 
 

 
 

tkini: szerintem is kerj masodvelemenyt - ha mas nem indokolja, akkor tenyleg lehet jot tenne ha egy masik doki meg tudna nyugtatni :)
 
 


@skagen:


Engem is kidobál az oldal.   Elég rosszul használható. Csinálhatnánk egy zárt csoportot máshol is.

Az tök jó ha annyira közel a kórház. Nekem 30km. Akkor te akár sétálva is mehetsz szülni :) Barátnőm is gyalog ment be Szent Imrébe, mert közel laktak.
 
 


@katell:
voltam dokinal, eselyes h ide kerulok a kozelibe. egyelore csak vert vett es jovo heten papirozunk. semmi uh, semmi kerdezoskodes, kerdeztem ha mehen kivuli van azt honnan tudjak...hat fajdalom es/vagy verzes; ha minden OK akkor valsz jo helyen van, hivjam ha gond van... na akkor jo ennyit a megnyugtatasomrol.

csajok nektek mikor volt utoljara rakszures? nekem masfel eve de itt a doki szerint nem csinaljak meg terhesseg alatt. most ezen parazok h el kellett volna mennem elotte de most mar keso. nektek kerdezte ezt a doki?

remelem mindenki jol van ma. szep napot!
 
 


Sziasztok!
Én is bejelentkezek halkan, elvileg január közepe környékén fog érkezni a 3. kisbabánk. Budapesten élünk, a két kislányunk az Uzsokiban született.
Nálam tünet még semmi. Csak hétvégén tudtuk meg, hogy terhes vagyok, mivel másfél hete, a menzeszem idôpontjában elkezdtem vérezni, de csak pár napig tartó, pecsételô vérzés volt, és nagyon furcsa volt, hogy nem jött még rendesen. Ezért csináltam a tesztet.
Remélem, csak valami késôi beágyazódás miatt volt ez.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@skagen:
Nekem 3 éve volt rák szűrés szóval emiatt ne aggódj szerintem ha lenne bajod látszana.
Ott nem csinálnak uht első vizsgálatkor? De furcsa. Magánba nem tudsz menni?
 
 


Szia üdv köztünk :) Beágyazódási vérzés van, emiatt ne aggódj :) Mekkorák a nagyobb gyerekek?
 
 


@katell:
itt az a szokas hogy 11-13. heten van az elso uh (a 2bol), amelyen megnezik a nyaki redot ill mindent mast amit akkor lehet. maganban lehet mindenfelet csinaltatni, szerintem fogok is. A doki szerint ha minden okes azt 12. heten is latni fogjuk ha vmi gaz van azzal meg nagyon ugyse tud mit kezdeni, a termeszet elrendezi. Nekem ez nagyon erdekes

udv koztunk zsu es gratula a 3.hoz!! :)
 
 


@skagen:
Egy szempontból jó, hogy nem pörgik túl, de azért állapítják már meg rendesen
 
 


Én full kész vagyok amúgy ma rosszul lettem a friss kifli szagát. Este meg sírtam hogy csúnya a saláta
 
 


@katell:
teged igencsak betamadtak a hormonok akkor
 
 


@katell:
szerintem is; itt kicsit a termeszetre bizzak es a genetikai uh-ig kb. ugy kezelik, hogy a termeszet tudja a dolgat, es minden rendben van/lesz. Ha megsem, akkor hivjam oket. Kedden vissza kell mennen a ver eredmenyert es akkor kapom meg a “pregnancy journal”-t ami a terhes kiskonyv gondolom.
 
 


@skagen:
Na akkor legalább vérvétel van. Szavad sem lehet
 
 


@skagen:
Nagyon... Pedig amúgy 5 éve nem sírtam. Most bepótolom
 
 


sziasztok remelem mindenki jol van, kicsit csendes a topik mostanaban :)

en voltam orvosnal a het elejen, megkaptam a terhespapirokat, a ver eredmenyem jo, vernyomas stb is. Kb egy kiloval kevesebb , mint szoktam lenni de a doki megnyugtatott h majd vissszajon az
Het eleje ota piszok hanyingerem van reggel es nagyon faradekony vagyok de egyebkent minden valtozatlan. Ma kezdtem a 7. hetet, szerintem onszorgalombol benevezek majd egy uh-ra 8. heten. Meseljetek, hogy vagytok? Katell,hormonok?
 
 


*kevesebb vagyok
 
 


Szia épp azon szomorkodtam hogy nincs itt senki :) Voltam orvosnál de nincs még szív hang így vissza kell mennem jövő héten, akkor kezdődik a gondozás.
 
 


Nekem is 2 napja erősebb a reggeli rosszullét de csak 10 perc kb. Estére iszonyat elfaradok, sok a munka csinálják a tetőt és napi egy torna
 
 


Sziasztok!

Nekem vizsgaidőszakom van, ezért nem nagyon tudok még aktív lenni itt sajnos.
A két kislányunk most 5 és 2 évesek, de február-márciusban van a szülinapjuk, szóval majdnem 6 és 3 év lesz majd a korkülönbség a picivel. :)

Én is voltam a héten orvosnál, de szívhang nem volt még nálunk sem. Jövő héten megyek újra, de megnyugtatott az orvos, hogy egyébként mindn szépen néz ki odabent. :D

Az émelygés nekem is állandó, és most pát napja nagyon sokszor görcsöl a derekam, ez mondjuk kicsit idegesít, de gondolom, 3. terhességnél már nem tartanak úgy a dolgok odabent, vagy nem tudom. Próbálok nem aggódni miatta.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok! Negyedik babámat várom, csütörtökön megyek orvoshoz az első, vagy ahogy mondják 0. vizsgálat miatt, a terhesség megerősítése céljából. Három nagy fiam van már, 14,12,9 évesek.
Tüneteim közül az elsők a méh feszülése, nyilallása, fáradtság és farkaséhség volt. Nagyon izgulok, mit mond a doki csütörtökön, mert a nem várt előtt két nappal màr jól kivehető pozitív volt a teszt.
somipiro4
Vasad
 
 


Sziasztok! Fél év próbálkozás után, alacsony progeszteronszint ellenére végre pozitív lett a tesztem! Úgyhogy január 30-ra várjuk a babát!! Az progeszteron szint miatt már a 4. hét végén megvizsgál az orvos, hogy minden rendben van-e a nyálkahártyámmal. Van még itt valaki, aki Utrogestant “szed”? Nálatok van valami mellékhatás?
Mindenkinek boldog babavárást!
 


Szia Gratulálok :D
 
 


Lányok, nagyon zavar engem ennek a fórumnak a működése :( kedvem se nagyon van használni, de szivesen beszélgetnék. Ne csináljunk egy zárt fb csoportot?
 
 


Sziasztok, bocsi en is ritkan irok, gratulalok Somipiro es Dori! :)
nekem sem annyira fekszik ez a forum, benne vagyok egy zart csopi krealasban!
 
 


Sziasztok! :)

Akkor mi a helyzet a fórummal? :) Remélem van még itt valaki :D
Ma voltam dokinál, és szép vastag, 20mmes a mehnyalkahartyam plusz már a pici petezsákot is látni lehetett, úgyhogy nagyon örülök :)) 4+5

Mivel ti előrébb vagytok a terhességben:
Nálatok mikor jelentkeztek az első tünetek? Mert nekem meg a görcsölgetésen kívül szinte semmi észrevehető! Ha nyomkodom a cicim akkor fáj de ennyi :D

Puszi mindenkinek! Illetve ha van már Facebook csoport, szívesen csatlakoznék :)
 


@dori1995:
en meg itt vagyok :)

szuper, szepen fejlodik akkor, minden okes lesz! mikor kell menned ujra?
nalam kb. talan 6. heten a brutal hanyinger es faradekonysag, azota is tart. elotte nekem is csak cici erzekenyseg, neha kis alhasi fajdalom. szerintem lassacskan nalad is kezdodik majd, bar ugye mindenki mas, en meg voltam gyozodve rola, hogy mivel sose hanyok, most se lesz semmi ilyesmi.. na aha...minden este kornyadozok a kanapen..

en ma reggel voltam privat uh-n (itt a genetikai uh az elso a 12-13 heten, elotte nem csinalnak), es hallottuk a kis szivet 7 hetesnek felel meg, 1 cm a crl es 155 volt a szivveres. hatalmas ko esett le a szivemrol.
 
 


Sziasztok! 
Csatlakozom hozzátok én is, nagyon örülök, hogy megoszthatjuk egymással a tapasztalatokat. Én most kezdtem a 7. hetet, holnap lesz az első igazi UH. Lett végül zárt fb csoport?
 
 


@lawika:
gratulalok, udv koztunk!!! :)

Hogy van mindenki? :)
 
 


Sziasztok,

Rég voltam erre mert egy darabig minden nap jöttem és nem volt itt senki. Plusz ezt az oldalt sem szeretem

Ha van igény a fb csoportra megcsinálom jelöljetek be Mihály Kata vagyok

youtube bemutatkozóm:

https://www.youtube.com/watch?v=sijqVIKtOhU

 
 


@dori1995:


Szia :) gratulálok

Nekem az első tünet az volt hogy egyik napról a másikra 2x akkora lett a cicim :D
 
 


@lawika:


Szia :)


Megvolt az UH?
 
 


Kész a fb csoport, írjatok nekem (Mihály Kata) és küldök meghívót
 
 


@katell:
nem talallak, mi a csopi neve?
 
 



@katell:


Szia! Igen, minden rendben szerencsére :)
Csatlakoztam a fb csoporthoz, remélem, ott tudjuk folytatni a csevegést!
 
 


Sziasztok, aki erre jár, csatlakozzon az FB csoportunkhoz :)
 
 


csatlakoztam en is! :)
 
 


Sziasztok mamik!

Miujsag veletek?
Régen voltam már itt fent, hogy vagytok? :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: